Keresés

Részletes keresés

FLR-724 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 292

Szia Pici gazdi! Iskolában voltál?

Előzmény: Pici gazdi (289)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.08 0 0 290
Bocsi neked nem kommenteltem jók a képek!:)))))
Előzmény: B Pali (283)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.08 0 0 289

Sziasztok Cicások!

 

wacyka! marino! gumimacy!

Kérlek benneteket ne veszekedjetek! Ez egy játék és a fő a tisztesség!! Nem szeretnék beleszólni mert minden topikon akadnak veszekedések! (és ezt nem szeretném hogy itt is legyen!) :S:S:S

Én azt mondom nem kell egy nap ezer meg ezer szavazatot adni valakinek!!

Én azt mondom ha játszani szeretnétek a www.haziallat.hu -ra tegyetek fel képet(ket) mert ott egy nap egy szavazatot lehet adni és nem lesz veszekedés! Lehet nyerni mindig és a játék legyen játék!

Zárjuk le a témát ez az én hsz.-m!

Szavazni fogok Dorothyra!

És Szeri megköszöni ha szavaztok rá!

thomacsk: köszi nagyon aranyos vagy nagyon tetszik!

FLR: jók a képek (mint mindig)

 

waczyka Creative Commons License 2007.05.08 0 0 288
Kedves marino78! Én is játszom, ugyanúgy ahogy a többiek. Bárki szavazhat, és annyiszor, ahányszor akar. U.h. részemről ennyi! Lapozzunk!
Előzmény: Törölt nick (258)
B Pali Creative Commons License 2007.05.08 0 0 287
Na akkor az a gép jól nézne ki
Nem férnék így rá :)

Amúgy biztos jó langyos volt a teteje!
Előzmény: T.leo (286)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 286
szerintem az alsó képen Te vagy, ahogy alszol a gép előtt(gépen):))))))
Előzmény: B Pali (283)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 285
És a te két macskád nem szoktak kinézni az ablakon? :) Az enyémek nem félnek a magasságtól. :)
Előzmény: em (280)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 284
Ahogy mondod. ;-) Na ezt még megakarom mutatni nektek. :))
Előzmény: T.leo (282)
B Pali Creative Commons License 2007.05.08 0 0 283
Fokozom: :))


Előzmény: FLR-724 (273)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 282
így elnézve a 3 macsekot, a fekete a legszerényebb. a cirrmos meg a legbátrabb:)))
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 281
a klímát egy háznak néztem:))))
Előzmény: FLR-724 (279)
em Creative Commons License 2007.05.08 0 0 280

nekem kettő van, és a 9.-en lakom:)

lehet, hogy még egy emelettel feljebb kellene költözni a több cica reményében?:)

Előzmény: FLR-724 (279)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 279
Három cicám van! És a 10 emeleten lakom. :)
Előzmény: T.leo (278)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 278
akkor több cicád is van. és földszinten laksz:))))
Előzmény: FLR-724 (276)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 277
köszi, de én már kiskoromban is ronda voltam:)))) ez meg egy gyönyörűség.
Előzmény: thomacsk (274)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 276
Ez tavaly nyáron készült. :))
Előzmény: T.leo (275)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 275
nagyon tuti a kép:))))
Előzmény: FLR-724 (273)
thomacsk Creative Commons License 2007.05.08 0 0 274
Neked is Grat :) T.leo kiskorában ? ;)
Előzmény: T.leo (272)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 273
Szép napot! Én mutatok neked képet. :))
Előzmény: T.leo (269)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 272
grat.:)))))
Előzmény: thomacsk (270)
thomacsk Creative Commons License 2007.05.08 0 0 271
Szép napot Cicások ! :)
A cirmosom: AnyaBanya, a fehérkém Jucika...
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 269
részemről téma lezárva. jöhetnek a cicás képek:)))))
Előzmény: em (268)
thomacsk Creative Commons License 2007.05.08 0 0 270
Pici gazdi : Szeri cicád "mozgatva" :)
em Creative Commons License 2007.05.08 0 0 268
ne veszekedjetek, nem éri meg! :)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 267
szoktam pampogni, de olyankor figyelmeztetnek, hogy fejezzem be. Tedd Te is!
Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 266

Kérlek titeket és mindenkit aki szereti a perzsamacskákat szavazzatok Dorothyra(a két angyal).

 

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio&order=legfrissebb&sf=0

 

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 265

azt nem tudom de itt mindenképen ki áll a lóláb! Pampogni beg biztos te szokál!

T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 264
és mennyi szavazat lehet tissztességes, egy nap alatt? ezer? mert tegnap ennyit szavaztak a másikra. úgyhogy tényleg ne pampogj.
Előzmény: Törölt nick (263)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 263

 Kikérem magamnak hogy pampogok! Csak dűhit a szemtelensége egyeseknek!

Épp ezért mondom hogy  egy nap alatt 8000 nem lehet tisztességes. Többiek legalább hosszú idő alatt gyüjtötték össze a sok szavazatot. . .

Előzmény: T.leo (261)
T.leo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 262
jav: szavazat tisztességes?
Előzmény: T.leo (261)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!