Keresés

Részletes keresés

Gummiboy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1452
Sziasztok !!

Buli Buli Buli....

Na most akkor mi is lesz ???? Kik azok aki tuti hogy jönnek ???? Jó magam és Gummigirl megyünk...
rubber68 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1451

Egyszer a párommal meg beszéltük telefonon, hogy csinálunk egy extrém estét, amikor haza jön. Nekem is el kellett memnni csakhogy én beöltöztem mielött elmentem. Bőrnaci, gumi polo rá polip ruha és csak egy bőr dzseki. Nem kellett sehova bemennem ahol feltünő lettem volna. Igen ám de otthol  régi barátaink vártak, akik nem sejtettek semmit. A párom le szólt az ablakból, hogy vendégeink vannak.

Hű a mindenségit!

Azt mondtam neki, hozzon le valami pulvert. A garázsban levettem a polót meg a polip ruhát. Nekik azt mondtam, hogy garázsban rám borult valami.

Hát elég meleg helyzet volt. Furcsán néztek rám, de nem is selytették miről van szó.

Előzmény: LatexLion (1449)
LatexLion Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1450

Arra gondoltam, hazafelé benézek a Tectusba, esetleg utána a Király utcába is.

 

Valaki jár ma ezekben az irányokban?

 

LatexLion



LatexLion Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1449

Jonapt!

 

Hát, kérem, én már vagy 15 éve külön élek rokonoktól.

 

Az annál régebbi időszakokban biztos támadt néha valami gyanú, de konkrét nem hiszem (erre mondanák most a jól tájékjozott rokonok, hogy azt te csak gondolod).

 

Egész ifjan megpróbáltam összevarrni egy alsónacit egy atlétával, hogy legyen nekem body-m, azt megtalálták, számon is kérték, de csak a vállam vonogattam. Aztán pl. gimis nyári szünet elején begyűjtöttem a tornaöltözőben végleg ottfelejtett tornadresszeket, mosás után használtam/rejtegettem felváltva. Én azt gondolom nem találták meg.

Aztán volt anyámnak egy nemhasznált farmer overallja, gondolom azért csak feltűnt neki, hogy kicsit elszakadt itt-ott ahogy növekedtem. Meg aztán később lebukásveszély miatt ki is dobtam.

Egyik ifjúkori páromnak vettem mindenféle egyrészes holmikat, kordoverállt, sioverallt, meg egy áttetsző pizsama overállt is, de ezekről senki kívülálló nem mutatta, hogy valami hajlamot látna mögötte.

 

Aztán tartottam ám én holmit az utóbbi 15 évben is a zanyai háznál, pl egykori Kedvesem kapott egy sportos bodyt, de aztán elválásunkkor rám hagyományozódott, na az eltűnt az otthoni szekrényemből. Hmmm...

 

Mostanában pl a neoprene ruhám elég láthatóan lóg szabadon, mert nincs olyan magas szekrényem amiben kilóghatná magát. Annyira szem előtt van, hogy szerintem senki sem gondolja, hogy ez valami fetish.

 

Aztána gyűjtögetett képeim néha megmutogatom ennek-annak, ők nyilván tisztában vannak velem e téren. Cimbora barátosnéjának is megmutogattam, miután nekem kellett elkísérni a Tectusba karácsonyi ajándékot venni ;-) Az bőrszíjakból álló ruhák tetszettek Neki, asszem abban maradtunk, egyszer majd gyártunk ilyeneket :-)) Hehe, talán itt az ideje rákérdezni, komolyan gondolta e a dolgot. És akkor lesz polipruhagyárunk ;-) A lényeg a lényeg: haverok egy része tud a dologról. Aki előtt felvállaltam, azok.

 

Na, hát lebukástémáról más asszociációm nem keletkezett.

 

Mi a következő sztoritéma?

Előzmény: zolitex (1440)
zolitex Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1448

Ha van kedvetek csetelni most gyertek a hungarianlatexlovers groupra 3-an vagyunk

Gummiboy,rubber68,es en                    http://groups.yahoo.com/group/hungarianlatex/chat

rubber68 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1447

Bocs Zolitex, de megint a gép.

De bejött valami rádio program.

Újra ott vagyok a Yahoon.

 

Előzmény: zolitex (1446)
zolitex Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1446

Masoknak is van e teren elmenyei?

Vagy kezdjetek masikat

 

rubber68 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1445

Ha a Rubb cset? agyloglón való beszélgetést illeti akkor igen.

Az erotika szobában vagyok.

Az az átkozott regisz. -et megpro-tam 2szer is de a jelszóval sem enged be

XWSpr és igy tovább.

 

Előzmény: zolitex (1444)
zolitex Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1444

Hali!

Ez az Peter! Ne hagyd abba a hozzaszolasaid! Igy fog porogni a topic ha mindenki aki rendszeresen olvassa irni is fog!

Biztos vagyok benne,hogy sokkal tobb az erintett mint gondoljuk viszont ok valamiert nem irnak.

Ne legyetek szegyellosek!

Rubb.,Peter! Jok a sztorik!

Rubb cset?

 

rubber68 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1443

Szia Zolitex!

Kereslek a gyaloglón, de nem talállak. Nem vagy fent?

rubber68 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1442

Sziasztok!

 

Én családi házban lakom. Ha egydűl vagyok bezárom az ajtókat. Ezért csak csengővel lehet bejönni. Hát volt rá példa, hogy nem vártam senkit és úgy bevoltam öltözve, ( nadrág, polo polip ruha, maszk, sőt láb bilins, )hogy amire levetkőztem már majdnem a rendőrséget hívták. Azt mondtam, fejhallgatóval edzettem. Azért vagyok ilyen csapzott. Evvel ellensújoztam aszagot és az izzadságot.

A cuccoknak olyan helyet kell találni, ahol ELVILEG ritkán járnak.

PeterPain Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1441

Sziasztok

 

A rokonok nálam szinte mind tudják, hogy milyen a beállítottságunk. :o) Tett erről a megtalált kellékes bőrönd, amit 14 éves koromban a faterom pakolt ki, mikor korházba ment, és kellett neki valamibe pakolnia. Vagy a barátnőm, aki lelkendezve mesélte a húgomnak, hogy milyen fényes dolgokat visel velem az ágyban :o)

Szóval a szülők gyakran 'rendet raknak', de úgy tűnik, csak keresnek valamit, csekkolják a gyereket, nem drogozik-e, vagy ilyesmi.

Egyszer véletlenül a fürdőben felejtettem egy gázmaszkot. Naná, hogy anyu megtalálta. Ekkor tartottak egy kiselőadást, hogy ez mennyire nem helyes. Nem hallgattam rájuk, szerencsére! :o))

A barátnőm rokonai a polcomon találták meg a 'nyomokat', egyikük leemelte a 'Bound to be Free' c. szakkönyvet, aminek a tartalma egyértelműen tudomására hozta, hogy mi a helyzet.

Satöbbi-satöbbi.

Úgy tűnik, hogy nehéz elkerülni a 'lebukást', ezért jó, ha az ember külön lakásba tud költözni, ahol nyugodtan azt csinál, amit akar. A kevésbé szerencsések pedig vagy pakoljanak el jól vagy büszkén vállalják fel, hogy mi a hobbijuk... :o))

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Most szólalok meg másodszor a fórumon, eddig csak olvasgattam.

Nagyon bíztató, hogy egyre jobban pörög ez a topic és a magyar latex kultúra!

 

üdv

PP

Előzmény: zolitex (1440)
zolitex Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1440

Mit tudnak a rokonok baratok a titkainkrol?

Tortent velem,hogy a lakasomon cseteltem a yahoon,az oltozekemrol amit viseltem:

Latexcatsuit latexzokni,hosszu latexkesztyu,maszk,egyszoval fullos voltam.

Hallani ugye nemteljesen lehet a maszkban megis hallok valami zajt...

Valaki nyitja az ajtot!

Szerencsere ismerem anyukam annyira,hogy mivel van kulcsa barmikor betoppanhat!

Ezert nem vettem ki a kulcsot belulrol szerencsere(mint most).Hirtelen panikhangulat,maszk,kesztyu le melegito overall fel!

Nemegyszeru a latexre ruhat huzni foleg panikban!

Szoval vagy 5 perc utan kinyitom az ajtot,akkor veszem eszre,hogy zokni nincs a latexzoknira huzva!

Ha lenez rogton tudja ez valami furcsa fenyes!

Probaltam olyan gyorsan kitessekelni ahogy csak tudtam szerintem latta de nem szolt semmit...

Masik alkalommal kinthagytam a catsuitot szaradni,mire hazaertem lattam a jeleket,hogy anyukam volt fenn!

Latta vagy nem?

Amig otthon laktam a magazinjaim az agy alatt tartottam. Biztosan megtalalta oket!

Ezek utan biztosan sejt valamit talan nemtudja mirol is van szo valojaban.

Milyen lehet elmondani a szuloknek:-nezzetek, En igy erzem jol magam!

Van valakinek hasomlo elmenye?

Esetleg olyan aki titkolja a hazastars elol?

A gyerekeknek elmondjatok?

Sok a kerdes ami megfogalmazodik most bennem!

Elnezest,hogy ilyen sokat irtam!

Varom a valaszokat!

zolitex Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1439

Tortent velem,hogy...

Kezdhetnenk egy tortenetes topicot ahol mondjuk elkezdem egy sztorival es valaki akinek van hasonlo elmenye leirja a sajatjat.

Mit szoltok?

Kezdetnek: Tudjak a rokonanink mit is rejt a szekrenyunk melye?

djt-122 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 1438

No igy este körbenéztem a szomszédoknál és találtam egy cseh latexshopot.Vannak simon O féle ruhák is meg egyébb olcsóbb cumók is bár némelyiknek megdöbbentöen európai az ára tudván hogy 1 czk= 7,6 huf.Bár ez a guminylon azért szép igaz 2300 és a kékruha se rossz.Tehát a lengyelek után már a csehek is leköröztek!!!!!Nekünk meg marad sharon sloane:(

www.latexfashion.cz

 

zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1437
Ezeket kellene arulni a Spriengfieldben!
zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1436

Szia Lion!

Amit a klubbrol irtal csak helyesloen bologathatok mindenre!

Kezdetnek nemkellene berelni helyet,hiszen nemtudhatjuk mennyire lenne forgalmas a mi kis klubbunk.

Eleg lenne ha bizonyos helyeken talalkoznank mindenki elhozna amilye van es kozosen megbeszelnenk az otleteinket,torteneteink,stb.

Olyannak kepzelem el mint annakidelyen az orsi orakat.

Persze az idealis az lenne ha ahogy mondtad lenne egy sajat klubbunk.

A kezdeti talalkozohelyeket el lehetne intezni talan lakasokon is.

Mindenesetre lassuk a pertyt,hiszen sok mindenre fog majd valaszt adni.

Ahol mint irtam sajnos csak lelekben lehetek veletek. Sot az elkovetkezendo idoben sajna nem leszek tul surun gepkozelben sem.

Sebaj! Majd az itt leirt elmenyeitekbol taplalkozom!

Hali!

Előzmény: LatexLion (1435)
LatexLion Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1435

Napt mesmeg!

 

Denevér!

 

Bavallom, én nem egy rendszeres rendezvényre vágyom, hanem egy állandó picike klubhelyiségre.

Ahol dresscode nélküli és dresscode-os napok keverednek, ahol ott lehet hagyni bizományba fölös kincseket, ahol lehet közös rendeléseket összeállítani, aztán együtt bontogatni, és mutogatni a szerzeményeket, ha azok megérkeztek.

Ahol lehet beszélgetni, iszogatni, közös bulikat szervezni, pl kimenni a szabadba fotózni egyet.

Ahol az is otthon érzi magát (és azt is befogadják) akinek nincs elég holmija egy dresscode-os partyhoz.

Esteleg lehetne csinálni egy kis különszobát spéci bútorokkal. Vákuum ágy, szexhinta, vagy valami, amihez kötni lehet ezt-azt...

 

Vagy nagyon sokat akarok?

 

Amúgy egyszer majd biztos elmegyünk partykra is, de a Párom még messze van ettől. Nélküle pedig nem szívesen mennék olyan helyre, ahol az izgalom ott izzik a levegőben minden pillanatban.

Igazság szerint azt sem tudom, én mit vennék fel. Publik viseletre alkalmas holmijaim kevéssé keltik fetisiszta ruházat benyomását. És köznapi ruhában meg nem mennék el akkor se, ha azt nekem külön megengedné valaki.

 

Szal, hacsak holnap, amíg melózom, a párom ki nem ruccan meglepinek Bécsbe a Simon O-hoz, és nem vesz mindkettőnknek teljes menetfelszerelést, akkor kihagyjuk ezt a bulejt. (Bár ha véletlen megtenné, aminek az esélye ezrelék ezreléke sincs, akkor meg jövő keddig ki se dugnánk az orrunkat egymásból :-))))))))))))

 

Azért kösz.

 

LatexLion

 

 

Előzmény: betaville (1411)
LatexLion Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1434

zolitex!

 

Köszi a biztatást :-)

 

Akkor a válaszok:

 

A hordozó anyag lesz hosszútávon a testeden, a latex meg kívül, ahol gyönyörködni lehet benne. Említettem is, hogy azoklnak ideális, akik nem ragaszkodnak a bőrükre feszülő gumihoz. Van a dolognak egy csomó előnye egyébként.

 

  • Könnyebben lehet belebújni, és kevésbé folyik le rólad hosszabb viselet után.
  • Nem kell hozzá kicst sem szőrteleníteni, ez hímeknek, és a szőrös háromszög rajongóknak lehet hasznos.
  • Kezdő partnerek is tovább magukon hajlandóak viselni.

 

Zippzárnak az a legjobb, ami eleve a hordozó ruciba van varrva már beszerzéskor. Ha nincs benne, vagy valamiért cserére szorul, akkor olyan 2mm körüli fogméret vagy felette, inkább műanyag, de lehet fém is. Semmiképp nem ajánlom a mikro méretű és a spirál zippet (a boltos majd biztos érti, ha te nem ;-) Lehet egészen nagy fogú (~5mm) példányt is használni, de akkor annak érdemes látszódni is, mert inkább dekoratív mint diszkrét.

 

Venni? Méteráru és rövidáru boltban. A sokat emlegetett Király utcában pl. van a körúttól befele (a Deák tér felé) nagyjából a második sarkon ilyen bolt. Ott méterre is vehetsz zippet, és akár több húzó is kerülhet rá :-)

 

Lehet érdeklődni még búvárboltokban, a neoprene ruháknak van nagyfogú zippje.

 

Egyébként ha te rax valamibe zippzárat, akkor érdemes figyelni arra, hogy olyan irányban álljon, ahol vagy nem kell nyúljon/zsugorodjon, vagy legyen finomabb szemű, és nagyon pontos méret. Példának okáért a háton a gerinc mentén könnyen feszül, elöl könnyen puposodik a zippzár, és ez rontja a komfortot illetve a látványt. Ha pl a hónaljtól haladsz elöl a nyakig ~45°-ban, ott egész praktikus tud lenni.

 

Javasolt legalább 3 réteget használni, de ízlés szerint lehet jóval több is. Ha a hordozót kilukasztod előre mondjuk a mellbimbónál, és oda vékonyabb réteget hordasz fel, akkor ott pl. érzékenyebb terület alakítható ki. Csak az első levételnél kell ott óvatosnak lenni.

 

A tartóssága is sokban múlik a rétegek számától. Meg attól is, hogy a széleknél sikerül e szépen eldolgozni stb.

 

Sajnos a folyékony Latex nem olyan jól nyújtható károsodás nélkül, mint mondjuk az óvszergumi.

 

Egyébként a vállaidat oldalra tudod billenteni, az nem akkora terhelés a nyakrésznek, de az én 130 feletti mellbőségem mondjuk kevéssé könnyen fér át az 54-es nyakméretemen.

 

Na, ennyit a válaszokról.

Előzmény: zolitex (1416)
rubber68 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1433

Bocs Zolitex. A gépem hűlyéskedik. Holnap ott leszek a gyaloglón reggel kb. 8,30-tól

 

zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1432

Sikerul rubber?

 

zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1431

http://groups.yahoo.com/group/hungarianlatex/

Ezen a cimen van egy latexcsoport. Eddig negy taggal velem egyutt,mar kepek is vannak,szeretnem ha minel tobben csatlakoznatok!

zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1430

www.gyaloglo.hu

megadod a neved,regisztralsz es elkuldik a jelszot emailban.

Nagyon jo chat foleg este a perverz szoba sok fetishiszta van ott!

Koszi erte Tomnak!

rubber68 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1429
Kérek egy pontos címet.
zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1428

Akarsz Csetelni?

Gyere at a gyaloglora ott leszek az erotikaszobaban mint latexzoli

Előzmény: rubber68 (1427)
rubber68 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1427

Kár, hogy M.-on nem lehet ilyeneket vásárólni.

Nekem csak olyan polip ruhám van amit lejebb látsz.

Meg régi gumi trikoim, amik kezdenek már nagyon foltosak lenni a sok javítástól.

Előzmény: zolitex (1424)
rubber68 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1426

Sajnos nem v. nem szólítottak meg.

Sajnálom jó lett volna.

Majd talán következőre.

zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1425

Apropo!

Talalkoztal tegnap valakivel?

Előzmény: rubber68 (1423)
zolitex Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1424

Mire gondolsz?

A ruha a kepen egy MR S nevu boltbol valo Los Angelesbol.

Amerre jarok probalok minden fetishboltot megnezni.

Előzmény: rubber68 (1423)
rubber68 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1423

Zolitex.

Honnan vettél ilyen szerelést?

 

Előzmény: zolitex (1421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!