Keresés

Részletes keresés

lisa Creative Commons License 1998.09.09 0 0 25
Igen, a párom, de már - mint ahogyan írtam - egy ismerősöm végigcsinálta, és ő egy hónap alatt 7 kilót fogyott mindenféle diéta nélkül. De - ahogyan ígértem - mindenképpen emilezek az eredményről. Meg ha kell, segítek beszerezni is.
Laci Creative Commons License 1998.09.09 0 0 24
...azért /ez az OK button oly csábító/.

Akkor is légyszi mond el, hogy mi a pálya, jó? A párod az alany, nem?

Laci Creative Commons License 1998.09.09 0 0 23
Lisa,

köszi. Először megvárnám az eeredményt

lisa Creative Commons License 1998.09.09 0 0 22
A tea neve: Calli, szerintem minden természetgyógyász ismeri.
robicsek Creative Commons License 1998.09.08 0 0 19
szerintem ez az egész súlykérdés nagyjából belénk van programozva. Két jó példa: Churchill ugye, evett, ivott dögivel, no sport, szivar mindig, aztán meghalt 92 évesen.

Én pl, vagyok 176 cm nem tudum mennyi kiló mert nem szoktam nézni (70 körül lehetek), stressz dögivel ( most is pl netezek :-)), eszem mindent, iszom na, jó, Wagnernél lehet, hogy, kevesebbet,de nem sokkal, és tiz évvel legalább fiatalabbnak nézek ki állítólag, mint vagyok.

az tény, hogy nem dohányzom, és bár nem jógázom, 40 évesen is kényelmesen elvagyok lótuszülésben. (de jó, ha van a közelben egy sör)

Szerintem sokkal jobban néz ki egy magával elégedett 90+ kilós valaki mint egy szenvedő 60- kilós.

Maminti Creative Commons License 1998.09.08 0 0 18
Szia Fóka! :)

Én végigjutottam a beírásodon, és nagyon felkeltetted a kíváncsiságomat. Esetleg tudnál olyan helyet ajánlani, ahol el lehet kezdeni jógázni, vagy van ennek valami érdekes és jó szakirodalma? Lévén, abszolúte tudatlan, mondhatni új hús vagyok ebben a témában...

Ha gondolod, emilen is elküldheted.

lisa Creative Commons License 1998.09.08 0 0 15
Laci!
Jó, holnap a nevét is tudom majd.
Na, az eredményről ugye csak néhány hét múlva bszámolhatok be. És hát nem magamon, mert én inkább valami hízókúrát kérnék valakitől, ugyanis 165 cm vagyok, és 50 kiló! Persze, a Béres Cseppet szedem, egy dekát sem hízom tőle...
Laci Creative Commons License 1998.09.08 0 0 14
Lisa, majd légyszi közöld az eredményt is, jó? (esetleg emil bácsi szárnyain, ha nem túl megterhelő, mert lehet, hogy addigra ez a topic meghal /nem ez az első fogyis topic/)
lisa Creative Commons License 1998.09.08 0 0 13
Szóval éppen tegnap vettem egy teát. A kedvesemnek, neki ugyanis szüksége van némi fogyásra. Kurva drága (8000 forint), de két havi adag. Na most ebből naponta meg kell inni két litert, de úgy kell elkészíteni, hogy fémet nem érinthet. Ez ugyan nem zsírégető, hanem tisztító, méregtelenítő tea. Ugyanezzel a teával egy ismerősöm egy hónap alatt 7 kilót fogyott úgy, hogy mindent evett, amit megkívánt. Nem nagyon értem a dolgot, de valószínű, hogy a méregtelenítés miatt. A teát egy természetgyógyásztól vettem, valami amerikai izé, a nevét nem tudom, otthon van. Ha kell, holnapra megmondom.
Laci Creative Commons License 1998.09.08 0 0 12
A disznót én sem szeretem, de a karfiol azért túlzás :)
neduddgi Creative Commons License 1998.09.07 0 0 9
Ejnye dudusch!

Persze hogy eheto! Mindig csak az a... :)

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.09.07 0 0 8
Ragi!

Súlyodból ítélve nem igazán mozoghatsz...

Ami nálam MINDIG bejön, és nem hízom utána vissza:

- Mindent eszek, amit fogyi előtt, de éppen csak a FELÉT.

- Zsírégető teát iszok, ami CSAK akkor használ, ha

- MOZOGSZ közben. Bicikli, futás, úszás, torna. Ha nő lennél ajánlanám Cindy Crawford 2 számú kazettáját, mert igen lyó és baromira erősít. Lya, egy héten legalább 4X!!!

- És ne röhögj ki, de vásárolj be magadnak masszázs-eszközöket, kefét, dörzsiszappant, vagy masszírozógépet. És zsírégető krémeket is vegyél, azt a masszázzsal kell bevinni a bőrbe.

Ha ezt a négy dolgot betartod : fele annyi kaja, zsírégető tea, heti négyszer edzés és masszázs tök könnyen és tartósan le fox fogyni. Igaz nem egy hét alatt, de ez rajtad múlik. Imádom a gyomromat, úgyhogy én soha nem sanyargatok, mert úgy nagyon nehéz.

Szörnyeteg

ribizli Creative Commons License 1998.09.07 0 0 7
_vegetáriánus_életmód!
Én 63kg-ról kb. 52-re fogytam, erőfeszítés nélkül, és _rengeteg-_ édességet lehet enni:-)))
Kínzó éhség ellen vizet érdemes inni, vagy zöldséget rágcsálni (pl. sárgarépa, uborka, karalábé)
És türelem, türelem, türelem, meg mozgás, de szerintem inkább a szabadban (pl. bicikli), nem konditeremben. Ja, és az izzadás nem fogyás, mert azt utána úgyis visszaszerzed. Kivéve "közös izzadás" vacsora helyett ;-)
A vegetáriánus ételek nem unalmasak, a húsevők is hasonlókat esznek, csak húst is hozzá.
ribizli
Törölt nick Creative Commons License 1998.09.07 0 0 4
Zsolti igazán érdekes amit írtál.
Van benne logika.

Amit én csinálok:

Reggelire vizes "tejbegriz"
Ebéd: gyenge szendvics, azaz pujkamell, paprika, alfalfa, kis mustár, vaj és só helyett, alma ( van itt egy Yamaha nevü alma, jó nagy és igen kellemes izü )
Uzsonna: Ricecake, gyümölcs
Vacsora: Hal, csirke, sovány disznó ( no beef) rizs, zöldség, hamispuding, sok víz.
Midnight snack: ricecake, alma

Egyszer egy héten szabad a gazda. S itt jön a pszihológiai része, egy bizonyos idö ( fogyás ) után sajnálok junkot enni, mert kárba vész heti eredmény.
Csak úgy megy, ha igazán eldöntötte valaki, hogy akarja csinálni. Lopni nem szabad.
Eredmény:
Május óta 13 kiló. Még egy 20-as kellene.

Ezennel meghívok minden érdeklódöt egy fogyóolimpiára. (Lásd: Topic)
Nem az eredmény érdekes, hanem a részvétel.
Minden deka érmet érdemel.

Styx Creative Commons License 1998.09.06 0 0 3
zsoltu,

Két kérdés:
1. Milyen étel az a 'zsír vérrel'?
2. Jó, jó, de akkor minek élünk?

Az egyébként tök jó, ha valaki még enni is akar fogyókúra közben :)

ZöPö Creative Commons License 1998.09.06 0 0 1
Szia Ragika! :-)

Azt hiszem, egy cipőben járunk. Én sem tudom abbahagyni az evést! :-(

Rossz híreim vannak: ha olyat akarsz enni, ami hosszabb távon lehetővé teszi az öved szorosabbra húzását, akkor a kulináris élvezetekről le kell mondani. Kis salátalevélke (dressing nélkül), pirítós kenyérke (vaj nélkül), ebédre kis vízben főtt krumpli (só nélkül). És semmi sem megy mozgás nélkül: el kell menni konditerembe.

Inkább dagadt maradok.

lucifair Creative Commons License 1998.09.06 0 0 0
raika, egyél egy kis nadragulyáslevest, gyilkos galócával.
Halálbiztos!
Törölt nick Creative Commons License 1998.09.06 0 0 topiknyitó
Jaj Istenem.
A felfujt rizskenyér és az alma már a fülemen jön ki.
Tud valaki olyat ami nem nehéz?
És föleg lehet enni.
Az éjjel a füstöltcsülkös rakottkruplival álmodtam. Leöntöttem foghagymás paprikás tejföllel és a sütóben szeretkeztünk. A szeks után tehéntáncot ettem, meg hortobágyi husospalacsintát, brassói aprópecsenyével, meg kifagyasztott abáltszalonnát, paradicsommal és friss brugóval.
Gyönyörü volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!