Keresés

Részletes keresés

dori0503 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 239
7-8 SZÁLAT akartam írni egy L-l természetesen! :-)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 238
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Ti cicusaitoknak milyen a fülszőrzet? Ezt azért kérdezem (eddig annyira nem foglalkoztam vele), mert most úgy jobban nézegettem, és olyan kis pirinkó apró szőrök vannak csak rajta. A tövénél még "komolyabb" a szőr, aztán olyan mintha csupasz lenne tulajdonképpen. Aztán a hegyénél meg van 7-8 száll, ami olyan hiúzosan kiáll. Ilyennek kell lennie? Csak aggódom... Mindenhol máshol szépséges a szőre, csak itt tűnik olyan kis kopinak...De ugye ez a anormális? Nyugtassatok meg, hogy a Tieiteknek is ilyen...
ryusho Creative Commons License 2007.05.02 0 0 237
Nem ivartalanított és remélhetőleg majd lesznek cicái.
Előzmény: Aquarell (236)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.30 0 0 236
Kis dögönyöznivaló:)) A tied ivartalanított?
Előzmény: ryusho (232)
bandúr Creative Commons License 2007.04.27 0 0 235
Csatlakozom Aquarellhez, nekem is a következő 3 hét a tanulásról fog szólni, szóval keveset járok majd erre, előre is elnézést! Most épp buli volt az egyik lakásban, amitől nem tudtam koncentrálni, gondoltam addig elfoglalom magam mással. De úgy fest csend lett :))
Előzmény: Aquarell (229)
bandúr Creative Commons License 2007.04.27 0 0 234
Bandúrka is imádja a szatyrokat, zacskókat. Van is neki egy pár, amiket éjjelre mindig elrakok, különben azzal játszana folyton. Őt nem érdekli a zacsi tartalma, azt várja, hogy üres legyen és már vágtat is beleülni. Onnan kémlel kifelé :) A függönyre nálunk is rá szeretett volna szokni, de nagyjából megoldottuk a helyzetet, csak időnként ugrál fel rá. No, elkiabáltam, éppen ebben a pillanatban ugrál fel rá :(
Előzmény: magneska (225)
bandúr Creative Commons License 2007.04.27 0 0 233
Jaj de szép cicuska :)
Előzmény: ryusho (227)
ryusho Creative Commons License 2007.04.27 0 0 232
Itt laknak az utcánkban .Ő egy kint tartott 12 éves kandúr.
Előzmény: Aquarell (231)
Aquarell Creative Commons License 2007.04.27 0 0 231
Micsoda dagi kandúr :)) Kicsida ?
Előzmény: ryusho (230)
ryusho Creative Commons License 2007.04.27 0 0 230
cicaIlyen vendég volt ma kertünkben.
Aquarell Creative Commons License 2007.04.26 0 0 229
Bocs mindenkitől, hogy nem írok, de éppen kikészültem (munkahely, tanítás,tanulás), ha valamelyest kipihentem magam, majd mesélek Szemiről.
magneska Creative Commons License 2007.04.26 0 0 228
Gyönyörű ez a cica! Ja, a kíváncsiságról a kérdés mindenkire vonatkozott!
Előzmény: ryusho (227)
ryusho Creative Commons License 2007.04.26 0 0 227
EncicaEncián
ryusho Creative Commons License 2007.04.26 0 0 226
A képet firefoxal tudtam csak betenni azzal próbáld.A sziámi cicából csak egy van nekünk de van még két házicicánk is.Nagyon érdekes hogy teljesen más természete van a sziáminak a háziaktól.Sokkal érdeklődőbb ő is képes bárhova bebujni akár egy szatyorba is.Nagyon játékos van egy póráza amit mindig húz magával vagy odahozza nekünk hogy játszunk már vele!
Előzmény: magneska (225)
magneska Creative Commons License 2007.04.26 0 0 225
Ó, akkor jó kis mozgékony ő is :-) A függönymászás nálunk is nagy divat volt, de sikerült róla leszoktatni. Azért az kicsit érdekes volt, mikor a karnisnál lógott a függönyön és onnan "pofázott" nekünk. Néha látom, hogy megpróbálkozna még vele, de előtte szétnéz a szobában és ha nem figyelnék oda, akkor kezdené a mászást. A Ti cicáitok kíváncsiak mikor vásárlásból hazamentek és a csomagokat lerakjátok? Az enyém képes bennünket arrébb lökni a szatyroktól, hogy mindegyikbe bele tudjon nézni. Aztán ott rohangál, mikor a cuccokat pakoljuk ki és mindent egyenként körbeszaglász. Még mindig nem lehet beszúrni képet? Legalábbis próbáltam, de nem sikerült :-(
Előzmény: ryusho (224)
ryusho Creative Commons License 2007.04.25 0 0 224
A függönytől elkezdve a szekrényeken át mindenhova felugrik szinte mindig mozog.
Aquarell Creative Commons License 2007.04.25 0 0 223
Jaj, de szép cicus :)
Előzmény: ryusho (218)
magneska Creative Commons License 2007.04.25 0 0 222
És szokott rosszalkodni sokat?
Előzmény: ryusho (221)
ryusho Creative Commons License 2007.04.25 0 0 221
Egy éves kislányka.
Előzmény: magneska (219)
magneska Creative Commons License 2007.04.25 0 0 220
Hunci most már jól el van, rávette a szüleimet arra, hogy esténként fogócskáznak a lakásban :-)) Látom magam előtt, ahogy Anyu meg Apu szaladgál a macskával :-)) Hát végülis az "unokáért" mindent!
magneska Creative Commons License 2007.04.25 0 0 219
De kis aranyos! Fiú vagy lány? Mennyi idős?
Előzmény: ryusho (218)
ryusho Creative Commons License 2007.04.24 0 0 218
EnciTalán most!
ryusho Creative Commons License 2007.04.24 0 0 217
Én sem tudok képet feltenni pedig meg szerettem volna mutatni a cicánk.Majd talán késöbb.
bandúr Creative Commons License 2007.04.24 0 0 216
Ajaj szegény Huncutka. Remélem azért megnyugszik majd és rájön, hogy ott is jó helye van. Nyáron lakásfelújítás lesz nálunk, Bandúr is költözik a nagyszüleihez (szüleimhez):)
Ezért visszük mindig magunkkal, hogy szokja a társaságot. De nem lesz gond vele, imád vidéken. Bár ha mi nem leszünk ott, kíváncsi leszek mit művel.
Előzmény: magneska (211)
bandúr Creative Commons License 2007.04.24 0 0 215
Hogyne lehetne :)
Azt hiszem valami gáz van a képfeltöltéssel. Senkinek nem megy egy ideje...
Előzmény: ryusho (213)
ryusho Creative Commons License 2007.04.24 0 0 214
[image1]
ryusho Creative Commons License 2007.04.24 0 0 213
Sziasztok.Új vagyok de csatlakoznék hozzátok ha lehet?!
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.24 0 0 212
Sziasztok! Az egyik picinek Anfernynek van gazdija, Arminnak még nincs. Nem tudok hozzátok képet berakni. A sziámis fórumba, mega Pmce forumba meg a Matskákhoz is sikerült.
Előzmény: bandúr (206)
magneska Creative Commons License 2007.04.24 0 0 211
Képzeljétek, otthon hagytam a hétre Huncutkát a szüleimnél. A drágaságom az eslő éjszakát nélkülem végig üvöltötte. Anyu nem bírt aludni tőle, átment megnézni, hogy esetleg valami baj van-e. De semmi csak hívta az "anyját". Végülis a 1,5 év alatt azt hiszem összesen 2 hetet töltöttünk külön. És még azt mondják, hogy a macska nem az emberhez, hanem a helyhez ragaszkodik. Hát ez szerintem a sziámikra nem igaz.
Aquarell Creative Commons License 2007.04.21 0 0 210
:DDD Szemi is hasonlóan reagál :)
Előzmény: bandúr (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!