Keresés

Részletes keresés

Bohanon Creative Commons License 2015.06.06 0 1 4739

nekem vizeletben semmi sincs. csak masszázs után

Előzmény: navon7 (4733)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4738

Szex előtt semmi bajom nem volt, utána meg minden. Első nap csak a húgycső égett, a 3. napon már megint a prosztatában a maró érzés előjött. Meg a gennyezés. A barátnőm valószínűleg fertőzött volt denem lett kikezelve, mert nem volt panasza. Volt neki citrobacter, enterobacter és streptococcus. Nem kapott rá AB-t, mert ökör női orvosa van. Gondoltam a gumi majd megvéd. Meg a f.szt.

Előzmény: navon7 (4737)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4737

Én is valószínűsítem, hogy így van. Ejakuláció utan van fájdalmad? Here...medence...húgycső...diszkomfort érzés..

Előzmény: Ricciardo (4736)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4736

Egy éve. Szerintem ha el is tünt, most visszajött minden, a szex hatására. Mert az entero mart ennyire...

Előzmény: navon7 (4735)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4735

Mióta van Benned entero?

Előzmény: Ricciardo (4734)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4734

Nekem se kellett soha masszázs, mégis ott volt mindig a baktérium. Max talán azoknak lehet jó, akikben nincs olyan sok baktérium.

Előzmény: navon7 (4733)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4733

Ez a masszázs utáni ondó tenyésztés is Pánovics ökörsége....legutóbbi sima tenyésztésem hozzta az enterót, ecolit 10'5-ent...nem kellett hozza a nekem iszonyú fáfdalmas masszázs Pánovicstól...Egyébként kit gyógyított meg bakteriális pr. gyulladásból P.???? ( gyógyszerügynök nem számít) Főleg enterótól megszabadított valakit ez az AB király? Várom a válaszokat! Olyan valaki, aki legalább 1 éve entero mentes.

Előzmény: bar,ll (4727)
p83po Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4732

Első vizsgálat 7 ezer, + tenyésztés 7 Ezer, + gyógyszer felírása 1 ezres.De utána kontrollra már nem kérnek annyit olyan 3-4 ezer forint körül.Igaz én már régen voltam, azóta változhattak is az árak.Legalábbis én erre emlékszem.  

Előzmény: lafaty1 (4731)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4731

Szia. Pánoviccsal kapcsolatban milyen költségekre készüljek? Nemcsak a magánrendelés díja, hanem mindennel együtt?

 

Előzmény: bar,ll (4727)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4730

Mennyien szoktak lenni?

Előzmény: bar,ll (4728)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4729

Tesómnak nem a műtéttől lett, hanem mikor megállapították a visszértágulatot, akkor látták, hogy  pr.chr is van. Utána jött a műtét.

Előzmény: Bohanon (4726)
bar,ll Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4728

Nem kell beutaló sem. 7-kor nyitnak. A bejáraton bemész balra, ott a kis ablaknál kell bejelenktezni. 

Előzmény: lafaty1 (4724)
bar,ll Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4727

Nem akarom elhinni, hogy itt tart az urológia, hogy képesek pozitív tenyésztés nélkül antibiotikumot felírni. 

Szerintem az összes orvost, akinél voltál, sürgősen felejtsd el!!!!! Menj be Budapesten az urológiai klinikára, vagy Pánovics magánrendelésére. Masszázs utáni vizelet, ondó tenyésztést kérj! Bár ő úgyise ezzel fogja kezdeni. Ha van bakterod/gombád/parazitád meg fogja találni, és arra kapsz majd célzott kezelést, nem vaktába minden szarságot, amivel sokkal többet ártanak. A vese parák is tisztázódni fognak, ott van mindenféle műszer, ami kellhet, és jó dokik vannak. 

Előzmény: lafaty1 (4724)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4726
Bakker nekem is volt ilyen műtétem, lehet hogy akkor történt valami? Igaz hogy 16 éve volt, de már ezen is gondolkodtam
Előzmény: lafaty1 (4724)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4725

irigylem a tesód hozzáállását, bár én is ilyen laza lennék...

Előzmény: lafaty1 (4724)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4724

Első körben nyilván rákérdezek a tenyésztésre a következő találkozón. Más választásom nem lévén esetleg magánrendelés vonalon próbálkozok. Tesóm kb 10 éve szív vele. Azt mondja, hogy nem lihegi túl. Ha egy pisi után 3 perc múlva is mennie kell, akkor na bumm, elmegy. Elmondása szerint naponta olyan 20 pisilése van. mikor már nagyon zavarja, meg esetleg más tünet is van, akkor beugrik az urológiára, ott felírnak neki "valami szart", aztán megint jó egy ideig. Őnála akkor jött elő, mikor gyereket akartak, aztán alacsony lett a spermiumszám. Volt egy herevisszérműtétje, meg mindjárt egy kalap alatt megállapítottak neki egy prost chr-t. Megkérdeztem, hogy miket szedett rá idáig, aztán aszonta, hogy annyi cuccot, hogy már lövése sincs. Neki is megmondták, hogy ebből nem mászik ki. Tenyésztésre nem emlékszik Pedig maszek alapon is volt nem egyszer. Rendszeresen biciklizik, és érdemben nem fogalakozik a kérdéssel.

Előzmény: Ricciardo (4723)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4723

Ha kell, akkor az asztalra csapsz, mert ha nem teszed, akkor így sem érsz el semmit, mert feleslegesen jársz oda tenyésztés nélkül. Nemcsak típus szerint különbözik a bacik érzékenysége, hanem még azonos fajta is van hogy egyik személynél érzékeny az adott gyógyszerre, másiknál már rezisztens. Épp ezért kell tenyésztés. Attól is függ hogy akitől elkaptad, mennyit AB-ztatta magát, mennyire szoktak hozzá a gyógyszerhez. Nem tudom elképzelni hogy közelebb nincs egy normális orvos. Szomszéd városban vagy valahol. Bár már azt sem tudom milyen tüneteid vannak, mert amit leírtál legutóbb hogy csak vizelési inger, akkor az nem nagy baj abban az esetben, ha tényleg 3 óránként mész, ahogy leírtad. Ha valóban nagy lenne a baj a vizelési ingerrel kapcsolatban, nem bírnál ki 3 órát, hanem erőlködnél a wc-n minden 20 percben.

Előzmény: lafaty1 (4722)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4722

És akkor most milyen irányba induljak? Csapjak az asztalra? elhajtanak. Menjek vmelyik nagynevűhöz? Tőlem Bp 2 óra kocsival. Mi legyen?

Előzmény: Ricciardo (4721)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4721

Csak azt nem értem mire fel írtak fel augmentint? Nem volt tenyésztés, de AB-t írtak fel, amivel elismerik hogy bacifertőzésed van. Mert AB csak baktériumra való. Szóval kiírják, de tenyésztésre nem veszik a fáradtságot. Az E.coli is elég gyakori, és ha azod van, akkor 100 csomagot is megehetsz, nem fogsz meggyógyulni.

Előzmény: lafaty1 (4719)
520xd Creative Commons License 2015.06.05 -1 0 4720

ez az egész egészségügy egy vicc, totál telibeszarnak az orvosok mindent. neked kell kajtatnod, utánajárnod a saját dolgodnak, mert más nem fog vele foglalkozni, még alap szinten sem.

Előzmény: Törölt nick (4717)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4719

Jobboldali mellékeheregyulladásom van, krónikus prosztata prosztatagyulladásom, meg vesemedence tágulatom.

A mellékhere gyulladást egy duzzanatból állapították meg, ami nyomásra nem érzékeny. A prost. chr-t tapintás alapján állapították meg. Az viszont érzékeny. Az uh 20 ml residuumot mutatott mindkét alkalommal.  A vesemedence tágulatot 2-3 napos görcs után egy kőre fogják, ami se az uh-n, se a rtg-nen nem látszik. Mindez 05.11. óta történt velem. Azóta bement a prost chr-re 3 doboz augmentin, meg 1 doboz diclofenac kúp. A vesregörcsre bement 2-3 dicl. kúp, 8-10 db no.spa, 6-8 algopyrin, szedem a rowatinexet, napi 2 ekanál tökmagolaj,és szedtem 4-5 Tamsudilt, amit abbahagytam. Utána csípett tán a húgyvezeték, meg érzetem a hólyagom, de az már elmúlt. Van enyhe vizelési ingerem, de ma pl 2-3 óránként pisilek. Átalszom az éjszakát. Fájdalmaim nincsenek. vizelet nem véres. Ejakkal nincs probléma. Itt tartok most. 

Előzmény: Törölt nick (4717)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4718

azok a tünetek amiket leírtál, lehet hogy a prosztatád a rossz. De ez teljesen mindegy is, lényeg az hogy tuti van bacid. Ragaszkodnod kellene ahhoz hogy tenyésztést csináljanak. Olyan nincs hogy egy orvos visszautasítsa a beteg kérését. Ha ökör az orvosod, akkor menj máshová. Nem csak urológus, hanem bőrorvos is le tudja venni a mintát, de még a körzetid is. Én pl. farmakológiára járok ezzel. A prosztatagyulladás ezerarcú betegség. Sokféle tünetet okoz, mindenkinél mást. És sok szervedre ráterjedhet a baktérium, ami más egyéb betegséget előidézhet. Ezért kellene kiderítened milyen bacival állsz szemben. Pl. olyan AB ami enterora jó, E.colira már nem.

Előzmény: lafaty1 (4716)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4717

ez vicc.

de akkor igazából neked a veséd a rossz, nem is a prosztatád?

Előzmény: lafaty1 (4716)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4716

Az égvilágon semmi. Egyszer voltam urológusnál. (bocs, a vesegörcs miatt kétszer). 8-án kell visszamennem, akkor akarnak uroflow-t csinálni. Tartok tőle, hogy az sztkban nem ismerik a tenyésztés szót... Kérdeztem maszek alapon is. 2-3 hónapra kaphatok időpontot. A költségeket meg se mertem kérdezni. Asszem erre felénk (Veszprém környéke) 7 ezerért nyomhatod le a kilincset az urológus ajtaján, és akkor még csak a rendelőbe léptél be...:(

Előzmény: Törölt nick (4715)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4715

volt bármilyen tenyésztésed, bakter, std?

Előzmény: lafaty1 (4714)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4714

Csak az a fura, hogy olyan tünetekre írták fel a Tamsudilt, amik nekem nem is voltak. Aztán hogy leálltam, erre megjelentek. Újra szedni meg félek a retro ejakmiatt... hm ördögi kör.

Előzmény: Ricciardo (4713)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4713

Ha úgy érzed hogy használ, akkor szedd.

Előzmény: lafaty1 (4712)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4712

Üdv. Mint mondtam, fájdalom nincs. Csak pisilési inger. de az előtte nem volt.

Előzmény: Ricciardo (4711)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4711

Ha jobban érezted magad míg szedted, akkor szedd továbbra is. De ha nincs már fájdalom, akkor inkább ne szedd.

Előzmény: lafaty1 (4710)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4710

Szóval. Következő a helyzet: Abbhagytam a Tamsudilt, mert volt pár retro ejak, megrémültem, vagyishogy beletettétek a bogarat a fülembe. napi 1 db-ot szedtem talán 4-5 napig. Abbahagyása után néhány napon belül megszűnt a retro, de megjelent egy irritáló, csipőSZERŰ érzés inkább a pénisz, meg a hólyag környékén. Ez tartott egy napig. Azóta fájdalom, csípés nincs, a vizelés gyakorisága úgy-ahogy (2-3 óránként), viszont maga az inger azóta megvan. Én örülnék legjobban, ha ez nem gyulladás lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!