Keresés

Részletes keresés

thomacsk Creative Commons License 2007.05.08 0 0 270
Pici gazdi : Szeri cicád "mozgatva" :)
em Creative Commons License 2007.05.08 0 0 268
ne veszekedjetek, nem éri meg! :)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 267
szoktam pampogni, de olyankor figyelmeztetnek, hogy fejezzem be. Tedd Te is!
Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 266

Kérlek titeket és mindenkit aki szereti a perzsamacskákat szavazzatok Dorothyra(a két angyal).

 

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio&order=legfrissebb&sf=0

 

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 265

azt nem tudom de itt mindenképen ki áll a lóláb! Pampogni beg biztos te szokál!

T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 264
és mennyi szavazat lehet tissztességes, egy nap alatt? ezer? mert tegnap ennyit szavaztak a másikra. úgyhogy tényleg ne pampogj.
Előzmény: Törölt nick (263)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 263

 Kikérem magamnak hogy pampogok! Csak dűhit a szemtelensége egyeseknek!

Épp ezért mondom hogy  egy nap alatt 8000 nem lehet tisztességes. Többiek legalább hosszú idő alatt gyüjtötték össze a sok szavazatot. . .

Előzmény: T.leo (261)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 262
jav: szavazat tisztességes?
Előzmény: T.leo (261)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 261
és a több mint 6000 szavat tisztsséges szerinted,amihez Te is voksaidat adtad? mit szóljon akinek 14 van? úgyhogy ne pampogj!
Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 260
De az biztos hogy egy nap alatt  tisztességesen nem lehet 8000 szavazatot összeszedni. Miért rontja el mások örömét akik tisztességesen szeretnének "játszani"??
Előzmény: T.leo (259)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 259
na álljon meg a menet! Te hány szavazatot adtál le a gépedről? úgyhogy ne pampogjon senki.
Előzmény: Törölt nick (258)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 258

Kedves waczyka!

Igen játék! De nem csak a tiéd, hanem mindenkié aki beküldi a kedvencéről a fotót. Ezért nincs jogod a saját önzőséged miatt tönkretenni mások örömét!!

Előzmény: waczyka (256)
em Creative Commons License 2007.05.08 0 0 257
jajj de szépek! biztos nehéz lesz választani! :)))
Előzmény: nszethi (250)
waczyka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 256
Jó egészséget a kis családnak!;)))

Gumimacy, ez játék! Az igazi szépségversenyen komolyabb a dolog. Dorothy bizti jobban izgul egy valódi megmérettetésen, mint a virtuális világban.
Előzmény: nszethi (250)
nszethi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 255
A mami egy barátom mühelyébe évekkel ezelőtt beköltözött, kedves, ragaszkodó cica. Minden évben teljesiti az alomtervet. Mindig szép, erös, egészséges cicái születnek, akikért szinte civakodás van az ismeretségi körből. Most miénk az első választás lehetősége. Kertes házba fogunk költözni, de benti cica lesz, kijárási lehetőséggel. :-))
Előzmény: gumimacy67 (253)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 254

Készült néhány fotó Dorothyról de nincs kedvem feltenni :(((

Jó éjt Mindenkinek !

gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 253
Nagyon aranyosak és szép a mamájuk is !
Előzmény: nszethi (250)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 252
Nagyon aranyosak a kicsik! :)
Előzmény: nszethi (250)
nszethi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 251
dejó! öten lettek! :-)) Az utolsó 2 kép bemászott előre is.
Előzmény: nszethi (250)
nszethi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 250

Ebben a csapatban van a jövendőbeli cicmókunk. 2 hetesek, döntés még nem született, csak ha már a személyiségük is látszik.

gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 249

Bocs de ezen nem tudtam mosolyogni...

Elhinni meg végképp nem.

Szavaztam egyet a "malőrös" képre és Kenny szavazata 20at ugrott ugyanabban a pillanatban.

Nem fair !!!

 

 

 

 

 

Előzmény: waczyka (248)
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 248
Szióka!
Szóltam pár isminek!;o))
Előzmény: gumimacy67 (246)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 247

Neked is jó éjt !

 

Gratuláció megy !

 

Mindjárt a szavazat is :)

Előzmény: Pici gazdi (245)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 246

Waczyka !

 

Hogy csináltad a szavazási eredményt ?

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 245
édi! :D:DD
jó éjt!:)
Előzmény: FLR-724 (240)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 244
Sziasztok!

Köszi a köszöntést mindenkinek! (cicákok nevében)

Szeri! Szereti ha fuvolázok asszem. Ma hogy gyakoroltom (mindig az ölemben ül/ne/ ha gyakorlok. Ma álltam és felmászott a ruhámon :D:DDD

Ez a szülinapi ajándéka (késve egy kicsit): (rossz minőségű) :(

Ma már nem biztos sőt biztos hogy nem leszek! Holnapra szép délelőttöt!
Jó éjt minden Cicának ill. Gazdinak!


Na és egy Szeri kép:
Előzmény: waczyka (241)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 243
Mostanában már nem alszik így! Ez egy kivételes nap volt nála. :)
Előzmény: dorma3 (242)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 242
Nagyon jó kép, kis curva:))))))))
Előzmény: FLR-724 (240)
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 241
Én voltam a hunyó, de télleg érdekelt, hogy állsz zenei tanulmányaiddal.
Cicusod hogy tűri a gyakorlást?
Másik topikban találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=jV3czRO4Rg4&mode=related&search=

Szintén zenész!;o)))
Előzmény: Pici gazdi (231)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 240
Nagyon jó kép! Nekem ez a kedvenc képem.
Előzmény: dorma3 (230)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!