Keresés

Részletes keresés

sere Creative Commons License 2003.04.30 0 0 59

magyarapro.hu:

"kb. 15- 20 éves saját nevelésű keselyűteknős (Temmnicky) eladó"
-a saját nevelésű macskám meg úgy 2-8 éves lehet

"Amerikai spánielt szuka 8 hetes kutyust (törzskönyv oltások) cserélnék yorkshire terrierre."
-inkább no comment

"6 hónapos szürke PUMI fiú eladó. Remek jelzőkutya. Minden oltást megkapott már."
-és túl van az összes etetésen, valamint az esteleges állatorvosi kezeléseken is

"4 Hónapos cirmos lánycica gazdit keres szobatiszta"
-a lánycica vagy a gazdi?

Ez is egy hirdetés:

"Bagoj! Elado jo nagy grillbagoj! Karojnak! ! mert Karoj bagojt esz. Minden karoj! : )"

Nyelvtani ínyencség (pillanatnyi kedvencem):

"Ajándékba elvihető lajka- husky keverék fehér testű fekete fejű tiszta nevelt 3 éves kan kutya szerető gazdit keres!"

funtasy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 58
hobbialat.hu

"sziasztok. én nekem az a problémám, hogy a törpegekkóm pontos nevét, fajtáját nem tudom. ha valaki nagyon ért hozzájuk. írjon már nekem egy emilt. előre is köszi."

Éljenek a felkészült állattartók! Persze hülyeség azt a luxust elkövetni, hogy mielőtt beszerez az ember egy állatfajt, tájékozódik az igényeiről, hátha akkor nem pusztul el 2 hét alatt :(

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 57
aprozz.hu

Német dog kölykök fekete,harlekin törzskönyvvel eladók.

tanuljon ön is magyarul! :O)) mióta adják a fekete kölyköket harlekin törzskönyvvel?!

deliapro.hu

Abesszin és perzsa cicák folyamatosan kaphatók. Perzsa anyák (jól fialók, törzskönyvesek) eladók.

jól fialók?!?!?!

Argentin dog (felnőtt szuka) eladó, vagy elcserélhető fűnyíróra, jó állapotú kempingkerékpárra.

No1! biztos nagyon szerethették...

Basset hound, dalmata, golden kölykök, növendékek és felnőttek eladók. Dalmata felnőtt szukák ingyen elvihetők

Fajtiszta kiskutyákat vásárolunk hetente többször. Angol cocker spániel kiskutyák kaphatók, törpe uszkár növendéket vennék. Fedeztetésre ajánlom labrador, bernáthegyi, pekingi, spániel, boxer kanjaim.

állatkert.

Babyboo Creative Commons License 2003.04.30 0 0 56
:))))))))))))))
Nagyon megy neked ez a haahülyehirdet vadászat! De azért :((((((((((((((((, hogy ennyi hülye van..
Előzmény: Lord Iffy (52)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 55
ugyan már, ezen a faj-fajta témán már ki sem akadok.:O))))

Előzmény: Babyboo (54)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.30 0 0 54
fekete LABRADOR vagy MAGYAR v. NÉMET VIZSLA vagy SPÁNIEL
kiskutyát.
Nem kell törzskönyvezettnek, fajtisztának lennie.

Rajzoljon le nekem valaki egy nem fajtiszta labradort!!

Egyébként tényleg felháborítónak tartom, hogy sz@rrágóskodnak a kutya árán. Ha orvoshoz kell vinni, bemegy és ajándékba kéri a kezelést? Vagy el sem viszi orvoshoz mert arra nem fusssa??? Szép dolog a szeretet, de azzal nem lehet egy kutyát jóllakatni!

Előzmény: Lord Iffy (50)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 53
Szép, 9 hetes, erős, jó tulajdonságú kiskutyák ingyen elvihetők. Érdeklődni...stb

végülis mindegy hogy tacskó vagy német dog...


jelige: me b@szni KELL! :O))

Előzmény: Babyboo (51)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 52
terminal apro

Aranyos 1 hetes (házi) kiscicák elvihetők, későbbi ellésre előjegyezés adható. 1 hetesek: 1 fekete és egy szimmetrikus csíkozású kislány.

nagyüzem rulez.:O)) egy hetesen?!
szimmetrikus cikozású = ?

A PEST-X elektromagnetikus és ultrahang hatású berendezés kiűzi az állatokat vagy rovarokat a falban lévő fészkükből, az ultrahang kibocsátásával pedig elriasztja, vagy megsemmisíti a kártevőket.

valószinüleg ez is csak az aggressziv és támadó hajlamú egyedekre hatásos...(gyk= ugyanaz a cég)

Babyboo Creative Commons License 2003.04.30 0 0 51
Na ha ijjjen okos vagy, kommentáld már az első kettőt is! :))
Előzmény: Lord Iffy (49)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 50
indygo apro

Kéthónapos fiu kutya (német juhász anyától) elszegődne házőrzőnek.

hát nemtudom, az én kutyám két hónaposan nemigazán a házörzéssel foglalkozott.:O)

Különleges színű növendék AFGÁN AGÁR kan kutya eladó!

még egy kéket? :O)

Bullmasztiff és leonbergi kiskutyát szeretnék vásárolni

NAGYON szeretnénk ajándékba kapni egy max. 4 hónapos fiú
fekete LABRADOR vagy MAGYAR v. NÉMET VIZSLA vagy SPÁNIEL
kiskutyát.
Nem kell törzskönyvezettnek, fajtisztának lennie.
Köszönöm a segítséget!

Babyboo kedvence...nagyon szeretnék ajándékba kapni egy zsák kutyaeledelt...:O))

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 49
zizi vagy.:O))
az uccsót kommentálom, ok?

Nagyon klassz ötlet volt ez a topik.

gyk: Iffy te aki einstein szerint is a 2%-hoz tartozó szuperokos, értelmes, kedves és fantáziadús alak vagy, örülök hogy itt vagy és ilyen fantasztikus érdekes és kiváló topikkal gazdagitottad az index állati fórumjának bájtméretét.
Isten ággyon éljé boldogan és csókoltatom a csodaszép intelligens dögjeidet akik szintén fantasztikusak...
;O)

Előzmény: Babyboo (48)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.30 0 0 48
lehet, hogy én vagyok a zizi de ezekben hol a pláne? Mi miatt kerültek be ide? A kommentárt is kérjük ám!
Előzmény: Bartloka (47)
Bartloka Creative Commons License 2003.04.30 0 0 47
Ez ennyi:

"Szép, 9 hetes, erős, jó tulajdonságú kiskutyák ingyen elvihetők. Érdeklődni...stb"

"Skótjuhász fiú gyermekei anyját keresi! A kölykök felnevelésében anyagilag is segítünk, a kiskutyáknak gazdit keresünk! Kérem, aki tud segítsen!"

Bartloka

Ui: Nagyon klassz ötlet volt ez a topik.

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 46
ugyanez az aproneten...

... füle még nem mindig áll, de ez ebben a korban természetes.

Előzmény: zsuzsa (43)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 45
hun vagytok? :O)
Ammandina Creative Commons License 2003.04.30 0 0 44
Csivava hobbi célra? Még jó, hogy figyelmeztet, örző védő célra kéne a fatelepre;o)
Előzmény: zsuzsa (43)
zsuzsa Creative Commons License 2003.04.29 0 0 43
A kutya cimü újságban van egy hirdetés, miszerint helyhiány miatt bichon havanese kan eladó.
Ezen azóta is töprengek. Mekkora lakásban laknak ezek, ha egy 3,5 kg-os kiskutyának sincs hely ? 12 m2

Kölyök kan csivava hobbi célra oltással 10. 000ft. - ért eladó, csak jó helyre. ( A füle még nem mindig áll, de az biztos, hogy fog.)

Ket madarpok. Egy B. Vagans ivarerett nosteny, nagy, fekete alapon voros szorok es nagyon szepen fejlett, ara: 9000ft. Es egy fiatalabb, de mar nagymeretu Lisseki (smithy), ami szinten gyonyoru, fekete es sarga szinu, ara: 10000ft. Mindket pok sokat volt kezbe , terrariumostul viheto, ez + 1000ft es 2500ft.

ez a pókos ember se komplett.. nekünk vannak pókjaink, bár most a barátomnál tanyáznak, hát épelméjü ember max teljesen lehütött, dermedt állapotban fogja meg még ezeket a kevésbé agreszsiv fajokat is...

sere Creative Commons License 2003.04.29 0 0 42
Megvan a kutyariasztós hirdetés!

Íme a folytatása:

"....A szelíd vagy passzív állatot a riasztó nem bántja. Jól lehet használni idomításra is, ha van a kutyánknak olyan tulajdonsága, amiről le akarjuk szoktatni...."

hmmm 12 éves félvak spánielemet a passzivitásról szeretném leszoktatni. Most rendeljek, avagy sem?

sere Creative Commons License 2003.04.29 0 0 41

...ütöm a fejem az asztalba, a kollégáim meg hülyének néznek...

Sok a barom a földön

Íme még egy

"Ingyen elvihető egy 6 hetes kan fekete szinű Am. Staff. jellegü kiskutya. Csak lakásba és leinformálható helyre vihető el."

- azt érteném, hogy csak kertes házba...

Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 40
Mi van mindenkinek lejárt a munkaideje??? Gyertek már vissza... !
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 39
nem a saját gazdája ám, hanem a te kutyád gazdája!! nehogy má bele tudjá kötni! :))
Előzmény: Babyboo (37)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 38
Tudtam, hogy van pöttyös dog !!! :)))
Előzmény: Lord Iffy (32)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 37
a kutyám üzeni a kutyádnak, hogy szóljon a gazdájára mert nincs ehhez a hanghoz szokva és még meg talál valakit harapni felétek ha a gazdája nem vesz vissza a fordulatból!!!!! :)))))))

már leszállt :))) most kiválóan megy az írás pedig a vacsorával kéne foglalkoznom :-o

Előzmény: Lord Iffy (33)
Multipler Creative Commons License 2003.04.29 0 0 36
Állat Gyönyörű,fiatal LEONBERGI kan gazdát keres!Barátságos,a családhoz nagyon ragaszkodó,okos.Kertben és lakásban is szeret lenni,szívesen autózik.

Jaj csak magára ne hagyják mert elviszi a kispolszkit.

Nagyon-nagyon szeretnék egy arany színű cocker spániel
kölyköt,. Törzskönyv nem szükséges.

Hát én mi mindent szeretnék!!

Firedog Creative Commons License 2003.04.29 0 0 35
Már láttam! Itt a párja a májusi számból:

"Nünburg vonalú, egyenletesen pöttyös, robosztus, nagy fejű harlekin kan kölyök 80.000.- Ft-ért eladó"

"Német dog növendék kan foltos kutyák áron alul, nagyon jó papírral eladók"

...helyben tetszik fogyasztani, vagy becsomagoljam?...

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 34
az új generáció...:O)

Palotapincsi 5 hónapos, zsemle színű, nagyon eleven kiskutya 15 e Ft-ért megvásárolható Kiskunlacházán.
Vagy lefoglalható és július 1-ével az új generáció megvásárolható.

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 33
mondd neki hogy szálljon le mert teleetetem édibédi kacsacsonttal és átb.szom a keritésen..:O)))))
Előzmény: Babyboo (31)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 32
kimondottan Firedognak! :O)))

dweb.hu

Eladó egy őrző-védő feladatok ellátására kiképzett, kemény, de jól
fegyelmezhető 4 éves fülvágott pötyös dog szuka . Munkája illetve fogása
megtekinthető, kipróbálható... ÁR 40000 FT

Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 31
végül is 2004-ig van ideje eldönteni mit akar :)))

Francba, kutyám fekszik a klvirtyó vezetékén az asztal alatt, nem tudom kihúzni azt az izét amin van a klavirtyó, egy 3 centis lyukon kell benyúkálnom, hogy pötyögjek..

Előzmény: Babyboo (30)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 30
:)))))) még mindig jobb, mintha pepita lovat akarna :)))
Előzmény: Lord Iffy (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!