Keresés

Részletes keresés

double.up Creative Commons License 2013.11.24 0 0 5734

Pantilimon, Zabaleta, Demichelis, Nastasic, Clichy, Navas, Fernandinho, Yaya Toure, Nasri, Negredo, Aguero

 

vs

 

Lloris; Walker, Dawson, Kaboul, Vertonghen; Paulinho, Sandro; Lennon, Holtby, Lamela; Soldado

 

itt Kompany már befenyítette AVB-t, hogy ha nem hagyják nyerni a Cityt, kap egy nyaklevest:)

 

https://pbs.twimg.com/media/BZ1qjM7IYAAvdoO.jpg

Bluemoon100 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 5733

Nem várok könnyű meccset, kicsit defenzívebb Spursre tippelek, viszont szélen nagyon gyorsak tudnak lenni. Ha nem csinálunk főleg hátul nagy egyéni hibákat, akkor hozni fogjuk. Hazai pályán eddig nem volt gond senki ellen a bajnokságban.

Fel kéne építeni egy szép hárommeccses sorozatot úgyis csak hazai meccsek vannak benne, Spurs, Plzen, Swansea.Vagy épp másolni az u18 csapatot, akik ötször nyertek zsinórban a bajnokságban.:)

 

Kompany további hiányzása aggasztó, az Everton meccs amin lesérült újból az október elején volt, lassan két hónapja. Főleg hogy nem tudják megmondani mikor tér vissza, mert mondtak már többféle dolgot, de nem volt igaz.

 

Pellegrini ismét csak azt erősítette meg a nyilatkozatokban amit eddig is, vagyis nem változtat a csapat játékán/stílusán, fejleszteni akarja a csapatot, és ez kockázatokkal jár, de nem fog defenzívre váltani csak ezért. Sikeresek leszünk így, vagy marad az EL.:)Ezt már nem ő mondta persze.

 

Nehéz jól meghatározni a problémákat, mert ha kivesszük a súlyos egyéni hibákat, akkor már maga a taktika közel sem lenne olyan rossz, de részint igaz, hogy a védőinknek több a munkájuk, több a feladatuk, és lehet Mancini érzékelve ezt, no meg a saját stílusa is olyan volt, hogy jóval több segítséget kapott a védelem, akár a támadások kárára is. Pellegrini más rendszer híve.

wizardry8 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 5732

Nem lett X mert van Hartnál rosszabb kapus is :)

Előzmény: 9dark_side9 (5731)
9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 5731

de jó kis meccsel indult a forduló, liverpooli rangadó 3-3, ez amúgy preferált eredmény részemről, hátha tudjuk az Everton előzni így már:), de a Pool sem lép el nagyon

 

Everton játékban, játékosságban mindenképp előnyére változott az edzőváltással, de ez nem ment annyira a védelem rovására, mint nálunk, persze Martinez jobban ismeri a PL-t mint Pellegrini, így kevesebb meglepetés éri

 

Arsenal-Soton is rangadó a tabella alapján:), egy X-et itt is elfogadnék

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 5730

Messi jöhet, de csak ha összeszedi magát:D

Barca is jól járhat, cserébe megkapják Javi Garciát

 

kurva Spurs meccs csak vasárnap lesz, azt hittem szombati, ez a 2 hét szünet jó nagy unalom volt foci szempontból, pótselejtező mind kb papírforma lett amúgy is

de most egy ideig nem lesz semmilyen szünet, jöhetnek a meccsek sorban, remélem vmi változik és nem az otthon nyerünk, idegenben szopunk ritmusban folytatódik a szezon és nem is még rosszabbul...

 

Spurs erőpróba lesz mindenképp, jó erőkből állnak, bár gólt nehezen lőnek, de majd a mi védelmünk is lehet "beveti" magát, néha beleférne 1-1 ilyen meccsen otthon is egy döntetlen, de most a sok szar vereség miatt már nem, nyerni kell

 

Silva, Kompany, Jovetic sérültek, Pellegrini ismét Pantira bízza a kaput, lehet amíg nem csinál egy nagy bakit, addig nem is változtat

 

Spursben sérült Eriksen és Rose, őket azért tudják pótolni bőven

ami necces hogy csak 1 gólt kaptak eddig idegenbeli bajnokikon (mi meg 10-et WTF), mindenképp be kell verni kettőt, hogy arra hogyan reagálnak...

Előzmény: double.up (5729)
double.up Creative Commons License 2013.11.19 0 0 5729

rendesen megindult a pletykagyár most hogy nincs meccs 2 hétig...

 

Ramos, Casillas, Cesar, Valdes, Messi, Isco, Pogba és még sokan mások.

 

Hart nem védett az angolok meccsén pénteken, ki is kaptak:), ma kezdeni fog a németek ellen, na ők meg lehet jól megszórják majd. de egy jó meccsel talán tudná építeni az önbizalmát meg a formáját.

 

hajnalban volt egy argentin-bosnyák meccs is, Zabba, Agüero, Dzeko is játszottak, 2-0 lett lett Agüero duplával.

 

este kiszophatnak a franciák nagyon durván, 0-2-ről kéne felállniuk, sztem nem fog menni, illetve a CR vs Ibra verseny is jónak ígérkezik.

 

na meg Izland is kijuthat, a keretük minden tagjának -son-ra vagy sson-ra végződik a neve, jó kis válogatott ez.

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 5728

köv kettő idegenbeli meccs majd a WBA utána meg a Southampton, úgyhogy itt már lehet is majd tesztelni tud-e vmit kitalálni a stáb, mert ezek már nem Cardiff meg Sunderland szintű csapatok

 

ráadásul egymás után lesznek ezek, minimális pihenővel 12.04. és 12.07-én, de addig van Pellének 3 hete átgondolni

 

ha ezekből sem sikerül megnyerni egyeket se, akkor már a Chelsea és a MU is jobban elléphet

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 5727

25 pont? adja ég hogy igazad legyen, de nem lesz sajnos sztem

 

kérdésre váaszolva, hát bizony ha megtörténik az a valóban irreális dolog, hogy 5-6-7. hely jön csak össze, akkor alaposan kérdőre vonnám a szakmai stáb mellett a menedzsmentet is, most én sem mondom hogy ez így lesz, mert valszeg nem, de ha mégis esetleg, akkor nem adnék 2. szezont Pellegrininek ha BL-ről lemaradunk

 

ez sokkal nagyobb pofon lenne, mint az hogy Mancini nem jutott tovább xy BL csoportból, ami szintén gáz volt, de nem ekkora

 

nyilván nem a tulajok nézték ki és hozták ide Pellegrinit, hanem a 2 spanyol úr

 

a példa kedvéért tekerjünk előre május végére és tegyük fel kiestünk a BL-ben a 16 között a Real vagy Barca ellen, más kupát sem nyertünk és a bajnokságban 5. hely jött össze (1 ponttal lemaradva csak:D)

 

Khaldoon helyében behívatnám Txiki urat, aki azért mégis inkább felel a szakmai dolgokért mint az üzleti résszel törődő Soriano, és megkérdezném, hogy átvettek egy 2 éve bajnok, tavaly 2. helyezett csapatot, amin kicsit finomhangolni kellett a BL-ben nyilván, illetve kaptak 90m fontot hogy pótlolják a hiányzókat + erősítsenek, erre lehoztak egy 5. helyet meg minimális fejlődést a BL-ben, ahová be sem jutottunk emiatt

 

nálam ilyen esetben az edző és az edzőt kiválasztó sportigazgató is bukik, de én is tudom hogy ez egy extrém verzió és csak nem romlunk le annyira hogy top4be sem férünk be

 

de attól még egy elképzelhető verzió, pont azért mert olyan az idei élmezőny amilyen, látszólag erősebb Arsenal, látszólag kiegyesúlyozottabb Pool stb...

Előzmény: Ireland7 (5725)
9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 5726

kösz  a külön statokat, ezek alapján bizony nagyon Hughes-os pontmennyiség körül járunk, jóval erősebb kerettel/körülményekkel...

 

Mancininak meg az utolsó 2 szezonja a releváns inkább 33 és 34 pontokkal, szóval hogy csak ezt befogja Pellegrini ahhoz durván 30 pontot kéne csinálni a maradék 39-ből idegenben, ez jó vicc

 

"egyszer csak eljön a jó forma", hát ez elég nagy optimista vélemény, minimum egy top formában lévő, le nem sérülő Kompany kellene ehhez, de a top forma sem biztos, meg az se hogy nem sérül le utána megint 6 hétre 2 meccs alatt

Rciahrds borzasztó szarul tolja, a helyezkedése katasztrófa, Kolarov, Clichy hol egyik rosszabb, hol másik, Nastasic mint már mondtam Savic-ot másolja idén, Lescott-ot egyáltalán nem értékeli Pelle, mondjuk a feltolt védelembe illő labdabiztos védő az bizony nem is Lescott leírása ugye..., és akkor van még egy lassú Demichelis na meg a megbízható Zabaleta

 

sztem most már ehhez a védelemhez messze nemcsak 1 jó Kompany kell, persze nem ártana, nem lepne meg ha januárban ide érkezne minimum 2 arc

Előzmény: Ireland7 (5724)
Ireland7 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5725

25 pont.

7 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség.

 

Ezt nem igazán tudom értelmezni:

de ebben az esetben részemről nem csak Pellegrini repülne, hanem aki idehozta az is...

 

Ki?:) Soriano, Txiki, Khaldoon vagy esetleg Mansour?

Előzmény: 9dark_side9 (5720)
Ireland7 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5724

Kikerestem, 2009. 12.19-én volt az a bizonyos Sunderland meccs, ami után leléptették Sparkyt, akkor 17 meccsnél járt a csapat a bajnokságban 7-8-2-es mérleggel, azaz 17 meccs->29 pont.

 

Mancini a teljes szezonjaiban idegenben sorrendben a következő mérlegeket hozta a bajnokságban:

10-11---> 8-4-7----28 pont, 49%

11-12--->10-4-5---34 pont, 60%

12-13--->9-6-4---33 pont, 58%

 

Utóbbiakat lehet nehéz most már hozni, de lehet nem is kell, ha azt veszem, hogy nem is kell idén 85+ pont a bajnoki címhez mint tavaly vagy tavalyelőtt.

 

Az idegenbeli forma szar, de hiába írjuk le 100szor. Nyilván szezon közben edzőváltás nem lesz, sőt Pellegrini hozta a minimumot a BL csoportkörben, a bajnokság meg még alakulhat jól is, meg persze rosszul is. Top4 meg lesz, azon belül viszont piszok szoros végjáték várható, lehet 4 ponton belül lesz a top4 vagy ilyesmi...

 

Nagyon nagy hazai formát kell menni, minimum 90%-ot hozni, 51-52 pontot vagy többet. Nem látok olyan riválist akitől tartani kéne, még a Chelsea sem olyan erős mint vártam, de visszafelé is igaz, a City sem mutatott még sokat idén. Ezért lesz durván szoros a vége és megtippelhetetlen. Egyszer csak formába lendülünk kapusposzttól védelmen át a csatárokig, azt kell kivárni, illetve Pellegrini is el kell hogy kapja a ritmust.

Előzmény: 9dark_side9 (5719)
oklevél Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5723

Megsérült a kis varázsló,mindjárt nem volt fazonja a játéknak.Mondjuk ez nevetséges,hogy egy ember kiesik,és a többi csak szenved,fingja sincs mit csináljon.Ez az idegenbeli mérleg meg egyszerűen kritikán aluli.

double.up Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5722

másrészt Pellegrininek 5 év alatt 5 trófeát kell hoznia:), így tuti nem lesz kirúgva, bár a top4-en kívülre kerülés ha bekövetkezik, az átírhat mindent. ezt el sem tudom képzelni pillanatnyilag.

 

nemsokára Angliában új csatornára kerül a BL közvetítés, nagyon sok pénzért cserébe, és ebből a pénzből a BL csapatok is jól járnak. (hát a tv-előfizetők aligha.)

Előzmény: 9dark_side9 (5720)
double.up Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5721

ebben optimista én se vagyok, jó pár kemény túra vár még a csapatra, tele buktatókkal.

 

de azért legalább 20 pontot elvárok a csapattól a 39ből. és inkább legyen 23-25 mint 20. egyszerűen el kell kezdeni nyerni idegenben, különben baj lesz.

 

talán a jobb csapatok ellen jobban fog menni, nem zárkóznak be annyira, több helyünk lesz játszani, mint a Chelsea ellen ahol az 1 pont már majdnem meg volt.

Előzmény: 9dark_side9 (5720)
9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5720

abból a szempontból kurva pesszimista vagyok, hogy idegenben Pellegrini a megszerezhető 57 (19*3) pontból mennyit fog összegyűjteni

az gondolom nem kérdés, hogy a 4/18 eddig az vállalhatatlan, ha ezt szorzom fel egész évre akkor az 12-15 pont az 57-ből, ez nyilvánvalóan top4-en kívüli helyezést érne, de ebben az esetben részemről nem csak Pellegrini repülne, hanem aki idehozta az is...

komolyan érdekelne ha mki tippelne egy pontszámot, hogy van még 13 idegenbeli meccsünk abból milyen mérleget várunk

én jó pesszimistán betippelek 16-18 pontot a még megszerezhető 39-ből (az 40%, szemben a mostani 4/18-al ami 22%-os mutató, tehát javulást várok ezzel a szar tippel is), ami a megszerzett 4 ponttal kiadna 20-22-t az 57-ből végül, ami gyalázatosan kevés, biztos kevesebb mint Mancini ilyen pontszámai visszamenőleg
(20 pontot sztem a WBA, Fulham stb is megcsinált elmúlt években)

más is tippeljen légyszi hogy a 39 pontból mennyit tippel, vagy remél, csak idegenbeli meccsen bajnokin!

azt hozzáteszem, hogy még olyan helyekre kell elmenni mint Anfield, Goodison Park, ezeken a helyeken szökőévente nyerünk, aztán van még White Hart Lane, Emirates, Old Trafford, nagy rangadók, életveszély középcsapatok WBA, Soton, Swansea  stb

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 5719

"a vegyes Hughes-Mancini szezonban Hughes is még 20 pontot kapart össze 11 meccs után. Aztán azután pár meccsel már ki is volt rúgva."

 

ez azért érdekes, mert akkor még egészen mások voltak az elvárások és karácsonykor mégis repült Hughes, majd ha tudod akkor keresd ki azt a statot is, hogy konkrétan mikor kirúgták hány pontunk volt hány meccsből, mert most már érdekel, és esélyes hogy Pellegrini hasonló pont/meccs statot fog hozni addig egy erősebb, tapasztaltabb kerettel karácsonyig...(mint egy gyenge Hughes egy összeszokatlan kerettel)

 

a védekezésünk már hasonlít nagy vonalakbak a Hughes időkre, ebben nincs hiba, bár tegnap a védelem nem sokat hibázott, nem is támadott nagyon a Sunderland mondjuk

 

ja és ez a fenti időszak volt az amikor mindenkivel döntetlenezett Hughes zsinórban 7szer, 8szor...

 

igazából még örülhetünk, hogy egy nagy káosz a többi csapat is, és egyedül az Arsenal lehet magával elégedett így közeledve a bajnokság 1/3-adához, és az egész élmezőny 6 ponton belül van, de ezt külön kell értékelni attól, hogy a City teljesítménye önmagában milyen a bajnokságban

 

elfogadhatatlan ez a kétarcúság, hogy aki jön az Etihadba az meg van erőszakolva, MU 4 gólt kap, Newcastle 4-et kap, Hull 2-t, Norwich 7-et, CSZKA 5-öt, majd a Plzen is kap majd 6-ot kb, Wigan is öttel ment haza a Liga-kupában, ja meg a Bayern is megúszott éppen egy nagy verést:DDD

szóval 1 kivétellel mki hazavágunk, majd elmegyünk idegenbe a kiesőjelöltekhez, papíron a legkönnyebb idegenbeli meccseken (tudom, nincs könnyű meccs Angliában idegenben, de mégis...) és kapjuk a pofonokat balról, jobbról

 

ez a szar idegenbeli szereplés most még nagyobb extra nyomást tesz a hazai formára és szinte tilos már otthon 1 döntetlent is beszedni pedig most jön majd Spurs meccs, Arsenal meccs nemsokára, mert utána elmegyünk a WBA-hoz, meg a Sotonhoz és hogy nyerünk náluk, mikor a Cardiff se megy, meg a Sunderland ellen se

Előzmény: Ireland7 (5716)
Ireland7 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5718

Na az már egy jó ötlet.

 

Pellegrini baja egyébként, hogy kicsit idealista, abból indul ki, hogy nálunk volt a labda többet, mi lőttünk többet kapura, mi irányítottuk a meccset, nekik alig volt lövésük---->nekünk kellett volna nyerni.

Lehet a La Ligában ez 10-ből 9szer így is van és ehhez szokott hozzá.

 

De addig még nem követelem Pulist, amíg Pellegrininek nem jut legalább 3 hónap zsinórban mikor a legerősebb csapattal dolgozhat, egy egészséges Kompanyval, Silvával, és formában lévő Harttal. Ez alighanem majd karácsony után jöhet létre, remélhetőleg még épp időben.

 

Előzmény: wizardry8 (5717)
wizardry8 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5717

Nincs mese, vissza kell hozni Mancinit, ő irányítja majd a csapatot a PL-ben, Pellegrini meg a BL-ben.

Ireland7 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5716

I really can’t believe we lost this match"-Pellegrini

 

"This is the biggest win of my career"-Poyet

 

Nagyon gyengék voltunk, egy nagy hiba hátul, az ki is lett használva rögtön. 22 lövésből 4 talált kaput, ez főleg gyenge stat. Sok szar egyéni teljesítmény, minden összejött, pluszban ami írtam korábban hogy a Sunderlandnél 2008-ban nyertünk utoljára, ez mind összejátszott és ki is kaptunk, és meg sem lep.Egy tanulság van, lehet bármilyen szar a Sunderland, azt mi alul tudjuk múlni.

 

Ettől függetlenül ez nálam inkább piros, mint sárga, de inkább sárga, mint semmi, és Dean seggébe inkább 3 néger faszt mint amit már otthon megszokott egyet.

 

http://i.minus.com/isQ8oS0o2BpSc.gif

 

Egyébként ez kezdés valóban gyenge 11 meccs utáni 19 ponttal, ettől jobb volt Mancini mindhárom teljes szezonjában 11 meccs után, illetve a vegyes Hughes-Mancini szezonban Hughes is még 20 pontot kapart össze 11 meccs után. Aztán azután pár meccsel már ki is volt rúgva.

Illetve Sven papa 22 pontot szerzett 11 meccs után 07-08-ban. (Aztán kb 30-35-öt a többin, de ez most mind1.) Elmúlt 6 szezonban csak Hughes első szezonja volt rosszabb 11 meccs utáni pontszámban.

 

Viszont 6 ponton tartottuk az Arsenalt nagy küzdelemmel, ez is értékelendő. Nem engedtük ellépni őket. Meg a Spurst sem.

Bár ha visszaemlékeztek még edzőkeresés közepette többször ajánlottam Tony Pulist, és hát Txiki lehet utólag bánja, hogy nem rám hallgatott. Jobb lenne sztem a védelmünk, csapatvédekezés főleg, na meg a beadások, szögleteink.

Ma volt 10+ szögletünk, szart sem ért egyik se.

50-50 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5715

Látom, Neked is hasonló gondolataid vannak.

Előzmény: 9dark_side9 (5712)
double.up Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5714

erre én sem tudok mit mondani. úgy volt szar a mai játék, ahogy van. mindenki egy kalap fos volt.

 

a Soton befogásáért fogunk izzadni, rohadt élet.

50-50 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5713

Dzekonak volt 2 vilanása, talán valamivel előbb kellett volna behozni, de ez csak utólagos duma.

Semmit nem tudtak kezdeni a fiúk a saját 16-osánál önmagát beásó ellenféllel, a 

mesternek erre is ki kellene találni valamit.

Nota bene, nekem Pellegrini eddig még nem sokat bizonyított, de hát hosszú még az idény.

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5712

botlik a Chelsea, besül a Spurs, + a rangadó később, erre mit hozunk le? egy vereséget a Sunderlandnél...

és most 2 hét szünet, hát kösz szépen

 

ezt lassan Pellegrini már csak egy nagy BL meneteléssel teheti jóvá, 6 idegenbeli bajnokin 4 pont, 4 rühes pont

Véber Gyuri is hozott volna ennyit a kerettel

hát még Mancini:)

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5711

ezek mindent kivágnak, mindenbe belelépnek, de hogy ha fele ilyen jól védekeztek volna eddig, nem lennének utolsó előttiek, az is kurva élet

mai napra vártak, jól tették mondjuk, mi hozzátesszük a magunkét

9dark_side9 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5710

2. félidőben van némi sebesség bennük, némi ötlet, na nem sok, de az első félidő magyarázhatatlanul szar volt, de ha most 20 perc alatt nem nyerünk, én nem nézem a MU-Arsenalt, még a MU is beelőzhet minket simán, ez a legdurvább ebben

 

Yaya mekkora retek szar ma, arra szavak nincsenek, Garciát jobb volt lehozni, másre nem is jó, Richards meg egyszerűen nem tud focizni, Milner most már jobb, de első félidőben mint vmi bohóc úgy tolta

 

hát ez a sunderlandi átok, kijönmegint úgy látszik, de azért van még 20 percünk, bár félő hogy elbasztuk már

50-50 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5709

Hát, a gól többszöri ismétlése kapcsán azért eszembe jutott az is, hogy ilyen szituban a jó öreg Joe-ban gyakran elakadt a labda. ...Pláne , hogy nem szemből vezette rá a kapusra a csatár. Ettől még még Milner sokkal nagyobb f... volt, mint a kapus.

De: akkor is legföljebb 0-0 lenne, elől csak Agüero-nak volt egy fejese, és semmi több!

Előzmény: double.up (5708)
double.up Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5708

szokásos nevetséges védekezéssel gólt kapunk, Milnernek kijár a faszkorbács, idiótán összeesik mikor teperni kéne, és szerelni...

 

Dean-nek is a kurva anyját, Garciának majdnem eltöri a lábát Larsson, megbeszéli vele, hogy nem volt semmi még sárgát sem ad, majd pár perccel később sárgát ad Garciának egy teljesen egyszerű faultért.

milyen átkozott bírók vannak ebben a ligában.

 

double.up Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5707

buzi Digi, szar motorsport megy a meccs első 20 percében, utána pedig elkezdik adni a meccset, de az elejétől.

 

a végén meg a 20 percet meg nem adják le talán, mert az belelóghatna a MU-Arsenalba, tiszta hülyék ezek...

 

maradok inkább a streamnél, egyébként jó szarok vagyunk eddig, csupa pontatlanság.

double.up Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5706

Pantilimon, Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov, Milner, Toure, Garcia, Nasri, Aguero, Negredo

 

így kezdünk, kemény lesz, közben Spurs nagy égés előtt, a WHU után a Newcastle is veri őket saját pályájukon, ez már lassan nem fog beleférni a top4-hez, tekintve hogy a Pool ilyen nagy hibákat nem csinál...

Ireland7 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 5705

Hát olyan gyorsan kéne kettőt vágni nekik, hogy észre se vegyék, hogy elkezdődött a meccs. Egy kapott góllal lehet számolni minimumként úgyis, hogy nem a szokásosan szívatós Sunderland az ellen, így most főleg.

Mióta Poyet az edző 2 vereség idegenben, 2 győzelem otthon, ebből egyik kupameccs volt szerdán. Otthon még hibátlan Poyet végül is.

 

Abban bízok főleg, hogy az ilyen O'Shea, Bardsley, Cuellar, Wes Brown féle védőket Agüeróék lendületből megeszik, be kell vinni a labdát a boxon belüre, mert ezek aztán alá tudnak vágni a csatároknak 1-2 11-esért jó lenne.

 

Nevek alapján azért vannak jobb játékosok ott, Larsson miatt már csak a szabadokat nem kell felkínálni nekik, Adam Johnson is felszívja magát, Giaccheriniben van sebesség, S. Fletcher, Altidore, Borini pont annyira elegek hogy ha frelkínáljuk nekik a helyzeteket talán be is verik...

 

Vhol vicc, hogy egy Sunderland meccsen is simán benne van a pontvesztés, de benne van, mert a Cityben is van egy nagy adag kiszámíthatatlansági faktor.

 

Digi1, élő, 15.05.

 

A hétvége mindgame-je Wengeré, a mit csinál a MU Fergie nélkül? "Dont ask me, ask the referees!", na ezek után merje elcsalni a bíró a rangadót...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!