Keresés

Részletes keresés

Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.25 0 0 25
Igaza van kaviat-nak, megsem kene osszevonni a ket topicot. Most, hogy atiranyitottad ide a hozzad beteroket, rendben van minden. Maradon igy, foleg, ha mas is igy latja! :)
Előzmény: Lokator (19)
csinnnKA Creative Commons License 2002.02.25 0 0 24
Sziasztok! :-)
Nahát Noncsiiiii!!! :-*
Totya mondta, hogy van "testvér"-topic, jó, hogy átirányított! :-)
Hát igen... ahogy soroltad... nagy sóhaj... tömény nosztalgia! :-)
Kb. két hete voltunk a Ropiéknál, és csak úgy kutyafuttában végigszaladtunk névsorolvasásilag a csapaton, hogy kivel mi van... mondtam is neki, hogy Te már vagy egy éve nem írtál nekem (irgumburgum)! :-*
Azok a jó kis presszós napok '97-tavaszáról, a Hades-beli "Noncsi eszik" fotó-sorozat (különös tekintettel a túrógombócokra, illetve tzatzikikre + Zuni banánhajójára... emléxel?). A szigeti bulik ZöPö-nél... az Engelsék-féle milánói... (nyammm)... a Nagy Levin-beli nagy buli, és a végén a fregattozások. Klassz idők voltak! :-)
Így van, nekünk jár egy topic! (Jó lenne egy tavaszi vagy koranyári buli.)
kukucsi Creative Commons License 2002.02.25 0 0 23
Hagyd szegény Lépesmézet, egy ideig nagyon itt volt, aztán feladta. De ott, a csillagoknál:-) ott nagyon van!!!
Előzmény: Wágner úr (10)
Lokator Creative Commons License 2002.02.25 0 0 22
Aktualis oromhir!
Ma reggel 2:10-kor megszuletett Miki es Bori fia. Szabó Bátor, 2900g. Mindenki egeszseges, jol van. :-))))
kaviat Creative Commons License 2002.02.24 0 0 21
a topic összevonást inkább most nem javasolnám [eredetileg vajasolnám-ot írtam, az is jó persze], ugyanis most épp ez az aktuális indexbug.. [azaz egy halom hozzászólás veszne el]

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: Lokator (19)
kaviat Creative Commons License 2002.02.24 0 0 20
király volt az az időszak, a presszóba néha azért én is benéztem, csak mivel akkor még csak modemmel voltam [melóban is] nem volt igazán idő online lenni, inkább a 7kérdésre szoktam rá

.kav]4t neofittnesspop

Lokator Creative Commons License 2002.02.24 0 0 19
Semmi baj, inkabb legyen 2 mint egy se. :-))) Amugy meg vonjuk persze, szerintem is jobb, ha egy helyen gyulekezunk. Szolok is a moderatoroknak. :-))
T.
Előzmény: Noncsi_ (16)
Wágner úr Creative Commons License 2002.02.24 0 0 18
Jééééé, MiJuuuuu :))) Há' a Hídlakó Méltóságos az itten szok lenni, de má' nem Hidegló... mer'hogy 1x megkiriharázta magáját, de ráfaragott - utána volt egy rencerösszeomlás és úgy állították helyre, hogy a kirimatamicsoda előtti állapot lett az aktujális... és úgy meg kárbaveszett a nagy fáradozás, ami csak akkor nem strapa, ha Sörivásról van szó.... mind1, a lényeg úgyis az, hogy előkerülhet még itten is, bár mostan má' nem preccóz, hanem a Politikába' nyávog néha hétvégeken, de remélhetőleg azé' issza a Söröt, ahogy ill... nem hétvégi kimenőbe', hanem állandójan bemenőbe'... Egészség!
Előzmény: MiJu (17)
MiJu Creative Commons License 2002.02.23 0 0 17
en ugyan csak 97 oszen kezdtem a presszoban, de jo lenne tudni,merre jarnak, mi van a regi ismerosokkel!
hogy bovitsem a nevsort:czy,Garfield/joqtya,Spice,Sara,fn,Gombperec,Oldman,UFO,Puffy,Oyabun,neduddgi,Tucsok,Steve,Proxy,Cosmix,Lala...
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.22 0 0 16
Totya,
Bocsi, de nem neztem korbe, amikor elinditottam a topicot. Remelem nem baj, hogy "bepofatlankodtam" en is, de ugy megorultem, amikor adodott ez a lehetoseg. Hirtelen kellett a netrol eltunnom, mert munkahelyet valtottam, es azota szinte senkirol nem tudok semmit. Abban bizom, hogy itt egymasra talalunk egy paran, es talan ismet lehet olyan jo a hangulat, es intenziv a baratsag, mint akkor regen...
Jartam nalad, es lattam, hogy ott is szepen irogatnak a tobbiek. :)) Vonjuk ossze a ket topicot, hatha ugy konnyebben talalnak rank!
Előzmény: Lokator (13)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.22 0 0 15
Amig nem volt Presszo, addig en is az Olvirre es a 7kerdesre korlatoztam hozzaszolasaimat, de sokat segitett, amikor a Preszo beindult, az megiscsak porgosebb volt. Emlexem, volt egy kis tarsasag, akik mindig egyutt reggeliztek, ez ugy delelott 10 korul kezdodott. En mindig Turo Rudit ragcsaltam, Mano mindig turos taskat evett, es ha elfogyott rohant a bufebe, mert ugyan ehes mar nerm volt, de a hangulat miatt nem akart lemaradni.
Előzmény: hc (14)
hc Creative Commons License 2002.02.21 0 0 14
Presszó?... Talán ott is...
A Cavintonom szerint a 7kérdésben kezdtem, aztán olvir...
Olyan régen vót már.
Lokator Creative Commons License 2002.02.21 0 0 13
Csokolom!
Noncsi, draga! Ket hettel elotted nyitottam szorol-szora ugyanezt a topikot. :-)))))))))
No nem baj, berakom kedvencekbe ezt is, aztan az elet eldonti melyik fog jobban porogni. :-)))
Szolok ott is, hogy van ez.

:-***
Totya (alias Radar)

Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.21 0 0 12
Nahat, mekkora lett itt a tolongas! :) Csak egy kicsit vagyok tavol, es maris beindul az elet ebben a topicban is. :)
TOM_70, koszonom kerdesed a neveket illetoen, remelem lejjeb kielegito valaszt kapsz ra. ;-) Ugy latszik ez volt a mezesmadzag, amire elkezdtek a tobbiek is dongani a kaptar korul. :-*
Ropi (Te szephangu), igen, en a regi maradok, tudod mindig szerettem nyuzsogni, es most, hogy kb. 2 hete itthon megint van internet, az volt az elso, hogy rekerestem a regiekre, de sajnos nem sok mindenkivel talalkoztam. :( Ami a tobbesszamot illeti, tartom a kapcsolatot Gennel es ZoPovel is, es veluk kerult szoba, hogy kene eroltetni egy talalkozot valahol, es (ez mar nekem jutott eszembe) ez vagy a Riverben vagy a Hadesban lehetne, ahol a regieket tartottuk.
Akiket en keresek (remelem nem lesz sertodes, ha valakit elfelejtenek megemliteni, es a sorrend, nem _olyan_ sorrend):
Ny:A, Zuniga, attila, malac, Mano, Troppauer, Senki Alfonz, Joghurt, Benoe, Csiga, Esik, Kreta, Viktor, Poohy, smf, IBUSZKA, Speter, Donald, Matula, CsinnnKA, Ági, MuzX.... stb. nem jut eszembe tobb nev, de azert csinaltam ezt a topicot, hogy itt osszefuthassubk a tobbiekkel is.
Remelem, minel hamarabb arrol fogunk beszelgetni, hogy milyen jo volt ujra latni egymast! :)

Noncsi

indextc2 Creative Commons License 2002.02.20 0 0 11
Ne felejtsük a kor +6árózó alakját TC2-t, vagy ott volt xmp spiderman, Zeusz, Donald, és még sokan mások, de nem úsztatok meg semmit, holnap is jövök hozzátok !
Wágner úr Creative Commons License 2002.02.20 0 0 10
A Lépesméz úgyse jár errefelé, mer'hogy meditállása vagy mije van állandójan... asztrálisan európ.. elázik... és ezé' nem is Sör van körülötte, hanem csupa velencetóji víííízzzz.... brrr... na, el is hiszem, hogy ettől mindenféle csillagokat lát maga körül.... keringésileg....
Előzmény: originalqszi (6)
jack Creative Commons License 2002.02.20 0 0 9
Ahoy Noncsi!
Mámmegint nem férsz a bôrödbe? :)
Ja, igen...tudom már min akadtak meg kissé kancsal, rövidlátó és véreres szemeim: a többes számon. Aszondod, "feltett szándékunk" Kiknek a feltett szándéka? (azt már kikövetkeztettem vaslogikával hogy Noncsi az egyik :))

a Ropi

Zsoldos Creative Commons License 2002.02.20 0 0 8
"csak bunkó hozzászólásokat kaptam"

Megnéztem. Nem voltak bunkók, Te vagy túlérzékeny. Megnyugtatlak, nem neked szólt. A KVházban ez a hangnem. Szerintem poén, de akinek nem tetszik nem megy oda. Mindenesetre az első hozzászólással topikot indítani elég rizikós, ha nem ismered még ki magad a környéken.

Előzmény: Noncsi_ (-)
PETYUS Creative Commons License 2002.02.20 0 0 7
Én meg a Petyus voltam, bár csak rövid ideig jártam oda.
Előzmény: originalqszi (6)
originalqszi Creative Commons License 2002.02.20 0 0 6
jó, meg a lépesméz-est sem:DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Wágner úr (5)
Wágner úr Creative Commons License 2002.02.20 0 0 5
A ZöPöt ne hagyd ki, mer' megharax... Egészség!
Előzmény: originalqszi (4)
originalqszi Creative Commons License 2002.02.20 0 0 4
Sunni, NagyŐ, Trixi, Seekboy, DONGÓ, bambi, New, Anastasia, TREX, Vacskamati, Trish, stb.:)))))
Előzmény: TOMI_70 (3)
TOMI_70 Creative Commons License 2002.02.20 0 0 3
Tudsz neveket írni ? Lehet , hogy úgy hamarabb menne...
Előzmény: Noncsi_ (-)
rali Creative Commons License 2002.02.15 0 0 2
Jó meglátás-f
Előzmény: béééla (1)
béééla Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1
Hát nincs az a nagy tolongás itt sem.
Előzmény: rali (0)
rali Creative Commons License 2002.02.15 0 0 0
Na,0.
Előzmény: Noncsi_ (-)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Várom azok jelentkezését, akik még 1996-97-ben az iNteRNeTTo presszojában ücsörögve tárgyaltak az élet nagy dolgait! Talán nem álszerénység, ha azt mondom, mi voltunk az elsők ebben a "szakmában". Tartjuk még egy páran a kapcsolatot, és feltett szándékunk összeszedni a régieket egy Duna-parti dumapartira.
Hajrá!
Noncsi
Ui: Sajnos már próbálkoztam ezzel a témával a kávéházban is, de ott sajnos nem vált be, csak bunkó hozzászólásokat kaptam, de egy kedves ismeretlen ajánlotta, hogy itt próbálkozzam. Remélem itt tényleg normális beszélgetőpartnerekre találok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!