Keresés

Részletes keresés

illaberek99 Creative Commons License 2015.05.31 0 0 4584
Nap közben is van váladék minimális mennyiségben , egészséges húgycsőben egyàltalàn nem lehetne semmi. Neked amúgy ki tudták mutatni valaha is a chlamydiát? Az a vicc hogy mindenhol azt írják hogy nem rezisztens és könnyen kiírtható. Viszont több fórumon ( még külföldön is) meg mindenki arról panaszkodik ,hogy nem gyógyult meg.
Előzmény: Ricciardo (4583)
Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4583

nekem is ezek a tünetek vannak. És neked hogy volt ez a húgycső váladékozás? Csak szex után, vagy csak úgy általánosan?Én nekem csak szex után, és többnyire a nagy része úgy hogy amikor utána pisilek.

Előzmény: illaberek99 (4578)
Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4582

Hát nekem úgy néz ki behatolt, és kiirtotta az 1 éves enterot. 3 hónapig csak unasynt szedtem semmi mást, és erre tűnt el.

Előzmény: 520xd (4581)
520xd Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4581

kösz a választ, ezeket mi alaján szedette veled? tudtommal az unasyn nem hatol be. a doxy-ra meg rezisztensek a normál bakteriumok. 

Előzmény: dexter28 (4565)
Marobert3 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4580

A lymeot kell kezelni, teljes erővel! Üdv!

Előzmény: proszibaj (4571)
dexter28 Creative Commons License 2015.05.30 0 1 4579

Szerintem a hosszú ideig tartó antibiotikum , illetve a sok kiegészítő ! Köztük ami fontos a takacsmacsonya , ami tényleg oldja gocokat szerintem ! Ja meg grapfruit cseppet is ittam es iszom folyamatosan :) ! 

Előzmény: illaberek99 (4568)
illaberek99 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4578

chlamydia tünetek színtelen húgycső váladékkal kezdődtek ,majd mellékhere fájdalom végül 2 év elteltével gáttáji fájdalom , izületi fájdalmak , vizelési inger ez mind folyamatosan változó intenzitással. Negatív pcr és vérteszt ellenére is ráadásul akivel voltam közben nála kimutatta a teszt.

Előzmény: Ricciardo (4576)
Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4577

én nem szedtem olyan gyógyszert amitől retróm lenne, de szex után mindig az első vizelésnél genny ürül, ezért gondolom hogy egy része a húgyhólyagba megy. Na ilyenkor volt nekem sűrűn szúró fájdalom, égő érzés az alhasban. Most hogy másfajta bacim van és kevesebb, ez a rész is elviselhetőbb, már csak a prosztatámnál érzem csak a bajt, de azt sem olyan erősen már.

Előzmény: lafaty1 (4572)
Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 1 4576

Nekem most lett negatív a chalmydia teszt vérből. Akkor azt mondod hogy nem ad biztos eredményt a vérteszt? Milyen tüneteitek voltak Chlamydiával, és mi a különbség közte és az egyszerű bakteriális pr.gyulladás között?

Előzmény: illaberek99 (4574)
Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4575

Nem, csak kiegészítettem, hogy hány mg-os az Unasyn, és leírtam a tapasztalatomat a gyógyszer kapcsán.

Előzmény: illaberek99 (4573)
illaberek99 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4574

Én ugyan ebbe vagyok benne.

3 éve chlamydia tüneteitől szenvedek.

Nekem egyből észrevették és kezelték ,majd egy év után lett negatív.

Tesztek: immunfluor, elisa,onótenyésztés,pcr,vér ellenanyag ez mind többször is elvégezve.

A pcr és a vér sem ér semmit ez is mind negatív pedig amig tünetek vannak addig ott a chlamydia is, mert sajnos hittem a tesztekben és ezért óvszer nélkül voltam és meg is fertőztem a partnerem.

Nekem már lassan nincs olyan ab. amit ki ne próbáltam volna.

 

Előzmény: proszibaj (4571)
illaberek99 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4573
Riccardo te vagy dexter28 is?
Előzmény: Ricciardo (4570)
lafaty1 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4572

Akkor úgy látom, megoszlanak a tapasztalatok. Az egyiknek semmi bajt nem okoz a retr.ejak, a másik szenved vele. 

Ricciardo, neked mennyi alkalom után derült ki, hogy bajt okoz, és miután ezt megtudtad, hpgy nem jó, utána milyen gyakran történt nálad ejak? Vagy egyszerűen el kell felejteni? Az nekem nagyon nehéz lenne...

Előzmény: Ricciardo (4569)
proszibaj Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4571

Sziasztok, 3éve szívok ezzel a szemét betegséggel. A dolgok előzménye egy Chlamydia volt, amit kb fél év késéssel tudtak csak kikezelni!?  AB és kontrollteszt negatív, azonban azóta hullámszerűen jönnek rám a tünetek: mintha a hólyagomban egy labda lenne felfújva és néha prosztata szúró érzés. Vizeléssel nincs gondom, de éjszaka beszúr a húgyhólyagom. Csomó urológusnál voltam tb és maszek alapon. Ejakulátum, kenet és vizeletvizsgálat és ULTRAHANG mindig minden negatív. STD vizsgálatot kb 4-szer csináltattam, chlmydia, ureaplasma, mycoplasma, gonorrhea negatív. Még IC specialitánál is voltam, de ő sem talált semmi rendellenest. A vitát gerjesztő istenhegyis lyme teszten is túl vagyok (ahogy látom szinte mindenkinél, nálam is pozitív a B burgodoferi sensu stricto) . Tünetek vannak, de nem találnak sehol semmit. 

Két kérdésem lenne, szívesen veszem a tapasztaltak hozzászólásait.

- PCR módszert nem mindenki tartja pontosnak (a hazai orvosok szerint az, még az Esztónál is rákérdeztem). Vérvizsgálat mennyire pontos, érdemes mondjuk a laboratórium kft-nél végeztetni egyet?

- Skeptikus vagyok a magyar urológusokkal kapcsolatosan, de két (itt gyakran elhangzó) orvosnál nem voltam: Pánovics és Rosta.

Tudom megoszlanak a vélemények, de kihez érdemes inkább elmenni, akár magán alapon? Vagy esetleg más név?

 

 

Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4570

"a doxy 100 mg os volt az unasyn nem emlékszem"

 

375 ös volt amit szedtem. Úgy tudom nincs ebből nagyobb mifelénk. Bár én napi 4-et zabáltam be. Szerintem ez tüntette nekem el az enterot. (ha nem álnegatív volt)

Előzmény: dexter28 (4565)
Ricciardo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4569

Bizony, jár hátránnyal és kockázattal a retrográd ejakuláció. Nem tudom olvastad-e amit korábban írtam. A prosztatagyulladást a legtöbb esetben baktérium okozza. A visszafelé történő ejakuláláskor a cucc visszalövell a húgyhólyagba. Ha baktérium van az ondódban, akkor befertőzöd a húgyhólyagod, és borzalmas, égő, alhasi fájdalmaid lesznek.

Előzmény: lafaty1 (4561)
illaberek99 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4568
dexter28.
Te hogy látod , mi az amitöl végül is meggyógyultál?
A helyes Ab. választás ,vagy hogy keverve két fajtát szedtél , vagy hogy sokáig szedted , esetleg az egyéb kiegészítők miatt?
Előzmény: dexter28 (4565)
lafaty1 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4567

Szia.

Egyenlőre lekopogom, a pisiléssel nincs baj. A vérnyomást nem baj, ha lejjebb viszi, mert a felső határon, olyan 140 körül vagyok, ebből tudok engedni:)

 

Amúgy nem nézte a dokid, hogy nincs-e befertőzszve a kő? Az is tud parkákat csinálni

 

Bocsi, de ezt a mondatodat nem értem. A követ se az uh, se a rtg nem vette észre. tegnapelőtt, a brutális nap óta a fájdalmam kezelhető no-spával. ma már nem is kellett bevennem hála az égnek. 8-án kellene visszamennem kontrollra, mert akkorra jár le a 3 hetes augmentin, addig elvileg mennie kell a Tamsudilnak, meg a Rowatinexnek. Úgyhofy amíg az ab le nem jár, addig nagyon nem kéne söröznöm... Igazándiból engem nem zavar a retr. ejak, csak attól félek, hogy a napi több alkalom nem tesz-e be valaminek. Nem akarom később megbánni. A reggeli ejak óta semmi panasz. Csak hát be vagyok tojva. köszi, üdv.

 

Előzmény: bar,ll (4566)
bar,ll Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4566

Persze, a tamsol csinálja. Ha leteszed, 2-3 nap múlva visszaáll. Az a baj, hgoy viszont a pisálás is gázosabb lesz ezzel együtt. Egyébként tamsol mellett hosszú távon is volt, hogy nekem vissazállt. A tamsolnak más mellékhatása nincs, vagy én nem tapasztaltam. Asszem talán a vérnyomást viszi picit lejjebb néha, de ez rajta van a tájékoztatón. Amúgy nem nézte a dokid, hogy nincs-e befertőzszve a kő? Az is tud parkákat csinálni. Logikus, hogy miért. Amúgy nem tudom mivel néztek, de sokszor van, hogy sem az rtg, se m az uh nem mutat követ, mégis van. Bár a kövekről ennél sokkal több infoval nem nagyon tudok szolgálni, ez ügyben nem nagyon van tapasztalatom, lévén, hogy hét éve napi min 2, de inkább 3 lityit vedelek. Amúgy ha nem irritál az alkohol napi 4-5 sör a legjobb ellenszer. Bár azért nem érdemes túl szorgalmasnak lenni:D

 

Előzmény: lafaty1 (4561)
dexter28 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4565

Ha nem említem a 2 hetes szedésekét mert azoknak nemsok értelme volt szerintem , bár a gyakori vize lesi inger elmúlt ... De a lényeg hogy Panovicsnal 6 hét doxy majd 6 hét unasyn ebből két hétig úgy szedtem hogy párhuzamosan szedtem a kettőt napi 4 et ettem meg így összesen a doxy 100 mg os volt az unasyn nem emlékszem ! Szünet , teszt, Ezután 6vagy 8 hét unasyn napi 2 szünet , teszt , majd 3 hónap doxy a utolsó hónapban mar 3x 100 mg ot szedtem ! 

Előzmény: 520xd (4557)
dexter28 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4564

Köszönöm szépen !!! 

Előzmény: Törölt nick (4563)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.30 0 1 4563

Bp:

 

http://semmelweis.hu/laboratorium/intezetrol/klinikai-mikrobiologiai-diagnosztikai-laboratorium/

 

Tel.: 459-1500/56211, 56214 mellék

 

1089 Budapest Nagyvárad tér 4. Elméleti tömb XI. emelet.

 

 

Ez a sote labor, Pánovicstól is ide megy...Pongrácz Júliával tudod lezsírozni a részleteket.

Előzmény: dexter28 (4556)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4562

Budapesten keresel?

Előzmény: dexter28 (4556)
lafaty1 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4561

Köszi, akkor fel kell készülnöm még néhány görcsös fordulóra:(

Még egy kérdés: Ma reggel megéltem átéltem első retrográd magömlését, és úgy megrémültem, mint a csuda. aztán utánaolvastam, és kiderült, hogy a Tamsudil miatt ez lehetséges. Már tegnap is gondok voltak a mennyiséggel, de akkor még legalább volt valami.

Kérdésem tehát, hogy ez jár-e valamilyen hátránnyal. Fájdalom, ilyesmi  semmi nincs. A libidóm viszonylag magas, úgyhogy bevallom, hogy a napi 3-5 ejak nekem nem számít rendkívülinek, tehát a napi több retr. ejak is belefér? Nem akarom tetézni a bajt.köszi, üdv.

Előzmény: bar,ll (4560)
bar,ll Creative Commons License 2015.05.30 0 0 4560

Attól, hogy a rtg nem mutatja ki simán lehet veseköved. Apámnál sem mutatták ki. Aztán a háziorvos oldalbabökte, majd néhány hét múlva, pár borzalmas görcs és hatalmas adag fröccsök után kipisált egy centi hosszú kristályt. Pláne, ha a nospa rovatinex, etc hat rá.... Hidd el, prosztatagyulladásra nem hat. 

Ja és, állítólag kis kő, nagy fájdalom. Meg lehet vesehomok is. A haverom hányt, görcsölt, gyomorfekéllyel, meg minden szarrral kezelték, és utána kiderült, hogy nála is a vesekő csinálta a balhét. A vesekő iszonyú tud, lenni, de legalább a prosztatagyulladással összehasonlítva sokkal könnyebb tőle megszabadulni. 

Előzmény: lafaty1 (4559)
lafaty1 Creative Commons License 2015.05.29 0 0 4559

A nem létező vesekövet?

Előzmény: Bohanon (4558)
Bohanon Creative Commons License 2015.05.29 0 0 4558
Sok folyadékot. Gondolom a vesekovet kellene kipisilni...
Előzmény: lafaty1 (4555)
520xd Creative Commons License 2015.05.29 0 0 4557

Milyen antibiotikumot mennyi ideig, hányszor milyen kombinációban szedtél? 

Előzmény: dexter28 (4553)
dexter28 Creative Commons License 2015.05.29 0 0 4556

Annyiban tudtok segíteni , hogy ejakulatum tenyésztés hol tudok leadni vizsgálatra magán uton ? A dokihoz mar nem akarok visszamenni mert hülyének néz hogy túlparazom Igy hogy nincs tünet meg van 2 gyakorlatilag negatív eredmény !  Ha lehet akkor olyat ahol csíra számot is határoznak meg ! Köszi 

lafaty1 Creative Commons License 2015.05.29 0 0 4555

Sziasztok. Mivel tegnap reggelre már olyan brutális has/alhasi fájdalmaim voltak, hogy kb semmi alvás után elmentem a kórházba. felhívtam az urológiát, aszonták menjek be. bő 3 óra várás, meg falvakarás után továbbküldtek az sztkba, ahol miután kivártam a soromat, bejutottam a dokihoz. Akkor már csak 1-2 szótagos mondataim voltak, mert elcsuklott a hangom a fájdalomtól. Az orvos ezt írta a papírra:

 

bal vesében a pyelon 20-20 mm,az alsó kehelyvég 4mm, az ureter kezdeti szakasza 6mm

jelenlegi panaszait a bal o-i pyelectasiát is fenntartó ureter kő okozhajtja.

 

fenékbebökött egy voltarennel, attól magamhoz tértem.

 

Diclofenac kúpot írt fel, no-spát, rowatinexet, meg tamsuldilt. Mondta még, hogy a 3 napi fennmaradott audmentint szedjem még be.  Azóta 2-3 óránként "kéri" a vesém a következő adagot. a no-spa 1,5-2 órára, a diclofenac kúp 4-5 órára múlasztja el a fájdalmat.

 

Az orvos továbbküldött amúgy rtg-re, az pedig negatív lett.

 

Ha esetleg valakinek van róla véleménye, azt szívesen elolvasom. köszi, üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!