Keresés

Részletes keresés

szuszetti Creative Commons License 2023.10.24 -3 2 6200

Tudom, hogy nem leszek népszerű, de ott volt Rácz Jenő és Dóri, ott Jenő teljesen indokolatlanul ekézte Dórit, amikor nem az ő elképzelése teljesült, itt pedig valóban csinál butaságokat Moncsi, amit nem reagál le jól Gábor. Ez azért különbség kapcsolat és kapcsolat között.

szuszetti Creative Commons License 2023.10.24 -2 1 6199

Fitnesz versenyző és oktató, 120+ezres önálló insta követőtáborral. Nekem aranyos kis nőci, elfogadom egyszerűségét itt a műsorban, de úgy tűnik, hogy Szlovákiában nem igazán kedvelik. Mint itthon Kulcsárt vagy RRékát, közben Gábort meg kedvelik (pár cikk utáni vélemény)

29 éves és hány éve (13?) van Gáborral - egyéb tapasztalata nem nagyon lehetett, hogy milyen kapcsolatok vannak még, ezt is ketten gyúrták ilyenre.

Előzmény: Molzsu (6196)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.24 -2 1 6198

Nem is váltaná ki belőle.

Előzmény: Ashley-d (6195)
Magdi60 Creative Commons License 2023.10.24 0 1 6197

Maldív :-)

Előzmény: Molzsu (6196)
Molzsu Creative Commons License 2023.10.24 0 1 6196

Szerintem sem egymáshoz való 2 ember.

Borzalmas a köztük lévő dinamika.

Remélem a hétköznapokban Móni másképpen viselkedik, mert ebben a műsorban cukiskodik, meg mártiromkodik.

Ha valaki ideges (és dülled a szeme), és még kéri is, hogy hagyják lehiggadni, akkor nem megyünk oda hozzá, és osztjuk neki az észt a saját igazunkról.

Egyébként  Móni milyem sportoló,  eddig nem igazán jött ez le, mert hol a vadi új körmét féltette, hol meg ácsorgott, mert pihentetnie kellett a karját!?!

A mittudomén milyem szigeteki álomnyaralás gurulós bőrönddel tuti meglesz azért.

Előzmény: lilive (6190)
Ashley-d Creative Commons License 2023.10.24 0 1 6195

Csak egy Judy féle nő az ilyen beszédet, amit Gábor néha megenged magának, nem tűrnè..

Előzmény: szuszetti (6194)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.24 -1 1 6194

Nem lenne semmi baj Gáborral, ha egy Judyhoz hasonló karakteres nővel lenne.

Gábor nehezen, de kordában tartható ösztönlény.

Előzmény: lilive (6190)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.24 0 1 6193

Nem kicsit sántít...kizárt Virágék 4 perce, Gáborék meg 9? Miközben Gábor mint a szélvész közlekedett a kötélen.

Előzmény: Mackóbogár (6187)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.24 -1 0 6192

Ráadásul Móni annyira alacsony, rövid a karja, lába, neki sokkal többet kellett másznia, mint a többieknek. Virág egy szuperlady, csukott szemmel is tudja, merre másszon és a legjobb idővel végez! Henrynek csak kicsit ki kellett volna nyújtóznia, max. egyet lépni és mindent fel tudott volna tenni, de tegnap nekik KELLETT kiesnie? Ezt én nagyon sajnálom, megkedveltem őket, a legeredetibb, legőszintébb páros volt! 

 

Már csak abban "reménykedem", hogy a végén a top 3-ban ott áll a zuhany alatt Evelin, Móni és Virág is! Lesz ám visítás rendesen! :D

Előzmény: Julien_király2 (6184)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.24 -1 1 6191

Sokba kerül ám, hogy így nézzen ki! A cicik, a szája, a plasztika, a műhaj nem kis pénzt emészt fel, azt nyilván Gábor keresi meg! A nő annyira hiú, hogy cserébe még a megcsalást is megbocsátotta és a folyamatos alázást is eltűri. 

A popsi sem a "sok edzéstől" ilyen formás szerintem. A száját viszont elcseszték! 

Előzmény: lilive (6190)
lilive Creative Commons License 2023.10.23 -3 3 6190

Képtelen vagyok megérteni, hogy ez a Móni lány miért van együtt a párjával. 

Ritka egy tuskó ez a Gábor. Még semmi kedvelni valót nem fedeztem fel benne. 

Ahogy beszél és viselkedik a párjával, azt normális nő nem viselheti el. 

Mónikának nagyon nincs helyén az önbecsülése.

Molzsu Creative Commons License 2023.10.23 0 2 6189

Tökéletes műsor, a hitelesség látszatát is maximálisan elkerülik az egyes párokra érvényes gumiszabályokkal, illetve a kamu időméréssel.

 

Julien_király2 Creative Commons License 2023.10.23 0 0 6188

ha a végén mint eddig is "survivoroson" szavazás dönt a többi pár szerint.. 

 

ki szavaz Virágra.. Henry/Rebi +Joe/Csenge  

másik oldal Vastagék+MMA+Curtis/Judy..ezek minden esetben egymást fogják tolni.. tehát dönt BálintAntónia+Párja és a fiatal csajszi(akiről asetom kicsoda) a focista barátjával(pláne noname..)...  ha 1 ide 1 oda akkor a pénz dönt.. a bánat se tudja ugye kinek mennyi van :D

Mackóbogár Creative Commons License 2023.10.23 0 2 6187

Valahogy az időmérés sántít, már nem egyszer volt ilyen érzésem. Viszont Balázs jól szórakozik más nyomorán. 

Julien_király2 Creative Commons License 2023.10.23 0 0 6186

na jó :DDDDDDDDDD  most már mindet odaviszi egyben :DDDDDDDDDD   minek mászik fel?

Julien_király2 Creative Commons License 2023.10.23 0 1 6185

a Rebi fut egy 3 percet max ...  XD...  meg lennék lepve ha 4 perc fölött lenne az idejük..

 

más.. reálisan akkor lenne értelme az egésznek ha..

 

1. akkor lehet elindulni ha mindeketten a placcon vannak...

2. ráteszem hol kellene lennie ..visszamegyek és akkor mondja a Balázs hogy jó helyen vagy vagy nem..

3. folyamat fusson az idő a képernyőn bakker..

Julien_király2 Creative Commons License 2023.10.23 0 0 6184

elnézve a többi párost..vagy hülyén volt a szabály elmagyarázva..vagy szokásos módon a mónika-gábor páros simán csak nem fogja fel mi a feladat...

Mackóbogár Creative Commons License 2023.10.23 -2 1 6183

A full tériszonyos Virágék ennyire jó időt futottak? Ne már!!!! 

Előzmény: Julien_király2 (6182)
Julien_király2 Creative Commons License 2023.10.23 0 1 6182

mai pókmászást elnézve akkora kamu az egész... gábor meg mónika akkor indulhatnak ha a másik visszaér a placcra.. virág meg a laci összevissza mászkálnak egyből nemegyszer...   vicc... azt hittem legalább valami szabály van de itt nagyon látványos volt a "csalás"..  csak nem értem a miértjét...

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.21 -5 0 6181

Legjobban Heryt sajnáltam. Mire felfogta, hogy ha leejti a dolgokat, akkor is harmadikként pénzt kapnak, szenvedett eleget.

 

Legjobban Móni jött ki a dologból, bár nem értette a játékot, azt hitte, csak az első tételnél KELL Lacira tenni (legalábbis utóbb így magyarázta). Azt is el tudta hitetni a párjával, hogy csak őt akarta védeni, hogy ne tegyenek rá és azt akarta, hogy első legyen! Na, mondja még valaki, hogy "nem a legélesebb kés a fiókban :D!

Simán behúzták az első helyet és -ha jól számolom- az összesítésben is nagyon jó helyre ugrottak!

Előzmény: gombóc63 (6179)
Ashley-d Creative Commons License 2023.10.21 -2 3 6180

Nem tetszett a tegnapi játék. Oké,h nyerni kell meg ki kell ejteni valakit, de ez nem volt se sportszerű, se izgalmas. Ami ugye a játékot jàtékká tennè.

gombóc63 Creative Commons License 2023.10.21 -3 2 6179

Virág és Judy nem olvasták fel a levelüket, ne is keresd! Laci a saját rudijáról is beszámolt, ami nagyon nem odaillő volt. nekem is az jutott eszembe tegnap, hogy Virág ölni tudna a tekintetével.

Kemény volt a játék, a rápakolós, ott sajnáltam Lacit. Viszont Vastagné már azonnal háborgott, amikor a férjét megküldték egy csomag wc papírral kb. a 3. tárgyként. Ott együtt éreztem Virággal, rossz lehetett nézni Lacit, ahogy csak tolják és tolják rá a nehéz és foghatatlan tárgyakat.

Előzmény: Ilhilla (6176)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.21 -3 1 6178

Hát igen, mindenki tudja, hogy ez az egész egy megkoreografált színmű, amiben néha megcsillogtathatják önmagukat.

Előzmény: Házasodna a marha (6174)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.21 -5 0 6177

A csatornához kötődésükre értettem. 

Előzmény: crossfire1 (6170)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.21 -5 1 6176

Nem találom "kimaradt jelentként" sem Virág szerelmes levelét! Miért hagyták ki? Igaz, a férje is csak a reggeli 4 túró rudiról és az 5 kutyáról szólt, azért megemlíthette volna: "szültél két gyönyörű gyereket".

 

Virág pillantásaitól a -ahogy Curtisra és Evelinre néz-  "Isten őrizzen meg" mindenkit! 

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.21 -3 1 6175

Olvastam, hogy Joenak már több felesége is volt, a legutóbbitól még el sem vált, de már eljegyezte Csenguszt. Fura fazon ez a férfi, nekem mindig olyan "dúvad" típusú volt, most meg ezzel a "szelíd szerelmes férfi" szerepével nagyon meglepett!

Előzmény: Molzsu (6171)
Házasodna a marha Creative Commons License 2023.10.20 0 4 6174

A Nyerő páros egyik fő törvénye: Amikor "váratlanul" levél jön, mindenki 5-10 méteres távolságon belül ácsorog a borítéktól, véletlenül sem ül senki éppen a WC-n, vagy nem zuhanyozik... :)

tulipan001 Creative Commons License 2023.10.20 0 1 6173

Azért ez a Moncsinő... hát nem a legélesebb kés a fiókban.

flamingó88 Creative Commons License 2023.10.20 0 0 6172

Az is lehet, hogy Csabáékat akarták benntartani, de így, hogy Curtisék estek volna ki, így is jó volt.

Előzmény: crossfire1 (6170)
Molzsu Creative Commons License 2023.10.20 0 3 6171

Lehet, hogy Csengusznak megint eljött az a pillanat, amikor pakolnia kell, és indulna már haza a vonattal.

Azért én megnezném a Joe-t egy fotó erekéig, amint ott ül a körmösnél, meg a pillásnál és csacsog a csajokkal, természetesen feltartott mutatóujjal, hogy, most ő beszél. ;) 

Előzmény: Ilhilla (6169)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!