Keresés

Részletes keresés

amat Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11899

Azért én is gratulálnék a probléma ellenére is. Gratulálok!

Mindenhogy példaértékü, amit tettetek, hiszen tényleg, aki ezen a versenyen ott áll a rajtban, Ő megtett mindent a teljesítés érdekében.

Remélem sikerül mihamarabb kilábalni ebből a "gyomorgödörből"

Eredményes felkészülést az elkövetkezőkre!

Hajrá! 

Előzmény: akibacsi (11898)
akibacsi Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11898
...folytatas.

Tehat kazuarral mentunk, de ugy haladtunk, hogy az elorebb halado Andrist is elerjuk meg a pontokon, es kozottuk a tobbi magyart is tudtuk kicsit segiteni.

A hegy labanal nem lattam Kazuart elfutni, mert az autoban aludtam, Sangas faluba pedig nem mentunk be, igy a kovetkezo talalkozohely Nestani volt. Ott a csapatunk nagyon befaradt, mindannyian belaludtunk, majd felriadva ellenoriztuk, hogy Kazuar meg nem ment at. Vartam mint a messiast, ugy szurkoltam neki, mintha a sajat versenyemnek szurkolnek, es amikor megtudtam a hirt, hogy az elozo ponton a terde miatt kiszallt a versenybol, pont ugy el voltam keseredve mint a sajat kiszallasomkor.

Innentol osszeszedtuk magunkat es Andras nyomaba szegodtunk, ot kisertuk a celig, es ott vartuk meg a tobbi magyar beerkezot is. Fantasztikus erzes volt, innen is gratulalok minden celbaerkezonek, Andras nagyot kuzdott, most szemelyesen is vegigeltem. Tamasnak voltak nehezebb pillanatai, de kilabalt belole, Fendrik Laci nekem egy csoda, nagyon szep volt a kozos celbaerkezesuk. Moni pedig, akit nem ismertem eddig, szinten fantasztikus eredmenyt produkalt.

Konkluzio: Madridban azt mondtam, hogy talan ez a hanyas dolog nem is annyira veszes, menni kell tovabb es kesz. Most megis nagyon betett, tul koran jott, nem tudtam vele mit kezdeni, es igy, hogy mar megint a gyomrom adja fel a lecket, nem volt elkepzelesem, hogy mit is kellene tenni.
Elozetesen azt mondtam, hogy ha Korintoszig eljutok, akkor meg barmi is lehet, merthogy addig kiderul, van-e baja a gyomromnak. Kiderult, volt.
Tiszta lappal szeretnek kezdeni, a nullarol, vagy szinte a nullarol felepiteni ezt a frissites dolgot ujra. A problema szinte csak meleg (30 fok koruli) hosszu (>40 km) futasokon jon elo, igy a kiserletezes valoszinuleg jovo tavaszra, nyarra marad.

Addig jon az osz, jon a hideg, ott nincs baj, turazok (ott sincs baj), elkezdem az UTMB felkeszulest. Meg kellene futni valami hosszabbat is meg osszel (mondjuk 100 km korul), hogy erezzem, legalabb a tav megy, ha a frissitessel nincs problema.

Szoval kellene mar valami sikerelmeny, mert ez az ev eddig ultrafutas cimszoval nem sikerult tul jol sajnos.

De nem adom fel, es ha nem is biztos hogy jovore, de ott fogok allni meg az Akropolisnal, mar latom az utat, hogy mi vezet onnan Leonidaszhoz. Az ut nagyon nehez, 80%-os formaban, `hatha osszejon` elv alapjan nem lehet odaallni, csak 120%-osan. Ha ezt erzem, menni fogok.

Koszi meg egyszer a bizalmat.

akibacsi
Előzmény: akibacsi (11895)
amat Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11897

GRATULÁLOK minden kiutazónak!

Különösen nagy gratula a befutóknak, köszönjük a példamutatást!:-))

Hajrá!

-balazs- Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11896
He he, erre szokatam azt mondani Andrasnak, hogy, "neked es nekem egyuttveve mar 11 teljesitesunk van."
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (11894)
akibacsi Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11895
Sziaszok!

Koszonom a biztatasotok, sajnalom, hogy csak ennyiben tudtam viszonozni.

A rajtban jol ereztem magam, remeltem, hogy nem lesz gond. Az elore tervezett tempoban haladtam sokaig, az ido melegedett, en frissitgettem, aztan 35-nel egyszer csak mindent kihanytam. Probaltam a kovetkezo ponton Normolytot inni, majd sot meg egy kis szilard kajat magamhoz venni, de egyre inkabb elfogyott az erom, gyalogolnom kellett, eloszor csak felfele, de kesobb mar lefele is, a pontokon pedig egyre inkabb fogyott a szintido, 7 perc, majd 5, majd ketszer 5 perc kicsuszas, a 15. pontnal pedig mar negyed ora minusz az eloirthoz kepest. Futni tovabbra sem birtam, elhagyott az erom, igy nem eroltettem tovabb, 55 km-nel alairtam a papirt, hogy kiszallok es leadtam a rajtszamom a rendezoknek. Borzaszto erzes volt, de nem volt mas valasztasom.

Innen eljutottam Korintoszig, majd a frissitocsapatommal (akiknek sajnos semmilyen munkat nem sikerult adnom, es egyszer sem kenyszerultek tovabbrugdosasra) folytattuk az utat. Megvartuk Kazuart, es meg a pont zarasa utan Jenore is vartunk egy darabig.
Mivel Kazuarnak nem volt kulon kiseroje, igy az O segitesere rendezkedtunk be. Korintosztol ugy kellett tovabbrugdosni, mert elkezdte fajlalni a terdet, de latva a sok magyar feladot, mergeben tovabb futott. Innentol fantasztikus tempot ment, jol nezett ki, hozta a jol megszokott Kazuar format, daralta a kilometereket es nem erdekelte semmi.

folyt. kov. elkuldom, nehogy elszalljon...
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11894
Logolva.
Játék a kettő hatványaival: Mónika a 32. magyar teljesítő, András célbaérkezése pedig a 64. volt a magyar teljesítések sorában. Összesen már 67. van. Ez azt jelenti, hogy a magyar spártai hősök átlagosan kicsivel több, mint két teljesítéssel büszkélkedhetnek.

Seppo: :-(
Előzmény: 7241gabi (11893)
7241gabi Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11893

Móni pontos ideje 35:33:32

Tamás és Laci 34:44:53, ami a 72. helyet jelenti.

323 indulóból 125 célba érő.

Sepponak ezúttal nem sikerült, Arinak viszont igen.

gandi&peti Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11892

Gratulálunk Móni,ezt csinálja utánad aki tudja!

Várunk haza, addig futogatunk helyetted a szigetben a magunk szerény módján.

G Andi és Péter

 

vinca7 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11891

Hatalmas gratula Nektek! Egyszerűen hihetetlen amit csináltatok! Andrásnak, hogy ez már a tizedik, azt szinte nekem már felfoghatatlan.... Laci, Tamás, kalapleemelés!!! Móni, Te meg egy fantasztikus csaj vagy! Minden elismerésem a TIÉTEK!

Kalapleemelés Balázs előtt is, azt hiszem hihetetlen lelkierő kellett, hogy végigcsináljon úgy egy ilyen gigahosszú frissítést-lélekápolást, hogy a verseny előtt pár nappal még ő is futni készült. És persze nagy-nagy köszönet Ispinek és Gabinak a sok friss infoért....

Jó ennek a nagy futócsaládnak a tagja lenni:) (iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)

_tyúkanyó Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11890

Gratulálok!!!

sneci Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11888
Gratulálok a teljesítőknek!
Elismerésem azoknak is akik elindultak, de sajnos.... Majd legközelebb!
Gaborchii Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11889
Hősök, és hősnő! Köszönöm!

És köszönöm azoknak is, akik nem csókolhatták meg idén a nevezetes lábat. Ti mozdítjátok előre a világot!



Gaborchi
johnyiron Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11887

Köszönöm nektek HŐSÖK.

Többet azért nem írok, mert egy kicsit szégyellem magam: nem könnybiztos a billentyűzetem.

"emberségből példát, vitézségről formát mindeneknek ők adnak"...

Kury1968 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11886

E-mail: moni@futeam.hu

 

 

KunciFuteam Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11885

És (csak úgy csendesen megjegyezve) gratulálok Neked, Németh Zoli is!

Sérülésed miatt most nem sikerült, de Móni sikeréhez szerintem nagyon nagy mértékben Te is hozzájárultál!

 

Tehát: Mindkettőtöknek gratulálok, és természetesen a többi magyarnak is!

Porcika283 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11884
A Spártai hősöknek nagyon nagy gratula, Móninak külön!!!
Porcika283 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11883
Kérdés, hogy honnan indulunk (egy év felkészülés...). :))
Előzmény: ispi70 (11853)
KunciFuteam Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11882
Gratulálok Móni, büszke vagyok rá, hogy ismerlek, hogy együtt futhattam Veled valamikor is!
easyman Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11881
HATALMAS GRATULA MINDEN CÉLBA ÉRKEZŐ HONFITÁRSUNKNAK!!!

NE FELEDJÉTEK!

A FÁJDALOM MÚLANDÓ-A DICSŐSÉG ÁLLANDÓ!!!!!!!!!!


NAGYON NAGYOK VAGYTOK!!!

Kury1968 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11880
Kury1968 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11879

Móni!

 

Gratulálok az egész csapat nevében !Nagyon büszkék vagyunk Rád!

 

 

Ildi44 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11878
MINDENKI LEGYEN BÜSZKE HORVÁTH MÓNIRA,MERT Ő KI TUDJA HÁNYSZOR A KÉT NAP ALATT SAJÁT MAGÁT GYŐZTE LE!
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11877
Szép volt, Mónika!
Szép volt, fiúk!


Egy új névvel bővült a Spartathlon szócikk. Laci és Tamás ideje kellene még előzetesen, aztán majd jön alow meg Balázs, beírják a pontos időket, és kikalkulálják a nemzetek közötti új rangsort. :-)

Adrienn1985 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11876

Szívből gratulálunk Móni!

 

Komolyan megható ez a teljesítmény.... büszkék vagyunk, hogy csapattársaid lehetünk!

 

Hajrá FuTeam...Szép volt MÓNI!!!! :)

 

FuTeam (Hódmezővásárhely)

 

 

Hauanita Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11875

Ismeretlenül is mély tiszteletem és őszinte gratulációm a teljesítőknek, közülük is különösképpen Mónikának!! Szép volt fiúk, szép volt, Mónika!!!

 

Az online közvetítésért pedig köszönet Ispinek és Gabinak és a külső "kapcsolat"oknak :-)

Előzmény: ispi70 (11873)
mpter Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11874
valaki tudja már a pontos befutó időket, a spartás webside valóban gagyi:(
ispi70 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11873

 

 

Horváth Mónika Bajáról

teljesítette a 2007. évi

 

Spartathlont!!!

 

Ideje: 35 óra 34 perc

 

 

Szép volt, Móni!!!

RSS75 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11872
Gratulálok mindenkinek!!!
Cyrrian Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11871

Szép volt anya! Itthon nagyon büszkék vagyunk rád, meg persze a Zolira is. Gratulálok a többieknek is, jó pihenést ;)

Lúdtalp Creative Commons License 2007.09.29 0 0 11870
Nagyok voltatok!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!