Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.12 0 0 329
Megint eltelt egy nyár mikor meg lehetett volna csinálni a tetőt.

Megint semmi sem történt.
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 328

Kösz megoldódott.

Előzmény: doki a kapitalista (327)
doki a kapitalista Creative Commons License 2016.11.11 0 0 327

Meg tudja jegyezni a böngésző a jelszavadat, és nem kell fejben tartani.

Előzmény: Apóca polca (326)
Apóca polca Creative Commons License 2016.10.30 0 0 326

Azt hiszem.

Amit beírok nem fogadja el.

Előzmény: ásítósmacska (325)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.29 0 0 325

elfelejtette a jelszavát?

Előzmény: Apóca polca (324)
Apóca polca Creative Commons License 2016.10.29 0 0 324

Püfffneki eltűnt:((

Próbálom visszaszerezni..

püfffneki Creative Commons License 2016.10.24 0 0 323

Butaság.

Tudni kell hogy ahova megyek az jobb hely.

Egyik rosszból a másikba miért .

 

Itt amiért siránkozok az a házikó. Sajnálom szegényt, hogy itt csúfoskodik a sok puccos ház között, és sajnálom, hogy nincs aki élvezettel használná az életünk munkáját.

 

De ez még nem indokolja, hogy váltsak amíg nem kényszerít semmi, vagy nem csábít valami jobb.

 

És ma reggel süt a nap:))

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (321)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.10.23 0 0 322

Előzmény: püfffneki (320)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.23 0 0 321
Aki el akar költözni, az fogja magát, és elköltözik.

Ilyen kurva egyszerű.
Előzmény: püfffneki (320)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.23 0 0 320

Ez mondjuk teljesen igaz. Nem akarok holnapot.

Nem tervezek évekkel előre.

Szabadulni szeretnék, költözéssel, valahova.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (319)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.22 0 0 319
Mondjuk amennyi eszed van, hótvizesen. Mert csak aznapban vagy képes gondolkodni olyanban véletlenül se hogy kibasszuk a fákat tavasszal hogy száraz legyen télre (igaz inkább jövő télre, de ne kérjünk ekkorát elsőre.
Előzmény: püfffneki (317)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.22 0 0 318

És jönnek rá a megcélzott másik nem képviselői? :-DDDDD

 

(viccvót! :-D)

Előzmény: püfffneki (317)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.22 0 0 317

Úgy láccik, hogy csak nekem tűnnek hatalmasnak. Egyet kivágtunk és elfogyott , pedig minden apró gallyát is eltüzeltem.

 

Egyébként van gáz, úgyhogy nincs vész, csak szeretek tüzelni.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (316)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.22 0 0 316
Képtelen vagy 3 napot is elöre gondolkodni.

Nemhogy egy telet.

Elképesztő.

Amúgy azt írtad tele van a kerted szörnyű hatalmas fákkal. Azt írtad van valami 20 fa. Az vagy 4 évi tüzifa.

Előzmény: püfffneki (314)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.22 0 0 315

A fiaid miért nem visznek neked?

 

 

Előzmény: püfffneki (314)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.22 0 0 314

Kössz!

Éppen dereng egy kicsit.

 

De sajnos csak 2-3 nap.

És a tüzifám is elfogyott:((

Előzmény: ásítósmacska (313)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.21 0 0 313
Előzmény: püfffneki (312)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.21 0 0 312

Borzasztó is a helyzet.

Süss fel nap!

 

 

arnyekxxx Creative Commons License 2016.10.20 0 0 311

Eső miatt figyelmeztetnek péntekre

25-30 milliméter is eshet. Tovább »

forrás: Index.hu

püfffneki Creative Commons License 2016.10.14 0 0 310

Csakhogy aki akar képben legyen folytatom a ház kálváriáját.

Szal eccer csak a szüleim összevesztek és akkor a Fater odajött 200 ezer ftal, hogy szeretne mégis velünk lakni.

A tetőtér még nem volt kész, négyünknek elég volt az alja , abban csak 2 szoba volt, vagyis bővítés kellett.

A pénz a fölső szinthez kevés.

A párom nem akarta a kiskonyhát  a melléképületben, mert nem és kész. Pedig komolyan könyörögtem neki.

 

Így lett a terasz beépítve, a régi konyhából meg szoba lett, vagyis egy ablaktalan helyiség..

Ráadásul az öregek kis idő múlva ki is békültek.

Vagyis van egy plusz helység, egy hirtelen készült beázó konyha, és egy évek óta tartó dilemma, hogy visszabontsuk e vagy sem.

püfffneki Creative Commons License 2016.10.14 0 0 309

Az albérlet az pézbe kerül, az itt lakás az ingyenes.

Az hogy kellene költeni rá az tény. De ha nincs miből és nem teszem akkor 0 ft a kiadásom.

Ennyire ócsó albérlet nemigen van.

 

Aztán meg főképp az eleje nem akar összejönni. A vevő.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (308)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.13 0 0 308

Jobban jársz.

 

Biztos vagyok benne hogy van valami pici albérlet annyiból amit erre költesz havonta.

Előzmény: püfffneki (307)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.13 0 0 307

És még fog is. Jaj. Rettegek előre a jövő héttől.

De most éppen süt a nap.

 

Egyébként megfogadtam a tanácsodat . Korábban azt írtad hogy hagyjam a csudába az egészet,, sőt vmi fölgyújtás is leíródott (sic!!).

Ha vkinek kell egy ilyen nagy területű ház majd költ rá ha megveszi.

 

Én csak akkor ha nyerek a lottón.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (304)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.12 0 0 306

Most éppen az őszi hideg a baj... :)))

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (304)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 305

És vajon kiszámoltad-e azt , amit állítottál ?

ami fizikai képtelenség ...

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (304)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.12 0 0 304
Vajon az elmúlt több mint egy hónap alatt megjavult magától a tető?

Mert esett is... :D
püfffneki Creative Commons License 2016.09.08 0 0 303

Remélem szép napos ősz lesz, az kell a szüretelőknek is:))

 

 

ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.29 0 0 302
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.29 0 0 301

Le is írta, hogy neki a síránkozás az életformája.... Ha megoldás lenne, akkor kifogyni a síránkozás okaiból... :-s

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (300)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.29 0 0 300

mivel nem is akar megoldást nehéz bármit elfogadtatni vele

Előzmény: arnyekxxx (299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!