Ebbe a topicba várunk minden Pentax gyártmányú terméket. Mivel létezik canon ill. nikon adok veszek, így kérem a topicot életben hagyni.
Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
K20D váz, 2009 nyarán vásároltam, kb 4000 expoval, eredeti doboz, aksi / töltő, CD-k. Nagyon vigyáztam rá, de egyszer túl közel jött a fal és a vaku házából lepatant egy pici darab, valamint kicsit karcos lett a teteje. Ez már két éve történt, a használhatóságot egyáltalán nem befolyásolja, és ha nem figyelsz rá észre sem veszed (az egyik képen látszik). Ezen kívül a gép és az összes tartozék kifogástalan állapotú
Pentax K10D 31573 expóval, minden tartozékával + 1db eredeti és 2db pótakkuval + 2GB-os SanDisc Ultra II SD kártyával + táskával + Pentax AF 200T vaku 55000 Ft
Sigma DC 17-70mm f:2,8-4 objektív, tartozékaival 55000 Ft
Pentax DA 50-200mm f:4-5,6 ED objektív, tartozékaival 22000 Ft
Sigma 24-135mm f:2,8-4,5 objektív, tartozékaival + Lowepro táskával60000 Ft
Az összes tétel kifogástalan állapotú, illetve újszerű.
A fényképezőgép + Sigma 17-70-es objektív együtt 100000 Ft
- pentax 50-135/2.8 1,5 éves pipec állapot, minen tartozákával, kis szépséghibával - az objektíven a napellenző egyik oldali bajonettjéből kb 1/3 hiányzik ill. a napellenző ragasztott. A hiba az objektív ill napellenző használatát semmilyen szempontból nem korlátozza, egyébként az objektív szép állapotú, mindene működőképes, a sérülés nálam történt - 169eFt
- spyder 3 pro monitorkalibrláló, néhányszor volt használva, még garanciális - 22 eFt
Megtekintés ill. átvétel Biatorbágy-Bp. vonalon lehetséges.
eladó nagyon szép állapotú Pentax 67 váz smc 105/2.4 alapoptikával,fénymérős prizma ill. tükörakna keresővel.A szett minden darabja szép állapotú!Megtekinthető,kipróbálható Szegeden.
Pentax-M 50mm F1.7 szép állapot, manuális, zöld gombbal kell fényt mérni rekeszelés után, gyönyörű kis mélységélességű képet produkál. 12.000Ft
Chinon 50mm F1.7 szép állapot manuális, zöld gombbal kell fényt mérni rekeszelés után, gyönyörű kis mélységélességű képet produkál, minőségben a pentax legközelebbi versenytársa. 10.000Ft
Chinon 50mm f1.4 szép állapot, működése ugyanaz mint a fentieknek. 15.000Ft
Auto Revuenon 50mm f1.4 ugyanaz, mint a Chinon, csak a márkajelzés más, f2-ben páratlan éles a képe. 15.000Ft
Pentax 18-250mm F3.5-6.3 DA ED AL (IF) szép állapot, pár porszem a frontlencse alatt, egyébként tiszta, mindene tökéletes, napellenzővel, sapkákkal. 70.000Ft
Hoya HMC 400mm F5.6 manuális objektív eredeti tokkal, beépített napellenzővel, belül tökéletesen tiszta, mechanikailag is tökéletes 25.000Ft
Sun 75-200mm f4.5 szép állapot, manuális tolozoomos objektív, tág rekeszen is elég éles képe van, van macro állása 5.000Ft
Pentax SF 7 váz Karc nélküli gyönyörű állapot, tokkal 5.000Ft
Tudom, van bennük bőven, de még semmi baj nem jelentkezett velük.
A markolatok külön eladása nem játszik. Anélkül még a K10 se kényelmes a lapát kezemnek.
Mondjuk 50-60K körül tippeltem én is. De akkor meg nem éri meg eladni. :)
Exactly, means: "pózolj részegen barbielánnyal/barbifiúval, ölelkezzetek, vigyorogjatok, hogy legyen mit megosztani a félyszen..." Meg másnap rájönni, hogy úúúúúúrrriiiistennnn kivel voltam, hol voltam, és mit csináltam. :D
Lenne hova, f2,8-ig, de egyszerűen f5,6 alatt nem ott van az éle, ahol jelez a gép.
(Csak középső fókuszpontot használok, és nem az az éles, amire ott fog, hanem mögötte jóval.)
Ugyan az a sztori a 17-70-es Sigmával is, mindkét vázon. Lehet ezt valahogy kalibrálni?
Hogy ne teljesen off legyek, hol és mennyiért? Esetleg olyan eladó objektívet keresek, ami 17-18 mm körül indul és éles képet ad f5,6 alatt is. A DA 16-50 most nem esik bele a körbe.
Állapota: Használtan vettem 2010. elején. Vigyáztam rá, jó állapotban van. Karc és gomba nincs. Első-hátsó sapi, szirom alakú napellenző és az eredeti puha tok megvan, akárcsak az eredeti doboza és papírjai. Ára: 70000 Ft 65000 Ft63000 Ft
Állapota: Kiválló állapotban van. 2012. nyarán vettem. Az első használat óta az UV szűrő az obi elején van. Manuális élességállítású igazi portrézós objektív. Eredeti doboz, első-hátsó sapi, napellenző szintén megan. Pár hónapja írtam róla néhány sort itt: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=118991649&t=9033172
Ára: 80000 Ft 72000 Ft67000 Ft
Pentax K10D + egyebek Állapota: A gépet 2008. tavaszán vettem, kb 18000 expó van benne. Pár hónapja leejtettem egy kirándulás alkalmával, aminek egy Camera kft-s alsóburkolat csere lett az eredménye. A gépnek megvan minden tartozéka (töltő, akksi, kábelek stb.), papírja, doboza. A gép mellé adom még a következőket is: - Pentax DA 18-55-ös obi (Ez még az első szériás darab.) - Pentax D-LI50-es pótakku - OME-53 keresőnagyító (Természetesen az eredeti szemkagylót is adnám.) - Canon RS60-E3 vezetékes távkioldó - 2GB-os SanDisk Extreme III memóriakártya - Giottos tisztítókészlet (körtepumpa, alkohol, kendő stb.) Ára: 70000 Ft64000 Ft
A feniteket Veszprémben lehet megvenni, emailben előre egyeztetett helyen és időpontban. A dunántúli és budapesti vásárlóknál szóba jöhet a Vásárló lakhelye és a lakhelyem (Veszprém) közt saccperkábé nagyjából félúton, busszal, vonattal Veszprémből könnyen megközelíthető (átszállás nélküli!) találkahelyszín is. Azon vásárlóknál, akik a Dunától (nagyon) keletre laknak (Debrecen, Szeged, Miskolc stb.), Budapest lehet a találka helyszíne. A Dunától keletre, de Budapesttől nem olyan messze (Gödöllő, Veresegyház, Vác stb.) lakó vásárlóknál Székesfehérvár lehet a találka helyszíne. Lehet Budapest is, de ez esetben a feltüntetett árhoz kb. 5000 Ft-ot még számolj hozzá. A postázást inkább mellőzném.
Valakinek nincs véletlenül vakuzsinórja eladó illetve egy infrakioldója ami megbízhatóan működik több méterről is? Nekem utángyártott van de megbizhatatlan!
Szintén élnék azzal, hogy mailt csak holnap írok, de lestoppolnám. Merrefelé tanyázol, vagy Posta-e? Azért szemrevételezném, napokban ment a megfejtés az adapterekről, hogy melyik jó és mennyire nem, mostani konkrétan tömény fémforgácsot gyárt a gép belsejébe, ami azért nem a legjobb, plusz szerszámmal kell bohóckodni a kiszedéshez.