Keresés

Részletes keresés

HaZ Creative Commons License 2003.09.07 0 0 20
Nekem tetszik ez a Vatera.
Nem gondoltam volna, de egész életképesnek tűnik és szemmel láthatóan működik.
Ha valamit nagyon nem tud eladni az ember, akkor itt jó eséllyel megteheti. Vásárlóként pedig ki lehet fogni egész jó vételeket.
HVG mellékletében volt róla egy cikk (pontosabban az aukciós oldalakról), aki teheti olvassa el!
Dögvészt dudáló trombita Creative Commons License 2003.09.04 0 0 19
axio.hu-t probaltad? Mik a tapasztalataid?
Előzmény: Hayloft Ezekiel (16)
stamina Creative Commons License 2003.07.13 0 0 18
Vagy esetleg van jobb magyar hely, mint a Vatera?
Előzmény: stamina (17)
stamina Creative Commons License 2003.07.13 0 0 17
En most gondolkozom azon, hogy feldobok valamit eladasra a Vatera-n.

Van valakinek megosztanivalo tapasztalata? Milyenek az eladok/vevok, vertek-e mar at, mire kell figyelni, stb?

Előzmény: Hayloft Ezekiel (16)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003.05.22 0 0 16
több, mint egy év eltelt a topiknyitás óta, gondoltam megnézem, de hát hamvába holt 16 hsz-nél :(

ti sose vásároltok netes aukción? sőt, mi több, sosem adtok el netes aukción?

mért nem?
nem kell elmenni otthonról
látod a cuccot képen
licit van - te dönjtöd el mennyire kell a cucc
megkapod postán

ezek az előnyök amiket én látok, a hátrányokat nemírom, van az is.(mint mindennek)

szóval, ti miért nem?

(közebn a netes aukciósházpiac kicsit beszűkült, nem nagyon van életképes a vaterán kívűl, az meg legalább fejlődött valamit, csak még mindig szegényes, szvsz)

te_o Creative Commons License 2002.03.02 0 0 15
Nagyon jo. Regisztraltam magam, de nem tudok hirdetest feladni, a megadott mailcimrol pedig azonnal visszapattan a level. Ennyit errol, igy jar, aki hiszekeny...
te_o
AngelFace Creative Commons License 2001.01.23 0 0 14
Nekem ez tetszik, ezért lett benne a topiccímben...ízlések és pofonok...
műsoros fogsor Creative Commons License 2001.01.23 0 0 13
Ellenszenves valósidejű közvetlen piacszervezés.
Rühellem az ilyet.
John Zero Creative Commons License 2001.01.23 0 0 12
(Csak azt nem értem, hogy miért kellett a topiccímbe is beírni azt, hogy "Vatera", ha nem a reklám miatt ;-( )
műsoros fogsor Creative Commons License 2001.01.23 0 0 11
Huhh ez jól meg lett keverve eredetileg ez akart lenni:
Vatera: érdekes design?

Neked lehet, hogy érdekes, de szerintem inkább harsányan gagyi. Bár az eeebid leköröz ebben mindenkit: én kb. 2 percig bírtam nézni utána gyorsan elkavartam onnan. ....

műsoros fogsor Creative Commons License 2001.01.23 0 0 10
Vatera: érdekes design?
eeebid leköröz ebben mindenkit: én kb. 2 per
Neked lehet, hogy érdekes, de szerintem inkább harsányan gagyi. Bár az cig bírtam nézni utána gyorsan elkavartam onnan.
A másik, ami nem tetszik a vaterásokban az a spam. Egy konkurens szájton (arveres.com) volt egy aukcióm, majd onnan kibányászták e-mail címemet és küldték a reklámot.

Van még egy fizetős aukciós szájt, az ecseri.hu, meglehet nézni, tobzódik az ügyfelekben, most is folyik vagy 5 árverés 0 licittel.

Szerintem a két legjobb (tapasztalat alapján): arveres.com és a kalapacs.hu

U.i: nekem is ez az első hozzászólásom, a félreértések elkerülése végett.

John Zero Creative Commons License 2001.01.23 0 0 9
"Az ingyenességet illetően viszont tévedsz, az Axió 5%ot fizettet az eladókkal, csak ezt te nem látod..."

Akkor az Axio sem érdemes említésre...

Előzmény: AngelFace (8)
AngelFace Creative Commons License 2001.01.23 0 0 8
Az eeebidet nem igazán ismerem, de tényleg lehet, hogy érdemes lenne pár szóra, a többi szerintem nem...
Az ingyenességet illetően viszont tévedsz, az Axió 5%ot fizettet az eladókkal, csak ezt te nem látod...
John Zero Creative Commons License 2001.01.23 0 0 7
AngelFace:
És a többi?
eeebid.hu?
www.magyaraukcio.com?
apronet.hu?
stb.

Szóval van még jópár ilyen site... bár lehet, hogy ezek a "nem érdemes megemlíteni" kategóriába estek nálad.

Mindegyik ingyenes, hiszen ha valaki pénzt kérne, valószínűleg elbukna, a kliensek pedig átpártolnának tőle máshová.

Előzmény: AngelFace (6)
AngelFace Creative Commons License 2001.01.23 0 0 6
OK, legyen meg a te akaratod..
akiket érdemes megemlíteni:
Axió: egy ideje nem tudom elérni az oldalukat, egyébként állandóan van (vagy volt) pár akciójuk, ahol alacsony áron raknak ki jó cuccokat; kevés termékük van, és 5%ért dolgoznak

Kalapács: valamivel több termékük van, asszem ingyenes, itt is vannak akciók, nekem nem tetszik az oldaluk, de funkcionálisan nem rossz

4sale: náluk nem lehet terméket kitenni, csak vásárolni, de itt is van pár érdekes dolog (a design elég gagyi)

Vatera: sok termék, ingyenes (egyelőre), érdekes design, és itt is vannak persze akciók (támogatott termékek, sorsolás)

röviden ennyi, de ha van kérdésed...

John Zero Creative Commons License 2001.01.23 0 0 5
AngelFace:
Bocs, csak olyan reklámízű lett az első hozzászólásod, hogy nem vette be a gyomrom...
Persze lehet, hogy a többi x ezer fórumozónak semmi baja nincs azzal.

De ha már így felajánlottad, mondj véleményt a többi magyar aukciós oldalról! Kíváncsi vagyok!

Előzmény: AngelFace (4)
AngelFace Creative Commons License 2001.01.23 0 0 4
Johnny! nem tudom miért olyan fontos neked, hogy ki vagyok, de lassan tényleg ki vagyok...
régebben sokat olvastam a fórumokat (bár teljesen más témában), de nem nagyon írogattam..
A homepaget levettem, hogy ne legyen belőle félreértés
Ha akarod szívesen elmesélem azt is, hogy más aukciós oldalakon milyen akciókat találsz (csak hogy objektív maradjak)...1szerűen csak kiváncsi vagyok mások véleményére is, ez baj?
John Zero Creative Commons License 2001.01.23 0 0 3
AngelFace:
Aha. Megvetted a CD-lejátszót, és rögtön ide rohantál az Index fórumba, beregisztráltad magad, és egy dicséretet zengtél a Vateráról.
Miért ez volt az első és egyetlen hozzászólásod az Index törzsasztalán? (A mostani másodikat leszámítva.)

Az adataidban pedig:
Homepage: http://www.vatera.hu
Gondolom ez azt jelenti, hogy ez a te saját weblapod.

"Hali mindenkinek! (újra lehet nullázni!!)"

Szoktad olvasgatni a törzsasztalt? Esetleg van régebbi regisztrált nick-ed? Ha van, akkor miért nem azzal írtál ide?

Előzmény: AngelFace (2)
AngelFace Creative Commons License 2001.01.23 0 0 2
Nem vagyok marketinges, csak kiváncsi lettem volna mások véleményére, én pl fél áron vettem egy frankó CD lejátszót a kocsimba...
John Zero Creative Commons License 2001.01.22 0 0 1
AngelFace:
Te vagy a marketinges a Vateránál?

Akkor hadd gratuláljak, sikerült az n+1. magyar árveréses site-ot megnyitni. Persze ettől még lehet sikeres is, de szerintem inkább bannereken hírdessetek...

Előzmény: AngelFace (-)
rali Creative Commons License 2001.01.22 0 0 0
0 számú aukción vettem részt eddig.
AngelFace Creative Commons License 2001.01.22 0 0 topiknyitó
Hali mindenkinek! (újra lehet nullázni!!)
Kiváncsi lennék a véleményetekre az online aukciós oldalakat illetően. Én a Vaterát használom, és meg vagyok vele elégedve, sok érdekes termék van, és pl. most 50 rugót lehet nyerni csak azzal, hogy regisztrálod magad...
Szerintetetek mekkora jövője van ezeknek a siteoknak, ti használnátok ilyet adás-vételre??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!