Sziasztok Cicások!
wacyka! marino! gumimacy!
Kérlek benneteket ne veszekedjetek! Ez egy játék és a fő a tisztesség!! Nem szeretnék beleszólni mert minden topikon akadnak veszekedések! (és ezt nem szeretném hogy itt is legyen!) :S:S:S
Én azt mondom nem kell egy nap ezer meg ezer szavazatot adni valakinek!!
Én azt mondom ha játszani szeretnétek a www.haziallat.hu -ra tegyetek fel képet(ket) mert ott egy nap egy szavazatot lehet adni és nem lesz veszekedés! Lehet nyerni mindig és a játék legyen játék!
Zárjuk le a témát ez az én hsz.-m!
Szavazni fogok Dorothyra!
És Szeri megköszöni ha szavaztok rá!
thomacsk: köszi nagyon aranyos vagy nagyon tetszik!
FLR: jók a képek (mint mindig)