Ebbe a topicba várunk minden Pentax gyártmányú terméket. Mivel létezik canon ill. nikon adok veszek, így kérem a topicot életben hagyni.
Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Eladó szép állapotban lévő fehér Pentax Kx kb. 17600 expóval, fehér kittobival, dobozával és gyári tartozékaival (CD, vezetékek, használati utasítás). Ára 80eFt.
A belépőszintű DSLR-ek között jónak, ár/érték arányban nagyon jónak mondható. Jól tűri a magas ISO-t: max 12800. Régi pentax objektívek átalakító nélkül használhatóak rajta, az M42 menetüek pedig egy sima gyürűvel, fokusz visszajelzés minkét típusnál van.
Érdeklődni telefonon: 70/317-huszonnégy-79, vagy e-mail -en.
K10D újszerű, kifogástalan állapotban 6000 expoval, első tulajdonostól, fóliázott kijelzőkkel, összes tartozékával dobozában + hasonló állapotú 18-55 kitobi eladó. Kipróbálás, személyes átvétel Baján vagy Budapesten lehetséges.
Mondjuk ilyen. Jobbról - balról fogad kábelt, az elejére szinkron-hosszabbító kábelt lehet csatlakoztatni, az alját vakupapucsba nyomhatod, vagy pedig ráteszed az állványadapter és az egészet állványra.
(2. kép állványadapterrel összerakva, 4-5 kép a két rész külön véve)
Semmi nem kell hozzá a CDről. Fotózni lehet nélküle is, gépre másolni is, képszerkesztőt nem tudom van-e rajt, de van sok ingyenes, vagy éppen olcsó megoldás.
Szeretném a segítségeteket kérni. Kaptam egy használt K200D –t ,de nincsenek meg hozzá a CD-k. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire hasznosak a CD-k? Illetve nem e adná el valaki, vagy csak kölcsönbe, amíg feltelepítem.