Keresés

Részletes keresés

Zozzantoz Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13927

Pentax-ra 52mm-es fordítógyűrű eladó. 1200.- FT (postával) (Segítségével 52mm-es szűrőmenetű objektívet lehet feltenni fordított obis makrózáshoz.) zozi2000 kukac freemail.hu

Rudolf diesel Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13926

méltem

Előzmény: dömeotto (13912)
lilumináj Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13925

Júniusi K30 (fehér) 7k expoval eladó.  (smc 50mm 1:1.4,  kit: smc 18-55 1:3.5:5.6) 200e

 

Vele készült:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PIgm5tZcoHI

 

Kapcsolat: szorpello@citromail.hu

Neo 19 Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13924

Sziasztok

 

Eladó sorba került egy Pentax - M42 adapter. Pentax 30120 típus. Előnye hogy van végtelen!!!

 

ára: 8000 huf (eredeti ára 14 000)

ibela88 Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13923
Eladó az alábbi 2 objektív hibátlan, karcmentes állapotban.
Győr, Pest vonalon .
Csak keddig!

50-135-re cserélek, beszámítok.

PENTAX smc DA 55 mm f/1.4 SDM 145.000 Ft.

Pentax SMC PENTAX DA* 200mm f/2.8 ED (IF) SDM. 195.000 Ft.

30/5117915
p.g.vecses Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13922

nem tudom sajnos

Előzmény: Abu F (13920)
_decens Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13921

szvsz pedig nem vezettem sehova a fiatalembert.

szvsz a szerény véleményemet írtam le.

és igen, az 50 lenne az induló ekkora expó szám mellett.

lenne.

ha a csupasz váz lenne eladó a tartozékaival. de ha van hozzájuk markolat (ami esetleg gyári pentax - ez még nem derült ki), az azért megér(het) némi felárat. de ez is, mint még sokminden egyelőre csak részletkérdés. mint ahogy az is, hogy mennyire sürgős az eladás. és azt sem véletlenül írtam a végére, hogy "várnék a jószerencsére". de lehet ezt még ragozni pár hozzászóláson keresztül...

Előzmény: szekundans (13918)
Abu F Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13920

Azt lehet tudni, hogy a Regula vakunál mit jelent a 'CH' jelzés a a sima 740-1 típushoz képest?

Előzmény: p.g.vecses (13909)
Abu F Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13919

Előre is köszönöm!

Előzmény: dömeotto (13908)
szekundans Creative Commons License 2012.12.30 0 0 13918

Kicsit tévútra vezetted a fiatalembert.

SZVSZ 50 az induló ekkora expószám mellett és nem mellékes az esztétikai állapot sem.

Bár biztos, hogy nagy mázlim volt, de én féléve vettem egyet 3000 kattintással dobozban stb. ezen az áron a gyerekeimnek.

Persze az is kérdés, hogy mennyire türelmes az eladó.

 


 

Előzmény: _decens (13917)
_decens Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13917

az expószám sokakat el fog riasztani, nem lesz könnyű eladnod. hiába, hogy a gyakorlat szerint a pentaxok zárai jól bírják a kiképzést... amúgy sem túl keresett gépváz már, réginek számít.

a markolatokra valszeg jobban rárepülnek majd - kérni fogják, hogy add el külön (gyáriak? utángyárottak?) de ezt a helyedben mindenképpen meggondolnám, mert ez egy vonzereje lehet a gépednek, ha egy érdeklődő mégis a vásárláson dilemmázna.

irányárnak 60e-t adnék meg (vázanként, markolattal, de obi nélkül)... aztán várnék a jószerencsére :-)

 

bulifotózás means? pózolj részegen barbielánnyal/barbifiúval, ölelkezzetek, vigyorogjatok, hogy legyen mit megosztani a félyszen... stb?

Előzmény: .:Zool:. (13914)
joskabacsi Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13916

Szia.

K10d-ről váltottam a K5-re.

Tapasztalatom szerint a ccd valamiért jobban bírja a vörös fényt mint a cmos, a többi, elsősorban fehér, sárga, cián árnyalatoknál nincs különbség, ott az esetleges magas iso-s képminőség dönthet az utóbbi javára. 

Ha vakuzol és hátteret is szeretnél akkor az f5,6 már nem az igazi, ahoz nyitni kell ha van hova ... én néha fotózom koncerteken, ha csak erre kellene a gép akkor nem váltottam volna. 

 

 

 

Előzmény: .:Zool:. (13914)
fvcc Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13915

Mennyit érhet ma a feketepiacon   ?

 

a feketén a béka seggénél van az ára.

a használtpiacon egy kicsit drágább.

Előzmény: .:Zool:. (13914)
.:Zool:. Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13914

Segítsetek márkatársak! :)

 

Mennyit érhet ma a feketepiacon egy K10D markolattal, ha kell kitobival? 50K expó körül van bennük. (kettő is van)

 

K20 vagy K7 upgrade jár a fejemben. Főként bulikban fotózgatok. Jobb-e a CMOS érzékelő annyival, mint a K10 CCD-je? Pl a sötétebb hátterek kihozása nem nagyon megy jelpill.

Vagy inkább üveget cseréljek a jelenlegi Sigma EX 17-35-ről? Ez gyakorlatilag F5,6 alatt nem tud oda élez, ahová én szeretném. Vonalzós "kalibráció" szerint jó.

Szulita28 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13913

A citromail (a freemail mellett) eléggé megbízhatatlan. Miért nem csinálsz egy normális emilt? (gmail, yahoo..). Hátha csak ez a baj.

Előzmény: dömeotto (13912)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13912

Lehet,hogy elkerülte a figyelmeteket,de én is árulok egy PENTAX 17-70-et,még garanciával rendelkező, a tőlem megszokott

 

kifogástalan állapotban,és a tőlem megszokott alkuképes árban !

 

A hirdetés az alábbi elkelt előtt lett felrakva,érdekes,hogy egy érdeklődő sem volt. Sajnálom !

 

ottodome@citromail.hu

 

Előzmény: dömeotto (13898)
HTamas29 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13911

Sziasztok,

 

A pentax 17-70 és 35 ös obik elkeltek. Köszönöm az érdeklődéseket!

 

(sajnos 2 érdeklődő is akadt ahonnan a válasz email visszapattant valamiért, remélem ők is olvassák ezt)

 

 

szegál690 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 13910

üdvöm mindenkinek!

eladnám illetve beárazást kérnék a kövezöre:

 

pentax k-m tükör reflexes 2 optikával 18-55   ,50-200    8 gigás kártyával uv szürövel fotostáskával 3 garnitura akkuval és hozzávalo töltövel ami 12v szivargyujtórol is üzemel,kis állvány,magyar menüs

adatkábel ,stb

 

 

 

elöre is köszönöm 

 

e mail:jaguar6940@gmail.com

 

tel 30 2790302

p.g.vecses Creative Commons License 2012.12.28 0 0 13909

A spotmatic váz elkelt, valamint a Takumar 50/1.4, pentax vaku és az MX váz le van foglalva. A pentax vakus szegedi fiatalember írhatna egy emailt igazán megerősítésként. A többire szabad a gazda.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=123020199&t=9195686

Előzmény: p.g.vecses (13894)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.28 0 0 13908

Az 55-300 elkelt !

 

Új tulajdonosának kívánom,hogy nagy megelégedettséggel használja !

Előzmény: dömeotto (13898)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.28 0 0 13907

Bocsánat, a helyes cím    

 

ottodome@citromail.hu

Előzmény: dömeotto (13898)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.28 0 0 13906

Levélben küldtem a megbeszélteket !

Előzmény: Abu F (13905)
Abu F Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13905

Elküldtem a fordított email címre is

Előzmény: dömeotto (13903)
ata4ata Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13904

Én is küldtem.

Megtennéd, hogy küldessz egy levelet az enyémre. Köszi

Előzmény: dömeotto (13903)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13903

Nem kaptam meg !

Előzmény: Abu F (13901)
speedwayracing Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13902

ÜDV mindenkinek !

Eladó sorba került egy megkimélt állapotú Pentax K-r váz kb 8200 expóval, első tulajdonostól dobozzával tartozékaival és elemtartó adapterrel.

Ár : 105 eft. Igény esetén 18-55mm kit obit fémbajonettest tudok adni hozzá 10 eft ért.

Hasonló expószámmal keresek vagy cserélek K-5 re érték eggyeztetéssel.

Abu F Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13901

Méltem 55-300 ügyben.

Előzmény: dömeotto (13898)
_decens Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13900

van egy kellemes, megkímélt, nem sokat használt példány itthon... ha érdekel, írj a mail címemre. például, hogy mennyit szánnál rá.

Előzmény: stom93 (13897)
HTamas29 Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13899

Eladó sorba került egy Pentax 17-70 fix f/4-es zoom objektív. 2000 körüli expo készült vele, újszerű állapotban van. Napellenzővel.
Irányára: 110 eFt.
Ezen kívül egy Pentax fix 35 /2.4 AL. Ez is újszerű állapotban, párszáz expo készült vele.
Irányára: 35 eFt.

Mindkét obi valóban szép állapotban van, karc, por és sérülésmentesek.

 

dömeotto Creative Commons License 2012.12.27 0 0 13898

Eladó !

 

PENTAX 55-300 F4-5,8 ED       kifogástalan,csak kipróbálva volt,minden tartozékkal,KENKO UV szűrővel,garancia 2013.szept.25-ig

 

                                                IRÁNYÁR   69000 Ft

 

PENTAX  17-70 F4AL IF SDM     kifogástalan,keveset használt,minden tartozékkal,GREEN UV szűrővel,garancia 2013.márc.28-ig

 

                                                IRÁNYÁR  109000 Ft

 

 

domeotto@citromail.hu            KISKUNHALAS

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!