sissoko Creative Commons License 2016.04.04 -1 0 127

Az még 0-0-nál volt. Pár perccel később szerzett vezetést a Leicester. Erősen véleményes szitu volt.

Előzmény: Fatboy Slim (125)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 0 126

Arsenal topikjában kibeszélték, hogy nem volt szándékos kezezés, ill. ha az Arsenal védője csinálja ugyanezt, akkor sem állnának fel becsületesen, hogy na, igen, ez gól lett volna.

Amúgy ha iksz lett volna, a pontelőny akkor is jelentős maradt volna.

Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.04 -1 0 125

általánosságnan igazad van attól az egy apróságtól eltekintve, hogy 1-0 után a Ston 100% ziccerénél a faszi kézzel ütötte el a gólba tartó lasztit, ami barátok közt is 11-es + kiállítás

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 4 124

A mák többféleképpen értelmezhető. Tenni is kell érte, és az is biztos, hogy egy csapat sem tudná 7 ponttal vezetni a bajnokságot csak mákkal.

Már a múltkor írtam, hogy senki ne várjon már a Leicestertől nagy dolgokat. Ranieri nem fog bevállalni a szükségesnél nagyobb kockázatot, és egyelőre neki van igaza. Így nyerheti meg ez a csapat a PL-t.

Most is úgy hozták a meccset, ahogy azt kell. Becsületesen, és TÜRELMESEN (ez a nagyon fontos) megdolgoztak a vezetésért, utána pedig nem kell szégyellni az ide-oda kivagdosott labdákat, nem baj, ha az ellenfél próbál focizni. Vardy gyorsaságára, a villámgyors kapuskirúgásokra, a veszélyes pontrúgásokra lehet alapozni. Most is hiába volt 70%-ban az ellenfélnél a labda a 2.félidőben, az abszolút ziccer a Leicester előtt volt a 2-0-ra (és a végén is ott voltak a helyzetek).

És nagyon rendben vannak fejben ezek a játékosok, nem idegeskednek, amikor folyamatosan menteni kell hátul. Ez nem mák, hanem komoly munka eredménye.

A több topicban emlegetett "megint az 1-0"-val kapcsolatban pedig elég megnézni az alábbi mutatókat....

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 121

6 perc hosszabbítás, ááááá.... de megvan! :D Szokásos egygólos győzelem. 7 pont előny, úgy, hogy már csak 18-at lehet gyűjteni. Ez tisztán legalább 3 fordulónyi előny, és 6 forduló van hátra. Nagyon jól alakulnak a dolgok! :)

Jó kis BL lesz ez jövőre: Hertha, Leicester. :D

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 120

Újabb nagy lépés. Meglesz ez.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 119

Góóól... Morgan mester! :D 1:0!

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 118

Így van! Ha ma sikerül, 6 fordulóval a vége előtt 7 pont lesz az előny, és már csak 18-at lehet gyűjteni jövő héttől. Nagyon kéne ez. Kár, hogy nem biztos, hogy itthon leszek 1 óra múlva, vagy ha igen, se tudom végignézni a meccset.

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 117

Nem lett holnap nyerni kell aztan kesz.

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 116

1:0 jobb lett volna. :D Persze még bármi lehet, a Liverpool bajnokijain gyakori az utolsó perces kis meglepcsi.

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 115

Leicesternek ez az egyik legjobb eredmeny. Nekik onmagukkal kell foglalkozni.

Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 114

Szokás szerint elkiabáltam, 1:1. Mondjuk egy esetleges holnapi győzelemmel még mindig lenne szép előny. Áááá, nehéz lesz, ez a maradék idő, meg a holnapi meccs is.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 113

Na, akkor hajrá, Liverpool! Kell az előny! :D

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.29 0 0 112

Felvágós. :D

Amúgy az angol mez valami okádék. Mondjuk a német se volt szebb, utoljára hasonlót tőlük a 2002-es vb-n láttam.

Előzmény: Fatboy Slim (111)
Fatboy Slim Creative Commons License 2016.03.29 0 0 111

De milyen gól volt bakker?

Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.28 0 0 110

Jamie Vardy első gólja a válogatottban, ki más ellen, mint Németország? :) Hipp-hipp, hurray! :)

Fatboy Slim Creative Commons License 2016.03.21 0 1 109

szerintem a mostani állás nagyjából a végeredmény is.

Arsenal kapaszkodik, 3. lesz. Spurs és a Leicester között nagy lesz a boksz a bajnoki címért.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.20 0 0 108

Kane negyedóra alatt el is döntötte, így marad az 5 pont előny. 21 pontot lehet még gyűjteni.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.19 0 1 107

Újabb győzelem. Felemelő érzés! A hétközben beharangozott kis 1:0-val sikerült nyerni, több nem is kell. Holnap nézni kell a Tottenham játékát, most már győzelmi kényszer van rajtunk, ez jól jöhet. Bár az Arsenal az elmaradt meccse miatt tarthatja a 8 pontos előnyt, szóval egy holnapi Tottenham-bukta csak félsiker lenne. De ne szaladjunk előre, örüljünk a mai sikernek, van miért.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.19 0 1 106

És ott is van! A 34. percben Vardy belövi középre, látszólag megszokásból, de pont embert talál, Mahrez laposan belövi. Szép volt! Így tovább.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.19 0 0 105

Épp elég meglepetés, hogy vezet a West Ham, több nem kell mára, lőjünk gólt!

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.18 0 0 104

A címvédés mindig elvárandó az aktuális bajnoktól, pláne ezen zavaros időkben, mikor senkinek nem sikerül (MU- és Chelsea-kidurranások 2013 óta, de akár a City-t is ide vehetjük). A lényeg az, hogy ha most nem lesz arany, jövőre még nehezebb lenne.

Előzmény: Krüger Frédi (103)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.03.18 0 0 103

Én értékelem ha valaki mer nagyot álmodni, de azért a címvédés várható nehézségein agyalni...:)

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.18 0 0 102

A pénz miatt mindenképp jó, meg tudnak rendesen igazolni (feltéve, ha a mostaniak közül el akarnak adni valakit, akkor kell a pótlás), de a többfrontos harc megnehezítené a címvédést, vagy ha idén nem lesz arany, akkor jövőre BL-lel még annyira sem.

Előzmény: Krüger Frédi (101)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.03.18 0 0 101

Azért a Spurs másképpen "nem nagy", mint a Leicester:)

(Másrészt erről mostanában kevés szó esik, de érdemes megjegyezni, hogy ez a két csapat a BL főtáblát már gyakorlatilag elkönyvelheti, ami önmagában is komoly fegyvertény. Főleg ha megnézzük, hogy kik nem lesznek ott.)

Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.18 0 0 100

Mondjuk az tagadhatatlan, hogy a Leicester mellett a Tottenham érdemelne bajnoki címet, vagyis mindegy, ki, csak ne a nagyok közül valaki.

Előzmény: Pretorious (99)
Pretorious Creative Commons License 2016.03.18 0 0 99

A PL-ben minden ellenfél komoly akadály, főleg ha az a kiesés elől menekül vagy BL helyekért hajt. Poch olyannyira komolyan veszi a Bournemouth meccset, hogy már a tegnapi meccset is edzőmeccsnek tekintette. Eriksen, Kane, Dembele pihentek, Allit is lehozta korán, pedig azt hittem hogy legalább a WHL-en presztizskérdésnek fogja tekinteni a Dortmund megverését. De úgy látszik Levy megmondta neki hogy most semmi más nem érdekes csakis a PL pontok gyűjtése. És nehéz vele vitába szállni.

Előzmény: Fatboy Slim (97)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.18 0 0 98

A múlt heti Norwich-Manchester után nem lepődnék meg rajta (még azt se mondhatja a MC, hogy a BL-re tartalékolt, mert ott is 0:0 lett a meccse).