Keresés

Részletes keresés

ladyzso Creative Commons License 2002.12.24 0 0 76
Esetleg.. Majd kiderül idővel :)
Előzmény: Törölt nick (72)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.24 0 0 75
Nem én akarom, csak szegény ember vízzel főz.:-)
Előzmény: Tujunga (69)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.24 0 0 74
De az nem jó, mert hamar lelőné a poént.:-)
Előzmény: Törölt nick (67)
Tujunga Creative Commons License 2002.12.23 0 0 73

Ahhha.El szeretné dönteni, hogy jó lesz-e neki az óriás,vagy inkább vonuljon apácazárdába:))
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.23 0 0 72
Vagy csak koncentrál...
Előzmény: ladyzso (71)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.23 0 0 71
Igazad lehet, de nagyon szomorú a lány..
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.23 0 0 70
Ne már, lehet, hogy meg sem halt a pasi, és beleélhetjük magunkat a jótevő széplány szerepébe, aki életbe delejezi:o))
Előzmény: Tujunga (69)
Tujunga Creative Commons License 2002.12.23 0 0 69

Nos,asszem, hogy azért fog a föld elnéptelenedni hamarosan, mert az ilyen jobbnál-jobb hapsik úgy hullanak,mint a legyek!!:((( A csajszik pedig nem fognak ráfanyalodni az óriásokra,meg a gnómokra,meg hasonló szörnyűségekre.
Konklúzió:
Ha mégegy ilyen halottemberes képet felraksz, akkor a jobbérzésű fehérnép világgá kényszerül menni. Hát, ezt akarod, jóember????
:)))
Előzmény: goldfinger (66)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.23 0 0 68
:)
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.23 0 0 67
Olyan képet kellene feltenni, amiről legalább egy topiklakó tudja, mi a pontos története:-))
Előzmény: goldfinger (66)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.23 0 0 66
Álmomban sem hittem volna, hogy ez keményebb dió lesz, mint az első kép, és lám...:-))

Szerintem ennek nem fogunk a végére járni, hacsak nem jön megint valami titokzatos idegen, aki megosztja velünk a tudást.:-) Vagy esetleg írni kéne a festőnek.:-)

ladyzso Creative Commons License 2002.12.23 0 0 65
Szerintem minden gyanús.. Ott meg van egy dombocska..
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.23 0 0 64
Nekem az is gyanús, hogy az óriás lépteinek iránya hol törik meg? Megy egyenesen a nyomok szerint, de a képen már derékszögben erre... ez nem logikus, nem életszerű, kellene látszania a képen a hirtelen fordulás lendületének... Persze, ez valószínűleg a festő dramaturgiai hibája.
Előzmény: ladyzso (63)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.23 0 0 63
Hali! :)

Azt hittem míg távol voltam, hogy megoldódott a rejtély..

Elvileg mindennek van logikus magyarázata, kivéve aminek nincs..

Előzmény: goldfinger (62)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.22 0 0 62
Az sem véletlen.:-)
Előzmény: Tujunga (61)
Tujunga Creative Commons License 2002.12.22 0 0 61

Nem hinném,hogy véletlen baleset volt! Majd alaposabban megnézem a képet:))
A véletlen baleset az pl.,amikor a Mirc-em bekrepál,és vissza sem enged a trefi! Mint az éjjel.
Előzmény: goldfinger (60)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.22 0 0 60
Újra elolvastam a hozzászólásokat, szerintem is megvan az esélye a véletlen balesetnek!

De akkor valami külsérelmi nyomnak látszódnia kéne, nem?

Előzmény: gReg (59)
gReg Creative Commons License 2002.12.21 0 0 59
sZerintem nekem van igazam! :)
Előzmény: goldfinger (58)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.21 0 0 58
Elkönyveljük "egyelőre megoldatlannak", és nézzek új kép után?:-)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.21 0 0 57
Ezt mondtam én is..

Vajon miért vette le a sisakját? Nem hiszem, hogy az csak úgy leesett volna a fejéről.. Vagy ő vette le vagy valaki más..

Az óriás szerintem hírtelen kanyarodott be, pont a test mellett. Ha ott küzdelem lett volna, látnánk a nyomait, de semmi..

A "vérnyom" tényleg lehet akár ruhadísz is.

Előzmény: Pittyke (56)
Pittyke Creative Commons License 2002.12.21 0 0 56
Ha tovább ment volna egyenesen az óriás, akkor jól beverte volna a fejét a fa ágába :-)
Mintha egy kicsit vaksi lenne ez a nagyméretű lény. Lehet, hogy észre sem vette a földön fekvőt, csak a fát látta, ezért került.

Az odacipelés ellen szól (amennyiben már magatehetetlen, élettelen test cipelődött ide), hogy a kard a test mellett hever, a sisak pedig a fejről leesett. Szvsz, ha valakit ölben/karban cipelnek, nem nyalábolják fel még a fegyverét is, hogy a test letevése után még azt lefektessék a hóba...

Előzmény: ladyzso (43)
goldfinger Creative Commons License 2002.12.21 0 0 55
Hmm, hát ez nem lesz könnyű.

Azt már teljesen bizonyosnak veszem, hogy a nő gyógyítani akar, mivel az egyik kezével tipikus "kézrátételes" varázslatra készül, míg a másik kezével az amulettjét, szent szimbólumát stb. markolja, közben pedig koncentrál.

Először Mambó verziója volt a legszimpatikusabb nekem, miszerint eddig hurcolták, aztán letették a férfit. De aztán megnéztem tüzetesebben a képet.

1. Az a kard nagyon rossz helyen van ott, mert ha idáig hozták a testet, akkor már vagy régebben ki kellett volna esnie a hüvelyéből, vagy pedig benne kellett volna maradnia. Én arra gyanakszom, hogy a férfi bizony előkapta a fegyvert, mondjuk önvédelemből.

2. Ha jobban megnézitek, a kép bal alsó sarkában van egy kis hótorlódás, ami szerintem egy lábnyomvégződés, és előtte is lehetnek, csak már nem látni őket. Akkor pedig nem hozták, hanem jött az úriember... Hogy nem a nő lábnyoma, az biztos, az övéi odébb vannak.

3. Mi van, ha a "vér" csak megtréfál minket?:-) Én elképzelhetőnek tartom, hogy az csak egy vörös szalag, a ruha egyik dísze. Ezt támasztja alá, hogy túl szabályos vonalban kacskaringózik az a valami. A kardmarkolat és a láb közötti részen lévő apró pöttyök, bemélyedések a havon pedig nem vér, legalábbis felnagyítva a képet én nem láttam vörös árnyalatot. Persze ez csak egy elmélet.

Nem tudom, rá fogunk-e jönni, ha nincs külön sztorija a képnek.:-)

gReg Creative Commons License 2002.12.20 0 0 54
aKkor várom a Te verziódat! :)
Előzmény: ladyzso (53)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.20 0 0 53
De akkor sem esik a fickó mellé..
Előzmény: gReg (52)
gReg Creative Commons License 2002.12.20 0 0 52
nEm feltétlenül. eGy ilyen kard súlya nem egy-két dekagramm...
Előzmény: ladyzso (51)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.20 0 0 51
Ha repült akkor, szvsz máshol lenne a kard...
Előzmény: gReg (50)
gReg Creative Commons License 2002.12.20 0 0 50
nA és mi van akkor, ha a kokitól a pasi egy métert repült hátrafelé? tUdjátok, mint a Steven Seagal filmekben. sZerintem ez tökre elképzelhető.
ladyzso Creative Commons License 2002.12.20 0 0 49
Az is érdekes, ahogy a kard fekszik a test mellet..
Előzmény: Törölt nick (47)
ladyzso Creative Commons License 2002.12.20 0 0 48
De miért esett le a sisak, és miért nem látni vérnyomokat az óriáson?
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.20 0 0 47
Nem, nem vonszolta, hanem a karjában vitte (vagy a hátán), és amikor tette le a hóba, akkor keletkezett a rövid vonszolási nyom.
Előzmény: ladyzso (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!