Keresés

Részletes keresés

heartagram68 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 6367

Sziasztok!

Betegség miatt Pesterzsébet központi részén bejáratott kutyakozmetika bérlési lehetősége valós vendégkörrel átadó. Itt nincs szükség reklámokra és hónapig tartó várakozásra, mert a leendő kolléga már egy "kész" vendégkört tudhat magáénak amennyiben emellett a kis üzlet mellett dönt. Érdeklődni: heartagram68@citromail.hu e-mail címen.

Ácsorgó Creative Commons License 2015.07.27 0 0 6366

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Tud valaki olyan sampont, trükköt vagy bármit amivel fehér puli szőréből a sárgás koszos színt és a bele nőtt koszt, zsírt és egyéb szennyeződést hó fehérre ki lehetne tisztítani. Több éves koszról beszélek főleg a pofa, szem környékén és az elején.

SHugi Creative Commons License 2015.07.26 0 0 6365

Sziasztok! Eladó keveset használt Oster gépfejek 3,4,5,7 (5.000,./db)

3x használt Hercules dupla motoros vízkicsapató gép doboza sajnos nincs már meg (60.000.-)

Asztal kikötővel szárító és nyírógéptartóval (30.000.-)

Bővebb információ 06/30-557-09-99

hednik Creative Commons License 2015.07.19 0 0 6364

Tavaly vásárolt,nem sokat használt hidraulikus asztal kikötővel,Andis nyírógép,vágófej magasító,vízkicsapó eladó.Képet kérésre küldök.

s.hanka Creative Commons License 2015.07.16 0 0 6363

Carmen 1 és Moncsa 77 találtatok már állást?!

Én Budapest 8.ker. Kálvária utca 7 szám alá keresek kozmetikust.

Ha esetleg felkeltettem az érdeklődést,a 06-20 524-97-38 számon elérhető vagyok!!!

s.hanka Creative Commons License 2015.07.16 0 0 6362

1087 Budapest Kálvária utca 7.szám alá kutyakozmetikust keresek azonnali kezdéssel!!!

Érdeklődni lehet: 06-20 524-97-38 telefon számon

albika93 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 6361

Sziasztok! XV. kerületi kutyakozmetikába keresek részmunkaidős kutyakozmetikust. Részleteket privátban, vagy a 20/272-0052 telefonszámon tudtok kérni :-)

Balassa Timea Creative Commons License 2015.07.02 0 0 6360

Már megvan :) igen megéri az árát 

 

Előzmény: seciné (6357)
tacslika Creative Commons License 2015.06.22 0 0 6359

Budapest 3.kerület központi részén egy jelenleg is jól működő, igényesen kialakított, 2 asztalos kutyakozmetika átadó. Teljes berendezéssel és vendégkörrel. Az új kozmetikusnak az átvétel után szinte semmi más dolga nincs, csak fogadni a vendégeket és dolgozni.

Érdeklődni telefonon a 06-20-2537303 számon lehet.

yeeeeee Creative Commons License 2015.06.07 0 0 6358

Kedves kutyakozmetikusok!

 

Keresek olyan diákokat akik a tapis oktatásközpontban vizsgáztak, de nem oda jártak iskolába és tapasztaltak bármiféle hátrányos megkülönböztetést a vizsgáztatás folyamán. Kérem írjatok az alábbi e-mail címre: szartapis@gmail.com

seciné Creative Commons License 2015.06.01 0 1 6357

Vedd meg ne sajnald ra a penzt, meg akkor is ha nagyon draga. megeri :)

 

Előzmény: Balassa Timea (6356)
Balassa Timea Creative Commons License 2015.05.30 0 0 6356

Sziasztok! Èrdeklôdnèk van-e valakinek Notes from the grooming table c. Könyv, illetve lehetsèges-e fènymàsolatot kèszíteni róla?

Dodorobi Creative Commons License 2015.05.23 0 0 6355

Sziasztok! 

Ciprusra keresek kutyakozmetikust. Angol nyelvtudas, gyakorlat elony de nem feltetel. ha erdekel az allas legyszi irj egy emailt a kovetkezo cimre: dodoagi@hotmail.com

Balassa Timea Creative Commons License 2015.05.16 0 0 6354

Sziasztok! Régóta keresek már trimmelő port. Tud valaki segíteni, hol lehet kapni? 

Üdv.:Timi

Carmen 1 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 6353

Kezdő kutyakozmetikus állást keresek!

Moncsa77 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 6352

Sziasztok! 

Frissen vizsgázott kutyakozmetikus vagyok. Jelenleg főállásban dolgozom, de szeretnék mellékállásban kozmetikával foglalkozni. Még van mit tanulnom és szeretnék is. Ha van erre lehetőség, akkor érdekelne. 

Szotyi2014 Creative Commons License 2015.04.19 0 0 6351

Sziasztok!

 

Hamarosan nyitó (Budapest 8.ker.Kálvária utca) kutyakozmetika üzletbe keresek gyakorlattal rendelkező,szakképzett kozmetikust.

Érdeklődni lehet az s.hanka1957@gmail.com címen.

reni0522 Creative Commons License 2015.03.28 0 0 6350

sziasztok.megnyitottam a saját kozmetikámat közben kiderült kismama vagyok most 7 hetes.megcsinálták a toxoplazmozis vizsgálatot és még nem kaptam el soha .Az orvosom azt mondja ne dolgozzak tovább mert nem tudom kivédeni a fertőzés veszélyeket. Ti mit javasoltok?Vélemény?

krisztibull Creative Commons License 2015.03.21 0 0 6349

Önállóan dolgozni tudó és dolgozni akaró kozmetikust keresek Nagykovácsiban lévő 11 éve működő  üzletembe heti két napra.

Olyat aki tud trimmelni is ,lehetőleg tapasztalt , jártas a fajtákban, jól kommunikál a gazdákkal és türelmes  a vendégekkel!

érdeklődni a defenseline11@gmail.com email címen lehet

kingbid Creative Commons License 2015.03.17 0 0 6348

Sziasztok!

Már régóta foglalkoztat ez a szakma. Eddig hobbiként foglalkoztam állatokkal, de most szeretném hivatásként űzni. Leginkább, mint egyéni vállalkozó. Ehhez, ha jól tudom el kell végeznem egy szakirányú OKJ tanfolyamot, nyilván a kutyakozmetikust. Ha jól olvasom, akkor a legfrissebb belőle a 32 621 01 OKJ számú, amit lehet indítani. Igazából már a saját igényeimhez mérten megtaláltam az ideális iskolát is: Focus Oktatóközpont. Erről mondjuk nem tudom van-e esetleg bárkinek bármilyen észrevétele tapasztalata itt a fórumon. Gondolom nagy eltérések nem lehetnek más iskolákhoz képest, mert a tananyag kötött az OKJ esetén. Más iskolával ellentétben pedig róluk nem olvastam még negatív véleményt, ezt végülis pozitívumnak fogtam fel.

A kérdésem az lenne igazából a hosszú bevezetőt lezáróan, hogy mennyire lehet ebből ma Magyarországon megélni? Illetve mennyire nehéz egyfelől elvégezni egy ilyen képzést és milyen nehéz vele elkezdeni hivatásból dolgozni? Gondolom azért adódik jónéhány olyan szituáció amire nem lehet oktatás szinten felkészülni. Mondjuk ha van erről valakinek érdekes élménybeszámolója azt is nagy szívesen olvasnám.

Nikolett12 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 6347

Sziasztok! 

Budapest 3.kerületi működő kutyakozmetikába önállóan dolgozni tudó, tapasztalattal rendelkező kutyakozmetikust keresek. 

Érdeklődni a 06-30-646-36-21es telefonszámon lehet.

 

julia29 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6346

Sziasztok kutyakozmetikusok! :)

 

Projektmenedzsment házi dolgozatot kell készítenem egy általam kitalált projektről. Nos, én kitaláltam a fiktív céget, azt is, hogy kutyakozmetikáról lesz szó. Ehhez a projektemhez gyűjtök információkat, mint pl. üzleti terv (tudom, hogy titkos), marketingterv, stb. Ha bármiben tudna nekem segíteni egy kutyakozmetikában jártas ember, azt nagyon-nagyon megköszönném. Mindent átvariálok sajátomra formálva, és igazából nem akarok kutyakozmetikát nyitni, ez az egész csak egy kitalált dolog, tehát nem használok fel semmilyen adatot, nem adom ki senkinek, stb. Egyszerűen csak az idő szűke miatt gyorsan ki kell találnom egy témát. Azért gondoltam erre a szakmára, mert imádom a cicákat, kutyákat és ez jutott eszembe hirtelen. Email címem: vonajulia@gmail.com

Köszönöm, ha tud valaki segíteni.

Másik fél Creative Commons License 2015.02.03 0 0 6345

Tisztelt Náczi László! Szeretném tájékoztatni, hogy minden valóságalapot nélkülöző, vádaskodó sorai, kimerítik a rágalmazás fogalmát. Bár bevallom valami ilyesmire számítottam azután , hogy a Párja távozott, majd egy óra múlva felhívott és üvöltözve merítette ki az életveszélyes fenyegetés fogalmát, miszerint hetven emberrel ölet meg és gyújtják rám az üzletet. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy ennek tanúi voltak. Mindezt azért, mert a „több százezres ruhája csupa kutya haj lett”, illetve vérzett a kutya a fenekénél.  A Párja kutyusának a „kis fenekére”, egy hatalmas ürülékdugó volt száradva ,(ki tudja mióta?) amitől minden ürítésnél a kínok kínját élte át a szerencsétlen. E kedves kis csomag  lefejtése közben felsérült a bőr.  A párja 10percet vizsgálta a kutyát, mielőtt elvitte innen, amiből három percig azért üvöltözött a kutyával , mert az örült neki. Kérte, hogy nyírjam még le a szeme előtt és a lábánál rövidebbre. Érdekes módon, bár alaposan szemügyre vette a kutyust, ekkor még nem volt „belevagdosva”, a karmába pedig még véletlenül sem volt belevágva!! Kikérem magamnak, visszautasítom, hogy „kegyetlenkedek, durván” bánok az állatokkal. Soha, de soha nem tudnék durván bánni egy állattal! Legfőképpen azért nem, mert bármely élőlénynél jobban tisztelem őket. Illetve nekem nincs szükségem ilyen megoldásra, amivel ráadásul a saját dolgomat nehezíteném meg. Arról nem is beszélve, hogy miért kéne egy öklömnyi élőlénnyel durváskodnom? Az ember mindig magából indul ki… A Párja első mondata volt, hogy még egy kozmetikus sem felelt meg neki, még külföldön sem.  Sajnálom, mi több elnézést kérek, ha ezek szerint velem sem volt elégedett. Ám megkérném, hogy a jövőben mielőtt egy olyan embert próbál hazugságokkal befeketíteni, akinek a hét-hét napján ez a hivatása, az élete, esetleg gondolkodjon el rajta, hogy minden éremnek két oldala van. Illetve „csak az nem hibázik, aki nem dolgozik”. Üdvözlettel : Szőrmentő

Előzmény: László Náczi (6337)
zsupla2 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 6344

Ó! Nagyon köszönöm! Elég látványos és valamennyit azért értek is belőle!

Előzmény: seci (6343)
seci Creative Commons License 2015.01.30 0 0 6343

Ugyan irtad, hogy nem tudsz angolul, de igy nez ki a konyv, ez a 4 lap szol a kutyusodrol, az abrak tutin hasznalhatok :)

http://seci.co.uk/temp/41%20The%20Terrier%20Group%20001%20Airedale.zip

-seci

Előzmény: zsupla2 (6342)
zsupla2 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 6342

Köszönöm!

Előzmény: seci (6341)
seci Creative Commons License 2015.01.30 0 0 6341

Notes from the Grooming Table:  by Melissa Verplank "A" konyv, lehet, hogy leforditottak magyarra is.

Van benne par 10 oldal altalanos tudnivalo, majd kutyafajtankent a pontos nyiras.

-seci

Előzmény: zsupla2 (6340)
zsupla2 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 6340

Az jutott eszembe, hogy szívesen elolvasnám a kutyakozmetikusok tankönyvét. Vagy az nagy hülyeség? Meg tudnátok mondani, hol kapok olyat?

zsupla2 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 6339

Sziasztok! Remélem befogadtok és tudtok nekem segíteni, bár én nem vagyok kozmetikus, csak egy gazdi, aki 16 éve maga gondozza a kutyáját. Szeretnék tőletek tanácsot kérni. Jelenleg egy Airedale terrierem van és eddig is én kozmetikáztam. Még nincs 2 éves. 1 éves kora óta trimmelem, előtte nyírva volt. Szeretném jól csinálni az idei első trimmelést, de nem találok hozzá egy jó leírást. Arra lennék kíváncsi, hogy mi a menete. Először kiszedni az aljszőrt, vagy rögtön trimmeljem? A körömvágásnál is mindég félek, nehogy belevágjak az idegbe. Örömmel venném, ha tudnátok nekem ebben tanácsot adni. Ha valakinek meg van egy jó leírása a trimmelés technikájáról és elküldené nekem, nagyon hálás lennék. Találtam DVD-ket, de mind angol nyelvű. Vennék is, de sajnos csak magyarul lenne jó.

Köszönöm szépen.

adri-toth2 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6338

Szia! Engem érdekelne ( SÜRGŐSEN) a kutyakozmetikai asztal ha még aktuális ! 2 hét múlva egy kiállításra megyek a spánielemmel, a kiállításra kellene az asztal.  Tudsz képet küldeni az asztalról? 

 

Kérlek írj az emailemre : adri-toth2@freemail.hu

Előzmény: Zsuzsanna Imre (6326)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!