Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.13 0 0 270

A Telestart T80-at lehet hozzá használni.

67.300,- +Áfa

 

A  Telestart T 80 távirányítóval egy Webasto Állótűtés akár 600 m távolságról (optimális körülmények között) is bekapcsolható. A fűtési - és szellőztetési idők tetszőlegesen állíthatók. A T 80-nál a fűtés által fogadott jelről visszaigazolást kapunk. A kezelőelemek egymással kombinálhatók.

Előzmény: Bunkó585 (267)
Bunkó585 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 269
Igen, DW 50, 5 kilówattos, dízel.
Előzmény: Csacskamacka (268)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.13 0 0 268
A kályhának mi a  típusa? Az a DW 50, amit korábban említettél?
Előzmény: Bunkó585 (267)
Bunkó585 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 267
Ha valaki elhadja a távirányítót, lehet pótolni?? Mikor én megvettem az állófűtést, csak egy T60-as vevőegység volt hozzá, legalábbis úgy gondolom ez a vevőegység :) Szóval lehet pótolni a távirányítót?? És ha igen, mennyiért??

Te meddig dolgozol?? Vagy az esti 19 órás válaszaid már nem a munkahelyről jöttek?
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.12 0 0 266

Nem buta a kérdés.

Az igazság az, hogy leginkább az ára miatt gondolják, hogy exkluzív.

Külföldön - tőlünk nyugatra - az állófűtés olyan kategória, mint nálunk most a riasztó vagy az elektromos ablakemelő. Szóval jószerivel széria.

Az ára nálunk is természetesen emelkedik, de mi csupán annyit teszünk rá, amennyit az anyavállalat. Ez az emelkedés általában az inflációnál alacsonyabb mértékű.

 

 

 

Természetesen vannak újabb típusok és kifutó modellek, de nálunk kifutó akció nem szokott lenni, egyéb akció viszont igen. Érdeklődj inkább telefonon:-)

Az alkatrészellátást így is úgy is 10 évre kell biztosítani.

 

A garancia 1 év.

Előzmény: Varshi (264)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.12 0 0 265

"...Különben szerintem egész más a gáz, mely légnemű és láthatlan, valamint sokkal robbanékonyabb mint a gázolaj, ami folyik, tócsa lesz belőle, látható, érezhető, bár a gáz is, és sokkal nehezebben gyullad. Szóval szeritnem ez rossz példa, hiába mindig ezt hallom a Webastotól. Megértem, hogy nem adjátok ki, nehogy félreérts, de szerintem akkor sem szabad összehasonlítani a gázolajat a gázzal. Én úgy érzem ég és föld..."

 

Bocsi, félreértettél! A gázt úgy értettem, hogy gond, probléma:-)

 

A többire holnap rákérdek.

Előzmény: Bunkó585 (263)
Varshi Creative Commons License 2006.01.12 0 0 264

Köszönöm!

 

Egy buta kérdés: mi a tendencia a készülékek áraival, mi a trend (csökken a népszerűsödéssel, vagy inkább stagnál, mert még "exkluzív" dolog)?

Vannak új/jobb típusok és kifutó modelek meg akciók?

 

Mennyi garancia jár ezen termékekre?

Előzmény: Csacskamacka (255)
Bunkó585 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 263
Rendben, a működésére akkor kiváncsi vagyok, ha azt még szabad. És ha a beszerelést nem is tudjátok elküldeni, akkor legalább megmondani, hogy a gázolaj szivatyút miylen vezetékre kell kötni?? Sárgára?? Vagy másra? Ez is törvény ellenes lenne??

Különben szerintem egész más a gáz, mely légnemű és láthatlan, valamint sokkal robbanékonyabb mint a gázolaj, ami folyik, tócsa lesz belőle, látható, érezhető, bár a gáz is, és sokkal nehezebben gyullad. Szóval szeritnem ez rossz példa, hiába mindig ezt hallom a Webastotól. Megértem, hogy nem adjátok ki, nehogy félreérts, de szerintem akkor sem szabad összehasonlítani a gázolajat a gázzal. Én úgy érzem ég és föld.
Előzmény: Csacskamacka (262)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.12 0 0 262

Melyik autógyár vagy tévégyár adja ki az elektromos dokumentációját magánembernek?

Vagy beköthetsz-e magadnak gáztűzhelyet, ha nem vagy gázszerelő?

 

A működéséről nagyon szívesen tájékoztatlak, akár robbantott ábrát is mutatok.

De a beépítés az más.

Ha valami veszélyes, akkor nem kéne nekiállni otthon bütykölni, hanem szakszervizhez fordulni.

Elhiszem, hogy meg tudnád csinálni, de pl. új készüléknél ezzel elszállna a garancia is.

Aztán meg, ha gáz van, akkor nem te lennél a hibás, hanem a Webasto. Ez meg azért nem ok.

 

Előzmény: Bunkó585 (261)
Bunkó585 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 261
Tudom, hogy veszélyes üzem egy kályha beépítése, épp ezért nem értem, miért nem küldi a webasto el a beszerelési útmutatót. Mivel akkor már biztosnságosabban belehetne szerelni. Legalábbis szerintem ha valaki maga akarja beszerelni, akkor enélkül is megcsinálja, de ha megkapja, akkor nagyobb esély van rá, hogy jól csinálja. Nem vagyok benne biztos, hogy nagyobb felelőtlenség megmondani az embereknek, hogy hogy csinálják, mint eltitkolni, és vagy nem fog nekiállni, vagy megcsinálja úgy ahogy sikerül.
Ezt csak azért írtam mert egy ismerősnek Eberspächer kályhálya van, és ők emailben elküldtek mindent amire szüksége volt. És tudomásom szerint ezzel törvényt sértettek, legalábbis azt mondták nekem a webastonál, hogy ez törvénytelen. Nem is kell nekem beszerelési útmutató, csak gondoltam egy vezeték szinét elárulhatnád :) Ha már hozzáférsz ilyen dolgokhoz.

Gondolom akkor olyan dokumentumok sem publikusak amik a kályha lelkivilágáról szólnak. Mint például, mi történik benne egy indítás alklmával. Mikro mit csinál, minek a függvényében. Érdekelnek az állófűtések, és kiváncsi lennék a működésükre. Még ha nem is vagyok Webasto szakszervíz :( Bár gondolkodtam, hogy szivesen lennék az :)

Előre is köszi szivességed.

Üdv
Bunkó
Előzmény: Csacskamacka (260)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.11 0 0 260

Ha Webasto szakszerviz vagy, segítünk, természetesen.

Ellenkező esetben keress fel egyet vagy minket!

A kályhabeépítés nem feltétlenül igényel egyetemi végzettséget, de azért ez egy veszélyes üzem.

Volt már baleset szakszerűtlen beépítésből és az sajnos két ember halálával végződött. Szóval nem játék.

Kályhadiagnosztika van természetesen, de mivel a DW már nem egy mai típus, nem vagyok benne biztos, hogy azon is le lehet futtatni a programot. Holnap utánanézek neked.

 

Előzmény: Bunkó585 (259)
Bunkó585 Creative Commons License 2006.01.11 0 0 259
Lenne még egy kérdés. Az említett kályha bekapcsolás után finoman fújta a levegőt, és egy kis füst is jött vele, enyhén melegedett az égéstér, de semmi nem történt. Nem forgatta a vizet. Majd kb 5 perc után jobban fújta a levegőt, gondolom szellőztetett, majd leállt. Ezt még bekapcsolás után megcsinálta, azóta nem indul. Mi lehet az oka??

Köszi
Bunkó585 Creative Commons License 2006.01.11 0 0 258
Sziasztok!

Nekem egy DW50 tipusú állófűtésem van, tudtok segíteni a beszerelésben? Miért van a gázolajnak be és ki folyó ága?? Eddig minden állófűtésen csak belépő csonkkal találkoztam. Hova kell kötni villamosan az üzemanyag szivatyút?

Diagnosztizálni nem lehet ezeket az állófűtéseket??

Köszi előre is

Üdv
Bunkó
Jolet Creative Commons License 2006.01.10 0 0 257

én is így értettem...

:-)

 

de már megbarátkoztam a gondolattal, hogy nem lesz tetőablak..

cserébe van 326 LE

:-)))))

Előzmény: Csacskamacka (256)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.10 0 0 256

A tetőt, amit találtál, kifejezetten az 3-asokhoz fejlesztették.

 

Előzmény: Jolet (254)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.10 0 0 255
Mindkettő megoldható.
Előzmény: Varshi (235)
Jolet Creative Commons License 2006.01.10 0 0 254

annyira nem értem, de nekem e38 750i-be kellett volna megoldás és itt csak a régebbi 3-as bmw-re hivatkozik...

akkor gondolom nem nekem készült...

:-(

 

 

de azért köszönöm a segítséged...

ha nagy leszek meghálálom..

Előzmény: Csacskamacka (253)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.10 0 0 253

Válasz az anyavállalattól a kérdésedre.

Ha a német gond, fordítom.

 

Das Produkt ist speziell für den 3er BMW (E46), der bis Mitte 2005 produziert wurde, entwickelt worden und passt auch nur bei diesem Modell.

 

Die "Dachintegrierte Solarlüftung" kann nachträglich verbaut werden.Voraussetzung ist, dass das Fahrzeug über die Serienoption "Schiebedach" verfügt.

 

Teilen Sie mir doch bitte mit, um welche Fahrzeugausführung des 3er (E46) - Limousine, Touring, Compact oder Coupe - es sich handelt und welche Innenhimmelfahre das Fahrzeug hat.

 

Dann kann ich Ihnen gerne weitere Details bezüglich Variante, Preis, Einbauzeit, LIeferzeit, etc. mitteilen.

 

 

Előzmény: Jolet (231)
Jolet Creative Commons License 2006.01.05 0 0 252

bárminemű "fűtőtest" érdekel..

:-)))

Előzmény: Csacskamacka (251)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.05 0 0 251

Sajnálom!

Én kimentem, kerestelek titeket, de asszem kint voltatok vagy mi, aztán meg már jött vissza a kollégám, hogy kerestem.

Mondtam mér, aztán mondta, hogy már leléptél.

Sajnálom, hogy nem lehet ilymódon megoldani.

Ha viszont kéne kályha akkor továbbra is állunk szíves rendelkezésedre:-))

Előzmény: Jolet (250)
Jolet Creative Commons License 2006.01.05 0 0 250

már meg is ebédeltem és vissza is jöttem tőletek..

beszéltem a kollegáddal..

hát semmi jó megoldást nem találtunk...

 

azt viszont eddig előttem ügyesen titkoltad, hogy lány vagy...

bár a nicked alapján gondolhattam volna...

kár, hogy nem találkoztunk...

de még a rendes neved sem tudom...

majd egyszer...

:-)

Előzmény: Csacskamacka (249)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.05 0 0 249
Akkor már itt kéne lenned:-)
Előzmény: Jolet (248)
Jolet Creative Commons License 2006.01.05 0 0 248

na mindegy most indulok...

nem vagyok messzebb 5 percnél...

Előzmény: Jolet (246)
MEB Creative Commons License 2006.01.05 0 0 247
Oké,megjött a második is! Ez lesz az enyém!
Köszönöm!
Előzmény: Csacskamacka (242)
Jolet Creative Commons License 2006.01.05 0 0 246
hová esik ez a szegedi úthoz képest?
Előzmény: Csacskamacka (245)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.05 0 0 245

Holnap nem vagyok bent, ma meg csak háromig:-)

Hihi.

Amúgy elég pontos... De M kolléga itt van. Szólok is neki.

Éppen az ő Focus-át nyúzzák kályhailag:-)

Előzmény: Jolet (244)
Jolet Creative Commons License 2006.01.05 0 0 244

ma lehet ebédidőben beugrok...

vagy holnap...

 

elég pontos időbehatárolás?

:-))))

Előzmény: Csacskamacka (243)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.05 0 0 243

Ja, a nyitvatartás:

H-CS: 8-17

P:8-16

Előzmény: Jolet (236)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.05 0 0 242
Mél ment!
Előzmény: MEB (241)
MEB Creative Commons License 2006.01.05 0 0 241
Rohadt outlook...

gsmabc kukac t-email pont hu
Előzmény: Csacskamacka (240)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!