Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 0 0 151

Vagy egyáltalán léteznek-e paraméterek ami alapján választanak az emberek. Nem hiszem. Meg kell kérni, hogy indokolja, hogy miért szavazott úgy ahogy, és semmi komoly érvelés nem lesz.

Előzmény: Törölt nick (147)
püfffneki Creative Commons License 2017.10.11 -1 0 150

Mivel pillanatnyilag a te kívánságod szerint a lába közti rész nem számít, akkor kérlek vezesd elő, mi az ami számít.

Mik azok a  képességek amiknek sokkal-sokkal több ffi felel meg mint nő.

Előzmény: Törölt nick (147)
baculum Creative Commons License 2017.10.11 0 2 149

Szeretsz nőket, szegényeket, időseket, cigányokat támadhatóvá, célponttá tenni?

Nem érted meg hogy ezek egyének, nem csoportok? Te senkit nem szeretsz és tisztelsz?

:-)

Előzmény: püfffneki (141)
nyman Creative Commons License 2017.10.11 -1 4 148

Nekem volt szerencsem ket evet eltolteni Svedorszagban, egyetemre jartam ott, igaz mar lassan ket evtizede, illetve eleg sokat dolgoztam ezutan svedekkel is.

 

Mar akkor furcsa volt, hogy ajtot nyitottak ki elottem, abban az esetben, ha egy no egy kave meghivast elfogadott, annak viragnyelven eleg eros jelentese volt. Ha csak barati beszelgetes volt, akkor az o reszet mindig fizette.

 

Mar akkor is jellemzo volt, hogy nagyon sok ferfi inkabb Kelet-Europabol v. Azsiabol valasztott not, mert az osztonoknek ellentmondott a sok emacipacio.

 

Most meg azt latjuk, hogy nagyon sok 40-es, 50-es no azert patyolgatja a „menekulteket”, mert sved fasziknak nem kellettek es csak elobujnak beloluk a „gondoskodo” osztonok a szexualis vagyak mellett.

Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -1 4 147

A lényeg: ne az alapján kerüljön listára, hogy mi van a lába között. Ha ezt elfogadod utána lehet beszélni milyen paraméterek szerint kerüljön oda.

Előzmény: püfffneki (146)
püfffneki Creative Commons License 2017.10.11 0 0 146

Milyen képességek kellenek ahhoz hogy valaki listára kerüljön?

Vagy ME legyen?

 

Van valami vizsga?

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 0 0 145

Csak kétlem, hogy a parlamenti választásokon az egyéni teljesítmény alapján döntenének a választók.

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -5 0 144

igen, de ez így nem elég erős érv ellene, lévén a kvóta definíció szerint ez, tehát lényegében nem mondtál újat

amit ki kell mutatni hogy a kvóta hátránya több mint az állítólagos előnye.

 

Előzmény: Törölt nick (142)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.11 -1 4 143

Én akartam a 10% cigánykvótát, de ezek a szexista femtardok válaszra sem méltatták, csak a nőket erőltetik... Pedig hát a cigányi lét átível férfi és női egyedeken, sokkal fontosabb tehát. 10% cigánykvótát a parlamentbe!!! ;-)))

Előzmény: püfffneki (141)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 0 4 142

Női kvóta: képesség szerinti munkavégzés, pozíció szerzés megerőszakolása. Kvóta ugyanis nem teljesítmény hanem nemi alapú ezért diszkriminatív.

püfffneki Creative Commons License 2017.10.11 -1 1 141

Hazánkban senkit nem szeretnek?

 

Migrókat, szegényeket, romákat, időseket, .....nőket se?

 

 

Sátáni.

nyman Creative Commons License 2017.10.11 0 1 140

Vagy nezhetjuk ugy is, hogy a ferfiakat jobban diszkriminaljak.

 

Az egyik ember ker a masiktol valamit, a no nagyobb aranyban ad elutasito valaszt.

Előzmény: Törölt nick (89)
Bak Terka Creative Commons License 2017.10.11 -2 0 139

Ez egy újabb feminista topik?

Előzmény: Törölt nick (-)
Bak Terka Creative Commons License 2017.10.11 -3 0 138

Aláírás: egy kétdiplomás mérnöknő... :)"

 

Ruhatár-ebédjegy szakon.:(

Előzmény: harmadfű cipó (131)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -5 2 137

(a barma nem látja, hogy őt meg éppen egy műbalos rendszer emelte fel,ahol a hozzá hasonló proligyerekek kaptak olyan lehetőségeket, amiket korábban soha)

Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -6 1 136

akinek az apja-anyja nagy kommunista volt, aki nyalt a rendszernek mint a gép, amúgy meglehetősen ostoba,társadalomtudományok terén tájékozatlan és végtelenül rosszindulatú

Előzmény: harmadfű cipó (131)
Kerepessy Jenő Creative Commons License 2017.10.11 -2 1 135

Ötvösből is nyilván az a jobb, aki cociológus volt előtte.


Vagy csak a politikusokra igaz ez az okosságod?

Előzmény: Törölt nick (97)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.11 -1 4 134

Ha kétdiplomás mérnöknő vagy, akkor rögtön kínálkozik is egy kérdés: te hogy éreznéd magad, ha elkezdenék a te szakmádat is kvótanőkkel feltölteni?

Előzmény: harmadfű cipó (131)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -6 1 133

nyuszifül én szépen leírtam miért vagy hülye, te szépen ignorálod és vereségről beszélsz

érvelj vagy hallgass.

te engem vitában legyőzni, rakd már helyre magad

Előzmény: Abszolút Igazság (132)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.11 -2 5 132

Csihadjál már.

Vegyük úgy, hogy a primitív személyeskedéseddel beismerted a vereséged.

Előzmény: Törölt nick (129)
harmadfű cipó Creative Commons License 2017.10.11 -4 5 131

Ha megnézed a feministákat, nincs azoknak se férje, se kölyke, max apja lehet, de az is minek.

Cigányok, pakiarabnigrók, feministák: egykutya. A társadalmat szipolyozó, munka nélkül jogokat szerezni akaró selejtek.

Aláírás: egy kétdiplomás mérnöknő... :)

Előzmény: Abszolút Igazság (127)
Kerepessy Jenő Creative Commons License 2017.10.11 -3 0 128

Úgy gondolod, balliberális, hogy a férfiak a nőknél rosszabbak, alpáribbak, kevesebbet érnek?

Előzmény: Törölt nick (42)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.11 -1 5 127

Az biztos. Csak minek lefutni a felesleges köröket, minek tönkretenni az országot?

 

Egyébként én is úgy gondolom, hogy a feminista ámokfutást a nőknek kell megállítaniuk. Nem is annyira azért, mert nők kérésére szabadították ránk ezt az egészet - hiszen a mai nők nem ugyanazok a nők -, de egyszerűen praktikus okokból: az antifeminista nőket nem lehet lesöpörni a szokásos 'nőgyűlölő' megbélyegzéssel, és bár most még sok nő haszonélvezője a feministák által kisírt pozitív diszkriminációnak, azért nekik is vannak férfi szeretteik, apjuk, férjük, fiuk. És hiába kap valaki jó állást a női kvóta segítségével, ha a férjét közben kirúgják, mert kellett a hely egy kvótanőnek, a fiát tönkreteszi a válás, az apját meg 80 évesen is meghurcolhatják egy késői nemierőszak-váddal...

Előzmény: harmadfű cipó (121)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -2 0 126

Életkor alapján viszont tényleg lehetne kvóta, mert ez bőven ütközik, hogy ki milyen távon és hogyan tervez, és ebben a fiatalok érdekét nem képviselik az idősek, a 18 alattiakét főleg senki.

Előzmény: Abszolút Igazság (123)
Kerepessy Jenő Creative Commons License 2017.10.11 -2 2 125

"A női kvóta a pozitív diszkrimináció esete. Ha a férfiak lennének kisebbségeben, akkor joggal kérnék ők is a kvótájukat."

 

A fején találtad a szöget, balliberális. A férfiak vannak kisebbségben a társadalomban és a választók között is.

 

Nem tetszik, hogy a nők is szívesebben szavaznak Orbán Viktorra, mint Lendvai Ildikóra? Törvénnyel szabályoznád? Ja, az nem jó, ahhoz nincs meg a többség.

Előzmény: Törölt nick (14)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.11 -1 4 124

"most mondtam el hogy nem ugyanaz."

 

A 'Denemisz!' nem cáfolat.

 

A női kvóta lényegében szexista numerus clausus. A lényegük ugyanaz: az illető nácik által nem kedvelt, de többségben lévő csoport visszaszorítása, a lakossági arányszámokra hivatkozva.

Előzmény: Törölt nick (122)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.11 -1 4 123

"Tehát inkább a férfiak numerus claususa van most"

 

Igazán? Melyik törvény írja elő a férfiak minimális arányát a parlamentben? Vagy csak a szokásos femcsi hazugságot hallhattuk?

 

És igen, követeld a cigányok 10%-os képviseletét is! Meg a szemüvegesekét. Vagy tán azt gondolod, hogy a szemüvegtelen képviselők hitelesen tudnak foglalkozni a szemüvegesek speciális problémáival?

Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -5 0 122

most mondtam el hogy nem ugyanaz.

erre nyomod tovább

 

Előzmény: Abszolút Igazság (119)
harmadfű cipó Creative Commons License 2017.10.11 -2 2 121

Pedig jól hangzik. Hamarosan a nők korbácsolnák ki az amnesztihisztiseket az országokból.

Előzmény: Abszolút Igazság (119)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -3 1 120

Az a baj, hogy egy adott fontos csoport (a népesség fele, vagy mint láttuk többen is vannak, mint a fele) olyan kisebbségben van a parlamentben, hogy csak töredékrésszel van képviselve. Akkor lenne numerus clausus, ha többségben lennének. Tehát inkább a férfiak numerus claususa van most, féltik a hatalmukat.

Előzmény: Abszolút Igazság (111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!