Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Witlok Creative Commons License 2005.01.04 0 0 120

Ezt a weboldalt nem ismertem.

Egyszerű, olcsó (kicsit fapados) megoldás, de tetszik. A beszerelés költsége többe kerülhet mint a berendezés - de még így is jóval olcsóbb a konkurens termékeknél.

Hátránya, hogy csak garázsban, vagy 230V-os aljzat közelében használható, nem időzíthető (mondjuk egy kapcsolóóra nem egy nagy összeg), mindig nyitogatni kell a motorháztetőt - de valamit valamiért.

 

Én az üzemanyagot elégetve meleget varázsoló, kényelmes megoldások híve vagyok - ezeket nem csak elinduláskor, hanem pl. elakadáskor, várakozáskor is lehet használni. Egy nagy hátrányuk van, az áruk...

Előzmény: BPeter01 (119)
BPeter01 Creative Commons License 2005.01.03 0 0 119
Ez kimaradt.....
Ja, és ma beszéltem a mesterrel nettó 13750 Ft az 500 Wattos
Witlok Creative Commons License 2005.01.03 0 0 118

Hello!

 

Összegyűjtöttem egy pár linket állófűtéssel kapcsolatban (elsősorban a személyautók motorterébe építhető vizes rendszerű állófűtésekről) ezeket most közreadom:

 

Elektromos fűtések:

Benzin/dízel üzemű állófűtések:

Ha valaki szervízt keres, akkor a klímatechnikai cégeknél, hűtött járműfelépítmények gyártóinál érdeklődjön - szinte mindegyik foglalkozik állófűtéssel is.

 

Végezetül egy cikk: http://redesign.vezess.hu/hir.php?idx=4193

bxzolee Creative Commons License 2004.12.28 0 0 117
igy néz ki az éllófűtés amit elakarok adni.
bxzolee Creative Commons License 2004.12.28 0 0 116
szia.

nem tudom hogy kicsi vagy nagy,bntröl lehet.van rajta egy pár gomb,időt lehet rajta állitani hogy mikor kapcsoljon ki vagy be.két fokozatú.hát többet nem tudok rolla irni.
mennyit adnál érte,
06304484521
Előzmény: RS_Krisse (110)
T Zoli Creative Commons License 2004.12.28 0 0 115
Megnéztem. Nem gyenge, sem az autó, sem a bánásmód. Tőled fogok autót venni! ;-)
Előzmény: szistipisti (114)
szistipisti Creative Commons License 2004.12.28 0 0 114
Van kényeztetve, az biztos, de csakis azért, mert én is szeretem, ha kényeztetnek. :) Ez az autó meg engem kényeztet. Nézd csak meg: www.feketemacska.ini.hu
Visszatérve: nem fűtött a garázsom, és elég hideg tud lenni benne télen.
Előzmény: T Zoli (113)
T Zoli Creative Commons License 2004.12.28 0 0 113

Köszi az infót!

Azt is megoldottam, hogy garázsban tudjam működtetni.

Garázs + állófűtés? Nincs ez az autó túlzottan elkényeztetve? ;-)

Előzmény: szistipisti (112)
szistipisti Creative Commons License 2004.12.28 0 0 112
Szia TZoli!

A beszerelést a CsabaR Kft-nél végezték 1134 Budapest Apály u. 1-3 (bejárat a Klapka utca felöl) Tel.: 451-4755 Katona László mobil: 20/9233-803
Nincs érdekem reklámozni őket, alapvetően azért választottam ezt a szervízt, mert szinte útba esik jövet menet, nagyon jó helyen van nekem. Nem voltam elájúlva a hozzáálásuktól, de profi munkát végeztek, és gyorsan. Reggel vittem, este hoztam az autót. A manőver távirányítóval együtt kb 350 KHUF-ba került, távirányító nélkül ez 300 KHUF alatt van. Sajnos nem volt több pénzem, mert nem sokkal drágábban lehetett volna telefonos vezérlővel kérni, de az a 30-40 KHUF plussz, ami a távirányító helyett a Thermo Call felára lett volna, az is sok volt most nekem. Várni meg nem akartam. Nagyon meg vagyok elégedve, imádom. A kapcsoló óra abszolút logikusan, egyszerűen vezérelhető, és elég kb 1/2 óra pontossággal tudni az indulási időpontot, mert 1 órát is vígan működtethető. 1 óra működés egy jó aksinak meg se "kottyan". Üzemanyagban is csak pár deci, és minden megtérül az üzemmeleg motarral való induás miatt. Az élvezeti értéke pedig leírhatatlan. Azt is megoldottam, hogy garázsban tudjam működtetni. Ha valakit érdekel, szívesen leírom, hogyan.
Előzmény: T Zoli (107)
botsinkai Creative Commons License 2004.12.27 0 0 111
Sziasztok!

Nincs is jobb az állófűtésnél télen, főleg dízelben...
Értékelem is... :-) (eberspacher) bár voltak vele gondok is, ezért nem fenékig tejfel...

botsinkai
RS_Krisse Creative Commons License 2004.12.27 0 0 110

Mennyi idös a szerkezet bxzolee?

Kicsi vagy nagy? Mijen vezérlés van hozzá?

Ha nem veterán, érdekelne.

Előzmény: bxzolee (109)
bxzolee Creative Commons License 2004.12.27 0 0 109
sziasztok.

mennyiért lehet eladni egy webasto állófütést.
benzines autóban volt.jó, működik.
ha érdekel valakit jelentkezzen mailen.
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.27 0 0 108

Üdv Urak/Hölgyek!

 

1.3-as benzines fordba szeretnék állofütést, kihez fordulhatnék aki normális áron,normális minöségben be tudná szerelni.......

Kössz...

T Zoli Creative Commons License 2004.12.27 0 0 107

Hello szistipisti!

Gratula, jó neked!

Hol szerelték be? És milyen áron?

Honnan vesz el helyet?

Előzmény: szistipisti (106)
szistipisti Creative Commons License 2004.12.22 0 0 106
Sziasztok!

nekem is van már Webastom. Fantasztikus! Ennél okosabb dolgot...
Mindenkinek ajánlom.
PUG 307 HDI-be rakattam be tegnap (Órás, +távírányítós), ma már fínom pihe puha meleg kocsi várta a -8 fokban vacogó gazdáját. :)
Tvnet_Sanya Creative Commons License 2004.06.18 0 0 105
Tudod engem mi dobna fel? Ha mindezt kilo korul meg lehetne venni. Tobbet sajna nem er! :)))
Előzmény: Csacskamacka (103)
BGC Creative Commons License 2004.05.07 0 0 104
Csacska,

Nem tudod, hogy eberspacher-re lehet-e utólag ilyen távirányítós, telefonos stb. dolgot ráinstallálni???

BGC

Előzmény: Csacskamacka (103)
Csacskamacka Creative Commons License 2004.05.07 0 0 103
No akkor feldobom ezt a kellemes topicot egy pár új információval.
Webasto-nál már nemcsak távirányítós változat van, hanem telefonos (mobil és vezetékes) is. Nemcsak a bekapcsolást lehet ezekről intézni, hanem a programozást, stb-t is. Király!
kristo4otds Creative Commons License 2003.12.19 0 0 102
Még egy kis offtopic story:
A nemfizetős biztosítók netovábbja az a hungária, ezt tapasztalatból mondom. Még 20 éves koromban megvettem életem első nyugati vardáját egy 79-es 1.6 os golf-ot. Még nem volt meg két hete, mikor battyogtam haza a munkából reggel egy kétirányú utcában, mikor a velem szemben haladó autó tulaja felnézett egy panellakás 8-ik emeletére, hogy otthon van e a haverja és ezzel a mozdulattal előrehajolt, áttért a szembesávba és telibeverte az autómat, ami felrepült a járdára. Szétvertem az arcom a kormányon, a gólyaláb befordult az első ajtó alá, sárvédő leszakadt akku kettétört, stb stb stb... Nem hívtunk rendőrt ez volt az első hiba. Ok, hungáriás betétlap, kijött a kárszakértő körbefotózta az autót, ezen nem volt mit szépíteni. Hónapokig vártam, hogy reagáljanak valamit, de nem történt semmi, reggelente melóból bejártam a központjukba érdeklődni, ahhol minden reggel vártam kb 1 órát, hogy megmondják, hogy még nincs semmi változás. Aztán egy szépnapon behívattak valami főmuftihoz aki közölte ,hogy mi biztosítási csalók vagyunk, mert a vétkesnek van már egy ügye a biztosítónál és nem fizetnek. Én csak bámultam és pislogtam, hogy mivan, majdnem ott maradtam??? Nem tettem semmit mert 20 évesen azt sem tudtam, hogy van erre érdekvédelmi képviselet, van ügyvéd meg ilyesmik, és nem kellett volna hagynom magam, de ezt akkor bebuktam. Ennyit a hungáriáról. Megfogadtam, hogy ott fogom őket szopatni meg lehúzni ahhol tudom. Most, hogy ezt leírtam mély indulatok ébredtek bennem megint.
Előzmény: Törölt nick (100)
kristo4otds Creative Commons License 2003.12.19 0 0 101
Igen igen igazad van, elfelejtettem odaírni negyedévről beszéltem minden esetben, elnézést attól aki félreértette.
Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 100
Jut szembe, én is B10ben vagyok, pesti címmel 31ezret fizetnék 1400 köbcentire évre a köbénél, adat netriskről, így max negyedévente lehet valós az a 14e.
Amúgy B10 21e éves díjjal az Európánál, náluk vagyok évek óta, a második legolcsóbb és az első nem a köbe:-). Kárrendezésről mondjuk nincs tapasztalatom, nem jött belém senki vagy 8 éve.
OFF vége.
Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 99
Off Köbe rápacsa, ja, ezért fogadtam meg, ha köbés jön belém, helyben elveszem mindenét és hazakísérve folytatom kpban, mert egyébként futhatok a biztosítási pénzem után, nem szeretnek a károsultaknak fizetni. Az egy piszok banda.
Ha jól ki akartok cseszni a vétlen féllel, válasszátok a köbét, de ha szorult belétek egy kis emberség, inkább el kellene süllyeszteni azt a céget.
Előzmény: kristo4otds (93)
Tvnet_Sanya Creative Commons License 2003.12.18 0 0 98
Koszi szepen! :)
Előzmény: jpmaster (96)
S.Zola Creative Commons License 2003.12.18 0 0 97
Ez vizes vagy levegős ?
Előzmény: jpmaster (94)
jpmaster Creative Commons License 2003.12.18 0 0 96
Sanya!

Nekem csak ez van, de talán sikerreljársz a www.mlre.hu alatti trécsoldalon. Itt szinte csak D-van.

JP

Előzmény: Tvnet_Sanya (95)
Tvnet_Sanya Creative Commons License 2003.12.18 0 0 95
Nem tucc egy ugyanilyet dizelre? ;)
Előzmény: jpmaster (94)
jpmaster Creative Commons License 2003.12.18 0 0 94
Ha szabad ontopcnak lenni...

Bontott Webasto Benziben kocsihoz eladó.
Mail ide:
jpmaster1@yahoo.com

JP

Ps.: nem kenyérre kell, csak a helyet foglalja.

Előzmény: kristo4otds (74)
kristo4otds Creative Commons License 2003.12.18 0 0 93
KöBE
1108 Budapest Venyige u 3. Tel 06-1-433-1180
nem csak pestieknek.
Ha tőlük kapsz lapot nagyon rápacsálsz, nem az a fizetős fajta, cserébe ha te adod az neked nem fáj. Totál linkek, teljes a káosz a nyilvántartásban és a számlázáson, de ha te tudod igazolni a befizetést nincs gáz, amúgy nem szívóznak az ügyfeleikkel. Egy barátom pl egész évre megküldeti magának a zöldkártyát előre, pedig negyedéves befizető, és simán elpostázzák neki év elején az egész évre szólót.
Előzmény: Fm95 (92)
Fm95 Creative Commons License 2003.12.18 0 0 92
Áruld már el melyik biztosítónál vagy?
Én 1.8-ra B10-ben vidéki címnél 23000-et, ez elég nagy különbség.
Előzmény: kristo4otds (90)
S.Zola Creative Commons License 2003.12.18 0 0 91
A gázolaj meg a kályhába:))))
Előzmény: kristo4otds (90)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!