Keresés

Részletes keresés

Penty Creative Commons License 2013.01.22 0 0 14160

Az alábbi dolgok eladóak.

Pentax FA35/2 + 49mm-es HOYA cirk. polárszűrő
http://www.imagebam.com/gallery/3o4ihpox05p6yu970woafp5f5ynboa1s

Állapota: Használtan vettem 2010. elején. Vigyáztam rá, jó állapotban van. Karc és gomba nincs. Első-hátsó sapi, szirom alakú napellenző és az eredeti puha tok megvan, akárcsak az eredeti doboza és papírjai.
Ára: 59000 Ft 

Samyang 85/1.4 + Samyang 72mm-es UMC UV szűrő
http://www.imagebam.com/gallery/ko32glaqunrdglp8vtt447x7e9s39syt

Állapota: Kiválló állapotban van. 2012. nyarán vettem. Az első használat óta az UV szűrő az obi elején van. Manuális élességállítású igazi portrézós objektív. Eredeti doboz, első-hátsó sapi, napellenző szintén megan. Pár hónapja írtam róla néhány sort itt: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=118991649&t=9033172

Ára: 64000 Ft 

Pentax K10D + egyebek
Állapota: A gépet 2008. tavaszán vettem, kb 18000 expó van benne.  Korának megfelelő állapotú. Pár hónapja leejtettem egy kirándulás alkalmával, aminek egy Camera kft-s alsóburkolat csere lett az eredménye. A gépnek megvan minden tartozéka (töltő, akksi, kábelek stb.), papírja, doboza.
A gép mellé adom még a következőket is:
- Pentax DA 18-55-ös obi (Ez még az első szériás darab.)
- Pentax D-LI50-es pótakku
- OME-53 keresőnagyító (Természetesen az eredeti szemkagylót is adnám.)
- Canon RS60-E3 vezetékes távkioldó
- 2GB-os SanDisk Extreme III memóriakártya
- Giottos tisztítókészlet (körtepumpa, alkohol, kendő stb.)
Ára: 59000 Ft

A feniteket Veszprémben lehet megvenni, emailben előre egyeztetett helyen és időpontban.
A dunántúli és budapesti vásárlóknál szóba jöhet a Vásárló lakhelye és a lakhelyem (Veszprém) közt saccperkábé nagyjából félúton, busszal, vonattal Veszprémből könnyen megközelíthető (átszállás nélküli!) találkahelyszín is.
Azon vásárlóknál, akik a Dunától (nagyon) keletre laknak (Debrecen, Szeged, Miskolc stb.), Budapest lehet a találka helyszíne.
A Dunától keletre, de Budapesttől nem olyan messze (Gödöllő, Veresegyház, Vác stb.) lakó vásárlóknál Székesfehérvár lehet a találka helyszíne. Lehet Budapest is, de ez esetben a feltüntetett árhoz kb. 5000 Ft-ot még számolj hozzá.
A postázást inkább mellőzném.

Scarface13 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 14159

Nem kiabálok. Alapból ilyen hangosan beszélek. :)

Előzmény: emyl (14157)
Kosik László Creative Commons License 2013.01.21 0 0 14158

Sziasztok! Van egy eladó K-7 vázam, tökéletes állapotban. Mivel K-5 -re léptem, feleslegessé vált. Irányár: 140.000 Ft. Minden tartozékával.

Üdv: Laci

emyl Creative Commons License 2013.01.21 0 0 14157

"

Keresek!!!!

 "

 

begurult az ágy alá? :)

attól hogy kajabálsz, még nem gyün elő :)

 

(nyócezer)

Előzmény: Scarface13 (14156)
Scarface13 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 14156

Sziasztok!

 

Keresek!!!!

 

Tamron 17-50 f2.8-at

 

krotosz Creative Commons License 2013.01.21 0 0 14155

Üdv Urak!

Upgrade miatt eladóvá vált a Pentax K-x....

:) Esetleg K-30 vkinek? Ne rejtse véka alá!

 

Előzmény: krotosz (14023)
Bridgedale Creative Commons License 2013.01.21 0 0 14154

Sziasztok!

 

DBG-4 markolatot vennék.

 

B

geronimo123 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14153
Írtam mailt (már többször, mindkét címre), de semmi válasz.
Előzmény: Chelios69 (14149)
stom93 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14152

holnap felhívnálak az obi ügyében, mikor tehetem meg ? 10-11 felé ? 

Előzmény: Netcsont (14145)
theana Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14151

Eladók:

 

Pentax-A 50mm F1.7 objektív

-szép állapotban   25.000 Ft

 

Pentax smc DA 50-200 mm F4-5.6 WR objektív

-napellenzővel   35.000 FT

 

Megnézhetők Budapesten.

Mail: publikus

Netcsont Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14150

A Tamron 17-50 f2.8 elkelt.

Chelios69 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14149

bocsi azárak kimaradtak

15000

12000

12000

15000Ft

Előzmény: Chelios69 (14148)
Chelios69 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14148

sziasztok még mindig eladóak illetve cserélhetőek:

-Chinon 50mm f1.4 tip top állapot sapkák némi por de nem zavaró
-Cosnina 28mm f2.8 tip top állapot sapkák por mentes
-Revuenon 135mm f2.8 tip top állapot sapkák pormentes
-Samsung D-Xenon 18-55mm f3.5-5.6 II és ez is hibátlan

ibela88 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14147

Egyszer volt, hol nem volt...

Erről csak azt tudom mondani, hogy az Angliából, hivatalos márkakereskedőtől vett gépem 2 év gyári garanciával bír, amit az EU-n belül lehet érvényesíteni számla ellenében.. A Német Pentax-nál legalábbis minden probléma javítanák a gépet, ha garanciális problémája lenne..

Előzmény: gabor01 (14132)
smenasl Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14146

sziasztok, platformváltás miatt eladó egy komplett Pentax felszerelés együtt vagy külön is:

 

Pentax K200D váz, 5 éves, első tulajdonosa vagyok, 24k expó. Funkcionális hibája nincs, korának megfelelő külső állapot, egy belső tisztítás ráférne (a mattüvegre került egy-két porszem, engem nem zavart). Gyári doboz, pánt (kopott), vázsapka, 4Gb kingston class4, 4 db eneloop akksi + töltő (kb 3 évesek), Caselogic "pisztolytáska": 55.000 Forint

Pentax SMC 16-45 f4, szintén kb 5 éves, használati nyomokkal, minimális por, hajszálkarcok előfordulhatnak de semmi komoly, napi használatban van. Zoom és fókusz gyűrű kicsit már "grízesen" jár, a használatot nem befolyásolja. Félreértések elkerülése végett személyes átvételt javaslok. 40.000 Ft

Chinon 50/1.4 Manual gyári dobozzal, nagyon szépen jár, minimális por van benne. 15.000 Ft

További apróságok: noname 70-210 tolózoom 3.000 Ft, MZ-50 filmes váz (AF, motoros továbbítás stb) 2.000 Ft.

 

Az egész kóceráj együtt 100.000 forintért elvihető! Kezdő fotósnak van benne minden nyalánkság :)

 

Több infót, több képet e-mailben (publikus) szivesen adok mindenkinek, helyileg Budapesten vagyok.

Netcsont Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14145

Szerbusztok!

 

Eladó egy két hónapos újonan vásárolt Tamron SP AF 17-50 f2.8 optika az összes tartozékával,por és karcmentesen.

 

Az ára 56000ft se több se kevesebb.

 

húsz 666 hetvenhét 76.

stuksza Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14144

Emyl:

Ebben teljesen igazad van.

 

Gábor01:

Te kérdezted.

Sajnos sokan keverik a jótállás, garancia és szavatosság fogalmát. Ezért írtam le. Ha ezt mind tudtad, akkor sorry!

 

Előzmény: emyl (14143)
emyl Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14143

"A szavatosság pedig arra, hogy a megvásárolt gép már eredetileg sem tudta azt az opciót, melyet tudnia kellett volna. Ebbe elvileg beleférhet a fényképezőgép zárszerkezetének 100.000-re opciónált élettartama."

 

ez elvileg sem férhet bele, mert nincs benne sehol a leírásában, hogy "ENNYIT BÍRNI FOG". innentől pedig nem is számonkérhető.

Előzmény: stuksza (14141)
gabor01 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14142

Ezzel most mondtál valami újat?

Előzmény: stuksza (14141)
stuksza Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14141

Európai Uniós szavatosság:

http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/shopping-abroad/guarantees/index_hu.htm

 

Jótállás = Garancia

Forgalmazó nem vállalhat rövidebb garanciális időt, mint Gyártó, de Forgalmazó vállalhat hosszabb garanciát, mint Gyártó.

Meg kellene tudni, hogy gyártó Pentax gépekre mennyi garanciális időt vállal.

Garancia, vagy jótállás egy gyárilag jól működő gép meghibásodásának javítására vonatkozik.

 

A szavatosság pedig arra, hogy a megvásárolt gép már eredetileg sem tudta azt az opciót, melyet tudnia kellett volna. Ebbe elvileg beleférhet a fényképezőgép zárszerkezetének 100.000-re opciónált élettartama.

"A szavatossággal a forgalmazó vállalja, hogy olyan terméket adott át a fogyasztónak, amely kifogástalan, nincs rejtett hibája."

http://tamop.ofe.hu/inet/osszefogas/hu/modul/hasznos/jotall_szav.html

 

Szerintem!

Előzmény: gabor01 (14132)
Scarface13 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14140

ELADÓ!

 

SMC Pentax-M 50mm f/1.4

 

Tökéletes, hibátlan, karcmentes állapotban. Első-hátsó sapka, napellenző, tok.

Rekeszgyűrű, élességállító gyűrű nagyon szépen jár, nem szorul.

Belül egy-két porszem de nem zavaró. Gomba nincs!!!! 

Kipróbálható, átvehető Budapesten.

 

Ár: 20.000ft

 

 

Érd: 30/893-1739

E-mail: bikini.rolls(kukac)gmail.com


 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14139

Aha, bocs! Küldtem email!

Előzmény: Saliko (14136)
Tab Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14138

SMC K/M esetleg A 28mm-es obit keresek.

monyesz Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14137

Ennyiért a Jupiter 21 megy, az jó ha ennyiért már pentaxot is lehet kapni!

Előzmény: p.g.vecses (14131)
Saliko Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14136

Szia Csülök,

 

oszt hová írjak? karoltam {} frímél hhu

Előzmény: Törölt nick (14135)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14135

Üdv Urak!

 

Keresek Asahi Pentax Spotmatic, vagy ME vázat. Csak jó állapotú és jól működő jöhet szóba, valami olyasmi ami pár sorral lejebb elkelt. Ha van hozzá 28, 35, 50-es fényerős obi, azt is megfontolnám!  

emyl Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14134

nézz má körbe íbéjen egy kicsit...

Előzmény: p.g.vecses (14131)
fvcc Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14133

H -ban adtak egy pofont a szarnak (garancia meg szavatosság, vagy hogy mondják nálatok). Másutt az EU-ban meg úgy van, ahogy a kolléga írja.

Előzmény: gabor01 (14132)
gabor01 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 14132

"2 éves európai gari"

 

Mesélj légyszi erről egy kicsit. Még sosem hallottam róla.

Lehet  a most vásárolt gépem is 2 évvel bír?

Előzmény: ibela88 (14130)
p.g.vecses Creative Commons License 2013.01.19 0 0 14131

15, max 20-at, de inkább 15-öt.

Előzmény: Ventihu (14129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!