Keresés

Részletes keresés

Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56452
És nejed miattad nem agggódik, hogy futás közben esetleg amazonok támadnak meg??!!! :-DDD
Előzmény: kaktusz7 (56449)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56451
Off
A kérdés az, hogy valakit kiszemeltek-e, és célszemély, mert akkor valóban nem sokat lehet tenni, vagy pedig rosszkor rossz helyen van az illető. Szerintem az általam említett esetben az utóbbiról volt szó.
De tényleg nem akarlak elriasztani, mondom, több futó hölggyel is találkoztam már.
Előzmény: Tibet (56450)
Tibet Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56450
Köszi, megnézem.
(A Bükki éjszakai bolyongásom óta kevésbé félek, de akarva nem vállalok kockázatot. Ha valakit meg akarnak támadni, azt sajna fényes nappal is megtehetik. :-()
Előzmény: kaktusz7 (56449)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56449
Ennél a körnél biztos, hogy egészségesebb a Farkas-erdő. Térdnek is, tüdőnek is.
A Farkas-erdő Káposztásmegyer I. mellett van. Még busz is áll meg mellette, de meg nem mondom, melyik.
Én is szoktam ott futni világosban. Mindig vannak kutyasétáltatók, illetve egy-két futó. Nem elijeszteni akarlak, de egy ismerős futó hölgyet pár évvel ezelőtt megpróbált elkapni valami túlfűtött tizenéves. Én nem engedem, hogy a feleségem egyedül fusson ott, bár több nővel találkoztam már a futásaim során. Társaságban viszont vállalható.
Van benne 2,2 km-es kör, illetve kisebb is, erdei talajjal.
Előzmény: Tibet (56447)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56448
Kössz a meghívást, egyébként biztonságban érzem magam.
Előzmény: makkhetes (56446)
Tibet Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56447
Újpest déli része,
Chinoin - kerékpár út dél felé - Rákospatak partja - Tomori v egyéb párhuzamos utca- Városkapu metro - Nyár utca - Chinoin

Valaki említette, hogy Káposztásmegyeren van egy erdő ahol lehet futni. Tudsz erről pontosabbat? Szívesebben futnék terepen.

Előzmény: kaktusz7 (56445)
makkhetes Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56446
Sziasztok FUTObolondok!

Ime egy kihívás csatlakozzatok hozzánk minél többen a teljes útvonal a www.drogmentes.hu címen

Senki sincs biztonságban
Versenyfutás a drogterjesztőkkel

Budapest – 2004. április 24-én, szombaton 11 órakor a Parlament elől indul útnak a "Drogmentes Magyarországért Maraton 2004, Ország-futás a Gyermekek Jövőjéért a Szcientológia Önkéntes Lelkészek szervezésében" elnevezésű 42 napos országos drogellenes programsorozat.
10 futó 42 napon át, 311 település érintésével és 2059 km lefutásával hívja fel a figyelmet a drogok veszélyeire, és juttatja el az üzenetet: lehet valamit tenni a drogokkal kapcsolatban!
A drogok maguktól nem terjednek, hacsak valaki aktívan nem terjeszti azokat!
A JÖVŐ generációját a MA tettei határozzák meg!
A Drogmentes Magyarországért Maratonokhoz az elmúlt három évben már több százezren csatlakoztak, köztük 90 polgármester / alpolgármester és több mint 400 neves személyiség, mint például Pécsi Ildikó, Nemcsák Károly, Beleznay Endre, Tihanyi Tóth Csaba, Bicskey Lukács, Kasuba L. Szilárd, Vikidál Gyula, Kozsó, Kegye János, Martinek János, Mizsér Attila, Sifu Robert Lyons Shaolin nagymester és még sokan mások...

A 2004-es Drogmentes Magyarországért Maraton VÉDNÖKEI:
Dr Hermon Mihranian a Nyírő Gyula Korház addiktológus szakorvosa;
Frank Tibor ezredes, a Fejér-megyei Büntetés-végrehajtási Intézet megbízott parancsnoka;
Dr Prugberger Emil Szombathely Megyei Jogú város Egészségügyi Bizottság Elnöke, Magyar Tüdőgyógyász Társaság Elnökségi Tagja, a Vas megyei Triatlon Szövetség Elnöke;
Dr. Lenkei Gábor orvos, a nagysikerű „Cenzúrázott egészség” című könyv írója;
Székhelyi József színész-rendező, a Szegedi Nemzeti Színház Igazgatója;
Dr. Komáromi István zeneszerző-előadóművész, a Belügyminisztérium PR osztályának volt főtanácsadója.
A VÁLASZTÁS JOGA AZ ÖNÉ! Minden érdeklődőt, tenni akarót és sportkedvelőt szeretettel várunk április 24-én szombaton 11 órakor a Parlament előtt az indulási rendezvényünkön!

Hűse Ferenc
Drogmentes Magyarországért Maraton
T: 70/3836405
maraton@drogmentes.hu
www.drogmentes.hu

kaktusz7 Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56445
Földi!
Merre futsz Újpesten?
Az én egyik köröm 8,8 km, benne van Káposztásmegyer körbefutása.
Előzmény: Tibet (56444)
Tibet Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56444
Krisz!
Ezek a megjegyzések sajnos tényleg rendszeresek :-(
Nekem egy ettől rosszabb sztorim volt: a múltkor Újpesten futva egy kutyát sétáltató pasi (nem épp bizalomgerjesztő) el kezdett velem versenyt futni, a pulzusom 160-ról másodpercek alatt 210 lett. Még poénkodott is, brr. Szerencsére mikor lehagytam visszaesett a pulzus, de a rossz élmény megmaradt, azóta módosítottam az útvonalat.
Előzmény: krisz_ (56426)
miki Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56443
El lehet valahol érni a sárvári nevezettek listáját?
Előzmény: tapirka1014 (56439)
Tibet Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56442
Tegnapelőtt futottam egy újpesti kört (9km-t), ez volt a legjobb időm 52p, pedig lazán futottam megerőltetés nélkül :-)

Hol lehet kapni végigzipzáros ujjatlan futó / bringás polót? A Hervisben csak nagyméret volt.

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56441
Hat és nyolc között ott fogok kódorogni a vár körül, benézek a várbeli szállásra is, biztosan össze fogunk futni.
Előzmény: tapirka1014 (56439)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56440
Tegnap este en is futottam.Otthon a ligetben.Ez azert nehez , mert elotte hazaerek, beesek a fotelbe es elkezdem jol erezni magam otthon es nagyon nehez ravenni magam hogy elinduljak. De Pavarotti kirugdosott futni igyhat elmentem. Mar ahogy leertem az utcara akartam is futni. Husi volt csend es eso utani jo levego, es a ligetben hihetetlen tavaszillat
A vegen meg beletettem egy kis resztavozast is annyira jo volt! Utana igy ereztem magam :))))))
tapirka1014 Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56439
Tegnap futottam egy laza 7,5-est, és fájt mindenem. Előjött egy meghatározhatatlan eredetű térdfájás, izomfájdalmak, szorított a cipő, kényelmetlen volt a futónaci, és különben is rosszul éreztem magam. NYIRMMMMMMMMMM!!!!!!!
Viszont este 3/4 10 kor sikerült elindulni, arra gondoltam, hogy szombaton is jó lenne még abban a tempóban bírni 15 perccel a vége előtt. Nem volt 5:30-asnál gyorsabb, de rosszul esett.

amat,
küldj nekem is telefnszámot és egyeztetünk. A tapirka1014@freemail-es címemre küldd, a yahoo-s nem jó.

iSTVán,
veled is kellene majd egyeztetnünk, téged hogy tudlak elérni?
Nekünk azért sikerült a pályaszállás, mivel 10 fő lévén egy magánszállást kerestünk, sikerült is kibérelnünk egy házat olcsón.

Mindenki hozzon fürdőruhát, hátha csobbanunk egyet vasárnap!

Előzmény: iSTVán a dombfutó (56425)
nyuszi_ Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56438
Úgy tűnik, hogy nagyjából kipihentem a Mátrabércet. Már hétfőn is futottam egy laza (6:30) tizest.

Jó neked, én hétfőn még mozdulni alig bírtam, csak tegnap este mentem ki először futni... szokni kell még a túrafutást!
=:o)

Előzmény: Viktorino (56424)
aagica Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56437
Ez a 4 kili tök jó lesz levezetésnek azoknak, akik maratont futottak. :))
Előzmény: Spenót (56436)
Spenót Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56436
Sziasztok!

Kaptam valamit /lehet, hogy masok is, de bemasolom/

Kedves Barátunk! Kedves Ismerősöm!

Tudtad, hogy sportolás helyett isznak és cigiznek a magyarok? Érdemes elolvasni!

http://www.origo.hu/itthon/20040420sportolas.html


Még nem késő! „Fussunk egészségesen Európába!” Meghívunk Téged és családod vasárnap délután 14.30 órára a Tabánba, a Várkerülő futásra. A táv csak 4 km, mindenki által könnyen teljesíthető.

Minden információt megtalálsz ha erre a linkre kattintasz! http://www.marathon.hu/2004/futokarneval/varkerulo.htm

Ha nyári tábor, vitorlázás, nyári úszóversenyek, vitorlásoktatás, -gyerektábor érdekel, a www.marathon.hu honlapon mindent megtalálsz.

Kérlek, ha ez Téged esetleg nem érdekel, továbbítsd ezt a levelet szóbajövő ismerőseidnek!

Bocsánat, ha levelünkkel zavartunk!


Köszönettel:

Németh Zsolt

Magyar Marathon Klub

Tegnap Csasziekkal zuhanyoztam a MAC-ban. Futni meg nem tudok veluk, mert lassu vagyok, de zuhanyozni mar nagyon jol tudok.
Remelem, gyorsultam ettol egy keveset. :)

Hauanita Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56435
Xénics!
Valószínű, bár nekem nincsenek emlékeim az uccsó kiliről, de viszonylag jól bírtam. Ami kimaradt az este, hogy hatalmas gratula az első maratonodhoz, asszem én is maradéktalanul elégedett lennék egy hasonlóval! Még 1. hely nélkül is :-)

Szilvi!
Azért ennyire sztem nem szabad izgulni. (én is csak icipicit :) Tudsz futni, tudtál, és tudni is fogsz :-) Inkább hajts rá a szénhidrátfeltöltésre. Én ma már másodszor reggelizek :-)

Előzmény: Xénics (56430)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56434
Lesz idén narancsmezvásár?
miki Creative Commons License 2004.04.22 0 0 56433
amat,
Ha nem tudsz lassulni, akkor a következők a lehetőségeid:
-Megnyered a versenyt (5:21/km könnyen dobogós helyezés lehet :-).
-Tervszerűen belegyalogolsz már az első felébe is.
-A természetre bízod a dolgot, ha elfáradsz, úgyis lelassulsz :-)
-A fentiek kombinációja.
Előzmény: amat (56421)
Kanga M. Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56432
Kösz a tanácsot! Meg tapírkának is a választ.
(és f.szunyognak is)
Én is valami ilyesmire gondoltam, de ez most megerősített.
A héten már összejön úgy tűnik az 40%, a jövő héten már picit emelek.
Most inkább kondizok, abból nagy baj nem lehet, elsősorban futáshoz szükséges izmok erősítése: mélyhát-, váll-, mellizom.
Azért ma csináltam egy ergométeres felmérőt magamnak, kicsit rosszabb volt a megszokottnál,de nem gond.
(ja és esetleg félórával rosszabbat megyek a Versenyen a tervezettnél. Nem tragédia.)
Mégegyszer kösz! :)
k.
Szombaton majd gondolok Rátok!
Előzmény: miki (56399)
Kanga M. Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56431
Kösz a tanácsot! Meg tapírkának is a választ.
(és f.szunyognak is)
Én is valami ilyesmire gondoltam, de ez most megerősített.
A héten már összejön úgy tűnik az 40%, a jövő héten már picit emelek.
Most inkább kondizok, abból nagy baj nem lehet, elsősorban futáshoz szükséges izmok erősítése: mélyhát-, váll-, mellizom.
Azért ma csináltam egy ergométeres felmérőt magamnak, kicsit rosszabb volt a megszokottnál,de nem gond.
(ja és max. félórával rosszabbat megyek a Versenyen a tervezettnél. Nem tragédia.)
Mégegyszer kösz! :)
k.
Szombaton majd gondolok Rátok!
Előzmény: miki (56399)
Xénics Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56430
Akkor Te húztál el mellettem a végén!!! Már nagyon nem bírtam! A haláldomb betett.
Előzmény: Hauanita (56428)
szilvi-019 Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56429
Hali Mindenkinek!Ma már teljesen be vagyok rezelve a vasárnaptól(jó olvasni,hogy nem csak én).A pécsi maraton előtt is egy hétig égett a gyomrom és savkötőt szedtem,a futás utáni nap már gyógyszer nélkül se volt semmi bajom,most ugyanez a helyzet.Lehet ,hogy csak az a probléma,hogy nem futok.A héten még csak egyszer voltam 5-öt, holnap talán ugyanannyit és kész.Valahogy olyan érzésem van,hogy már lehet,hogy nem is tudok futni(vagy nem is tudtam...)Sajnálom,hogy én tésztapartira nem tudok menni,de csak szombat este utazom Pestre,mivel apró gyermekeimtől minél később szeretnék elválni.Jó lenne pedig veletek "in vivo"is találkozni.
Hauanita Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56428
Én lettem a 27. a Pécs-Harkányon :-)
Előzmény: Xénics (56420)
Xénics Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56427
A második volt aki eltűnt, de azt nem tudtam, hogy zuhanyozni ment. Mindenesetre jó sokáig tartott..
Előzmény: amat (56422)
krisz_ Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56426
Na végre, hogy ide is eljutok! :))
Tegnap futottam 12 km-t, most kivételesen egyedül, mert így esett jól. Nehéz napom volt, mármint a munkahelyen (sok nyüzsgés, rohangálás, sokfele figyelés), így jobban esett egyedül kiszellőztetni a fejem. Maga a futás nagyon jól esett, persze azt leszámítva, hogy tényleg baromi fáradt voltam.
Viszont valami nagyon elszomorított! Otthonról a városon keresztül futottam el a jó öreg Desedára vezető bicikliútra. Egyedül futottam, így jobban „hallottam” a futókra tett bizonyos megjegyzéseket. Mondjuk az ilyen beszólások már nem zavarnak, mert egyszerűen nem érdekel. Mondhatni már megszoktam az ifjúság ezen viselkedését. De sajnos elég szomorú, hogy ennyire „tisztelik” a futást, a mozgást, azaz a sportot.
Kiérve a bicikliútra, szerencsére kompenzált a sok ismerős sporttárs, akik mind mosolyogva és lelkesen köszöntöttek. Ezért pedig már érdemes volt elindulnom! :))
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56425
Sajnálom, hogy csak 8 körül értek, nekem utána nem sokkal már "csendespihenő" van betervezve, de majd meglátjuk.
Érdekes, de a pálya menti szálláson - legalábbis amiről tudok - már egy jó hónapja telt házat jeleztek vissza nekem...
Bár Sárvár nem olyan nagy hely, hogy ne lehessen ráfogni egy szállásra, hogy a közelében van a pályának :-))
Előzmény: 7241gabi (56423)
Viktorino Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56424
Úgy tűnik, hogy nagyjából kipihentem a Mátrabércet. Már hétfőn is futottam egy laza (6:30) tizest. Tegnap pihentem, ma pedig rövid 50, 100, 200, 300 méteres gyorsakat futottam, egy 10 kilis futás közben. Holnap még lassú (5:30) 10 kili. Aztán pihenő. Vasárnap félmaraton még mindig a tervezett, nem túl gyors tempóban.
Jó lassítást és pihenést mindenkinek!
7241gabi Creative Commons License 2004.04.21 0 0 56423
amat!
Tapírék már dél körül Sárváron lesznek, mi 8 körül érkezünk. Küldjél telszámot, és akkor ott összefuthatunk egy jó kis FBvacsorára (közben sűrűn gondolunk a Ganki-féle pizzára). A szállásunk állítólag a pálya mentén lesz:-Mivel szórakoztassunk futás közben? Nem szeretnénk, ha unatkoznál:-)))))
Előzmény: amat (56421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!