Keresés

Részletes keresés

bandúr Creative Commons License 2007.04.21 0 0 209
Igen, igen emlékszem. Épp azt néztük, hogy Bandúr is már mennyit sötétedett. Csak a hasa fehér még és olyan puha, úgy szeretem :) Azt szoktuk játszani, hogy fújom a hasát, de erre köszönetképpen az előbb megharapta az orromat :)
Előzmény: Aquarell (208)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.21 0 0 208
Igen, de kicsinek is sötétebb volt. Mutattam Neked Pepi cicát, ő az egyik bátyuska, de láttad, hogy picikéánek is mennyire sötét volt. Úgy tűnik nekik ilyen a családjuk :) Szeminek már teljesen felnőtt-cica színe van :)
Előzmény: bandúr (207)
bandúr Creative Commons License 2007.04.21 0 0 207
Szemi meg egy kis tündér :) Nekünk is pont ilyen a fülünk :) Jóval sötétebb Bandúrnál már.
Előzmény: Aquarell (201)
bandúr Creative Commons License 2007.04.21 0 0 206
Nagyon gyönyörű picúrok, tényleg! Van már gazdijelöltjük?
Előzmény: Bleu L'amour (204)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 205
Nekem firefox-szal sikerült.Próbáld te is azzal.
Előzmény: Bleu L'amour (204)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.20 0 0 204
Nem tudok valami miatt fefrakni képet, majd próbálkozok!
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.20 0 0 203
Ha szeretnétek persze, hogy teszek fel. Keresek olyat amit még nem láttatok, meg hétvégén csinálok egy csomó képet és abból is rakok fel nektek. [image1][image2][image3]
Előzmény: Aquarell (198)
bandúr Creative Commons License 2007.04.20 0 0 202
Nem zöld-szürke, fekete a nyele. Majd csinálok róla fotót és felrakom, hogy más ne vegyen ilyet. Köszi a tippet, majd szerzek újat. De valószínű kipróbálom Aquarell módszerét először. Vagy otthon vágom a kutyáéval :) Az jó éles, bár egyszer az is szétesett, de apukámon nem fogott ki :)
Előzmény: Bleu L'amour (189)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 201
Foxival remélem működik.... Úgy szeretnék káromkodni és szidni azt a te...ű microsoftot.





Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 200
Na, ez egyre jobb... image beszúrva, csak épp nem véáltozik képpé?????
Előzmény: Aquarell (199)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 199
Nézzétek, milyen nagy gyerekem van... És mekkora füle :D [image1] [image2] [image3] Mondjátok, hogy nagyobb lesz még a feje és nem tűnik ekkorának egy két nagy lapát :D Éppen a fülembe dorombol éppen :D
Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 198
Teszel ide is pár képet az apró cickákról?
Előzmény: Bleu L'amour (196)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 197
A ti macskátoknak kilóg a felső szemfoga 1 mm-re a szájából?
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.20 0 0 196
Értem!!!!!!!!!
Előzmény: anblock_italia (194)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 195
Én is ezt mondtam :D Csak rossz válaszra nyomtam :D
Előzmény: anblock_italia (194)
anblock_italia Creative Commons License 2007.04.20 0 0 194

Mert kertes házban lakunk, fára kellene másznia meg effélék, hogy az esetleges üldözéseknél menekülni tudjon. De általában alszik:-)

Előzmény: Bleu L'amour (191)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.19 0 0 193
De jó ez a kép :) Csendélet macskával.
Előzmény: anblock_italia (190)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.19 0 0 192
Feltételezem, mert kijárós. Mukinak mi sem vágtuk soha, ő kijárós volt.
Előzmény: anblock_italia (190)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.19 0 0 191

Szia!

 

Miért nem lehet levágni a körmét?

Előzmény: anblock_italia (190)
anblock_italia Creative Commons License 2007.04.19 0 0 190
A mi Kapucninknak nem lehet vágni a körmét, pedig néha elég kellemetlen! Viszont szereti az excluzív környetetet, ha nem kutyaszőrben vagy ruháskosárban alszik, akkor asztalon, virág alatt szeret sütkérezni:-) A monitorra szerencsére még nem szokott rá, pedig biztos tetszene neki a melegsége!
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.19 0 0 189

Szia!

 

Olvastam, hogy nem jó a karomvágód.

Hát a fressnapfban valóban életlenek az ollók. Az ollód zöld szürke színű?

A kiállításokon árulnak 1000 ft körül olyan ollót aminek fekete gumi a fogója olyat vegyél nagyon jó, én 6 havonta éleztetem, de 3 macs körmét vágom vele.

A duna plázában a földszinten lévő állatkereskedésben is lehetett kapni esetleg ott nézd meg.

Előzmény: bandúr (186)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.19 0 0 188
Bocs, vagy én vagyok a nagyon hülye, vagy tönkre ment a billentyűzetem. Szóval körömcsipesszel.
Aquarell Creative Commons License 2007.04.19 0 0 187
Én rendes körömcsipessze, amivel az emberek is.
Előzmény: dori0503 (184)
bandúr Creative Commons License 2007.04.19 0 0 186
Nem rendes ollóval vágom, hanem én is vettem a fressnapfban speckó ollót. MOndju szerintem elég rossz, nem elég éles. Majd lehet veszek újat, mert ezzel néha nem lehet rendesen levágni. Amúgy nem lesz élesebb, pár óra és rendesen elkopik neki, megváltás utána ha karmol :) Mi is vágunk ma, mert már nagyon megnőttek neki.
Előzmény: dori0503 (185)
dori0503 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 185

Bandúrka rózsaszín nyelvecskéje imádnivaló!!!! :-)

Öreg Steffikémnek hiányzik már jó pár foga elölről, úgyhogy ő elég gyakran kinnfelejti az övét (akár órákra is). Annyira vicces olyankor,majd megkajálom. És a rózsaszínt kifejezetten kiemeli a sötét kis fejecskéje.

Előzmény: bandúr (183)
dori0503 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 184

Az a baj, hogy ez a macska SOHA nem kómás!!!!!!!!! Az ölemben ha netán elszunyókál, amint hozzáérek máris dagaszt! de persze nem adom fel, megpróbálom. Viszont most hülyeséget kérdezek, nem lesz még élesebb a körme,ha levégjuk? Mert akkor ugye elvileg két éle lesz a körmöcskéjének....

???

Ja, és még egy kérdés: gondolom ezzel a speckó kisállatkörömvágóollóval vágod. Viszont én amit a fre***pfban lehetett kapni, tüzetesen megvizsgáltam az összes vágószerszámot és ezt a guillotine-os megoldást találtam a leggyorsabbnak, legkézreállóbbnak és legélesebbnek. És azt is vettem. Jobb az olló?

Előzmény: bandúr (182)
bandúr Creative Commons License 2007.04.19 0 0 183

 

 

 

 

bandúr Creative Commons License 2007.04.19 0 0 182

Nagyon édi ez a vállon ülős figura. Bandúr nem szokott rá, ő inkább ölben van. De ha lerakom egy pillanatra, mert ki kell mennem, már mászik is vissza. Így általában viszem magammal :)

Szerintem ne félj a körömvágástól. Én akkor szoktam, amikor kómás. Persze felébred rá és elkezdi rágni az ollót, de 2-3 alkalommal sikerül levágni mindet. Először csak egy-két mm-t vágtam, én is féltem, nehogy érzékeny részt érintsek. De bele lehet jönni, már jól látható, hogy meddig lehet levágni. Szerintem ha ketten csináljátok, csak rosszabb. Mi a kutyának vágjuk ketten anyuval és ordít közben, harapna, ezért egy sapkát szoktunk a fejére húzni :)

Én azt javasolom, hogy vedd az öledbe, cirógasd, hogy elálmosodjon és próbáld meg. Nem fáj neki, meg sem érzi, Bandúrt is csak arra ingerli, hogy rágja az ollót :)

Előzmény: dori0503 (181)
dori0503 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 181

Lehet,hogy ők szoktatták rá, azt nem tudom, de kész vagyok tőle. Imádom, mert elhiteti velem, hogy imád engem, közben persze csak saját önzősége vezérli :-) De a bőröm eléggé megsínyli ezt...még mindig nem vágtam le a körmét! Baromira félek tőle, az az igazság. Talán a hétvégén végre nekidurálom magam. De csakis segítséggel, egyedül már próbáltam és képtelenség. Annyira kis izgága, és ugye folyton dagaszt, úgy meg igen nehéz. Lehet,hogy elviszem inkább szakamberhez. De előtte azért megpróbálom, befogom a páromat, ő lesz a "tartóemberke" :-)

És Szemi is úgy szeret aludni (már amikor látod), mint a kutyusok? Értem ezalatt, hogy a feje előre van a két lábikója között? Mert Szofi így alszik. Az öregmacsom Steffike, illetve az összes eddigi macskám összegömbölyödve szeretett aludni.

Előzmény: Aquarell (179)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.19 0 0 180
Ez a monitoros kép nagyon állat :D Szemi még nem fedezte fel :D
Előzmény: magneska (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!