Keresés

Részletes keresés

Tab Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14138

SMC K/M esetleg A 28mm-es obit keresek.

monyesz Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14137

Ennyiért a Jupiter 21 megy, az jó ha ennyiért már pentaxot is lehet kapni!

Előzmény: p.g.vecses (14131)
Saliko Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14136

Szia Csülök,

 

oszt hová írjak? karoltam {} frímél hhu

Előzmény: Törölt nick (14135)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14135

Üdv Urak!

 

Keresek Asahi Pentax Spotmatic, vagy ME vázat. Csak jó állapotú és jól működő jöhet szóba, valami olyasmi ami pár sorral lejebb elkelt. Ha van hozzá 28, 35, 50-es fényerős obi, azt is megfontolnám!  

emyl Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14134

nézz má körbe íbéjen egy kicsit...

Előzmény: p.g.vecses (14131)
fvcc Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14133

H -ban adtak egy pofont a szarnak (garancia meg szavatosság, vagy hogy mondják nálatok). Másutt az EU-ban meg úgy van, ahogy a kolléga írja.

Előzmény: gabor01 (14132)
gabor01 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14132

"2 éves európai gari"

 

Mesélj légyszi erről egy kicsit. Még sosem hallottam róla.

Lehet  a most vásárolt gépem is 2 évvel bír?

Előzmény: ibela88 (14130)
p.g.vecses Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14131

15, max 20-at, de inkább 15-öt.

Előzmény: Ventihu (14129)
ibela88 Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14130

Eladóak az alábbiak:


Pentax K-30 fehér váz 3 akkuval, 64 GB-os SDXC kártyával, dobozában, összes tartozékával, 2445 expóval. 2012.11.26-án vettem Angliából, tehát a 2 éves európai gariból is van egy kevés.Teljesen újszerű, sérülésmentes.

 

150.000 Ft

Pentax smc 55 mm f/1,4 SDM objektív dobozában, napellenzővel, táskájával, kupakokkal.Hibátlan, karcmentes, teljesen újszerű állapot.27.02.2012-től van róla számla az amazon.de-től, tehát még több, mint egy év garancia van rá.
1.4-es fényerő, csepp- és porálló, SDM..

 

150.000 Ft.


Pentax smc DA 200 mm / 2,8 ED IF SDM  napellenzővel, kupakokkal, táskájával.Doboz és papírok nélkül.Szintén hibátlan, karcmentes, teljesen újszerű.Kb másfél éves.

 

190.000 Ft


A váz fix, az obik alkuképesek.


Canon objektívet, LED TV-t esetleg beszámítok.


Érdeklődni az illesbela@kabelmail.de e-mailen lehet.

Ventihu Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14129
Ha akarok venni egy Pentax M 200mm/f4-et, mennyit érdemes rászánni?
BUSZNYI Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14128

No de Emyl mért balfasz? ennyiért én is szeretnék, mondjuk 60ig nem mennék :-D

Előzmény: emyl (14108)
lalalat Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14127

Eladó utángyártott Pentax infra kioldó 1800ft postával

M42-es Pentax adapter peremes közeli felvételekhez. Végtelen nincs vele. 1800ft postával.

52mm-es szembefordító gyűrű makrózáshoz 1900ft postával.

67mm-es UV szűrő 1900ft postával.

52mm.es UV szűrő 1600ft postával

58mm-es UV szűrő 1800ft postával

Képet tudok küldeni.

zsolt734 Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14126

Azaz, köszi!

Előzmény: pater68 (14123)
CunderTomi Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14125

Szia!

Megvan még a Bower autofocus 2x teleconverter Pentaxra 20e?

Előzmény: rajzocska (14083)
geher2 Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14124

A Spotmatic elkelt!

Köszönöm az érdeklődést!

Előzmény: geher2 (14122)
pater68 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14123
Előzmény: zsolt734 (14119)
geher2 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14122

Eladó egy: SMC Pentax-M 1:1.4 50mm -es manuális objektív karc és gomba mentes állapotban,

Ár 25.000.-Ft 

valamint egy: Asahi Pentax Spotmatic SP váz bőrtokjával, együtt,újszerű állapotban.

Ár:5.500.-Ft

Mailem publikus.

<mongol> Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14121

Eladó Pentax 67 váz nagyon szép állapotban 105/2.4 alapoptikával és kétféle keresővel Szegeden.

Irányár: 175 000 Ft

Érd.: kogaben@vipmail.hu vagy 70 2659727

Szép napot!

emyl Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14120

attól hogy gyerek, még lehetne némi realitásérzéke...

Előzmény: Tchabee (14118)
zsolt734 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14119

Egy ilyen napellenzőre nagyon fáj a fogam... Ha külön nem eladó, akkor hol lehetne beszerezni? :)

Előzmény: Scarface13 (14116)
Tchabee Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14118

16 éves, gyerek még.

Nem is rosszak a fotói.

 

http://www.fotosbazis.com/profile/KaczvinszkyGabor

 

 

Előzmény: Peti-- (14117)
Peti-- Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14117

Pedig a K100D topikban is írt már egy olyat, hogy na. Több mint 1 éves hirdetésre írt, K100D + 2 KIT obi + táska + töltő+akksik, ajánlata 40.000 Ft. Azóta összeszedett még 20-at és az igényei is még jobban nőttek a plusz tőkével.

 

Annyit én is adnék érte az biztos, pedig én is el akarnám már passzolni a K100D-met.

Előzmény: emyl (14110)
Scarface13 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14116

ELADÓ!

 

SMC Pentax-M 50mm f/1.4

 

Tökéletes, hibátlan, karcmentes állapotban. Első-hátsó sapka, napellenző, tok.

Rekeszgyűrű, élességállító gyűrű nagyon szépen jár, nem szorul.

Belül egy-két porszem de nem zavaró. Gomba nincs!!!! 

Kipróbálható, átvehető Budapesten.

 

Ár: 22.000ft

 

 

Érd: 30/893-1739

E-mail: bikini.rolls(kukac)gmail.com

fotelban_ Creative Commons License 2013.01.18 0 0 14115

Sziasztok!

 

Pentax AF-360FGZ vakum kihasználatlanság miatt eladó.

Kifogástalan állapotban van, kb. 50x villanhatott. Doboza, tartozékai megvannak. Plusz egy diffúzor kupak is van ha valakit érdekel.

Irányár: 50.000Ft

 

Nyíregyházán megtekinthető, kipróbálható.

 

Érdeklődni e-mailben lehet: molnar.tamas.80@gmail.com.

 

 

 

 

Davidon Creative Commons License 2013.01.17 0 0 14114

Eladók az alábbi cuccok:

 

X-Rite i1 DisplayPro kalibráló    Egyszer használt, garanciális (kb. 6 hónap van még rá).  55.000 Ft


Samyang 8mm F3,5 IF MC Aspherical fisheye karcmentes, újszerű állapotban.
Doboz, szütyő.     67000 Ft 

NodalNinja3 MKII Starter kit panoráma fej (alig volt használva, gyakorlatilag új) Doboz, 2 cseretalp, csomó kütyü hozzá. 67000 Ft

Új Hoya 43mm CIR-PL           7500 Ft
Lowepro Topload Zoom 1     4000 Ft
ÚJ Terepszínű babzsák, 3 heveder van rajta, kb. 1 kilós, mosható huzattal. 40*20cm    4000 Ft 

Érdeklődni a publikus mail-en lehet. Köszi!

kisstibcsi Creative Commons License 2013.01.17 0 0 14113

Továbbra is eldóak a következő dolgok:

 

Pentax k20D 26.000Expo szép, hibátlan állapot, sérülésmentes, megkímélt, dobozában, minden gyári tartozékával. A naykpánt kicsit repedezett, semmi más probléma.

Irányára: 80.000Ft

 

Sigma DG 28-300mm 3.5-6.3 szép állapot, dobozában, minden tartozékával. Pont ilyen! A "lock" gomb (ami rögzíti a tubust, hogy függőleges helyzetben ne csússzon ki) kicsit lazán jár, könnyen kiold. Gomba karc és pormentes. A frontlencse nem forog, szűrőzhető.

Irányára: 35.000Ft

Elkelt!

 

SMC Pentax AL 18-55mm 3.5-5.6 Valamikori kit objektív. Jó állapot, sérülés, gomba és karcmentes. Első hátsó spakával, napellenzővel. Az első sapka repedt, farzsebben maradt, ráültem.

Irányára: 12.000Ft

 

Auto Chinon 135mm f2.8 Gyönyörű megkímált állapot, teljesen fém, japánban készült objektív. Kihúzható fém napellenző. Első hátsó sapkával. Gomba, karc és pormentes.

Irányára: 15.000Ft

 

Helios 44M 50mm f2 M42-es objektív normál állapot. Gomba és karcmentes. Nincs sem sapka, sem napellenző. Ajándék M42 pentax adapter (fém bepattanós, kiszedővel, kb 5x használt)

Irányára: 5.000Ft

 

Soligor fotós oldaltáska 10x22x13cm belméretek, jó állapot, sérülésmentes.

Irányára 1.500Ft

Elkelt!

 

Dörr fotós oldaltáska 3 hónapos, újszeű állapot, 12x25x15cm belméretek.

Irányára: 2.500Ft.

 

Metz MB 58 AF-1 Rendszervaku Pentax/samsung talppal, Újszerű, gyönyörű állapot. Dobozában, minden gyári tartozékkal. Pont ilyen! 

Irányára: 70.000Ft     

 

Több darab vásárlása esetén jelentős kedvezményt vagyok hajlandó adni.

 

Debrecenben bármikor megtekinthetőek, kipróbálhatóak, egyéb helyszanen egyeztetés után megoldható a megtekintés.

 

 

kisstibcsi kukac gmail.com

húsz / 4929941

 

Ha túlzóak az áraim, a jelzéseket szívesen fogadom! Köszönöm!

vaki Creative Commons License 2013.01.17 0 0 14112

OFF

 

Ugyanmá emyl, há mindenki szeretne óccsóér gépet :)

 

Bár engem inkább egy ilyennel dobhatna meg valaki; 60 ezret talán még én is rászánok :D

http://www.pentaxforums.com/userreviews/sigma-400mm-f5-6-apo.html

 

Előzmény: emyl (14110)
gelsystem Creative Commons License 2013.01.17 0 0 14111

ibela88 gépe az enyém stipi-stopi!!!!!!!!!!

.

nyoCCezeeeeer

-ez nálad lemaradt, irány a sarok, kukoricát vigyé-

 

Előzmény: emyl (14108)
emyl Creative Commons License 2013.01.17 0 0 14110

úristen b+.. elolvastam még párszor és egyszerűen képtelen vagyok elhinni hogy valaki ezt így ebben a formában komolyan képes leírni...

Előzmény: emyl (14108)
fvcc Creative Commons License 2013.01.17 0 0 14109

JA, SZERETNI lehet... :D

Előzmény: emyl (14108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!