Keresés

Részletes keresés

Dimenzio5 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 246

Moderátor segiccs cimű topikban nem ezt a választ kaptam! Valamelyik modi?

Előzmény: Wágner úr (245)
Wágner úr Creative Commons License 2010.12.08 0 0 245

.... akkor vagy az idő állt meg, vagy az időszámláló...., vagy ilyesmi..., mindig baj van a techikákkal, mer' valami mindig nem müx, még szerencse, hogy a Sörivótechnikával ilyesmi nem fordulhat elő...

Előzmény: Dimenzio5 (244)
Dimenzio5 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 244

Értjük, értjük, de több mint 800 hozzászólásom van és nem tudok topikot nyitni!

Előzmény: Wágner úr (235)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.08 0 0 243

És a gyurcsányosra egyáltalán nem érzékenyek, bár az a szöveg, hogy állítólag balos érzelműek.

 

Kb annyira amennyire én gazdag vagyok:))

Előzmény: Törölt nick (241)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.08 0 0 242

Sztem is. Sumani sem nyithat topikot, és soha nem sikerült megtudnom miért, pedig még egy gyilkosnak is jogai vannak nemhogy 1 átlag falusi netezőnek.

Ez tiszta orvell

Előzmény: wadbikaiy (240)
wadbikaiy Creative Commons License 2010.12.08 0 0 240

És ugyan mi baja lesz a netnek, vagy egy fórumnak, vagy egy topiknak egy "troll"-tól?

 

Át kell lépni, nem kell vele szóbaállni.

 

Viszont a "törvénytelen"  "troll"-üldözés, az az igazi erkölcsromboló.(Meg a kivételezés a "troll"-üldözőkkel "közreműködő"  un. mószer-nikkekkel.)

Előzmény: Törölt nick (239)
wadbikaiy Creative Commons License 2010.12.08 0 0 238

Előzmény: Wágner úr (226)
Hódító Egér Creative Commons License 2010.12.08 0 0 237

Meg aztán mostanában egy-egy zaftosabb orbánozást már az index moderátrai is gyorsan értékelnek, kiosztva a szájkosarat!

 

Előzmény: Wágner úr (235)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.12.08 0 0 236

El a fact.

Előzmény: Törölt nick (229)
Wágner úr Creative Commons License 2010.12.08 0 0 235

.... ja, kérem szépen, mer' újabban nem olyan könnyű topikokat nyitogatni mindenféle friss ágyútölteléknek (mer'hogy a topik az nem Sörösüveg) - köll hozzá kettőszáz beböfögés (ez még menne éppenséggel, mondjuk, valamelyik hozzászólás-növeldébe') és legalább egy hét itten (na, ez nehezebben megy, mer' addigra agyonütik)...., így aztán előbb-utóbb megértik, hogy "Róma óta nincs semmi új ezen a földön"..., a Söröt pedig a sumérok még annak előtte föltanálták, mer' nekik legalább volt eszük...

Előzmény: Vajk (234)
Vajk Creative Commons License 2010.12.08 0 0 234

Valóban; most is ugyanazok a topicok vannak a legfrissebbek között, melyek tegnap is: nem frissül, nincsenek új nyitások.Persze lehet, a már meglévők pörögnek ezerrel, de nem valószínű.

Előzmény: paithana (-)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.12.08 0 0 233

szerintem meg az indapass-ról. Ott ugyanis egy email-cimre vannak kötve a nevek és az email címeket látják a modik.

Előzmény: Törölt nick (231)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.12.08 0 0 230

hála az égnek!

 

Pár nikcsorda meg bábszíházi társulat még követhetné.

Előzmény: Törölt nick (229)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.08 0 0 229

Lanyhul, lanyhul.

Eltűntek a borsosalmák.

kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.12.08 0 0 228

Nem mindenki skizó:-))

 

Nekem meglepó volt sok esetben, hogy ami nekem egyértelmű volt, az a másik fél olvaatában totál az ellenkezőjét jelentette.

 

Persze ezen a szakaszon már túl vagyok, de az értelmes vitákat még mindig szeretném, de arral egyre kevesebbszer van lehetőség. (na jó, néha bennem is van hiba)

 

 

Előzmény: Wágner úr (227)
Wágner úr Creative Commons License 2010.12.08 0 0 227

.... az a máshogyan gondolkodás megtanulása nem egy nagy kunszt, én, például, sosem értek egyet magammal...., kivéve, ha Sörről van szó...

Előzmény: kutykuruty brekege (206)
Wágner úr Creative Commons License 2010.12.08 0 0 226

wadbikaiy Creative Commons License 2010.12.08 0 0 225

Topik-hullák, halott nyikkek, engem is hamarost

a Nikk-Hádeszbe visznek.

Mert nem lanyhula a hullagyártás,

Jaj neked Fórum! Jön a

G Y Á R F Á S !!!

már elhatárolódtam Creative Commons License 2010.12.08 0 0 224

kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.12.07 0 0 222

én speciel jeleztem. Igaz nem kimoderáltak, hanem én magam kértem a nikkeim törlését. (mert olyanom volt)

A legtöbb régi ismerősöm tudja ki vagyok régről.

(eszkija, bolond nőszemély)

Előzmény: szegény Sudár Anni (220)
szegény Sudár Anni Creative Commons License 2010.12.07 0 0 221

Na jó, mentem, nem fogok itt magamban beszélgetni.

Én például, ha tulaj lennék, megkérném a modit, ha valahol elakad egy topik, akkor menjen oda és segitse tovalenditeni. Mint a bárokban a parkett-táncosok:)  Persze meg is fizetném, nem hiszem, hogy nem jönne ki egy kis fizetés a profitból.

szegény Sudár Anni Creative Commons License 2010.12.07 0 0 220

Arra nem gondolsz, hogy kimoderálták az általában használatos nickjét. Ugy tudom fűben járó vétek kijelenteni, hogy ennek és ennek a nicknek vagyok a reinkarnációja. Nem tudom, nem próbáltam, ha kimoderáltak, nicket váltottam, és találgathatták a talpasok honnan jöttem (a modik ugyebár tudták)

Előzmény: kutykuruty brekege (203)
szegény Sudár Anni Creative Commons License 2010.12.07 0 0 219

egy dolog a lenyeg - klikkelni"

 

Ez már majdnem "való világ RTL" Ott sem érdekes, hogy milyen produkcióval csalogatják a nézőket, ha kell, letolják a lányok a bugyijukat, csakhogy növekedjen a nézettség.

Előzmény: AAAaaa (196)
szegény Sudár Anni Creative Commons License 2010.12.07 0 0 218

"t. Amiért én ritkábban fordulok elő itt, annak oka a stílus (nem a magaméra gondoltam) :-)))))))))"

 

Természetesen a másiknak van bicskanyitogató stílusa, te biztosan csak visszaütsz.

Csak azt ne felejtsd el, hogy ez a stílus az elmúlt évek folyamán meghonosodott, szinte kibékíthetetlen ellentétet okozva ezzel a topiktársak között. Aki évekig lefasisztázta, kisnyilasozta  stb. a jobb oldalt, tekintet nélkül korra, életérzésre , kollektív bűnösnek kiáltva ki őket,  azzal nagyon nehéz bármit is kezdeni,  nem beszélve a moderáció balra hajlásáról, ami szintén nagy károkat okozott a nickek egymás közötti kapcsolatában is. Egy igazságos itéletet mindkét fél elfogad a lelke mélyén, de sajnos nem mindig volt igazságos az ítélet.

Előzmény: Törölt nick (179)
dedalon74 Creative Commons License 2010.12.07 0 0 213

24:8 arányban.

:)

Előzmény: AAAaaa (209)
AAAaaa Creative Commons License 2010.12.07 0 0 212

Ezexerint mégiscsak objektív és pártatlan a moderatúra..?

 

csak annyira mint ahogy a csimpanz viselkedese is objektiv es partatlan

de nem logikus, nem kovetkezetes es nem epito

Előzmény: Törölt nick (211)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.12.07 0 0 210

Ez így hülyeség.

 

Előzmény: Törölt nick (208)
AAAaaa Creative Commons License 2010.12.07 0 0 209

en is igy latom, nagyon reg volt mar, hogy olyan hozzaszolast lattam amin el is lehetett gondolkodni (mert mas szempontbol kozelitette meg a kerdest)

 

ezert irtam korabban, hogy a kommersz fizet - igy bulvarosodik el szandekosan

 

fejetol budos a lab - olyan mint a foci. a biron mulik hogy mit csinalnak a jatekosok a palyan. most eppen olyan birokat kuldenek be, akik hagyjak durvulni a dolgot, majd osztjak a pirosat esz nelkul - igy valtozik a kozonseg. aki a jo focit szereti az menekul, aki a pankracios focit az itt csamcsog

es a bulvar ami most meno

Előzmény: kutykuruty brekege (206)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.12.07 0 0 207

én 99-ben kezdtem fórumozni és 2004-ig ugy nagyjából el lehetett beszélgetni értelmesen bármelyik oldali nikktárssal is. (na kivételek akkor is voltak)

Előzmény: Törölt nick (205)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.12.07 0 0 206

:-))

 


Minden cinizmusod ellenére , tisztelettel megjegyzem, hogy az ért volt.

Én pl. nagyon sokat tanutam a máshogyan gondolkodókról és sokszor ráébresztettek arra, hogy ugyanazt a cselekményt merően másképp is lehet értelmezni. Na, mára már ez is eltünt. NIncs másképp értelmezés csak annyi, hogy egyik oldal örödg a másik meg angyal. HOgy kinek melyik oldal már előre kiosztott.

Meguntam. Értelmesebb országban az emberek összefognának és nem egymás ellen játszanának, ugy ahogy a kedvenc politikusaiknak tetszik.

Előzmény: Wágner úr (204)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!