Keresés

Részletes keresés

Operator Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1516
Ismét elmondom, de most lassan írom és tagoltan.

Te itt maximum a wamzer szerepét kaphatod, a vádemelés, a büntetési tétel javaslása nem a te dolgod.
Előzmény: Törölt nick (1515)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1515

                                        Tisztelt Moderátor

 

A teljesítménytúra topicot olvasgatom.....

Kérlek vizsgáld meg, hogy az  55898 és a 55888 számu hozzászólás sérti e az index szabályait. Szerintem, a szóban forgó nickek az előző hozászólásomban emlitett szabálysértést követték el, ezért javaslom ezen nickek egy hetes pihentetését is.

Wic Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1514

Okulásul:

 

A kövezésre váró tömeg feszült csendben álldogált. Ez elég furcsa volt,
        ugyanis a kövezésre váró tömeg gyakorlatilag kizárólag nõkbõl állt.

        Gyakorlott szem persze hamar felfedezte volna a különbséget egy valódi
        szakáll, és a hölgyek által viselt különbözõ árfekvésû, tehát különbözõ
        minõségû álszakállak között, de a helyi elöljárónak, akinek a tiszte volt
        az események irányítása, úgy látszott, nem tûnt fel semmi.


         - Gyerünk már! - kiáltott be lemélyített hangon az egyik amazon.
        Két õr bevonszolta az elítéltet a tömeg elõtti üres térre. Kicsi,
        töpörödött, õsz hajú apóka volt, egy szál ágyékkötõben. Az õrök szorosan
        markolták a fogoly csuklóira erõsített karvastagságú láncok végét. Az
        elöljáró kihúzta magát, felemelte a kezében tartott pergamentekercset és
        fennhangon olvasni kezdte.


         - Gatt városának törvényes fia, Metiesz!


         - Igen - válaszolt az elítélt. Nem is volt nagyon szomorú így néhány
        perccel a halála elõtt.


        Az elöljáró folytatta.


         - A Vének Tanácsa szerint bûnösnek találtattál Urunk nevének kimondásában,
        és ezért, mint istenkáromló, megkövezésre ítéltetsz!


        Az elítélt most sem omlott össze.


         - Miért? - kiáltotta. - Ettem egy remek vacsorát, és azt mondtam az
        asszonynak, hogy ez a laposhal még Jehovának is ízlene.


         - Istenkáromló! - üvöltötte az elöljáró. - megismételte!


        A tömeg is megismételte, hogy "megismételte"


         - Hallottátok? - kérdezte a biztonság kedvéért a törvény képviselõje.


         - Igen, igen. Hallottuk - biztosította a tömeg egy-asszonyként. Az
        elöljárónak mintha feltûnt volna valami. Gyanakodva kérdezte.


         - Nõk is vannak köztetek talán?


         - Nem, nem! Nincsenek! - így a tömeg.


         - Na jól van. Ezennel, törvényes jogaimnál fogva...


        Abban a pillanatban valahonnan a tömegbõl kirepült egy kõ, és fejbetalálta
        az elítéltet.


         - Au! Ne! - tiltakozott a fogoly. - Még nem is kezdõdött el!


        Az elöljáró is igyekezett szigorúnak mutatkozni.


         - Mi ez? Ki volt az? Ki dobta ezt a követ? Gyerünk!


         - Ez a nõ - mutattak többen is a tettesre. - Izé, ez a férfi.


         - Bocs. Azt hittem, elkezdtük - szabadkozott az illetõ mély hangon.


        Az elöljáró ítélete gyors volt:


         - Menj hátra! Mindig akad egy, igaz? Hol is tartottunk?


        Az elítélt azonban közbeszólt.


         - Figyelj! Nem hiszem, hogy istenkáromlásnak számít, ha azt mondom, hogy
        Jehova.


         - Megint! Megint! - zúgta a tömeg.


         - Ezzel csak magadat hozod rosszabb helyzetbe - intette az elöljáró.


         - Rosszabb helyzet? - replikázott a célpont - Hát lehetne még rosszabb?!?
        Jehova! Jehova! - Még táncolt is hozzá.


        A tömeg részérõl gyors kõzápor volt a válasz. - Figyelmeztetlek - harsogta
        az elöljáró -, ha még egyszer kimondod, hogy Jehova...


        Most õ is kapott egyet.


         - Állj! Ki volt az?... Gyerünk! Ki volt az?


        A kõbirtokosok gyorsan arrébb húzódtak a tettestõl.


         - Te voltál?


         - Igen - válaszolt amaz - mivel azt mondtad, hogy Jehova.


        Kõzápor.


         - Abbahagyni, abbahagyni - ugrált ide-oda az elöljáró. - Elég! Abbahagyni!


        Végre csend lett, de azért mindenkinek volt kõ a jobb kezében, a
        tehetõsebbeknek a balban is.


         - Figyeljetek! Senki nem kövez meg senkit, míg meg nem fújom ezt a sípot -
        emelte fel a szóban forgó eszközt a megtestesült törvény - világos? Még,
        ha - és ezt véssétek mélyen az agyatokba - még, ha azt is mondja, hogy
        JEHOVA!


        Sordobás! A tömeg azonnal dobott. Az elöljáró a földre bukott, próbálta
        kicsire összehúzni magát. Sajnos pechje volt. Néhányan - nyilvánvalóan a
        team munka hívei - egy több mázsás követ hoztak, és jó egynyolcvanról
        ráejtették.


         - Szép dobás - jegyezte meg elismerõen valaki.


        Az õrök rosszallóan ingatták a fejüket, az elítélt pedig eltûnt a
        kavarodásban.

Előzmény: Operator (1512)
Wic Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1513

"De csak akkor kövezhetitek meg, ha megfújom ezt a sípot!

 

Addig nem! Még akkor sem, ha kimondja: Jehova!"

Előzmény: Operator (1512)
Operator Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1512
"Kimondta, hogy Jehovaaa!"
Előzmény: Törölt nick (1510)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1511
Na igen, a jogi karokon meg magyarból van felvételi. Gyanús nekem, hogy ez a "Dr" egyszerű szélhámos. :-) Hazudni persze nem tilos a Modus Moderandi szerint. :-)
Előzmény: rocher (1504)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1510

                                                  TISZTELT MODERÁTOR

 

Kérlek, vizsgáld meg a 1501 sz. hozászólást. Szerintem ez a nick tudatossan szegte meg  a Módus Moderandit azzal, hogy hozzászólásában konkrét nevet ír le és nem nick nevet,ezért kérem pihentetését.

Természetessen itt nem a saját nevem leírására gondolok, hanem a másik név szabályzat ellenes közlésére

Előzmény: Operator (1506)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1509

                                             TISZTELT MODERÁTOR

 

Tudomásul vezsem döntésed, de nem fogadom el...Természetessen ebben a fórumban, TE VAGY A BÍRÓSÁG.

Csakhogy, a Bíróság döntésit indokolja, ami álltalában fontossabb is mint maga az ítélet...Én megindokoltam javaslataimat.

Arra viszont megkérlek, hogy döntéseidben légy következetes,és mindenkirenézve egyformán igazságos, ahogy azt egy jó BÍRÓ teszi

 

 

                                                                                    

                                                                                   tisztelettel

  

                                                                                               

                                                                                               Dr NAGY IVETT 

      

                                                                                                      sk

Előzmény: Operator (1506)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1508
Úúúúr?
Előzmény: efemm (1501)
Wic Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1507

 Én már megszólalni is alig merek...

 

el vagy nyomva?

 

Én láttam!!!

:o)

Előzmény: Operator (1497)
Operator Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1506
Ne az ügyvéd hozza az ítéletet, de még csak a vádemelést se ő végezze.

Ez nem kívánságműsor, hogy kiosztod a feladatokat nekem, hogy kit hány hétre ültessek le.
Előzmény: Törölt nick (1503)
Vlaszij Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1505
ehhhe ehhhe:DDDD
Előzmény: efemm (1501)
rocher Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1504
Már megbocsáss, de tanultál te nyelvtant??? Bíróság, állampolgár,egyenlőre:-))), fő és mellékmondatok egyeztetése stb. 7.-es anyag.... 
Előzmény: Törölt nick (1503)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1503

                                    TISZTELT MODERÁTOR

Jogi kérdésekben, nem kell hogy egyetértsünk. Te elmondtad a tiedet, én meg az enyémet...ez a vita lényege. Ha azt akarnám, hogy a jogi kérdés eldőljön, akkor nem a fórumon beszélgetünk , hanem vagy a bíroságra adok egy beadványt és indítok egy próbapert ez ügyben, vagy az Álampolgári Jogok Biztosához .fordulok, de egyenlőre egyiket sem akarom, mert az index a kedvenc fórumom és remélem,ez így is marad

VISZONT, NEM VÁLASZOLTÁL A 1498 SZÁMÚ HOZZÁSZÓLÁSOMRA...........

Ez pedig a te szakmádba vág,én nem vonom kétségbe, hogy te vagy a moderátor.....

Előzmény: Operator (1502)
Operator Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1502
A frászt vagy te ügyvéd babám... van egy CD jogtárad meg a 16 éved és osztod az észt a sulinetes gépeden. Ugorhatunk.
Előzmény: Törölt nick (1500)
efemm Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1501
ügyvédnő! Itt a moderációs topikon senki sem hozott _konkrétan_ összefüggésbe irl nevet nick-kel! Te pedig saját magad írtad, hogy "Dr. NAGY IVETT" vagy!
Arról a bizonyos "Egres Béla" úrról (IRL személy. sokan ismerik személyesen) még megemlékezünk a teljesítménytúra topikban, mert megérdemli. Múltja van, és ez árnyékként fogja követni.
Előzmény: Törölt nick (1498)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1500

                                    Tisztelt Moderátor

 

Nem tudok veled egyetérteni.Az igaz, hogy ez egy magántopic, de ez még nem jogosítja fel az index fórumát arra, hogy megkerülje, illetve ne tartsa be a mindenkori magyar jogszabályokat. A véleménnyilvánítás szabadsága mindenkit megillet.Ez a fórum NYILVÁNOS, a regisztráláskor nincs megkötés,vagy válogatás.

A büntetésnek , ha valaki megszegi a fórum szabályzatát, természetessen helye van, ezért kell a moderálás, de ezzel nem szabad visszaélni.

KIZÁRÁSNAK és teljes törlésnek csak abban az esetben van létjogosúltsága, ha az illető a BTK-ba ütköző cselekedetet követ el.

Minden más esetben a teljes kizárás nem más mint cencorálás, amit  a magyar törvények tiltanak

Előzmény: Operator (1495)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1499

Operátor!köszönöm,h válaszoltál,de a kérdésemet minden tekintetben megkerülted!

Miért zártál ki véglegesen,mikor még az egyszerű törlésre sem adtam okot?
????????Az írásom adatait az előző kérdésfeltevéskor már megadtam számodra!Kérem vissza a NEVEMET,ami hasonlít a mostanihoz,de jogtalanul lett elvéve!!!

Előzmény: Operator (1495)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1498

                              TISZTELT MODERÁTOR

 

Ahogy kérted, átolvastam a MODUS MODERANDIT. Egyértelmű számomra, hogy a 1481 és a1489 sz. hozzászólások, több ponton is ebbe ütközőek. Ez a nick gyakran személyeskedő, provokatív és kirekesztő.

Ugyanakkor, nyiltan arra buzdít, hogy  a moderációs topicot  lehet rombolni, de az övét nem. Ez a nick nyiltan ellenséges minden újoncal szemben..

Ezekért, kérem vizsgáld meg a SÁNTA KUTYA nick kéthetes pihentetésének lehetőségét.

TOVÁBBÁ. kérem a 1490,és a 1474 számu hozzászólások törlését trágár szavak és káromkodás miatt, és kérem vizsgáld meg a nickek EGY HETES PIHENTETÉSÉNEK lehetőségét

TOVÁBBÁ, KÉREM A 1475 ÉS A 1479 számú hozzászólás törlését és a nick egyhetes pihentetését személyeskedés miatt. A Modus Moderandi szerint, valakinek mintaddig tilos a nevét kiadni, vagy leírni, amíg ezt maga nem teszi meg....

Ugyanakkor, egyik nick törlését sem kérem, mert ezt cenzurázásnak tekintem, ami elveimmel ellentétes

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1481)
Operator Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1497
ez a letiltott nickkel valo azonosulás tankönyvi példája? :)

Hátha jön valami rigorózusabb modi és letiltja. Én már megszólalni is alig merek...
Előzmény: e_dora (1494)
Operator Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1496
mindig is ez volt a kedvenc időtöltésem, mások sületlenségeit olvasni

Nekem is, csak én még tetőzöm is azzal, hogy válaszolok az olyan kérdéseikre is, hogy "Hova tűnt tanulo12?"
Előzmény: Törölt nick (1493)
Operator Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1495
a vélemény nyilvánítás szabadsága alapjaiban sérül

Miért is sérülne? Ez egy magánportál, az internet meg teli van még szabad hellyel. Még free szájtok is vannak meg ingyenes portál és fórumszoftok, nyitsz egyet és elmondod a véleményedet. Senki, ismétlem senki nem fog elnyomni, persze ameddig a BTK által meghatározott kereteken belül maradsz.
Előzmény: Törölt nick (1492)
e_dora Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1494
ez a letiltott nickkel valo azonosulás tankönyvi példája? :)
Előzmény: Törölt nick (1492)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1493

                                   Ha ha ha ha ha.........

 

Imádom ezt a fórumot..... mindig is  ez volt a kedvenc időtöltésem, mások sületlenségeit olvasni.... jól szórakozom......ha ha ha ha.........

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1492

Moderátor!Nem írom,hogy tisztelt,mert hazudni nem szeretek!!!

A Teleki Blanka Gimnázium oldaláról miért törölted ismét a hurráoptimistának címzett irónikus és semmiféle szabályba nem ütköző levelemet!És ez még semmi,de kitiltottál véglegesen a Trianon 1920 névről!!!A hozzászólásom 2005.09.14.-én tötént,azt hiszem a 619.hozzászólás köré tehető.Érthetetlen ez a hozzáállás,a vélemény nyilvánítás szabadsága alapjaiban sérül és erre a megszokott cinizmusodtól eltérő választ kérek,illetve azt,hogy a fent említett nevemet helyezd újra vissza a jogos tulajdonomba!!!!!!!!!!

lükepék Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1491
en meg olvasok, es ha VISSZATERTEM, igerem, hasznos infokat is irok a ttopikba.. :)

(marha a "szamunkra fontos ember" kategoriaba esem.. :) )
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1489)
rali Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1490
A vélemény olyan, mint seggen a lyuk.Mindenkinek van belőle.

Látom, neked is.
Előzmény: Törölt nick (1472)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1489
Háborús helyzetben szigorúbbak a törvények. Ez most az. :-( Muszáj minden egyes nickjével megvárni, amíg szétrombolja a topicot? A számunkra fontos emberek közül már egy csomóan nem jönnek. Tehát azt kérném, hogy a veszélyeztetett topicokban néhány hétig egyáltalán ne lehessen újonnan regisztrált nickekkel offolni meg kötekedni.
Előzmény: Operator (1487)
efemm Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1488
Én az itteni (1476) hozzászólásomban említett belépőt provokatívnak és topikrombolónak tartom, a rá adott válaszokkal együtt törlésre érdemesnek.
Tégy, ahogyan jónak látod! Köszönettel, efemm.
Előzmény: Operator (1487)
Operator Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1487
Egy apróságot hadd kérjek. Ez az egész hely azért valójában nem egy rózsaszín leányszoba. Ha valaki beesik és kicsit off amit csinál, azt sajnos tolerálni kell. Ez a tanulo12 gyerök már alaposan kimerítette a szükséges paragrafusokat, azért lehetett intézkedni.

Az, hogy valaki két nicken beszélget maga-magával és dícsérik egymást... háááát nagy az Isten állatkertje és a kerítés is alacsony. De ez nem törvénytelen.:-)
Előzmény: efemm (1480)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!