Keresés

Részletes keresés

mistar Creative Commons License 2014.04.10 0 0 61

Szép ;-)

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.10 0 0 60

+1

Javítás óta simábban megy, így már élvezhető. A meghajtás elemeit cserélték ki kompletten.

at_mike Creative Commons License 2014.04.01 0 0 59

Egyre több az városban közlekedő SH300. Szinte minden nap látok egy még nem ismert új gépet. A leggyakoribb a fehér szín. Mindig gyanús ha nagyon gyors robogót látok. :)

mistar Creative Commons License 2014.03.30 0 0 58

Írtam mailt ;-)

Olvastad?

Előzmény: redtogolf (57)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57

Hello 

Nem tudtam, hogy nem publikus, de mostmar be allitottam.

 

Kuldok egy kepet az en bor ullesem rol amit irtam.

 

Meg egy video Talmacsi Gaborral:

http://www.youtube.com/watch?v=tOhHPMnRLTk

 

Es a Kormany futesed????

ST.R Creative Commons License 2014.03.20 0 0 56

Nem küldök ,mert nem publikus az email címed...:-(

Ide meg nem enged a rendszer feltölteni...:-(

Előzmény: ST.R (55)
ST.R Creative Commons License 2014.03.20 0 0 55

Sima mezei fűtőpárnát vettem a Dover kft nél.Az autóhoz valót.Mindkét részbe raktam,és sorba van kötve,hogy ne legyen nagyon meleg....küldök képeket...

Előzmény: redtogolf (52)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.19 0 0 54

Neked Milyen evjaratu Bringad van?? mistar?

Akkor biztos szep ovatosan jarsz vele.

 

Talaltam meg egy jo kis videot. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=jB6VY6riwBI 

 

 

Itt van a Francia Srac-nak a Bringaja szinten video.

http://www.youtube.com/watch?v=D-Ps6lmEvOA

mistar Creative Commons License 2014.03.19 0 0 53

A motor nem változott egzenlőre. Elöl hűtős és nincs start-stop.

Én most a 22g görgőkkel 3,1l/100km-t futottam.

Előzmény: redtogolf (52)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.19 0 0 52

Hello ST.R

 

Arrol a Ules futesrol kicsit bovebben tudnal nyilatkozni?? 

Lattam mar itt a neten valahol olyat hogy egy futoszalat kellet az ulles ala szerkeszteni. Ez is olyan?? Honnan szerezted be???

A kormany futest meg olyat talaltam hogy Oxford a tied is olyan vagy gyari???

 

Egyebkent ide kivankozik egy regebbi 2010-ben feltoltott, video a teli motorozasrol.

 

http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/teszt/honda-sh300i-79247

 

Meg  egy kerdes a fogyasztasrol. 

Ki Milyen fogyasztast szokott merni??

Atlagba nekem ugy 4l korul alalkul telen.

 

A turazasra szant szabad idovel en is szukosen allok. 

DE: ezzel a bringaval Szeles mosollyal minden nap be erkezni a munka helyre azert eleg jo.

 

Van meg egy video egy reklam Az is ide kivankozik. Too fast cimmel.

 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeYl4VlY9k

 

Az ujj mostani 300-as on is oldal van a vizhuto???mint a 125-os okon???

Meg ezzel a start stop renszerrel van felszerelve mint a pcx???

ST.R Creative Commons License 2014.03.19 0 0 51

Szia!Nekem van kormány(markolat ) és ülésfűtésem.Kb +4 fokig használom a gépet.Nagyon hasznos a cucc...

Előzmény: redtogolf (43)
mistar Creative Commons License 2014.03.19 0 0 50

"fegyver" tetszik :D

Előzmény: redtogolf (47)
mistar Creative Commons License 2014.03.18 0 0 49

Régebben motoroztam hidegben. (szélvédelem nélküli motorokon és akkoriban még elérhetetlen volt egy mai szemmel természetes védőöltözet) Meglett az eredménye. Így most már inkább csak hobbiként robogózom.

Folyamatos műszakban dolgozom, elég kevés a szabadidőm.

Megtaláltam :-)

Előzmény: redtogolf (47)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.18 0 0 48

megprobalom megegyszer.

redtogolf Creative Commons License 2014.03.18 0 0 47

Az a helyzet a gorgovel, hogy be mentem az alkatresz boltba, a heten es igertet kaptam hogy utanna neznek hogy be tudjak e szerezni. Azt meg nem tudom hogy milyen sulyu lenne a legmegfelelobb, de majd utanna nezek.

Ha kapok ertesitest szolok mi a helyzet.

 

Az airflow tenyleg furmanyosan nez ki de annal hatekonyabb. Imadom.

Szoval en mindenn nap hasznalom igazasra. Azt szoktam mondani hogy ez nem egy motor, hanem egy "fegyver" az ido ellen. Sokkal hamarabb be erek es hamarabb haza erek. A piros lampanal meg "kotelezo" elore menni. Koszonheto a rovid kormanynak konnyu a sorok kozott elore csorogni. Nallam +2 fok a valszto vonal telen, hogy motorra ulok. 

De a 125-ossel mentem -10be is. Igaz el is dobtam vagy ketszer a 10 cm-es hokasaba.

Persze ugy neztek ram mint egy marslakora. Igaz akkor "Csak" 5km mentem a hoba de az is eleg volt. 

 

Tavaly Voltam hatvanba cimboramnal onnan nincs is messze Gyongyos. Egy kis turat lehet hogy megrene. 

PL: Kunmadarason nem voltal meg??? 

Motoros gyosulas szokott lenni Majus 1.-en szokott lenni. 

Tavaly en voltam. 2 szemellyel.

Kuldok egy kepet megtalalod rajta az SH-t????

mistar Creative Commons License 2014.03.18 0 0 46

Hol kapható? Milyen nehéz görgő van most, mekkorát szeretnél ...?

Nem sok élet van itt valóban :-/

Néztem az Airflow-t, elég furmányosan néz ki. Az eredeti nagyon jó. Ma is jót motoroztam, csendben, komfortosan.

Mi Bogárral járunk Erdélybe néhány éve :-)

Gyöngyös mellett lakom.

Előzmény: redtogolf (45)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.17 0 0 45

Vegul Talaltam mar magyar webaruhazat  akik forgalmazzak DR pulley-t. De hatha sikerul boltbol megvenni. 

 

Ugy veszem eszre hogy eleg kevesen vagyunk sh-ok, vagy  kevesen irogatnak ide. 

 

Vegul nem sok gond van ezzel a bringaval. Csak oda kell figyelni a szerviz idore es hasznalni kell. 

 

Visszatereve a szelvedo temara.

En meg talaltam a Kompromisszumos megoldast, egy Givi Airflow Szemelyeben. MErt ha esik az eso akkor a felso reszt egyszeruen le tolom es mindjart tiszta a latomezo. Ugy hogy ezert megmarad a szelvedelem is.

 

Turakra terve en voltam tavaly Romaniaba, is egy szep helyen. Haverokkal csak ok kocsival voltak en meg motorral kisertem oket.

De jo lenne tobben menni motorral.

 

Egyebkent en delkelet-rol irogatok. Ti mind budapestrol vagytok???

 

Kuldok megint egy kepet.

mistar Creative Commons License 2014.03.16 0 0 44

Előzetes regisztráció után (Paypal is) egyszerű a rendelés. Merre lax?

Szervizkönyvet sehol nem találok :-(

Előzmény: redtogolf (43)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.16 0 0 43

Hello All'

 

Az Ebay-rol meg nem mertem rendelni de ha neked sikerult, akkor le irhatnad a rovid menetet. Ezen a teren elegge tapasztalatlan vagyok.

 

A szelvedorol meg annyit, hogy nekem a 125-hoz volt szevedom de nem raktam fel egy kicsit idegenkedtem tole meg nem is volt meg a tarto konzollja. Ugyhogy nem hasznaltam.

 

DE a 300-ason ezzel a gyari szelvedovel teljesen el voltam ajulva. 110-nel futyoreszve megyek nem is erzek semmilyen menet szelet. Imadom.

Csak azert adnam el mert: Amikor este ho esesbe esobe megyek vele. Az autok reflektorja gyonyoruen el torzitjak a latoteret az apro viz cseppeken kersztul. Ja meg mikor elmesz egy kamion mellet esoben olyan kod fuggony huz a kamion maga utan. Ami szinten elegge zavaro tud lenni. Amikor total sarral osszecsap.

 

PL valakinek van esetleg kormany futese???? Mert az is erdekelne. De mar a jo ido jon de azret jo lett volna.

 

Ja En csinaltattam bor ulest egy Frmacia Markatars Mintajara. Megprobalom elkuldom az O bringajat mar csak hogy ilyen szepet is lehet csinalni.

 

MEg egy kerdes: Nincsen veletlenul valakinek Magyar Manual PDF-be?????? 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.15 0 0 42

Hi redtogolf !

Visszamentem, megnézték, tapasztalták az általam kifogásolt viselkedést, most az egyeztetés kezdeti fázisában vagyunk. A hozzáállás a képviselet részéről korrektnek tűnik, ST.R és SH300_rulez? által korábban már leírtak szerinti típushiba javítható. Azért nem "kapcsoltam" hamarabb, mert nálam még nincs kísérő zaj (sivítás) egyenlőre. Ennek valószínűleg az az oka, hogy új.

Szélvédőt azt kaptam hozzá gyárit, gratis. Amíg nem szoktam meg a jármű viselkedését, nem használom. A szemmagasság fölé méretezett plexi egyenlőre riaszt, de a korábbi x-max250-nél a ~ tükörig érő gyári plexi olyan légörvényeket keltett 80-as tempótól, ami fejmagasságban durrogásokat okozott.

Túrázásról még csak nem is álmodom, egyenlőre legyen rendben, és kíméletesen bejáratva.

Kezelési útmutató minden egyéb alternatívát kizárva két gyártót nevez meg: Metzeler vs. Bridgestone

mistar Creative Commons License 2014.03.15 0 0 41

Szia redtogolf!

Én innen ... :-)

std74769 jóvoltából nekem is lett gyári szélvédőm. Köszönet érte, kitűnő!

Az abroncsaim még eredetiek.

 

Előzmény: redtogolf (40)
redtogolf Creative Commons License 2014.03.15 0 0 40

Hello -Hestia-

 

Gratulalok az ujj bringadhoz.

 

Ilyen rezgest en is erzek de nagyon ninimalis mertekben, ugy 40-45 kozott, de nem veszes.

Szerintem mivel ujj bringat vettel mindenfelekeppen menj vissza a Markakereskedesbe.

 

En egy 2008-as 300-as hasznalok mar egy eve folyamatosan napi ingazasra. Elotte is Sh-m volt csak a kistesoja 125-os. azt is nagyon szerettem. De ez egy Ausztral cikk iro szerint egy "Baranyborbe bujt farkas". 

 

 Dr.Pulley-t tenyleg jo lenne ki probalni. Meg tavaly kerdezetem egy alkatresz kereskedesben, de ugy neztek ram mint egy marslakora. " Egyebkent is ugy neznek ram mikor be megyek egy bolt-ba sisakba" :)

 

JA Hogyha Valakit erdekel Nekem van egy GYARI szelvedom, marka tarsnak olcson megszamitom. Kezvedovel eggyutt.

 

Egyebken senki nem szokott kissebb turakat be vallalni??????

 

Talaltam egy kulfoldi forumon egy szlovak gyereket aki egy szezon alatt Marciustol szeptemberig 27000km ment a 300-assal.

 

Egy jo kis kozos turaban en benne lennek.

 

Meg egy kerdes. Mindeni a Gyari gumit hassznalja?????

Mert en vettem telire Metzeller teli gumit es mar illo lenne venni egy nyari garniturat is. Ha valakinek vannak tapasztalatai mas fajta nyari gumirol "mint amit a gyar ajanl" az szivesen fogadom. 

 

Megprobalok Kuldeni egy fotot a Szelvedorol a Bringan.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.14 0 0 39

Szerintem is rendellenes. Induláskor sima, ez menet közben jelentkezik. A futóműre gondolok. Felnin látok súlyt, gondolom kiegyensúlyozták. Esetleg valami szorul, vagy nincs vonalban. Hátsó teleszkóphoz nem nyúltam, az 3-as állásban van.

Előzmény: mistar (37)
mistar Creative Commons License 2014.03.13 0 0 38

Pont nézegettem, hogy jó lenne kipróbálni azt a Dr.Pulley-t :D

Előzmény: redtogolf (35)
mistar Creative Commons License 2014.03.13 0 0 37

Üdv, és gratula!

Sztem nem kellene lennie rezgésnek. Nekem néha elinduláskor érezni kicsit amíg összefog a kuplung. Aztán simán megy.

 

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.13 0 0 36

Megkérdezem, hogy tapasztalataitok szerint normális üzem-e a 40-80 km/h közötti rezgés, amit az egész motoron érezni: lábtartó-ülés-kormány közvetíti. 60 körül a legerősebb, az előbb írt tartomány előtt-után kisimul, de a legtöbbet használt részen jelen van, ami engem zavar. Az egy évvel ezelőtti tesztpéldány emlékem szerint "villanymotor" simaságú volt. Az alig volt túl az 500km-en, az enyémben most ~200km van, kezdettől érzem a rezgést, ami nem változott.

redtogolf Creative Commons License 2014.03.12 0 0 35

Hello Sh-ok 

Talaltam egy jo videot a tub-on hogyan kell nagy szervizt csinalni. 

Egy Gorog csako rakta fol.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9YC9GgKSYtY

 

hatha valakit erdekel.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.08 0 0 34

Üdvözletem! Tegnap óta én is SH-s vagyok. A fórumot kezdetektől olvasom, valójában ez keltette fel a figyelmemet a típusra. Tavaly tesztvezetésen kipróbáltam egyet, és ezzel el is dőlt a PCX sorsa (amit persze nagy elégedettséggel használtam, csak hát a 125 cm3).
Hazaúton városi tempónál érezhetően rezgett a motor, de ma hajnalban országúton 70 körüli tempónál kisimult. Persze nem akarom hajszolni, szerintem is több erő van benne, mint szükséges.
A kézikönyv elég szűkszavú, az első 500 kilométerig nem ajánlja a hirtelen gyorsítást, de sebességkorlátozást nem említ. Más motornál ez nem így volt. Ha van valakinek a bejáratáshoz tanácsa, szívesen veszem. Nekem ezennel elkezdődött a szezon.
Mindenkinek balesetmentes vezetést. Én az idényt biztosan óvatosan kezdem. :-)

Kovee123 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 33

Sziasztok, 

 

eladó magyar papíros Honda SH-t keresek, lehet 125-150-300 is. 

Akinek van a látókörében, kérem a publikus e-mail címemre írjon pár sort.

Köszönöm!

Péter

std74769 Creative Commons License 2014.01.22 0 0 32

Sziasztok! Vettem ősszel egy nagyon szép 2007-es de csak 2000km-t futott SH300i ABS-t! Nagyon jó, ahogyan a kisfiam mondta, "Apa, ezzel élmény a motorozás" - pedig csak 9 éves! Egy Vespa ET4 150cm3-ról ültem át, de ég és föld a két motor! Szerencsére a szuper téli tavasznak köszönhetően sokat megyek vele a városban (bp). 

Vettem hozzá az ebayen egy gyári plexit, de csak akkor derült ki, amikor megjött a csomag, hogy ez az újabb, 2010 utáni verzióra szerelhető, az enyémre nem. Zsírszuper gyári csomagolásban most megválnék tőle a bolti 63000Ft helyett csak 48000-ért, a vaterán és a teszveszen is fenn van, pár fotóval. Kérlek, add tovább! http://auto-motor.teszvesz.hu/motor_robogo_quad_alkatresz_felszereles/karosszeria_kulso_elemek/szelvedo_uveg/honda_sh300_szelvedo_plexi_arcsokkenes_1848674624.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!