Keresés

Részletes keresés

ribizli Creative Commons License 1998.09.07 0 0 7
_vegetáriánus_életmód!
Én 63kg-ról kb. 52-re fogytam, erőfeszítés nélkül, és _rengeteg-_ édességet lehet enni:-)))
Kínzó éhség ellen vizet érdemes inni, vagy zöldséget rágcsálni (pl. sárgarépa, uborka, karalábé)
És türelem, türelem, türelem, meg mozgás, de szerintem inkább a szabadban (pl. bicikli), nem konditeremben. Ja, és az izzadás nem fogyás, mert azt utána úgyis visszaszerzed. Kivéve "közös izzadás" vacsora helyett ;-)
A vegetáriánus ételek nem unalmasak, a húsevők is hasonlókat esznek, csak húst is hozzá.
ribizli
Törölt nick Creative Commons License 1998.09.07 0 0 4
Zsolti igazán érdekes amit írtál.
Van benne logika.

Amit én csinálok:

Reggelire vizes "tejbegriz"
Ebéd: gyenge szendvics, azaz pujkamell, paprika, alfalfa, kis mustár, vaj és só helyett, alma ( van itt egy Yamaha nevü alma, jó nagy és igen kellemes izü )
Uzsonna: Ricecake, gyümölcs
Vacsora: Hal, csirke, sovány disznó ( no beef) rizs, zöldség, hamispuding, sok víz.
Midnight snack: ricecake, alma

Egyszer egy héten szabad a gazda. S itt jön a pszihológiai része, egy bizonyos idö ( fogyás ) után sajnálok junkot enni, mert kárba vész heti eredmény.
Csak úgy megy, ha igazán eldöntötte valaki, hogy akarja csinálni. Lopni nem szabad.
Eredmény:
Május óta 13 kiló. Még egy 20-as kellene.

Ezennel meghívok minden érdeklódöt egy fogyóolimpiára. (Lásd: Topic)
Nem az eredmény érdekes, hanem a részvétel.
Minden deka érmet érdemel.

Styx Creative Commons License 1998.09.06 0 0 3
zsoltu,

Két kérdés:
1. Milyen étel az a 'zsír vérrel'?
2. Jó, jó, de akkor minek élünk?

Az egyébként tök jó, ha valaki még enni is akar fogyókúra közben :)

ZöPö Creative Commons License 1998.09.06 0 0 1
Szia Ragika! :-)

Azt hiszem, egy cipőben járunk. Én sem tudom abbahagyni az evést! :-(

Rossz híreim vannak: ha olyat akarsz enni, ami hosszabb távon lehetővé teszi az öved szorosabbra húzását, akkor a kulináris élvezetekről le kell mondani. Kis salátalevélke (dressing nélkül), pirítós kenyérke (vaj nélkül), ebédre kis vízben főtt krumpli (só nélkül). És semmi sem megy mozgás nélkül: el kell menni konditerembe.

Inkább dagadt maradok.

lucifair Creative Commons License 1998.09.06 0 0 0
raika, egyél egy kis nadragulyáslevest, gyilkos galócával.
Halálbiztos!
Törölt nick Creative Commons License 1998.09.06 0 0 topiknyitó
Jaj Istenem.
A felfujt rizskenyér és az alma már a fülemen jön ki.
Tud valaki olyat ami nem nehéz?
És föleg lehet enni.
Az éjjel a füstöltcsülkös rakottkruplival álmodtam. Leöntöttem foghagymás paprikás tejföllel és a sütóben szeretkeztünk. A szeks után tehéntáncot ettem, meg hortobágyi husospalacsintát, brassói aprópecsenyével, meg kifagyasztott abáltszalonnát, paradicsommal és friss brugóval.
Gyönyörü volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!