Keresés

Részletes keresés

Dóczi Creative Commons License 2003.10.23 0 0 752
Figy, mi a baja annak a Babettának? Nem kell ahhoz szerelő meg tudod azt te is csinálni, egyáltalan nem bonyollt, hacsak nem generálozni akarod:) Majd segítünk
Előzmény: agizsolti (750)
Joceee Creative Commons License 2003.10.22 0 0 751
Hát mostanában cseten folyik a tanácskozás, hogy hogy lehet még 1-2 + km/h-t kicsalni a babiból+stb;)) Ide is kéne irni, de hát cseten sokkal jobban meg lehet beszélni mindent...
Joc
Előzmény: BUSZNYI (748)
agizsolti Creative Commons License 2003.10.22 0 0 750
Sziasztok.
Tegnaptól én is babetta tulajdonos vagyok.
Mivel egy-két dolgot meg kéne nézetnem rajta,az lenne a kérdésem hogy nem tud-e valaki Székesfehérváron vagy Lovasberényben olyan helyet ahol szerelnek Babettát? Szabó Zsolt
Dóczi Creative Commons License 2003.10.22 0 0 749
"Nagyon elhalkultatok!!! Mivan mostanában veletek?"

Joceee, nem tudom miért ritkán írogat ide, én meg azért írok ritkán, 1. hétköznap nincs időm max este írni de akkor meg em tudok miről mert nincs időm szerelésre(thanks oskola), 2. Hétvégén meg szerelek motorozok és azért néha írogatok is:)

A műszerfal király:)) még semmi változás nincs, de az már kiderült hogyí vizálló:))

Más.
Joceee küldött nekem egy rajzot, hogy farigcsáljam meg a csatornákat és megcsináltam, az már érezhető hogy sztenderden sokkal hamrabb felpörög és többet is pörög, úgyhogy thanks Joc:))
Joceee-tól már kérdeztem de tőled is megkérdezem hátha tudsz választ adni. Miért van az, hogy miután vizes lesz a fék és megszárad, utánna ugy fog mint állat(10-ről fékút 10-15cm a 78 kg-mal) akár stoppizni is lehet vele.

Előzmény: BUSZNYI (748)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.22 0 0 748
Skacok mivan???

Nagyon elhalkultatok!!! Mivan mostanában veletek?
Dóci a műszerfal???

Dóczi Creative Commons License 2003.10.21 0 0 747
:))
Előzmény: BUSZNYI (746)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.21 0 0 746
Képzeljétek!

Mikor otthon voltam jött az egyik szomszéd gyerek hogy megvenné a Babettámat "jó pénzért"!
40.000 Ft. kínált érte úgy hogy most nem működik! Jót nevettem rajta és mondtam hogy nem eladó ! Bár ha a dupláját mondta volna akkor meggondolom! De így nem csak nagyvonaluan legyintettem és ezzel lezártam az alkudozást. Jólesett meg kell hagyni. FOREVER BABETTA LOVE!!!

Joceee Creative Commons License 2003.10.20 0 0 745
"Tehát az új bejáratás az már biztos!"

Szerintem meg egyáltalán nem olyan biztos! Nem a tűgörgők miatt kell elsősorban bejáratni egy motort, hanem a dugó,gyűrű+henger miatt. Ezeknek kell bekopniuk, ezek szorulnak az első ezer kilóméteren annyira. Ugyhogy én az első párszáz km-t óvatosan tenném meg, de nem úgy, mint egy bejáratás alatt. Na mindegy, te tudod.
Joc

Előzmény: BUSZNYI (744)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.20 0 0 744
Szasztok Skacok!!

Végre voltam az én kis babettámnál!
A szerelőm addig árt az alkatrészkereskedő nyakára amíg az felújíttatta a főtengejt és igy kaptam új hajtó kart új tűgörgőket új dugót rá azokat a z izéket ami olyan karika (nem jut eszembe a neve. meg mindent ami kellett. :-)))
Tehát az új bejáratás az már biztos! viszont igy megmaradt a hasznalt főtengejem!! :-))

Joceee Creative Commons License 2003.10.20 0 0 743
Bár azért az alátét mégse fél mm, inkább 1:)
Előzmény: Joceee (742)
Joceee Creative Commons License 2003.10.20 0 0 742
Nem gondoltam, hogy a dugó annyira feljár a hengerfejbe. De gondolkozz már! Az az alátét kb fél mm vastag. Ha annyit leesztergáltatsz a hengerjejből, ugyanúgy beleverhet!
Joc
Előzmény: Dóczi (740)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.20 0 0 741
Amúgy nem is igazi töltésellenőrző hanem csak simán világít-villog, csak jól néz ki este hogy fényárban úszik a műszerfal:))
Előzmény: Joceee (739)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.20 0 0 740
:DDD

Azért ütött bele mert elfelejtetem berakni az alátétet a gyertyára.

Előzmény: Joceee (739)
Joceee Creative Commons License 2003.10.19 0 0 739
Töltés ellenőrző? :DDD Hagyjuk máá:D

A dugó mit csinált a gyertyával? :D Nemá, olyan közel van hozzá? Bazz, akkor nem nesz jó a hengerfejesztergálás se:( Biztos ugy volt?

Joc

Előzmény: Dóczi (738)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.19 0 0 738
Na, megszereltem a gépet, nem tudom mi baja lehetett, de végülis lett szikra, lehet hogy testelt egy kábél, ja és a dugó egyszer rávert a gyertyára, mert nem raktam bele alátétet:))
Aztán ömlött a kipuffból a benzin úgy be volt zabálva de aztán kijáródott:)) és mostmár van töltés ellenőrzőm is:)) holnap pedig valszeg kulcsos gyújtáskapcsoló lesz!
Előzmény: Dóczi (737)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.19 0 0 737
Jaaaaj, de nagy a punnyadás:(
Nem baj, inkább írok valamit!
Megint szar a gép(szokás szerint).
Tegnap délelőtt állítottam úszószintet, utánna működött is jól, könnyebben indult meg minden jó dolog. OK. De aztán este mennék motorozni, nagynehezen beindul, de terhelés alatt inkább lefullad, minthogy menjen.:( Erre kipucultam a karbit, visszaraktam, de most meg már szikra nincs, viszont benzin az már biztos van mert lucskos lesz a gyertya. wwááááááááá
De azért tegnap történt jó dolog is ameddig működött:)) Lenyomtam egy robogót, igaz nem gyorsulásban hanem top speedben, az egészben az volt a vicces, hogy az én órám nem mutatott még 55-öt sem, a robogóé viszont igen és 5-el lazán elmentem mellette:)))
A másik jó dolog, hogy raktam a gépre LEDES világítás visszajelzőt:))) a következő visszajelző a szívatóé lesz!:)))
Dóczi Creative Commons License 2003.10.17 0 0 736
Áhhh semmi kül:)
Csak 60-al megy, de most hengerfejből akarok sztergáltatni, aztán télire meg olyat akarok hogy előre 1 speedes lánckerék hátulra meg a 2 speedes bazi:)) lesz vagy 20 a top speed de kaparni fog, mint állat:)))
kb ennyi, az 60-as top speed leírasa visszáb
Előzmény: BUSZNYI (734)
Joceee Creative Commons License 2003.10.17 0 0 735
OFF:
Attól függ, mi a végzettséged, és hol akarsz elhelyezkedni. Pl. ha tanár valaki, vagy hasonló végzettsége van és pályakezdő, akkor valószinüleg sokáig nem fog elhelyezkedni a végzettségének megfelelően, vagy lejjebb adja, vagy nem dolgozik.
Tesóm szobafestőként dolgozik, és egyik napról másikra tud munkát találni, ha kirugnák. De ő meg azért igyekszik megtartani a munkahelyét, mert itt nem kell sokat dolgozni, és mellette még tud maszekolni.
na mind1, ez tul bonyolult, és nagyon off
Joc
Előzmény: BUSZNYI (734)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.17 0 0 734
Szasztok!

A munka témárol csak annyit hogy jelenleg az ismeretségi körömben 10 munkanélküli fiatla van és mindegyik legalább 1/2 éve az. Semmi eséj sincs a kilábalásra!

A főtengej! Azért nem azt ujíttatom fel mert jelenleg kicsit lavagyok égve és most valahogy nincs kedvem ennyit megint rákölteni! Van ez ha jó akkor jó ha nem akkor a moci nyugdíjba megy tavaszig! :-(
addig majd felújíttítom a főtengejt is!

Dóczi ! Mi a tuning?

Előzmény: Joceee (733)
Joceee Creative Commons License 2003.10.16 0 0 733
Azért nem irtunk ide, mert te sem irtál ide;)
Dóczi azóta már tuningol:))
Az a gyári főtengely biztos jobb lesz, mint a kisipari. Én azt ujittatnám fel, felujitva szerintem sokáig birná.
Egyébként mi a munkád? Az szar lehet, ha bármikor kirughatnak, főleg, ha már nem vagy fiatal. Amig fiatal vagy, addig ok, mert nincs családod+könnyen találhatsz másik munkahelyet..na mind1
Joc
Előzmény: BUSZNYI (730)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.16 0 0 732
Jaaaj, NE!
Bocs de én nagyon nem szeretem a robogókat!
Előzmény: BUSZNYI (726)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.16 0 0 731
Na jó, majd írunk ide is:)
Végre van élet!
Előzmény: BUSZNYI (729)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.16 0 0 730
2. Milyen főtengelyt viszel haza? Csak nem vettél egy ujabb ugyanolyan szart?? na nemáá

Nem vettem egy ugyan olyan szart hanem ettöl a történtek előtt vettem ey csomó Babetta alkatrészt komplett blokkal es egy csomó mással és most az lesz hogy kibontom a régi blokkból a fóőtengejt és a másikba lesz áttetetve ami meg most szétment elteszem aztan majd egyszer elviszem egy műhelybe és ott megcsináltatom!!

Előzmény: Joceee (727)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.16 0 0 729
ja a Csettel kapcsoltaban akartam még irni hogy jó volna ha itt is irogatnátok nem csak ott mert azért vagyunk itt!!
Előzmény: Joceee (722)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.16 0 0 728
Szaz Joceee!

Eddig azért nem írtam mert ugye közeledik az év vége és hála az új kormányunknak nálunk is leépíttés lessz és most mindenki sunyitt és dolgozik mint a gép én is! Próbálom magam nem kirugatni! :-)

Hát az meg miféle robogó már, hogy csak annyiba kerül?
Egy SUZUKI RUN kb 10 éves fehér és csak az indexet kell megbuherálni meg a kilóméter órát! Egy nagyo jó barátom adja el nekem aki egy tartozásért kapta és jól alkudik ezért csak 35 000 Ft. be számolta akkor és most nekem átatja ugyan annyiért mert neki meg van egy 1200ccm-es endúrója és nem akar robgózni.
Szerinted?!

Előzmény: Joceee (727)
Joceee Creative Commons License 2003.10.16 0 0 727
1. Végre előkerültél:)
2. Milyen főtengelyt viszel haza? Csak nem vettél egy ujabb ugyanolyan szart?? na nemáá
Egyébként a bejáratás leginkább nem a főtengelynek kell, hanem a dugónak+hengernek. Szóval nem egészen kell azt ujról kezdened.

"Jó álapotú és nem kell rá költeni (annyiba lesz mint a babi szereléssel!) "
Hát az meg miféle robogó már, hogy csak annyiba kerül? Nekem volt egyszer robogóm, megbizható volt +stb, csak el ne romoljon benne semmi, mert akkor ráfizeted egy biszbaszra egy babetta, vagy szimó motorgeneráljának árát.
Ja és nem stabilak (még a babihoz képest is).
Joc

Előzmény: BUSZNYI (726)
BUSZNYI Creative Commons License 2003.10.16 0 0 726
Sziasztok!
kicsit ideges voltam mostanában mert legalább 4 levelet írtam ide de mikor elküldtem a forum lefagyott aztán még a levél is leveszett:-(!
Most hétvégén megyek haza viszem a Babetta főtengejt a szerelőnek hogy rakja össze a motort. Szerintem nem lesz késze a hétvégén meg akkor kezdhetem a bejáratást megint. Kicsit morcos lettem a Babira is ez miadt. Mot úgy néz ki hogy ide Pestre meg veszek egy SUZUKI robogót.
Jó álapotú és nem kell rá költeni (annyiba lesz mint a babi szereléssel!) Hétköznap azzal fogk robogni hétvégén meg a Babetta!
Előzmény: Dóczi (725)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.15 0 0 725
NE HALJUNK MÁR MEG!!!!
Dóczi Creative Commons License 2003.10.12 0 0 724
Na, a történet:)
Joceee ajánlotta a chaten, hogy rakjak új kuplungpofákat a gépbe hátha akkor váltani is hajlandó:) És láss csodát bevált:)) Mostmár rendesen vált bemelegedés után:) A babi top speedje(úgys hiszitek el:() 60km/h volt:))
Na kb ennyi
Üdv.:kisDóczi
Előzmény: Dóczi (721)
Dóczi Creative Commons License 2003.10.12 0 0 723
Na, én már vagyok:)
Előzmény: Joceee (722)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!