Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2013.01.24 0 0 820

Boszi, jol hallom, fagypont koruli a homerseklet???

Előzmény: Boszorka (818)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 819

Hat ez az!  Ugyesen lett osszevalogatva, jo izlessel.... :))

Előzmény: Boszorka (818)
Boszorka Creative Commons License 2013.01.23 0 0 818

Nagyon klassz! Gratula a kitalálójának és az ügyes mesternek aki összerakta..-)

Előzmény: Caipi (815)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 817

Köszönöm szépen, én is így gondolom. :-)

Előzmény: ZsuR (816)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 816

Nagyon tetszik - a nyitottsaga miatt biztos vesztettel rakodo helyet- de a latvany sokkal de sokkal szebb!

Előzmény: Caipi (815)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 815

Kész az előszobai mű, csak hülyén néz ki oldalról fényképezve, de máshonnan nem lehet.... tetszik is, és jól használható is lesz, nagyon örülök neki. Végre nem látom

a(z oda) bumfordi szekrényt....

 

Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 814

Hát az nagyon sz** lehet, tényleg reménykedem, hogy rendbejön.

Előzmény: ZsuR (807)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 813

Boszi - fajt nagyon a kezem, ha nem tudtam kinyitni az ujjamat - es nem tudtam hasznalni a kezemet ahogy volt.  Kellett valami... hat nem ez, de remelem, lesz jobb is.

Előzmény: Boszorka (812)
Boszorka Creative Commons License 2013.01.23 0 0 812

Lényemnek több ilyen ujja is van. Persze egyre rosszabb lesz. Neki rengeteg éve több orvos mondta, hogy a műtéti kockázat aránytalanul nagy, lehet hogy rosszabb lesz utána.:-(((

Fájnak, de ő hősiesen tornáztatja magának.

 

Remélem a tiedet rendbe hozzák a végén.

Előzmény: ZsuR (807)
Boszorka Creative Commons License 2013.01.23 0 0 811

:-(((

Előzmény: ZsuR (801)
Boszorka Creative Commons License 2013.01.23 0 0 810

Ne csüggedj. A berlini barátnőm, igen kedves, csinos és okos lánya most karácsonykor ment féjhez, miután elmult 40 éves. Teljesen lázba jöttem a hírre, mert kicsi kora óta ismerem és szerettem a lányt és azt hittem már soha nem megy férjhez. Nem mintha ez annyira fontos lenne, de azért mégis. Mellesleg a férj is nagyon szimpatikus nekünk, de eléggé megrögzött agglegény volt eddig.:-)

Előzmény: szkati (797)
Boszorka Creative Commons License 2013.01.23 0 0 809

Gondolom, illetve ahogy hallottuk itt, a normál szakmunkaerő itt se olcsó. Aki nekünk dolgozott, az egy nagyon ügyeskezű, 12 éve illegális ember. Ezért volt megfizethető. Tudom rondák vagyunk, de ez van.

Előzmény: ZsuR (791)
ketyo61 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 808

akupunkturat probaltal?

Előzmény: ZsuR (807)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 807

Koszonom.  Jarok gyogytornara vele, oszinten, eddig nem sokat hasznalt.  Tornaztatom otthon, de... semmi erom nincs benne, a jobb kezemmel emiatt nem tudok igazan dolgozni, kiejtek dolgokat, nem tudok kinyitni, becsukni - szoval robbanasig idegesit :((

Előzmény: Caipi (806)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 806

Előbb lemaradt, hogy nagyon sajnálom a dolgot az ujjaddal, és drukkolok, hogy csak rendbejöjjön.

Előzmény: ZsuR (798)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 805

DN-nel felváltva mostunk, de most, hogy lett mosogatógép, az alakult ki, hogy az az ő reszortja, a mosás meg az enyém. Övé még a porszívózás meg a kávéfőzés. Vasalás nálunk nincsen, alacsony fordulaton mosok és naggyon szép simára ki tudom rángatni a ruhákat teregetés előtt. :-)

Előzmény: ZsuR (798)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 804

Szerintem nekem is tök normál elvárásaim voltak, mégis 41 évesen találtam csak meg az én DN-emet.... és mennyien nem találják meg soha azt, aki teljesen megfelel.

Előzmény: szkati (797)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 803

Behajtottam a kezemet, es nem tudtam kiegyenesiteni a kozepso ujjamat utana, csak kifesziteni kezzel... fajt.

Előzmény: ZsuR (801)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 802

Takaritono lesz nalam is... legalabb idonket, ablak es ajto takaritasra... a portorles es porszivozas OK, a konyhat is rendben tartom - soha nem engedtem takaritononek a huto belsejet pl,  szoval kell segitseg... talan evenkent 2x, 3x egy  nagyobb takaritasra... mert ha jon a nyar, akkor kertelek, nem akarok a lakasban semmit sem csinalni :))...

Előzmény: szkati (800)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 801

Volt egy "trigger finger release" november 16-an.  Jol indult a gyogyulas, aztan begyulladt, es sok hegesedes keletkezett-most nem tudom kinyujtani a az ujjamat.  Lehet masodik operacio lesz belole... :((

Előzmény: szkati (799)
szkati Creative Commons License 2013.01.23 0 0 800

Ami meg az elfáradást illeti, 15 évvel ezelőtt 3 óra alatt ketten tökéletesre takarítottuk a lakást. Ma nagyon gyorsak vagyunk, ha egy nap alatt sikerül, ráadásul a fiam megjegyezte, hogy most már illő lenne egy takarítónő, mert mint a mellékelt ábra mutatja( és végighúzta a kezét  a TV alatti polcon), nem tudjuk makulátlanul tisztán tartani a lakást. Anyád!- gondoltam, aztán rájöttem, hogy az én vagyok:)), ez egy használatban lévő kégli, nem pedig  egy hermetikusan bezárt helység. Az üvegasztal 1 nap alatt poros.

Előzmény: ZsuR (798)
szkati Creative Commons License 2013.01.23 0 0 799

Mi mond az orvos, hogy miért történt ez a kezeddel?

A porszívózás férfi munka, kivéve, ha én csinálom:)) Porszívózik, de van, hogy azért le kell ellenőriznem, hogy minden rendben van-e:))

Előzmény: ZsuR (798)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 798

Ezek a ferfiak... a Papus is evekig LDS-ben szenvedett (Laundry Deficiency Sydrome), annak ellenere, hogy kepes tervezni, epiteni egyet... de hasznalni nem?!  Nem hittem el, es tenyleg... mikor chemon voltam, onfelaldozta magat, es o mosott... azota is teszi ha kell :))!  

 

Sot - ezt mar csak csendben mondom, porszivozik is, bar nalanal csak a makkak utaljak jobban a porszivot, de ezen a hetvegen is tologatta, hosiesen, kapott is finom ebedet :)) cserebe.  Hiaba... nem megy minden mar mint korabban, hogy mostam-foztem-vasaltam-takaritottam, es nem faradtam el benne.... faradok... raadasul a kezem sem gyogyul, lehet nyomorek marad a jobb kozepso ujjam :((...

Előzmény: szkati (797)
szkati Creative Commons License 2013.01.23 0 0 797

Félreértés ne legyen, nem egy zseni, csak más, mint én. A mosógépet még életében nem kapcsolta be( nem is tudja). Amikor egyszer kórházba kerültem,( még nem volt mobil), egy telefonfülkéből magyaráztam meg, hogy mit és hol kell megnyomnia, pedig akkor még csak igen egyszerű mosógépek voltak. A mostanit( Siemens) csak messziről nézegeti és dicséri. Viszont mosogatógép ügyben teljesen profi:))

Szóval a lányom jan.21-i és 31 éves volt. Egyébként én is köszönöm a gratulációt! Csinos, okos csajszi, talán ez baj is. Túl okos és megvannak az elvárásai. Apja szokta mondani, hogy de jó lenne tudni, hogy vajon megszületett-e már az a pasi, aki neki megfelel.

Semmi extra, tök normálisak az elvárásai, de ez a mai világban extrának tűnik:))

Előzmény: Caipi (795)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 796

Köszönöm szépen, őt is! Itt két kolléganő is ma születik.

Előzmény: szkati (794)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 795

Nekem is DN (DN3 a nickneve) volt az első férfi az életemben, aki ilyen ezermester, se apámra, se öcsémre nem volt ez jellemző. Mi szerelőt hívtunk. :-) Műszakilag viszont HIFI- és házmoziszinten nőhez képest én is jó vagyok, hiszen anno mindent egyedül vettem ill. kötögettem össze.

Jó fej lehet a férjed. :-)

Előzmény: szkati (786)
szkati Creative Commons License 2013.01.23 0 0 794

Elfelejtettem( pedig eszemben volt), hogy Isten éltesse! A lányomnak pont egy nappal volt a születésnapja.

Előzmény: Caipi (792)
szkati Creative Commons License 2013.01.23 0 0 793

Nálunk pont forditva van. Idáig rengeteg mindent tett a kertért, de tavaly úgy láttam, hogy már nehezére esik, így beálltam gazolni, na meg esténként locsolni, meg faleveleket gyüjteni most ősszel. Idáig mindent ő csinált. Most is szeret metszegetni és van is mit, de az elektromos lombvágó és fűnyíró az enyém.

Nagyon műszaki dolgokra és mindenféle felújításra, kocsibeálló lefedésére stb van egy Marcink már vagy 20 éve, aki ha kell, akkor jön. Egyébként már a viszonyunk régen  baráti. Ha szükséges, akkor teljes bizalommal ráhagyjuk az egész lakást. A specialitása a burkolás( valami gyönyörűen csinálja), de villanyt szerel( gázt is, hogyha kell), szállít és mindent megold mindhármunk lakásában.

Aranyat ér!

Előzmény: ZsuR (788)
Caipi Creative Commons License 2013.01.23 0 0 792

Köszi, megvolt. :-)

Előzmény: ZsuR (787)
ZsuR Creative Commons License 2013.01.23 0 0 791

Boszi - location, location, location... nalunk draga a munkaero, ezert is csinalunk magunk mindent.

 

Kepzeld... a kis furdoszoba lent a pinceben kb 1500 dollarunkba kerult.  

A vizvezetekszerelo csak a vizvezetek csovek meghosszabbitasaert, bekoteseert kert volna annyit ugy, hogy mi vesszuk az anyagot, mert ragaszkodtunk a rezhez...

 

Az automon ki kellett egy szenzort cserelni... az anyagar 120.00 volt,   a munkaar 150.00, mert megkezdett ora.  Amugy 15 perc volt.

Előzmény: Boszorka (790)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!