Keresés

Részletes keresés

viricsi Creative Commons License 2012.12.22 0 0 13867

Igazatok van, hamut szórok a fejemre és elnézést kérek.

Előzmény: Pumpkineater (13865)
Seefbacsi Creative Commons License 2012.12.21 0 0 13866

Eladó,

 

1db M42-PK adapter, van vele végtelen, vázba üllő típus, kiszedővel,dobozában,ára 3700 Ft

1 db adapter Pentax K - Canon EOS vázon, van végtelen, sima chip nélküli, ára: 4000 Ft

 

 

 

publikus mailben vagy pedig húszas négykilencvenháromtizennégyhetvenkettő-es telefonon lehet.

Pumpkineater Creative Commons License 2012.12.21 0 0 13865

"kissé" csúsztat kollega:

 

http://mikrosat.hu/vakuszettek/hobby-vakuszettek/Dupla-Villanj-K--rte-T--ska-Szett.html

 

és ez még mindig nem teljesen az... meg ugye irányár.

Előzmény: viricsi (13823)
fadarázs Creative Commons License 2012.12.21 0 0 13864

Sajnos, nem tudtam elmenni :( Remélem azért jól éreztétek magatokat! :)

Előzmény: emyl (13819)
joskabacsi Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13863

és még dadogok is :D

 

 

Előzmény: joskabacsi (13862)
joskabacsi Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13862

Nem okoskodnini akartam, a tapasztalataimat írtam le, tényleg nincs a K5-ön AF videó közben!

üdv

 

 

Előzmény: VGNGR (13861)
VGNGR Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13861

Bocs, pontatlanul fogalmaztam, szóval félig kell nyomkodni az expo gombot a fókuszáláshoz, ha jól sejtem, bár sose videóztam még dslr-el.

Előzmény: joskabacsi (13859)
joskabacsi Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13860

Szia, az előzö hsz. hozzád is szólt, nyilván te tudod mit csinálsz, viszont ha eltekintesz a videótól akkor a k20 és a k7 között nincs akkora minőségbeli különbség, mint mondjuk a k5 és a k7 között. 

Használt k5-öt kapsz már kb.150-160 ezer környékén, én lehet hogy megvárnék egy ilyet, ha már váltok... 

 

Boldog karácsonyt mindenkinek!

 

 

 

Előzmény: germitron (13854)
joskabacsi Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13859

ez is off:

 

Komoly videósok a RED kamerára ( http://www.red.com/store/cameras) esküsznek.

Nemcsak hogy követő AF nem lesz, hanem semilyen. Az elején beáll az AF, aztán vagy utánatekersz manuálisan, vagy nem lesz éles a képed. Ha megnyomod az expo-gombot azzal megállítod a videót. 

DSLR-rel tényleg baromi jó klippeket lehet csinálni (sőt azt hiszem talán a  dr House pár epizódját is ezzel vették fel) 

Dolgoznak esküvői videós kollegák is ilyennel, az off 550D-től fölfele már egész jól használhatóak, de ahhoz hogy a neten látható minőségű felvételeket tudj készíteni, minimum egy K 5 II árát  kell elköltened egy jó steady-re, monitorra és mikrofonra.

Ha tényleg fontos a videó -és nem hosszú riportokban gondolkodik valaki - akkor Pentaxban most szerintem K30-at kell venni ...

 

 

 


Előzmény: VGNGR (13851)
switch Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13858

Mi lesz a tartalék géped ezután?

nyócezer.

Előzmény: emyl (13856)
ibela88 Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13857

Eladó Tamron AF 2.8/70-200 mm Di SP LD Macro!

14 hónapos, újszerű állapot.
A fókusza rendben van. 
Összes gyári tartozékával, dobozában fix 145.000 Ft-ért.

Megnézni, kipróbálni Budapesten, Győrben lehet egyeztetés után.
Január 4-ig csak..

30/5117915
illesbela@kabelmail.de 

Előzmény: ibela88 (13852)
emyl Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13856

januárban lesz egy eladó k-7-em dobozzal, tartozékokkal.

igény esetén adok hozzá egy utángyártott markolatot is.

normál használati nyomokkal, törőékes mattüveggel

48ezer expó van benne, várhatóan az eladásig sem fogja elérni az 50ezret.

ajánlatok jöhetnek a publikus címemre

germitron Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13855

Frissítve:

 

Eladó a szeretett K20D-m.

Kifogástalan állapotban van, hibátlanul működik.

Kb. 13000 expo van benne.

Ha jól emlékszem a dobozt és a kézikönyvet leszámítva minden tartozéka megvan.

Két akksi van hozzá.


Irányár: 93.000.-

 

 

germitron Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13854

Eddig komolyabban nem gondoltam bele a folyamatos AF hiányába, és tény hogy megnehezíti a videózást. De az is tény, hogy a DSLR videó minőségét nem übereli egyik videókamera sem.

Őszintén szólva a  videózástól eltekintve már régóta kacérkodom azon, hogy K7-re váltok, ezért is tartok ki az eladás mellett. A videózáson meg még gondolkodom.

Előzmény: VGNGR (13851)
CunderTomi Creative Commons License 2012.12.20 0 0 13853

ELKELT!!!!

Előzmény: CunderTomi (13714)
ibela88 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13852

Eladó Tamron AF 2.8/70-200 mm Di SP LD Macro!

14 hónapos, újszerű állapot.
A fókusza rendben van. 
Összes gyári tartozékával, dobozában 152.000 Ft.

Megnézni, kipróbálni Budapesten, Győrben lehet egyeztetés után.
Január 4-ig csak..

30/5117915
illesbela@kabelmail.de 

VGNGR Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13851

off

Nem lesz követő AF-ed, nyomkodnod kell majd az expo gombot, hogy utána állítson, és az AF tekergetés  valószínűleg bele fog hallatszani a videóba.

A másik oldal viszont, hogy komoly videósok esküsznek a dslr videózásra, ugyanis a dslr optikák sokkal szebben rajzolják a videót is, állítólag....De ha nem youtube-ra szánod a klipet full hd-ban, hanem csak a "kirúgni a hámból" eseményeken akarsz örökíteni, arra lehet elég egy galaxy s/iphone (hitbéli meggyőződés alapján más telefon is behelyettesíthető) telefon hd videója is!

Na most akkor döntsd el!

:)

on

Előzmény: germitron (13846)
viricsi Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13850

Én is csatlakozom a lebeszélők táborához. Nekem is K7-es gépem van de nem helyettesíti a kamerát.

Előzmény: germitron (13846)
monyesz Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13849

Én is emiatt tartom jobbnak a külön video készüléket, de nem akarom győzködni, ha döntött...

Előzmény: joskabacsi (13848)
joskabacsi Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13848

Hello, ha videózni akarsz, semmiféleképpen ne cserélj vázat, a K-7, de még a K-5 sem lesz elég és főként a folyamatos AF hiánya miatt. Nem fogsz tudni kézzel utánaállítani egy mozgó gyereknek, egy elfogadható minőségű HD kamera már 40 000 környékén kapható és vsz. a hangod is jobb lesz mintha dslr-rel videóznál ...

Előzmény: germitron (13846)
csakb Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13847

Ha szeretsz/szeretnél nagyobb ISO-n is fotózni, akkor mindenképp megérné a többletet. Videóban kb. tényleg annyi a plusz, hogy tud 1080p @ 25 Hz-et.

Előzmény: germitron (13846)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13846

Mindenképpen Pentaxnál maradok. K7 lenne a kiszemelt, illetve ezt engedi meg a tárcám. A K5 egyenlőre álom marad.

Mondjuk még nem néztem utánna, hogy a videózás terén a felbontáson kívül mivel tud többet a K5. Nyílván gyorsabb, de megéri-e a többletráfordítás.

Előzmény: ateszm (13842)
Ebri Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13845

(off)

Ezt azért embere válogatja, én is úgy gondoltam nem kell nekem videó, de mióta megvan a K5, készült azért pár videó a gyerekről. Képen nehéz visszaadni a hangját és mozdulatait is. (De persze kép több készült róla.)

Előzmény: ateszm (13828)
Mercutio_ Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13844

Pentax Remote E infárs távkioldó (ez az F-verziónál több funkciót tud) normál állapotban eladó/cserélhető. (2 éve fiókban pihent, így azt, hogy az elem lemerült-e nem tudom váz hiányában kipróbálni)

 

Ár kp-s fizetésnél 4.500.- Ft, beszámítási ár 6.500.-, azt, hogy mit számítok be lentebb a másik hirdetésemben megtalálod.

Paulus_159 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13843

Elkelt, úton az új gazdájához.

Köszönöm.

Előzmény: Paulus_159 (13798)
ateszm Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13842

Olyan sokat szerintem nem dob a latba a +/- pár ezer expo,mivel 100000expóra tervezték Őket.Ha viszont gyorsan akarod eladni,akkor mindenképpen ajánlott az ár lejjebb vétele! Megkérdezhetem mi lenne az utód? Maradsz Pentax vonalon esetleg K-5?,vagy más gyártót választasz?

Előzmény: germitron (13840)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13841

Természetesen sokat számít az expószám,és azt is megjegyzem,hogy én akkor olcsón adtam el !

Előzmény: germitron (13840)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13840

Tényleg túláraztam. De talán a 13e expo számít valamit.

Előzmény: dömeotto (13837)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13839

Nem a súlyával van gondom, hanem a két gép váltogatásával.

Nemrég voltunk kirúgni a hámból, vittem asszony kompaktját videózásra. Nem volt egyszerű a kettőt egyszerre használni.

Haver az 5D markII-vel kényelmesebben dolgozott.

Előzmény: monyesz (13836)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13838

Remélem úgy jó, ha publikussá tettem.

Előzmény: johnjohn (13835)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!