Keresés

Részletes keresés

DonDeg Creative Commons License 2000.09.30 0 0 629
Jar-Jar

miért ne szólhatná le addig, amíg nem megy át a CoV topic-ba anyázni?
Ha ez már megtörtént akkor nem szóltam.

DonDeg Creative Commons License 2000.09.30 0 0 628
Lehet, hogy én vagyok hülye de még mindig nem találtam ki mi V.Z. új foglalkozása.
Az előző tippem is csak találgatás volt.
valaki megmondaná nekem?

Deg

Jar-Jar Creative Commons License 2000.09.30 0 0 627
Azér szóllak le mert leszolsz mást aki hozzád se szolt.
És eggyátalán mijen mocskáról beszélsz? Kifejtette a véleményét, és ha ez baj, akkor a kettőtök vélemény közül nem az övére illik a mocsok szó. Persze hülyének hiába magyaráz az ember, ezért én abba is hagytam.
Fityisz Creative Commons License 2000.09.30 0 0 626
Ez volt az én véleményem.
Te miért szólsz le engem?
Az nem az én dolgom, hogy én hogyan fejezem ki?
Én sem viccnek szántam, hanem a saját mocskát kentem vissza rá.
Előzmény: Jar-Jar (625)
Jar-Jar Creative Commons License 2000.09.30 0 0 625
Kissé má unalmalmasak a hasonlataid és a nyelvtantanár beszólásaid. Nem kéne mindenkit leszólni csak mer van véleménye. Az meg az ő dolga hogy mijen módon fejezi ki. Ha nem éppen illedelmesen, vagy ilyesmi úgyse adunk a véleményére, erre már volt példa. A "vicc" eggyátalán nem volt helyénvaló, és még vicces se...
Előzmény: Fityisz (624)
Fityisz Creative Commons License 2000.09.30 0 0 624

Remélem a lelkivilágod most rendben van pár napig, és addig sem azon gondolkozol, hogyan tudnál kiskorú lányogat elcsalni sötét helyekre.

Örülhetsz, bátran megmondtad a magadét, kinyilvánítottad pillanatnyi helyzetedről árulkodó véleményedet. Arról, hogy mi úszik ott lent, csak onnan tudhatsz, hogy ott úszol te is a béka "s*ge" (én még egy "g"-t azért hozzá tettem volna, ha nem idézlek éppen) és a tenger feneke között félúton. Csak te ott is fogsz maradni örökre, és soha nem fogsz rájönni arra, hogy amivel most együtt úszikálsz az nem az 576, hanem a hajó öblítős W.C.-jéből kiürített szenny.

És végül a szintedre hozott viccem neked ajándékba:
Tudjátok hol az ALIEN(tm)? Az apukája fütyije és a szemétkosár feneke között (óvszerbe csomagolva)félúton ;)
(Senkitől sem várom, hogy ezen most kacagjon!)

Előzmény: ALIEN(tm) (623)
ALIEN(tm) Creative Commons License 2000.09.30 0 0 623
Tudjátok hol az 576? A béka s*ge és a tenger feneke között félúton ;)
Előzmény: Liquid_FX (622)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.09.29 0 0 622
Fityisz: Szerintem senki sem emlegetett itt patkányokat. A hajó valóban nem a távozó "patkányok" miatt süllyed, hanem inkább a jelenlegi matrózok nem lapátolnak elég szorgalmasan. SZVSZ- teszem hozzá, nehogy megint jelzős szerkezetekben kelljen viszontlátnom szegény kis nickemet... :)

üdv: liquid

DonDeg Creative Commons License 2000.09.29 0 0 621
Ó bazzeg.Most mér kell sokkolni a népet?
Akkor V.Z. strici lett?
Jar-Jar Creative Commons License 2000.09.29 0 0 620
A titanic szándékosan volt kisbetüvel, de ezt majd megbeszljük a Leo rajongói topicjában...

Kivételesen épp azér süllyed a hajó mert a "Patkányok" (nagy "P" vel!) elhúztak.
És "egyesek" nem hajózni jártak oda, hanem a kapitány és a patkányok "történeteit" hallgatni. Ez elmult, siklik tovább a szép hajó, de nagy belül a hiányérzet...

Fityisz Creative Commons License 2000.09.29 0 0 619

"a hajósüllyed mint a titanic"

"A patkányok elhagyják a süllyedő hajót"? Attól még egyetlen egy hajó sem süllyedt el! A Titanic pedig (nagy "T"-vel!) az ütközés után nem húzta még hónapokig, mert az tényleg süllyedt.
Több ponton is sántít a hasonlat.
Az 576 nem, hogy nem süllyed, de kijavítva, szépre festve siklik a vízen tovább. Nehéz ezt megemészteni, és az "Isteni" kapitány elvesztését követően most jó lenne azt hinni, hogy majd a fedélzetmester hiánya okozza az 576 vesztét. Nem fogja, legfeljebb nem lesz több Kindertojás rovat.

Előzmény: Jar-Jar (614)
ALIEN(tm) Creative Commons License 2000.09.29 0 0 618
Mi a szöszről folyik itt a via? Ja, 576. Tudjátok mért veszem mostanában? Mert lehet, hogy hamarosan megszünik, és akkor megvan az első és az utolsó is :D

(bár ezt cáfolja SzJVC...)

Hancu Creative Commons License 2000.09.29 0 0 617
Amíg a Castoréktól meg nem kapom a láda söröm, amivel lógnak nekem a chat óta, nem vagyok hajlandó semmiféle infót adni. :))) Puma babe, most reszkessetek, indul lincselni az információra éhes Törzsasztalos tömeg... :))))
Liquid_FX Creative Commons License 2000.09.29 0 0 616
Hancu: taláncsak nem újabb designer csatlakozott a philoshoz? :) Hogy is mondták a gamekapocs chaten? "Elefánttemető"? :)
General R. Creative Commons License 2000.09.28 0 0 615
Hmm...Szerintem magadtól is rá tudsz jönni...:)
Előzmény: Jar-Jar (614)
Jar-Jar Creative Commons License 2000.09.28 0 0 614
Az mondjuk igaz hogy én sem gondolotam Zoliról hogy ilyen stilusban történt volna, egyszerüen nem ilyennek "ismertem" meg. Azért érdekelne hogy mi az új állás. Nem mondod el Hancu? :)
Hát igen, a hajósüllyed mint a titanic..
Liquid_FX Creative Commons License 2000.09.28 0 0 613
Hali!

VZ-val az utolsó játékról irni tudó/azokat ismerő ember is otthagyta az 576 hajóját. Így múlik el a világ dicsősége... :)

üdv: liquid

Hancu Creative Commons License 2000.09.28 0 0 612
Aki egy kicsit is ismeri a Vári Zolit, az tudja, hogy ez a kilépés részéről valószínűleg nem egészen ebben a hangnemben zajlott, és ha el is hangzott a "mehet az anyjába" kitétel, azt inkább neki címezte valamelyik nagyonokos...

( próbálom magam úgy beállítani, mint aki nem tudja, mi is lehet VZ "jobb állása". Sikerült? :))) )

Előzmény: Jar-Jar (611)
Jar-Jar Creative Commons License 2000.09.28 0 0 611
Idézet a legújabb 576 Konzol bevezetőjéből:
"Vári Zoli kollégám cirka 8(?), az újságainknál eltöltött év után bebattyogott (micsoda szó:)
a szerkesztőségbe, egy hanyag mozdulattal le****ta a földre a sokáig általa tesztelésre használt N64 et és PS-t, majd bejelentette, hogy jobb állást kapott és holnaptól mehetünk az anyánkba. ...bla bla bla... Nem is azt sajnálom igazán hogy elment...csak az elintézési módszer csípte kissé a szemem. A többit tőle kérdezzétek majd..."

DonDeg! Nem is lessz VZ fénykép..

Előzmény: DonDeg (609)
ErniE Creative Commons License 2000.09.28 0 0 610
DonDeg:

Szerinted miért nem volt?

ErniE

Előzmény: DonDeg (609)
DonDeg Creative Commons License 2000.09.27 0 0 609
Nekem marhára tetszik az új 576. Csak sajna selejteset vettem mert nem volt benne V.Z. fénykép.
ErniE Creative Commons License 2000.09.24 0 0 608
:-)

ErniE

BaLee Creative Commons License 2000.09.20 0 0 607
Talpra emberek. Holnap elvileg már új KByte az újságosoknál. Vagy már ma?
CWorm Creative Commons License 2000.09.08 0 0 606
Mér lenne terminal reklám??? Szerintem inkább egy mi.

Éljenek az Alienek

Előzmény: DonDeg (605)
DonDeg Creative Commons License 2000.09.08 0 0 605
Na most ez egy terminal reklám vagy mi?
Előzmény: CWorm (602)
alric Creative Commons License 2000.09.06 0 0 604
Mióta a CoVboy-fanok elhúztak, a topic halott. Hol vannak az 576 rajongók?
Előzmény: CWorm (602)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.09.06 0 0 603
Hölgyeim és uraim! Azt mondják, a neten gyorsan lehet információhoz jutni. Ennek ékes bizonyítékaként valaki közzétette az 576 SZEPTEMBERI SZÁMÁNAK A CSEVEGŐJÉT(az ujság majd csak 20-án jelenik meg).
A link:

http://www.terminal.hu/forum/olvas.php3?thread=12430&rovat=jatek

Ahogy kedvelt sportriporterünk mondta: ilyen nincs, és mégis van!

CWorm Creative Commons License 2000.09.05 0 0 602
Ide utoljára augusztusban írtak. Ez tűrhetelen. Volt. Ki is találtam magamnak egy frankó munkát: fizett topicfelhozó ember leszek. Khiiráy.

Egyébként meg talán szégyen, de nemtom ki az az Iwo, de ahogy elnézem elég szépen beszél itt a fórumban. Mondjuk nekem semmi kifogásom a bazmeg és baz szavak ellen, de talán másnak van. Nekem nincs, na mindegy :)

jts Creative Commons License 2000.08.29 0 0 601
Sziasztok!

Nem tudjatok hol lehet a net-en magyar cegtol eredeti psx jatekokat venni ?

koszi...

Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.08.27 0 0 600
Én a PcGurut is veszem, és a mostani szám Levrovában Brazil helyett egy Mailer Démon nevű egyén írkál. Nagyon hasonlít a stílusa a CoVboyéhoz! Gyanús, nagyon gyanús. Én szinte biztos vagyok benne, hogy ő írta! Bocs, CoV, hogy lebuktattalak, de hát ez van...
Jaaaaaaaa,, ez nem CoVboy rajongói,, bocsiiii...
Tenshinhan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!