Keresés

Részletes keresés

Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 531
Amúgyis a biciklis kezdte a versenyt de ő szívta meg :)))besült a gyerek haha kac-kac de vidám kedvmben vagyok csak azt nem tom minek örülök:)) biztos a sulinak Nebaj, mindjárt itt az őszi szünet:)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 530
"Bolond vagy te Dóczi. :)))"

Tudom:DDDDD

Nyugi én is a magyart utálom

Előzmény: Rxdns (529)
Rxdns Creative Commons License 2003.09.01 0 0 529
:DDDDDD Babetta vs bicikli, meg a 125ös hang, hehehehh :))))

Bolond vagy te Dóczi. :)))

Amúgy a pénteki napopd télleg kemény, a szememet a duplamagyar bántja.

Előzmény: Dóczi (528)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 528
Előbb versenyeztem egy biciklivel:)) És én nyertem:) juhééé egyenesekben utolért de a kanyarban rövidebb féktávot tudtam venni:)
Most 1:40-es benya ment a vasba és a hangja sokkal simább lett. motorféken olyan mint valami 125-ösönek de komolyan:) És nagyon jólesett motorozni előbb igaz hogy megfagyam de nagyon megnyugtatott. Kicsit ideges voltam.
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 527
Nekem heti is heti 5 matek és heti 5 angol. A pénteki orárend(nem tom keménynek számít-e de azért eírom: Kémia, fizika, angol, magyr, magyar, mat. Az ez péntekre kemény.
Na mindegy. MAjd felnövök egyszer:)
Előzmény: Joceee (524)
- Tyt - Creative Commons License 2003.09.01 0 0 526
Nekem CSAK olyat tanítanak... :))
Előzmény: Joceee (525)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 525
Hát igen, ha a hobbid a munkád, vagy olyan dolog, ami érdekel, akkor az biztos jobb, mint a suli. A suliban rengeteg olyan dolgot tanitanak, ami nem érdekel.
Joc
Előzmény: Dóczi (520)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 524
OFF: Nekem 29 órám lenne (ez majdnem 6óra/nap, csak nagyon hülyén van elosztva), de tavaly letettem a német középfokot, és azóta nemnagyon járok német órára(heti 5 óra), mert hát be van irva már az érettségi bizimbe is az ötös:)) Három olyan német óra van, ami utolsó, szóval azokról eljövök:) Így 26 órára jön ki.:)
De ezt leszámitva elég kemény az iskola(müszaki), heti 5 fizika+5 matek:P A matek tanárunk az nagyon kemény, tavaly sokat kellett küzdenem a hármasért, és a hármas még nem is számitott rossznak az osztályban.:P Mindenféle egyetemi felvételi példákat rak bele a dogába, ugyhogy nagyon szsretjük:P Kiad 10 ilyen szemét feladatot, hogy dolgozzuk ki őket egy hét alatt, 1 hét mulva irat belöle. De hogy csinálod meg meg hogy érted meg, azzal nem törődik...Van egy-két gyerek az osztálybanm, aki érti, aki nem született matematikusnak az meg megdögölhet:P
Na nem panaszkodok tovább

Ha dolgozni kell, majd biztos abból lesz elegem, de most a sulit utálom.
ON
Joc

Előzmény: Rxdns (523)
Rxdns Creative Commons License 2003.09.01 0 0 523
ügye? :)

ha nem lenne fakultáció, heti ketszer 5 óra, haromszor 6 orank lenne! :) Aki nem jelentkezett faktra, az csütörtökön raer reggel 10 körül bemenni suliba! :) nagyon kiraly. De majd erettsegikor szívunk, mert nem fogunk tudni semmit. Tananyag csökkentve, óraszámok jelentősen csökkentek, de az erettsegi meg durvabb lett. Fasza. hajrá Bálint jó nagy fasszopó seggfej vagy! Bocsanat, de ez a velemenyem a mostani miniszterről. Meg amit kitalalt, ez a mostani titoktartasi kötelezettseg, hat könyörgöm, a tanar nem mondhatja el a szülőnek mi van a gyerekkel? baromarcu allat az amelyik ezt kitalalta. na mindegy.

Előzmény: - Tyt - (522)
- Tyt - Creative Commons License 2003.09.01 0 0 522
Heti ötször 6 óra??? Ahhh, az az én álmom!!! :)
Előzmény: Rxdns (519)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 521
Erre maj irok holnap valamit de most rohannom kell edzésre!!!
Előzmény: Dóczi (520)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 520
Éna bjg-be járok. Van hülye tanár is meg mókás is. Nekem is mindig 6 orám van. Szerintem is jobb dolgozni mint senvedni a suliba. Llehet beszélgetni munkahelyen, és még az ember a munkájáért kap is valamit(pénzt). És az tényleg jó ha az ember a hobbiját dolgozza. Ennyi
Előzmény: Rxdns (519)
Rxdns Creative Commons License 2003.09.01 0 0 519
Én Babits Misi Gimibe járok Újpesten, régen erősen elit-iskola volt, mára már nem Bp leghíresebb, legdurvább gimije, de nem egy egyszerű hely. (Régi tanárok ugyanolyan szigórúak, követelőek és szadisták mint anno, az ujjonan jött tanarak már kicsit lazábbak, de komolyan veszik a dolgot.) Tavaly egy héten négyszer volt 7 órám, egyszer hat, 7. óráról fél háromkor szabadul az ember, aztán még ebéd, mert szünetben lehetetlen enni, háromra végzek, és mehetek haza, fél négyre hazaérek, és aztán még lecke, tanulás a dogára, stb. És azért a suliba sincs hawaii, pihi, lazulás meg minden. Szal, úgy vagyok vele, hogy inkább dolgozzak, reggel ugyanakkor kell elmennem, lehet h ott sincs könnyű dolgom, és a főnök állandóan basztat, de négykor elindulhatok haza, fél ötkor itthon vagyok, és nem kell készülnöm másnapra (jó esetben :)). Igyis-ugyis hullafáradtan jövök haza, de nem mindegy hogy tanulok 11-éjfélig, avgy 10kor elaludhatok ha olyan kedvem van.

Amugy idén jött a TACCS (tananyag-csökkentés) így heti ötször hat órám van, fél kettőkor mindig végzek. Ez már kellemesebb, év végén csak angolból vizygázunk, ez az év nem lesz nagyon gáz. Előző heti 34 óra enyhén szólva marha brutális volt, és év végén töri + fizika vizsga, ami nem volt túl könnyű, ügyebár eléggé tanulós tantárgyak. :)

Na, legjobb lenne valahova 10kor bemászni, ahol az ember 2kor szabadul, jó fizetés, nem fárasztó munka (pl. az ember hobbyja), ez lenne a királyság. :)))

(ha kétszer küldte el, bocs, csak pöcsöxik az index)

- Tyt - Creative Commons License 2003.09.01 0 0 518
Nyugi, én a Szegedi Deák Ferenc Gimnáziumban leszek másodikos (erről azt mondják, hogy a megye egyik legjobb gimije).

Amúgy bejárós vagyok. A poén az, hogy 7:30-kor kezdődik a tanítás, magyarul 5:20kor kelek.

Ált. 7 órám van, aminek 2kor van vége, onnan 10 perc a megálló, átlag 15 perc várakozás, aztán kb. 30 perc haza az út, megállótól 10-15 perc a lakásom... :)) Egyszóval kb. negyed 4re érek haza... Aztán tanulni, meg edzeni, futni, stb...

Üdv

Előzmény: Dóczi (515)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 517
Ok.
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 516
Gyerekek már montdam hogy BP-en gájázok és a gépsárkány pedig Baranyában van ide 220 Km. És csak 12.én megyek haza de akkor csinálok képeket a gépről és a változásokról. Ja még van egykét kép a tarsolyomban amit még holnap felrakok a képtárakhoz!!

TÖBBIEK!!
Mindenki keressen képet a gépéről és küldje!!

Előzmény: Dóczi (515)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 515
Gyökér index...

Én nekem is szar most mert elsős gimis vagyok és hát a szívatások...

Busznyi!
Nem készítettél képeket?

Előzmény: Joceee (505)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 514
Bocs kétszer ment el a dolog!
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 513
akko ez a szar?
Előzmény: Joceee (501)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 512
juhé:)
Előzmény: BUSZNYI (500)
Dóczi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 511
Én kb fél3
Előzmény: BUSZNYI (498)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 510
HÁT EZ TIPIKUS!!
akor meg mért gyártják még senki nem szólt nekik hogy nem jó amit gyártanak?!!
Ezért kell bontóból vásárolni esetleg egy két roncsot begyüjteni alkatrésznek!!!
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 509
hÁT EZ TIPIKUS!!
akor meg mért gyártják még senki nem szólt nekik hogy nem jó amit gyártanak?!!
Ezért kell bontóból vásárolni esetleg egy két roncsot begyüjteni alkatrésznek!!!
Előzmény: Joceee (508)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 508
Szart lehet kapni, az biztos.:P Tudod te is, hogy milyenek az utángyártott cuccok. pl. Vettem a hajtókarba 2 perselyt is, de gyik se volt használható...visszaraktam a gyári kopottat. Csak a furat méretét kellett volna eltalálniuk, de nem sikerült...
Joc

Előzmény: BUSZNYI (507)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 507
Nem tudom pont ez jutott eszembehogy minden szart lehet kani de ami fontos lenne azt nem!!
NINCS VALAKINEK EGY JÓMINŐSÉGÜ GYÁRI MATRICÁJA A TANK OLDALÁN!!!!!
Mert azt le lehetne fotózni és az alapján megcsináltatnám a matricát
Előzmény: Joceee (506)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 506
DE ha már egyszer a kisiparos gyártja, akkor mivel kerülne neki többe pont olyat csinálni, mint a gyári?? Nem látott még gyári matricát? na mind1
Joc
Előzmény: BUSZNYI (504)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 505
Hát lehet, hogy most vagyok a legszabadabb, majd meglátom egy pár év mulva:D
De nekem elég szar évem fog következni szerintem. (4.-es vagyok, érettségi stb.)
Tavaly általában fél2-fél3 körül végeztem.
Joc
Előzmény: BUSZNYI (498)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.09.01 0 0 504
Na most jövök a boltból
vÁLASZ ERRE!!
Hát igen gondoltam hogy ugyan úgy fogsz járni de azért reménykedtem. :-( Akkor honnan a jó krva annyáól szerezzek gyári matricát. irtam egyépként egy haverommal a jawamoped.com készittőjének aki egyépként Angliából készítti a lapot. Azt mondja náluk sem lehet kapni(hogy hogy nem). Akkor hol???
Azért köszönöm!
Előzmény: Joceee (452)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 503
Hát beszkenelni nem tudom, mert nincs szkenerem meg nagyon xar állapotban van az ujság (darabokban:D) Ez sem egy nagyon komoly cikk, egy sima használtmotor teszt.
Joc
Előzmény: BUSZNYI (497)
Joceee Creative Commons License 2003.09.01 0 0 502
detto:(
Előzmény: - Tyt - (495)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!