Csakhogy aki akar képben legyen folytatom a ház kálváriáját.
Szal eccer csak a szüleim összevesztek és akkor a Fater odajött 200 ezer ftal, hogy szeretne mégis velünk lakni.
A tetőtér még nem volt kész, négyünknek elég volt az alja , abban csak 2 szoba volt, vagyis bővítés kellett.
A pénz a fölső szinthez kevés.
A párom nem akarta a kiskonyhát a melléképületben, mert nem és kész. Pedig komolyan könyörögtem neki.
Így lett a terasz beépítve, a régi konyhából meg szoba lett, vagyis egy ablaktalan helyiség..
Ráadásul az öregek kis idő múlva ki is békültek.
Vagyis van egy plusz helység, egy hirtelen készült beázó konyha, és egy évek óta tartó dilemma, hogy visszabontsuk e vagy sem.