Keresés

Részletes keresés

Alanis32 Creative Commons License 2005.05.13 0 0 890

ehem....az ehetiben nem vagyok biztos, mert a kolléganőm ma adta ugyan a kezembe de postán jött neki és én meg elfelejtettem megnézni a dátumot.

 

Finom a csoki!!!!!!

Előzmény: e_dora (889)
e_dora Creative Commons License 2005.05.13 0 0 889
köszi a mait is.. a cikket. Ez eheti, és az az ingyenes programmagazin (Open), amiben volt?
Előzmény: Alanis32 (888)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.11 0 0 888
Szépen vagyunk....na majd mesélsz jól! Lesz meglepim:o)))
Előzmény: e_dora (887)
e_dora Creative Commons License 2005.05.11 0 0 887
off..(ma csak vmi babazsur menure szamits, tegnap ejjel nagyon beteg lettem, rocklegendákkal kellett zulleni.. :) ..még most is csak hányni jár belém a lélek)
Előzmény: Alanis32 (886)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.10 0 0 886
Jézusom Dóra!!!! Milyen rémálmaid vannak neked?:o))))) Most elképzeltem ezt vizuálisan is, hehe:o))
Előzmény: e_dora (884)
igito Creative Commons License 2005.05.10 0 0 885

Kérdezd már meg, hogy hol lehet olyant kapni, nekem is kéne egy! :)

Előzmény: e_dora (884)
e_dora Creative Commons License 2005.05.10 0 0 884
koros itt olvasgatnom.. éjjel uis azt álmodtam, h bence és alanis rozsaszin jedy army poloban vannak, és nekem meg nincs :( sebaj, mingya talalxom pelével, majd kérdőre vonom, hehe..
igito Creative Commons License 2005.05.10 0 0 883

Helló ma is!

 

Nagyon régen nem hallottam a Blázról meg a Friciről.

Nem tudsz róluk valamit, mi van velük?

Emlékszem milyen táncot vágott egyszer le a Frici a Just a Gigolo-ra, sirva röhögtünk, aztán később ha meghallottunk a számot, mindjárt a Frici jutott róla eszünkbe! :)

Meg egyszer a Bachusban a hamutartóból kiszedett hamut kente az arcára, nagyon kemény volt! :))

Előzmény: Locsmándi Bence (873)
Soffi Creative Commons License 2005.05.10 0 0 882

Szia! :)

Igen, nekem is alig jut eszembe a neve, és tényleg énekelt itt ott. :)

Jaja, valamilyen Zsolt-nak hívták, és tényleg most ahogy írod, éppen Klapka :)

Már biztosan tudom.... :)

Jó a honlapod! Grat hozzá és hozzád! :)

Legalább képen látlak jó 13 év után :)

Kellemesen csalódtam :)

 

Puszi... :)

 

 

Fafara Creative Commons License 2005.05.09 0 0 881
atyám micsoda nosztalgia topic lett ez. azt mondjátok meg mi lett izé alig jut eszembe a neve, klapka zsolttal, ő is énekelt itt-ott. ha emlékszik rá valaki.
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 880
Nem. ;-)
Előzmény: Alanis32 (879)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 879

:o))

 

Látom te is itt ragadtál ma, mint én:o)))

Előzmény: Locsmándi Bence (878)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 878
Igen.
Előzmény: Alanis32 (877)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 877
De azért Te is szereted?
Előzmény: Locsmándi Bence (876)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 876
Igen, én akkor már nem voltam. A Toto/Lukather vonalat Józsi hozta be annak idején.
Előzmény: Alanis32 (875)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 875
Én még emlékszem olyanra is, hogy Steve Lukather: Never Walk Alone, bár lehet hogy Bence te akkor már nem voltál, ezt nemtom.
Előzmény: Locsmándi Bence (873)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 874

Igen, a Black-Out az egyik legrégebbi, töretlenül imádott magyar kedvencem:o)))

A D.A.D. nóta rajta van az első VHS-ükön is, 94-es E-Klubos koncifelvétel, és hogy a topic témájához is kapcsolódjon, vendégként szerepel a kazin Ficzkó Andris is!

Előzmény: igito (871)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 873

Volt még Aerosmith is (What It Takes, Dude Looks Like..., meg egy pár még talán), volt a Spagetti lemezről is egy-két. Home Sweet Home (én zongoráztam), Rain a Cult-tól.

Most ennyi ugrik be, lehet, hogy nem is volt több, eltekintve persze a Moulin-beli jam-ektől, mert ott minden szart eljátszottunk... ;-)

 

b.

Előzmény: igito (872)
igito Creative Commons License 2005.05.09 0 0 872

Bence!Ha már a feldolgozásoknák tartunk, ti miket is játszottatok még azokon kivül amikre én emlékszem?Nyilván nem próbán hanem koncerten.

Ezekre emlékszem:Guns - Sweet Child, Don't Cry, You Could Be, Knocking, Cult- Sweet Soul Sister, DAD- Sleeping my day away, Born to be wild, Mötley - Kickstart

Mi vót még?

Előzmény: Locsmándi Bence (867)
igito Creative Commons License 2005.05.09 0 0 871

Igen más, de nagyon jó, szerintem ők teljesen különleges, egyedi zenét csinálnak.

Hát bizony még a Kowa is énekelte anno a Kickstart my heart-ot!!

És Mickey Mouse mellett még a korai Black Out-tól hallottam a DAD-Sleeping my day away cimű klasszikusát, amit persze megcsináltunk mi is a Tears-el.

 

Előzmény: Alanis32 (870)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 870
Én meg pont azt szerettem Szhelyben hogy jó messze van Pesttől.....:o)))) Hát igen, "szép kis" szülinap lehetett....tök fura, hogy a Black-Out őstagsága ilyen glam-es alapokról érkezett, sőt az első kazin még ez érezhető is volt, aztán mennyire más most, amit csinálnak:o) bocs ha ez vkinek OFF volt:o)))
Előzmény: igito (869)
igito Creative Commons License 2005.05.09 0 0 869

Igen, ilyen jó közeli helyet sikerült kifogni.92 augusztustól voltam ott a Savaria Gépesitett Lövészdandárnál 93 januárig.

Igy alakult:92 aug 27 bevonulás, aug 29 Machine Mouse a Tabánban ami mellesleg a szülinapom is.Szerinted hogy éreztem magam aznap este?

Ja-ja, ez az a Cathouse volt.Én akkoriban mikor a Kowa énekelt, egyszer láttam őket a Viking klubban (lehet hogy pont a Mickey Mouse előtt játszottak de ebben nem vagyok biztos) és nagyon tetszett.Alig játszottak saját számot (azt hiszem egyet) csak feldolgozást általam igen kedvelt előadóktól (Pretty Boyz Floyd, Mötley Crüe, meg ilyenek).Aztán mikor megcsinálták a Black Out-ot, akkor utánna már a Richie énekelt tovább, jó hangja volt.

Előzmény: Alanis32 (866)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 868
Hű de hallgatnék én olyat, van vkinek?????? Csak olvastam róla anno és nagyon ki vagyok rá váncsi..... (Köszi Bence egyébként a megerősítést!)
Előzmény: Locsmándi Bence (867)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 867

Igen, ez az a Cathouse.

 

Előzmény: Alanis32 (866)
Alanis32 Creative Commons License 2005.05.09 0 0 866
Igi: Jé, te Szhelyen voltál katona, én meg ott voltam fősulis (nekem jobb volt, szerintem:o)))) Ja és ez a Cathouse az ahol a Kowa énekelt??? Vagy vmit nagyon keverek?
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 865

Igen, lehet, hogy volt ilyen. Sosem voltam normális....

Egyszer, még kamaszkoromban egy lemezboltból, a Kálvin térről mentem haza busszal és csak a házunk kapujában vettem észre, hogy a bevásárló kosár a kezemben maradt, a buszon, útközben, végig...

Előzmény: igito (864)
igito Creative Commons License 2005.05.09 0 0 864

Valami olyasmit hallottam róla, hogy csinálja ami van, mindent bevállal, keritést fest meg ilyenek.De állitólag jól elvan, mert jó munkát végez, lehet rá számitani.

Ügyeskezű gyerek volt az, fúrt faragott állandóan.

Igen, ezt találóan mondtad, elég magának való gyerek volt, de azért mi elég jóban voltunk vele, hiszen ott próbáltunk a szobájában.

Egyszer fel is lépett velünk a Black Jack-ben eljátszottunk egy Kiss számot közösen, aztán úgy volt hogy beszáll hozzánk a Tears-ba.

Az első próbán már összeveszett a Gézával, másképp játszotta volna azt a saját számunkat, amit már évek óta játszottunk.Megkérte a Géza, hogy játsza úgy ahogy ő mondja, mert ezt a számot ő irta és majd amit a Richie ir, azt majd úgy játszuk ahogy ő mondja.Lehet hogy tényleg jó volt az ahogy ő elképzelte a dolgot, de azt hiszem ez esetben a Géza kérése is respektálható kellett volna hogy legyen.

Belefogtunk megint, de csak úgy játszotta ahogy ő azt elképzelte, fittyet hányt arra hogy a Géza mit mondott.Úgyogy eddig tartott a közös produkció.:))

Mert nemcsak hogy csendes gyerek volt, de makacs is eléggé.Én azért birtam.

Meg tetszettek azok a számok is amit a Cathouse-ban irt.

Szerencsére a próbahelyről (a szobájából) azért nem kellett eljönnünk.

Mesélgetett azokról az időkről amit veletek töltött, de már nem nagyon emlékszem miket.Egy azért megmaradt, mert azt többször elmesélte nagyon tetszett neki.

És ez pont veled kapcsolatos.Egyszer amikor próbáltatok, te valamilyen boltból érkeztél, ahol még ilyen kisebb kosárba kellett a szajrét pakolni.És állitólag te a kosárral együtt vitted a cuccot amit vettél a próbateremig és csak ott vetted észre.:)

Na ezen mindig jókat vigyorgott.:))

Előzmény: Locsmándi Bence (863)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.05.09 0 0 863

Nem szerettem azt az időszakot. Ricsiről tulajdonképpen semmilyen emlékem nincs, egy csöndes, magának való fickó volt, soha nem kerültünk igazán közelebb egymáshoz.

Nem tudom, mit csinálhat LA-ben.

 

b.

Előzmény: igito (861)
igito Creative Commons License 2005.05.09 0 0 862
Azt elfelejtettem leirni, hogy azért nem tudtam akkoriban nagyon koncertre járni mert katona voltam Szombathelyen.
Előzmény: Locsmándi Bence (858)
igito Creative Commons License 2005.05.09 0 0 861

Ott bizony!Még jó, hogy nem laktam nagyon messze onnan...

Mikor a Pele kiszált, bőgőzött egy ideig egy Richie nevű srác, mert ugye a Pocky énekelt.Sajnos ebben az időszakban nem nagyon tudtam koncertre menni, nem is emlékszem, hogy láttam volna igy a bandát.

Vele elég jóban lettünk utánna, mert nála próbáltunk Sashalmon.Aztán amikor mi is feloszlottunk, még hónapokig próbáltunk vele közösen, Cathouse, Tears számokat játszottunk volna ha valami lett volna a dologból.

Állitólag évek óta Los Angelesben él.

Rá hogy emlékszel vissza, meg arra az időszakra mikor vele nyomultatok?

Előzmény: Locsmándi Bence (858)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!