Keresés

Részletes keresés

Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -2 4 303

Minden hozzászólás megengedhetetlenül aljas, ami rámutat a feministák logikátlanságára! ;-)))

Előzmény: nyman (301)
robopassmeet Creative Commons License 2017.10.12 -2 3 302

És a lányoknak miért nem? Nekik sem kell kvóta, hanem ugyanolyan tehetséggel intenzitással és céltudatossággal kell pályát választani mint a fiúknak:

 

 

:-)))

 

És méghogy a fijúkat nem akadályozzák a nemüknek szóló durva előítéletek. A feminyizmus akkó micsoda?:-P

Előzmény: hayalilo (276)
nyman Creative Commons License 2017.10.12 -1 4 301

Hol vannak aljas beszolasok?

 

Latom te is hozod szepen azt a sztereotipiat, hogy addig van velemenynyilvanitas szabadsaga, amig az egyezik a tieddel. Ha nem mesz panaszkodni.

 

Meg1x megkerdezem toled.

 

Te mi alapjan dontod el, hogy ki a no? Ki felel meg a kvota kivanalomnak?

 

A kerdest nem filozifiai ertelemben teszem fel.

Előzmény: Törölt nick (297)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -1 0 300
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -3 1 299

Én úgy tudom, ott nem volt rá szükség, mert enélkül is működik.

Előzmény: robopassmeet (298)
robopassmeet Creative Commons License 2017.10.12 0 0 298

Svédországban nincs kvóta?

Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -4 1 297

Te hoztad ide ezt a stílust, a moderációt kértem, hogy töröljék az aljas beszólásokat, de nem tesznek semmit :(

Előzmény: Abszolút Igazság (296)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -1 2 296
Előzmény: Törölt nick (292)
nyman Creative Commons License 2017.10.12 -2 4 295

Szerintem meg inkabb vilagosnak, racionalisnak tunnek a hozzaszolasai.

 

Te mi alapjan dontod el, hogy ki a no?

 

Ugy hallottam, hogy ranezesre pl. Thaifoldon vigyazni kell. Igy a Thaifoldi parlament nemi aranyait is ketsegekkel kell fogadni.

Előzmény: Törölt nick (292)
lyukas csokoládé Creative Commons License 2017.10.12 -2 4 294

Nem csak az elnyomottak küzdenek ám, hanem az elnyomók is, minden szentnek maga fele hajlik a keze és ez a feminizmussal sincs másként, az látható hogy egyenlőségnél sajnos sokszor nem állnak meg. Meg aztán persze könnyű az erkölcsi alapot megtalálni, ha az ideológia azt sulykolja a fejekbe hogy el vannak nyomva, onnantól az elnyomók, az ellenség szabad préda.

Előzmény: püfffneki (287)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -5 2 293

De a csahos kutyaidat jól tudod hergelni, az igaz.

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -6 2 292

Az ilyen sötét beszolasaid tesznek téged teljesen hiteltelenné.

Előzmény: Abszolút Igazság (291)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -3 5 291

Nagyon jól tették! Bár nem is kellett volna vesztegetni, hiszen mindenki az, aminek vallja magát, nem igaz? :-)))

 

Vagy ott vannak a 'transzgender' sportolók, akik hirtelen rájönnek, hogy ők nem Johnok, hanem Johannák, és rommá verik a női mezőnyt... Az nem a szánalmas kategória véletlenül?

 

Össze fog omlani ez a kvóta-hisztéria is, mint minden életidegen hülyeség, csak mennyi felesleges áldozat árán!

Előzmény: nyman (288)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -2 4 290

Nem erről volt szó. Hanem arról, hogy a nemek közti egyenjogúság és esélyegyenlőség felkent élharcosait miért csak az egyik irányú többség zavarja? Persze, tudjuk a választ: mert randa szexisták, akik tojnak az egyenlőségre.

 

Ne legyen sehol sem kvóta.

Előzmény: püfffneki (287)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -3 3 289

"Azotol kerdezem, akik a kvotakat tamogatjak."

 

Előre látható reakciójuk a mély kussolás vagy a taknyosangolnázás. Más nem is lehet.

Előzmény: nyman (286)
nyman Creative Commons License 2017.10.12 -1 3 288

Ja, pont ezert kerdezem, hogy mi alapjan fogjak eldonteni. 😊

 

Latjuk, hogy ha az ember „papirokkal nem rendelkezis”, ebben az alliberalis rendzserben konnyen lehet kiskoru menekult, akit meg nehany agymosott hulye a teenager lanyaval is betesz egy szobaba.

 

De nem kell olyan messzire menni, volt mar botrany szarmazasi igazolasbol. A hallgatok letejeltek a 20-30%-ot valamelyik cigany onkormanyzatnak es megkaptak a romaosztondijakat. 

Előzmény: Abszolút Igazság (285)
püfffneki Creative Commons License 2017.10.12 -4 1 287

Küzdeni mindig az elnyomottak szoktak.

Most akkor a férfiaknak kell hallatni a szavukat, ha úgy érzik kvóta kellene az egyetemen.

 

De akkor legyen mindenhol.

Előzmény: Abszolút Igazság (277)
nyman Creative Commons License 2017.10.12 -1 5 286

Azotol kerdezem, akik a kvotakat tamogatjak.

 

Mi alapjan lehet eldonteni, hogy no az illeto? Ranezesre? Orvosi igazolasra? Genetikai vizsgalat kell? Onbevallas?

 

Ahol kvota van, ott mi akadalyozza meg a visszaelest?

 

Tobb orszagban mar beszelnek arrol az agyremrol, hogy a nemet nem vezetik be a nyilvantartasokba.

 

Nagy Brittannia elen jar ebben, ott mar szo van arrol, hogy barki bemondasra valaszhat.
http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/transgender-rules-reform-gender-dysphoria-changes-2004-gender-recognition-self-identify-a7855381.html

 

Na ekkor a kvota egy rohadt nagy ongol lesz. De liberalisoktol ez mar megszokott.

 

Volt olyan sztori, is, hogy valaki nonek vallotta magat es noi bortonbe zartak. Miutan teherbe ejtett nehany not, akkor kezdtek gondolkozni, hogy talan meg sem.

 

Ezt az esetet nem talaltam meg de egy masik
http://dailycaller.com/2017/07/22/transgender-man-gets-to-spend-life-sentence-in-womens-prison/

 

Vagy ez az urge/no is jol jarhatott egy darabig, amig el nem kulonitettek.
http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/transgender-rapist-womens-prison-segregation-sexual-advances-inmates-sexual-assualt-a7932866.html

 

Na mikozben keresgeltem, talaltam egy erdekeset. Ugyanazert a bunert a ferfiak szigorubb buntetest kapnak
https://www.huffingtonpost.com/2012/09/11/men-women-prison-sentence-length-gender-gap_n_1874742.html

 

Persze ezt is ovatossaggal kell kezelni, mert ugye lehet hogy tobb a visszaeso, priusz stb. Nalunk is vannak hasonlo kutatasok, ahol az egyik nemzetiseget alitolag szigorubb iteletek sujtkjak. Ott is elfelejtik soxor hozzatenni, nem mindegy, hogy valaki mar buntetett eloeletu, sokadik alkalommal kapjak el, vagy csak egy megtevedt.

 

Egyebkent mi lenne, ha a bortonben is kvotat vezetnenk be? Jelenleg a noi eliteltek aranya kb. 5%.
http://www.telegraph.co.uk/women/womens-life/11342408/Are-men-natural-born-criminals-Prison-numbers-dont-lie.html

Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -2 5 285

"akkor meg nem tudtam, hogy no vagyok, erre csak most jottem ra"

 

;-)))

 

Egyébként nem is olyan nagy hülyeség ez: az SJW hülyeségeket - így például a kvótát vagy a bőrszín/nem/stb. alapon járó támogatásokat - legjobb a saját hülyeségükkel agyoncsapni.

 

Ha valahol alacsony a nők aránya, akkor majd a fél igazgatótanács faarccal kijelenti, hogy ők genderfluid nők, aki pedig ezt meg meri kérdőjelezni, az egy bigott nőgyűlölő, így a kvóta náluk teljesítve van, lehet lekopni a cégükről.

Előzmény: nyman (284)
nyman Creative Commons License 2017.10.12 -1 3 284

Na ez a felsooktatasban a nok aranya ugyanolyan teves kovetkezteteshez vezet, mint mas teruleten.

 

Mikor a gepeszmernok szakkorre jartam, indulaskor 120 korul voltunk ebbol negy csaj. (akkor meg nem tudtam, hogy no vagyok, erre csak most jottem ra. Tovabb gondolva meg leszbikusnak is erzem magam. Szoval csupa hatranyos helyzet :) ) A villamosmernokoknel abban az evfolyamban nem volt csaj. Ezert szerettunk a TK-ra jarni bulizni, mert ott egesz jo volt az ivararany.

 

Na most igy ennyi ido utan boritekolom, hogy ha osszeterelnenk az evfolyamunkat es kepeznenk egy atlagkeresetet es talalomra kivalasztanank valamelyik velunk egyidoben allamvizsgazott tarsadalomtudomanyi szak egykori hallgatoit, akkor az atlagkereset kozott lenne minimum egy 2-3x-os szorzo.

 

Egyeni szinten biztosan talalni olyan TK-sat aki egy-ket evfolyamtarsaimnal tobbet akaszt le havonta, de egy par tucatos mintanal az atlagkeresetben (szerintem) nagy az elteres.

 

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem mindegy mit tanul az ember. Egy sima konyvtar szakos diplomat is annyi ido alat lehet megszerezni, mint egy villamosmernokit. Szerintem meg a noknek is elni kellene a lehetosegekkel, hogy egyre tobb gepeszmernok es informatikus legyen.

Előzmény: hayalilo (276)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -1 2 283

Svédországban most is van kvóta, Dániában is volt. Egyébként azért igen komoly árakon lehet ezeket az eredményeket elérni, az egyenlőtlenség a felsőoktatásban a nők javára például jelentős mértékű.

Személy szerint nekem nem fontos, hogy milyen nemű a képviselőm, mert tudom hogy az érdekeimet tudja képviselni nő és férfi is, nem ezen múlik. Egyébként pedig ha ilyen irányú motivációink is vannak az ilyesmit az alapoktól kell építeni, nem a tetővel kezdeni.

Előzmény: Törölt nick (281)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -1 4 282

Sosem késő új dolgokat tanulni:

 

https://www.merriam-webster.com/dictionary/feminazi

feminazi play noun fem·i·na·zi ˈfe-mə-ˌnät-sē

Definition of feminazi disparaging :an extreme or militant feminist

Origin and Etymology of feminazi: blend of feminist and Nazi

 

 

A feministák feltűnően hasonlítanak a nácikra, csak zsidók helyett a férfiak ellen náculnak. Amúgy minden ugyanaz, még numerus clausus is van (csak ők női kvótának hívják). Ez olyannyira feltűnt másoknak is, hogy már van is olyan kiterjesztés Chrome böngészőre (a neve "Men Kampf"), ami ezt kézzelfoghatóan meg is mutatja: a meglátogatott weboldalon kicseréli a nőt árjára, a férfit zsidóra stb., és például a Jezebel feminista oldalból tökéletes náci propagandát csinál:

https://crx.dam.io/ext/ndnldlglhppbllahhojfbmpokdipkihb.html

 "Turns SJW nonsense into pro-Nazi propaganda.Turns SJW nonsense into pro-Nazi propaganda. Changes words such as "Men" into "Jews" to make any radical feminist post sound like something straight out of Hitler's mouth!"

Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -4 1 281

Olyan, hogy femináci csak a te szótáradban létezik. Tudod, a mumus, aki ellen harcolsz.

 

Vannak országok, ahol nincs szükség kvótára, mégis megvalósul az egyenlőség - lásd Svédország, Dánia. Hát erre mi hiába várnánk. 

 

Nézzük csak, milyen országok előzik meg közvetlenül a miénket. Nicsak, van még egy európai is, igaz, 14 hellyel előbbre.

Előzmény: Abszolút Igazság (278)
Kerepessy Jenő Creative Commons License 2017.10.12 -2 1 280

Melyikben voltál ezek közül, balliberális?

Előzmény: Törölt nick (265)
lyukas csokoládé Creative Commons License 2017.10.12 -1 4 279

Tehát lényegileg bármi baj van az a férfiak hibája. Ellenségkép-kreálás kipipálva...

Előzmény: hayalilo (276)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -1 5 278

Összefoglalhatjuk tehát:

 

"Van manapság igény női kvótára a parlamentben?"

 

Van, de csak a feminácik részéről.

 

"Van ennek széles társadalmi bázisa?"

 

Nincs, a társadalom nagy többsége nem szexista, és átlátja a "nők is képesek ugyanarra, tehát nyomjuk be őket kvótával" gondolat nevetséges ellentmondását.

 

"Megvalósul vajon valamikor?"

 

Remélhetőleg nem, mert csak kontraszelekcióhoz vezetne, és csak megerősítené azt a vélekedést, hogy a nők önerőből nem képesek ugyanarra.

Előzmény: Törölt nick (-)
Abszolút Igazság Creative Commons License 2017.10.12 -1 4 277

Feminista demagógia.

Azok a "nem szexisták", akik szerint nem az az elsődleges, hogy mi a nemek aránya. Világos?

 

Én csak arra az érdekes tényre hívtam fel a figyelmet, hogy amíg kevesebb nő volt az egyetemeken, addig az égig hallatszott a femtardok ajvékolása, nőelnyomásról siránkoztak és kvótát követeltek az esélyegyenlőség nevében. Most meg, hogy már férfiból van kevesebb, hirtelen nem olyan fontos nekik az esélyegyenlőség... Ki érti ezt :-/

Előzmény: hayalilo (276)
hayalilo Creative Commons License 2017.10.12 -5 2 276

Nyilván: azok a "nem szexisták", akik szerint a nemek helyes aránya 100% férfi versus 0% nő. Világos.

Ha pedig a "nyugti" országokban a felsőoktatásban több a nő, mint a férfi (sejthetően Magyarországon is ez a helyzet), a férfiaknak nem "óbégatniuk" kell és nem kvótát követelni, hanem  ugyanolyan tehetséggel, céltudatossággal és intenzitással tanulni, mint a lányok. Őket ugyanis soha nem akadőályozták a nemüknek szóló durva előítéletek abban, hogy éljenek a lehetőségeikkel.

Előzmény: Abszolút Igazság (268)
baculum Creative Commons License 2017.10.12 -1 3 275

A legjobb lenne, ha mind nő lenne, és nem hátulról kavarnák a szart.

:-)

Előzmény: Törölt nick (274)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -4 0 274

Igen, engem is elgondolkoztat az, hogy van-e igény arra, hogy több nő legyen. Nekem lenne rá, de ezzel nem mindenki van így. Amúgy nem fér ki minden, most így jobban látszik, hogy nincs messze a sor vége sem:

 

Előzmény: Mesrine (269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!