Ez jó:  "Handballs and drugs, Leicester are just like Maradonna"  :-D

Ilyen véleményes határesetekből minden fordulóra jut néhány, hol befújják hol nem. Ebben a két esetben Simpson emelt kezére még rá lehet fogni hogy nem labdára irányult és a testében amúgy is elakadt volna, de a másik esetnél Huth kitett kézzel blokkolt, szerintem arra a büntit be kellett volna fújni.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 1 132

Biztosan van olyan spori, aki ezt befújta volna. Valóban mozdul a kéz, még szép, ez egy reflexmozdulat. Szerintem itt az a lényeges, hogy MINDENKÉPPEN elakadt volna a labda a testében (nem arról van szó, hogy balra, jobbra "kinyúlt" volna érte). Ezért érzem inkább jó döntésnek, mint rossznak.

Előzmény: sissoko (130)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 1 131

A testéhez van szorítva a keze. Vagyis szorítva nincs, de természetes pozíciójában van ott, ha pl. nem lenne ott a keze, a labda mindenképpen visszapattant volna a játékos bordáiról. Tehát a kapu és a labda között nemcsak a játékos akadályozó keze volt, hanem a teste is. Amputáld a kezét, és ugyanúgy nem gól, mert a testről pattanna vissza a labda, és nem a kapuba tartana gólként.

sissoko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 130

0:27-nél az eset. Érdekes, hogy Mané egyből emelte a kezét az esetnél, de utána nem is reklamált. Persze értelme nem lett volna, de mégis fura.

sissoko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 129

Ha csak simán rohan a kapu elé és pár méterről telibe találják a kezét akkor sztem helyes a döntés, mert a teste mellett volt a keze. Zsebre tett kézzel mégse futhat. Viszont mintha tett volna a kezével egy mozdulatot a labda irányába, ami így már tizi és piros.

Azért örülök, h nem így lett végül és behúzták a meccset. :)

Előzmény: Fatboy Slim (128)
Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.04 -1 0 128

szerintem ogtt semmi véleményes nem volt. A 16-oson belül a laszti kézről irányt változtatott

Előzmény: sissoko (127)
sissoko Creative Commons License 2016.04.04 -1 0 127

Az még 0-0-nál volt. Pár perccel később szerzett vezetést a Leicester. Erősen véleményes szitu volt.

Előzmény: Fatboy Slim (125)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 0 126

Arsenal topikjában kibeszélték, hogy nem volt szándékos kezezés, ill. ha az Arsenal védője csinálja ugyanezt, akkor sem állnának fel becsületesen, hogy na, igen, ez gól lett volna.

Amúgy ha iksz lett volna, a pontelőny akkor is jelentős maradt volna.

Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.04 -1 0 125

általánosságnan igazad van attól az egy apróságtól eltekintve, hogy 1-0 után a Ston 100% ziccerénél a faszi kézzel ütötte el a gólba tartó lasztit, ami barátok közt is 11-es + kiállítás

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 4 124

A mák többféleképpen értelmezhető. Tenni is kell érte, és az is biztos, hogy egy csapat sem tudná 7 ponttal vezetni a bajnokságot csak mákkal.

Már a múltkor írtam, hogy senki ne várjon már a Leicestertől nagy dolgokat. Ranieri nem fog bevállalni a szükségesnél nagyobb kockázatot, és egyelőre neki van igaza. Így nyerheti meg ez a csapat a PL-t.

Most is úgy hozták a meccset, ahogy azt kell. Becsületesen, és TÜRELMESEN (ez a nagyon fontos) megdolgoztak a vezetésért, utána pedig nem kell szégyellni az ide-oda kivagdosott labdákat, nem baj, ha az ellenfél próbál focizni. Vardy gyorsaságára, a villámgyors kapuskirúgásokra, a veszélyes pontrúgásokra lehet alapozni. Most is hiába volt 70%-ban az ellenfélnél a labda a 2.félidőben, az abszolút ziccer a Leicester előtt volt a 2-0-ra (és a végén is ott voltak a helyzetek).

És nagyon rendben vannak fejben ezek a játékosok, nem idegeskednek, amikor folyamatosan menteni kell hátul. Ez nem mák, hanem komoly munka eredménye.

A több topicban emlegetett "megint az 1-0"-val kapcsolatban pedig elég megnézni az alábbi mutatókat....

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 121

6 perc hosszabbítás, ááááá.... de megvan! :D Szokásos egygólos győzelem. 7 pont előny, úgy, hogy már csak 18-at lehet gyűjteni. Ez tisztán legalább 3 fordulónyi előny, és 6 forduló van hátra. Nagyon jól alakulnak a dolgok! :)

Jó kis BL lesz ez jövőre: Hertha, Leicester. :D

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 120

Újabb nagy lépés. Meglesz ez.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 119

Góóól... Morgan mester! :D 1:0!

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.03 0 0 118

Így van! Ha ma sikerül, 6 fordulóval a vége előtt 7 pont lesz az előny, és már csak 18-at lehet gyűjteni jövő héttől. Nagyon kéne ez. Kár, hogy nem biztos, hogy itthon leszek 1 óra múlva, vagy ha igen, se tudom végignézni a meccset.

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 117

Nem lett holnap nyerni kell aztan kesz.

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 116

1:0 jobb lett volna. :D Persze még bármi lehet, a Liverpool bajnokijain gyakori az utolsó perces kis meglepcsi.

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 115

Leicesternek ez az egyik legjobb eredmeny. Nekik onmagukkal kell foglalkozni.

Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 114

Szokás szerint elkiabáltam, 1:1. Mondjuk egy esetleges holnapi győzelemmel még mindig lenne szép előny. Áááá, nehéz lesz, ez a maradék idő, meg a holnapi meccs is.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 113

Na, akkor hajrá, Liverpool! Kell az előny! :D

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.29 0 0 112

Felvágós. :D

Amúgy az angol mez valami okádék. Mondjuk a német se volt szebb, utoljára hasonlót tőlük a 2002-es vb-n láttam.

Előzmény: Fatboy Slim (111)
Fatboy Slim Creative Commons License 2016.03.29 0 0 111

De milyen gól volt bakker?

Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.28 0 0 110

Jamie Vardy első gólja a válogatottban, ki más ellen, mint Németország? :) Hipp-hipp, hurray! :)