Keresés

Részletes keresés

Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.01.13 0 0 585
Sziasztok! Tudja valaki, milyen az a sof tap módszer?
ligustrum Creative Commons License 2009.01.12 0 0 584
Igen
Előzmény: Jeva Jevanovics (581)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.12 0 0 583
Még azt elfelejtettem megírni, hogy nagyon sok munkát meg tudsz vele csinálni, mert nagyon kevés kell belőle. Ez egy gélszerű anyag és jól elkenhető a bőrfelületen. Üdv.
Előzmény: ligustrum (575)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.12 0 0 582
Szia!Igen, így 20 ezer ft.
Előzmény: ligustrum (575)
Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.01.12 0 0 581
És ő milyen technológiát alkalmaz? Az LTL-t?
Előzmény: ligustrum (580)
ligustrum Creative Commons License 2009.01.10 0 0 580

Szia,

Nem, nekem ő kolleganőm volt. Mialatt együtt dolgoztunk sok munkáját láttam, és tényleg nagyon ügyes!

30/9931238

Előzmény: Jeva Jevanovics (577)
Mónika821 Creative Commons License 2009.01.10 0 0 579

Sziasztok!

 

Tudna valaki segíteni?

Az érdekelne,hogy sminktetoválást csak kozmetikus végezhet?Elvileg igen,de rengeteg utánnajárás és érdeklődés után kiderült,hogy a sulit kozmetikus végzettség nélkül is elvégezhetem szinte mindenhol,de én utánna szeretnék üzletet és annak megnyitásához is kell a kozmetikusi képzettség,mert erről is hallottam már mindent,volt ahol azt mondták igen,de volt,hogy nem szükséges.

Ha valaki tud erről valami infót létszi írjatok!

 

Köszi

Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.01.09 0 0 578
Szia! Neked is köszi! Személyes tapasztalatod van?
Előzmény: Tiffany2006 (574)
Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.01.09 0 0 577
Köszi. Őt hol találom? Neked is ő készítette?
Előzmény: ligustrum (573)
kaktuszkaaa Creative Commons License 2009.01.09 0 0 576
Szia!

Nagykanizsától nem olyan nagy távolság Hévíz.
Ha igazán minőséget akarsz menj el oda. Én sajnos 1 hónapja jutottam csak el ehhez a kozmetikushoz, aki 100% os munkát végzett rajtam. Eddig százezrekbe kerültek a kísérletezgetéseim a kézi SofTap-tól az egyéb gagyi gépi tetoválásokig.
Sajnos a reklámok és hirdetések teljesen megtévesztőek, én is ezek áldozata lettem többször is.
Javaslom, csak látott eredmények után feküdj be bárki keze alá, hiszen az esetleges következményeket évekig az arcodon viseled.
Ha konkrétumok érdekelnek, írj e-mailt. Tudok mutatni képet is magamról, amin jól látod , hogy milyen lett az enyém.
Üdv: Kaktusz
Előzmény: Jeva Jevanovics (572)
ligustrum Creative Commons License 2009.01.07 0 0 575
Ok! Köszönöm. Azt lehet tudni, hogy mennyi így az ára?
Előzmény: Tiffany2006 (569)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.07 0 0 574
Szia! Hívd Huszár Mónikát: 0630 588 62 00
Előzmény: Jeva Jevanovics (572)
ligustrum Creative Commons License 2009.01.06 0 0 573

Szia!

 

Én ismerek! Dara Ivett. Nagyon ügyes és kedves.

Előzmény: Jeva Jevanovics (572)
Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.01.04 0 0 572
Sziasztok!
Nagykanizsán ismer valaki tapasztalt sminktetoválót?
lédibörd2 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 571

Szia, persze küldök mindjárt,de új képek még nincsenek, (most voltam 17.-én a szempillatő korrekción)így csak a november végi fotók vannak.De igazából a szemöldök a lényeg és az szépen látszik.

Majd írd meg, hogy tetszik!:-)

Előzmény: style21 (570)
style21 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 570
Szia Lédibörd! Nekem is átküldenél munkákat elérhetőséggel együtt (Krisztáéval) manoka20@vipmail.hu KÖSZI :)))
Előzmény: lédibörd2 (566)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 569
Ha esetleg kell, szólj, 10 ezerrel olcsóbban tudok, mint amennyiért itt árusítják, de kb. 3 hét az átfutási idő. Boldog karácsonyt!
Előzmény: ligustrum (568)
ligustrum Creative Commons License 2008.12.17 0 0 568

Húúúú de jó, én mást használok, de a nevét ismerem. Majd kipróbálom, ha azt mondod, hogy ilyen jó!!

Köszi

Előzmény: Tiffany2006 (567)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.12.13 0 0 567
Szia! Kipróbáltam egy új érzéstelenítőt és nagyon jó, a szájat is teljesen fájdalom mentesre zsibbasztja. Az a neve, hogy BlueIce ismered? Nekem is megcsinálták a számat és ezzel a szerrel, hihetetlen. Ha ismered akkor bocs a zavarásért. Üdv.
Előzmény: ligustrum (559)
lédibörd2 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 566

Átküldtem három fotót..hát, én is sokat böngésztem míg olvastam pár hsz-t, de igazából nem ez számított, sokkal inkább az élőben látott munkái.

Előzmény: $ummerGirl (565)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.12.02 0 0 565

Amúgy gugliban nem találtam róla szinte semmit.

 

Előzmény: lédibörd2 (563)
Rozi80 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 564
Én is most szeretném újratetováltatni a szemöldökömet, lehetőleg szálazós technikával, hogy minél természetesebb legyen. Pesten kit ajánlanátok, aki long time liner technikával dolgozik? Gárdai Évát sokan dícsérték, de ő sajnos eléggé nehézkes lenne kijutni hozzá, és ha jól tudom, Pesten nem dolgozik. Esetleg Pázmándi Márta munkáját ismeri valaki?
Előre is köszönöm, ha valaki válaszol! :)
Előzmény: Tiffany2006 (528)
lédibörd2 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 563

Igen, a szemöldök 28000.

Nem gondolom, hogy megsértődik, nagyon kedves csaj, ha kérdezel mindent elmond.Biztos berajzolja ha kéred, amikor a szemöldökkel készen lett, megkérdezte, hogy a szememen nem gondolkoztam e, mert szerinte sokat dobna rajtam.Mire mondtam, hogy nem tudom elképzelni, és akkor felajánlotta, hogy berajzolja, csak hogy lássam milyen lenne, ha az is ki lenne tetoválva.

Így kaptam kedvet, és amikor visszamentem a korrekcióra egy hónap múlva, előtte felhívtam és megbeszéltük, hogy megcsinálja a szememet is, a szemöldök korrekcióval együtt.

Amikor ott voltam rajz nélkül elkészült a felső szempillatő 10 perc alatt.Az alsót, miután meglett a felső, nem javasolta, szerinte elég csak felül.Nagyon szép, természetes, és tényleg elég!

Nem szívesen teszek be képet de ha írsz priviben küldök át fotót és megírom az elérhetőségét is.Nincs honlapja, de ha beírod a nevét a google-ba, egy két helyen,pl.Nők Lapja Cafén fórumokban vannak fönt róla vélemények.

Ide írhatsz: avgh52@gmail.com

Előzmény: $ummerGirl (562)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.12.02 0 0 562

Igazából azért érdekel a technika, hogy tudjam hova tenni amit majd érezni fogok :D (Bár én az LTL-en is elég kellemetlen perceket éltem át)

A szemöldök volt 28 ugye?

És mivel érzéstelenít? Mert sajna kiderült az évek során h valószínűleg hiperérzékeny vagyok, ami másnak semmi én meghalok annyira fáj.

Még egy kérdés, hogy azért ha megkérem felrajzolja a szemöldököt, vagy megsértődik (én voltam egy nőnél aki furán nézett rám), mert nekem nagyon érdekes a szemöldököm és mindenképpen látnom kéne mielőtt megcsináltatom hogy mi lesz belőle.

Nem tennél be ide egy képet a szemöldöködről? Vagy van honlapja a kozmetikusnak?

 

 

 

Előzmény: lédibörd2 (560)
lédibörd2 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 561

Szia,

Nem bántottál meg senkit,és bennem sem volt semmi hátsó szándék,csak azért írtam ide,mert érintett voltam/vagyok a topic témájában.Na meg persze azért mert nagyon szeretem a tetoválásaimat, és amennyire ódzkodtam régebben ettől, ma pont ugyanannyira bánom, hogy nem csináltattam meg előbb.:-)

Előzmény: ligustrum (559)
lédibörd2 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 560

Szia,

Őszintén, nem tudom, és nem is kérdeztem tőle, mert igazából az eredmény érdekelt nem a technológia.Ez lehet, hogy hülyeség, de a már kész munkáját látva,engem teljesen megnyugtatott,hogy nagyon szép természetes hatású.Láttam régebbi szemöldöktetoválását,3 éveset, és egész frisset is.Innentől kezdve nem érdekelt, hogy soft, vagy LTL, de ha gondolod, megyek a szempillatővel korrekcióra 2 hét múlva,és megkérdezhetem milyen technológiával dolgozik.

Az ára pedig 28000 Ft.

Ja, és egy nagyon kedves csaj, az első benyomásom is abszolút pozitív volt, így a bizalom is hamar kialakult bennem.

Azt tudom, hogy viszonylag sokat kell várni az időpontra, mert nagyon be van táblázva és nem dolgozik minden nap,elképzelhető,hogy idén már nincs is helye.

 

Előzmény: $ummerGirl (558)
ligustrum Creative Commons License 2008.12.01 0 0 559

Szia,

 

Nem állt szándékomban megbántani senkit, de tényleg az időre csodálkoztam rá.

Azt, hogy a gyantánál nem kértél előrajzolást és a festésnél, azt megértem, mert az nem olyan mértékben maradandó mint az arcodon viselt tetoválás.

Hogy hogyan lehet 10perc alatt tökéletes alaposággal kitetoválni két szemet azt még mindig nem értem. :-(

De nem is baj, örülök, hogy szép lett és elégedett vagy vele. :-)

Előzmény: lédibörd2 (557)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.12.01 0 0 558

Halihó!

Melyik technológiával tetovált?

Mennyibe került a szemöldök?

 

Köszi

Előzmény: lédibörd2 (553)
lédibörd2 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 557

??

Gondolom,a gyorsasága miatt reagáltad le így, meg  azért, mert nem kértem rajzolást.Az a helyzet, hogy több szálon összefutott a neve, mielőtt mellette döntöttem.A már kész munkáit látva abszolút megbíztam benne.Igazából eddig a kozmetikusom csak gyantázott és festett, de ott sem kellett soha megrajzolnia, hogy milyen lesz.Mivel ez a szakmája bíztam benne, hogy a legelőnyösebb formát fogja összehozni, és a színnel is így voltam.Megnézte a bőröm a hajam és a szemem színét,és tapasztalatból döntött.Azt gondolom, ha valaki az elsők között kezdte tizenakárhány éve a sminktetoválást, szert tehet olyan gyakorlatra, rutinra, hogy profi módon, gyorsan menjen neki később a tetoválás.egyébként a vendégnek pedig a fájdalom szempontjábaól sem mindegy meddig gyötrik az érzékeny területet.Ha azt mondom én a melóhelyemről lógtam ki ebédidőben mindkétszer, és aki az irodánkban nem volt beavatva, észre sem vette, hogy tetováltattam, csupán azt, hogy kicsit jobban ki vagyok sminkelve, elég alapos indok ahhoz,hogy beírhassam ide, hogy ilyen típusú jó sminktetoválás is van,tapasztalatcsere gyanánt?

Ami még érdekes visszaolvasva a fórumot, ő kifejezetten nem javasolja a kenegetést semmivel.(Az arclemosómat használtam este,óvatosan a vízzel, az áztatástól óvott.)Nem is kentem és most az ötödik napon a korrekció után is szépen jön le a varr.Tegnap este pedig kimozdultam otthonról és frankón nem is vették észre a társaságból, hogy gyógyulófélben lenne a szemöldököm.A szememen pedig két napig lehetett látni nagyon közelről hogy kicsit duzzadtabb, de semmi bevérzés nem volt.

Szóval nagyon örülök, hogy megcsináltattam...:)

 

Előzmény: ligustrum (554)
ligustrum Creative Commons License 2008.11.28 0 0 556

Szia Andi,

 

-A félsatírba természetesen a kontúr is beletartozik.

-Az akció még dec.ben él!

-Küldhetek 1-2 képet, ha adsz egy elérhetőséget.

Szia: Eszter

Előzmény: andi 72 (555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!