Keresés

Részletes keresés

rubber68 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1742

Szia Viviven73!

 

Te kerestél hosszú csizmát? Ha nem akkor annak akit érdekel - ttp://www.orion.de/.

Mint már írtam ők a szexshoppal ( magyar intim posta ) vannak kapcsolatban és rajuk keresztűl lehet rendelni.

 

Előzmény: vivienn73 (1732)
Gummiboy Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1741
Sziasztok !

Szóval ... hogy is nézne ki ez az üzlet ? Gondolom szó sincs valamiféle kizárólagoságról, vagy ilyesmi... Mondjuk inkább megvettetek egy nagyobb tételt bizonyos %-al olcsóbban és azokat fogjátok eladni itthon? Lehetne többet tudni a dologról ?
Előzmény: allfetislove (1725)
Dave_K Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1740

A BlackDream-től rendeltem  pólót:

www.blackdream.hu

Előzmény: Törölt nick (1738)


Gummigirl Creative Commons License 2004.12.12 0 0 1739

szia Vivienn:)

Lehet, h csak "téli szünet"... bár nem hinném.. elég drágának tünt nekem, és messze nem volt annyira jó.. bár, ami jó volt, h 40-es méret fölött is lehetett kapni csimzát, bár a választék azért nem volt túl nagy.. :-/

remélem, találsz vhol megfelelőt! :)))

üdv:

-Gummigirl-

Előzmény: vivienn73 (1737)
vivienn73 Creative Commons License 2004.12.11 0 0 1737
Szia Gummigirl! Köszi szépen az infót, megnézem! A WildC.-nél semmi nem volt kiírva, de valaki azt mondta egy másik fórumon, h 2 hete már bezárt. Amúgy nem kérdeztem meg a szomszéd boltost. Viszont eszembe jutott, h van egy mobil elérhetőségem a bolthoz. Felhívom és ha megtudok valamit jelzem nektek!
Előzmény: Gummigirl (1733)
Dave_K Creative Commons License 2004.12.11 0 0 1736

Kedves GG!

 

Nem tüntem el, csak mostanában nem szólok hozzá a fórumhoz, de lelkesen olvasom. A bulira pedig menni fogok, ez persze függ attól is, hogy megjön-e a gummipólóm, amire már jobbak a kilátások :) és nem akarok ismét felháborodást okozni azzal, hogy normál pólóban megyek.

 

Üdv: Dave

Előzmény: gumigitta (1734)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1735

Szia kedves d3n3v33r !  Ne izgass mert nem állok jót magamért. Egyébként én komolyan gondoltam, de hogy gömbölyű legyen a dolog (ne csak a lufi ) írj a gumigitta@freemail.hu-ra milyen méret, szín és mivel fújva( levegő vagy hélium ) illetve mikorra?

üdv GG

Előzmény: d3n3v33r (1729)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1734

Hello Dave ! Tényleg eltüntél egy kicsit vagy csak én nem látlak? Jössz 17.-én ? Ha segit szivesen felveszlek és mehetünk együtt.(van még két hely a kocsiban )

 Üdv GG (gumigitta )

Előzmény: Dave_K (1577)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1733

Sziasztok :)

42-es csizmát, talán, de tényleg csak talán a nyugati aluljáróban találhatsz, olyan üvegtalpút.. de lukacsos, tehát nem teljesen zárt.. és nem tudom, van-e a méretedben.. :-/// viszont szandiból elég nagy a kinálat, és viszonylag nagy méretben.. :)

a WildCats-nél nincs kiírva, miért van zárva? v a szomszéd boltos nem tudja véletlenül?

üdv:

-Gummigirl-

Előzmény: vivienn73 (1732)
vivienn73 Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1732
Sziasztok! Nem tudjátok miért van zárva a WildCats? Van esetleg ötletetek, hol tudok hasonló dolgokat beszerezni?pl.42-es csizma stb.Köszi a segítséget előre is!
lack&leder Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1731
Hali!
Régen írtam,de a fórumot azért olvasom.Betaville!Lesz valami átöltözési lehetőség?Nagyon makulátlan lakkcsizmákat sikerült beszereznem, de ennek még a tárolása is probléma itthon nemhogy az öltözés.
Ráadásul a céges buli is akkor van,másnap meg vizsga a suliban...igaz,majd valahogy megoldom,nagyon szeretnék másodszor is ott lenni veletek!!!!!
Előzmény: betaville (1727)
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1730
Te meg vigyázz, nehogy Téged csomagoljalak abba az XXXL-esbe. :))))
Előzmény: Latex Bond (1718)
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1729
Kösz a lufitippeket, felkapom a tűsarkúimat és már el is kopogok a bótba. :)) Ha pedig beszállsz pár darabbal a buliba, a bejáratnál nyomok egy pár cuppanós sötétvörös rúzsos puszit az orcádra! :)))
Előzmény: gumigitta (1719)
rubber68 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1728

Sziasztok!

 

Én már vásáróltam az erotikashowtól. ( 1126 Böszörményi u. 20-20 ii. emelet 393-5101 ) Ami a lényeg, hogy nagyon normálisak és ha kell személyesen is belehet menni hozzájuk, ha valakinek gondot okoz a postán való rendelés. Sajnos latex cuccokból náluk is nagyon kevés van. Női azért akad. Egy, két gyönyörű és izgató hosszú estélyi pl. DE, az ORION.de-vel vannak kapcsolatban és ha akar valaki onnan valamit rendelni, egyeztet velük, kiszámolják a forintban fizetendő árat ( ami az orion lapján lévőnél olcsóbb!!!! ). Annak kb. a 30%-át kell előre befizetni és már rendelik is a terméket.

Ami a rosz, hogy ott is a legtöbb termék nagy része M és L-es méret. De ki kell fogni. Nekem sikerűlt:)))  Panaszkodtam nekik, hogy a férfi dolgokból nagyon keveset tartanak. Ezt az igényekből már ők is látják és bár igénytől függően de folyamatosan bővítik a választékot. ( Sokunk örömére )

A minőségük jó és vastag. Bár a szaguk kicsit túl erős. Nem a gumi "illata" erős hanem valami más szaga is van. Biztos valami formaleválasztó lehet. De az igazi fetisisztáknak ez nem számít. Állíthatom, tapasztalatból. Már szerzett pár kellemes percet nekem és a páromnak:)))

 

Na soksikert mindenkinek!

 

Előzmény: djt-122 (1722)
betaville Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1727

Kedves allfetislove! Kérhetek Tőled vmi elérhetőséget a fetishparty@freemail.hu-ra?

Üdv :B.ville

Előzmény: allfetislove (1725)
djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1726
itt a fórumban is beirhatnád ha megnyilik a bolt,persze cimmel,meg nyitvatartással,stb,stb.Sok sikert hozzá.Lehet hogy magam is benézek majd.
Előzmény: allfetislove (1725)
allfetislove Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1725

Sziasztok

 

eddig nem akartam nagy dobra verni de sikerült megállapodni a Demask céggel, és úgytűnik sikerül indítani egy üzletet itt Budapesten.

Bár nemcsak Demask hanem egyéb gyártó termékei is lesznek - árban és minőségben egyaránt versenyképesen.

Ha megérkezik végre, viszek bemutatót a bulira.

djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1724
Kicsit elkéstem vele de mindenkinek hasonló mikulást kivánok!
djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1723
djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1722
Hali mindenkinek.
Néztétek már ezt a shopot?Van egypár lakk meg latex cuccuk egész jó!
www.erotikashow.hu
PeterPain Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1721

Üdv

 

Régóta foglalkozom azzal, hogy 'zenéket' írok a magam és barátnőm szórakoztatására a 'meredekebb együttlétekre' :o)

No, gondoltam egyet és összeraktam egy weboldalt, ahova kitettem az első komplett lemezt, amit hamarosan követ a többi készülő is. A teljes album csak vásárolható, de három track-részlet letölthető az oldalról.

 

Ha tudtok, hallgassatok bele, mert itt a fórumon ti legalább értitek a lényeget...

Kiváncsi lennék a véleményetekre!
Jó és rossz kritika egyaránt jöhet :o)

 

Ja, a cím: www.peterpain.com

 

 

Köszi

PP

Entwined Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1720

üdv mindenkinek!

 

17-ei bulin ott leszek fotósként (az egyik pár "hivatalos" fotósaként) ha valaki igényli, h készítsek róla fotókat, szóljon oda nyugodtan, gépben 512-es kártya van, szal fér rá bőven :)

 

amúgy mesélhetnétek egy kicsit, hogy zajlik egy ilyen buli, konkrétabb program van? milyen a zene?

gumigitta Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1719

Kedves denevér ! második nap, második éca: Lufi Land Bp. VI Andrássy út 5. Több száz féle lufi 22 Ft-tól több ezer forint-ig, a simától a mintásig,  csak levegővel fújható és héliummal tölthető. ( ezt ott helyben fel is töltik )Az árak is úgy vannak megadva, hogy üresen, legővel vagy héliummal töltve. Ha az eddigi tippek nem jók valamiért akkor még nyomozok tovább. ( pl. magyar gyártókról is hallottam ) Ha a 17.-ei bulira keresel szivesen beszállok néhány darabbal én is.

üdv mindenkinek! 

Előzmény: d3n3v33r (1713)
Latex Bond Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1718

Szia Denevér !

 

Pontosan erre az üzletre gondoltam én is, amit Gumigitta említett az iménti hozzászólásában ! Ezt javasoltam Neked priviben, csak nem jutott eszembe a pontos házszám... Szerintem is oda menj el lufiért, mert elég nagy választékuk van !

Egyébként a legnagyobb méretű lufiba már Te is beleférsz !!! :o)))))))))))

 

Üdv,

L.B.

Előzmény: d3n3v33r (1713)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1717

Kedves d3n3v33r ! Bár mostanában nem szóltam hozzá a topichoz azért élek és lelkesen olvasgatom. ( és készülök a bulira ) Szóval a hozzászólásodat olvasva elindult a kis hangya az agyamban, én meg a városban. Az első napi eredmény DECO-CENTER Budapest Rákóczi u. 63 Tel.: 323-07-89 Az alábbiak hagyományos göbbölyű lufikra vonatkoznak felfújt méretben. 30 cm 40 Ft 14 féle szín,(közte ezüst) 

  50 cm 250 Ft kb. 7-8 féle színben. Az 50cm-es hez hasonló van 80 cm, ( 700 Ft) 120 cm,( 1625 Ft ) 160 cm-es méretben ( 3250 Ft )

Üdv gumigitta !

djt-122 Creative Commons License 2004.12.06 0 0 1716
Azért ezzel az ebay el vigyázzatok.Saját tapasztalatomból tudom,ha nem bankkártyával fizetsz,ugye milyen egyszerü megfejteni valakinek a pin kódját?-hanem banki átutalással,egyes bankok akár 12 EUR t is felszámolhatnak idegen bankköltségnek,miután te már egyszer itthon kifizetted forintban.Nem rossz ugye?Illetve mégegy.Veszélyes dolog biztositás nélküli csomagban rendelni,bár igaz olcsóbb,mert esetleg nem jön meg a várva várt csomag,mint pl nekem a kabátom,bár az eladó állitotta hogy feladta.És ha biztivel rendeled a posta akár 20 EUR is lehet.
PÁVIG Creative Commons License 2004.12.06 0 0 1715

Sziasztok4

Ezt már láttátok?

egy jó kis oldal

Partus Creative Commons License 2004.12.04 0 0 1714

Sziasztok !

 

Olvasgattam a saját ruhakészítési akciótokról. Szeretném a figyelmetekbe ajánlani, hogy a www.ebay.de oldalon nagyon olcsón lehet nagyon jó használt ruhákat szerezni. Az internet bankjuk elfogadja a magyar bankkártyákat is. Én konkrétan lakk ruhákat vettem ( 2 kapucnis overallt és 2 kapucnis dzsekit összesen 30.000,- ért ) de láttam rengeteg latex ruhát is. Gondolom azokat is lehet megfelelő képpen fertőtleníteni.. Aki nem üzletszerűen kínálja a ruháit, hanem valóban a sajátjait akarja eladni, azok potom pénzért, az eredeti ár tizedéért hírdetik meg. A női ruháktól kezvde az overállon át kabátokat, maszkokat, kesztyűket, szinte minden jó dolgot kínálnak.

Az Uniós vámtörvények miatt itthon már nem bontja fel a Posta központi elosztója, nincs külön vám befizetés, hanem csak kifizeted a bankkártyával, ott feladják DHL-be ( vagy valamilyen csomagküldővel ) és a házad előtt átveszed a csomagot néhány nap múlva.

 

Igaz, hogy az ebay szisztémája a licitáláson alapszik, vagyis a rendelkezésre álló pl. 4 hírdetési nap végén az utolsó, legtöbbet felkínáló viheti el a cuccot. A rendszer megkérdezi, hogy te max. mennyit kínálsz érte , és ha valaki más többet kínál, akkor kapsz egy e-mailt, hogy tudj róla. Gyakori hogy 1€ összegről indul a licit, max 5-10 licitáló jelentkezik a 4-5 nap alatt, és a végén egy női kapucnis lakk dzsekit 20-30€ -ért + 7€ postaköltségért a licit lejárati napja után 5 nappal otthon ki is próbálhatsz ( persze ha van kivel... )

 

Link ajánló : www.jacobrubber.net , www.thelatexlinkpage.com , www.ladybwear.com , www.s-n-b.co.uk

 

Üdv. Partus

 

d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.04 0 0 1713
Hali! hááát, őszintén szólva nagyon sajnálom. Nem tudod véletlenül, hol lehetne ilyet rendelni? Fekete és ezüst lenne tökéletes...
l8xxx Creative Commons License 2004.12.03 0 0 1712

Köszi a tanácsot!

Üdv:

L8xxx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!