Keresés

Részletes keresés

Kola Creative Commons License 2000.06.14 0 0 24
Hi

A mai Színes sportban volt egy cikk Kristontról.
Megkereste egy portugál II. osztályú klub, az ETO és a Zete.

A Motimosok jöhetnek, Farkast szerintem már tavasszal is ki kellett volna próbálnia az öregnek.

Kola
Hajrá ETO!

Pityu Győr Creative Commons License 2000.06.14 0 0 23
Azt, hogy kiket igazolunk azt bárki meg tudja mondani: senkit. Az idei keretből vedd ki a Csiszárt, Ferenczit, valoszinuleg a Rosát, Salegeant, esetleg a Baut meg a Herczeget, adj hozzá pár ifistát, a Motim kölcsönjátékosait (pl Zahoran, Oross, Farkas), meg a visszatérő Sütörit és kész a jövő évi keret.
Hogy milyen lesz mondjuk a kezdőcsapat? Kiszámithatatlan.
bala Creative Commons License 2000.06.13 0 0 22
Megtudna nekem valaki mondani hogy kiket igazoltunk, milyen cspattal vagunk neki a bajnoksagnak.Ugyanis regen olvastam ujsagot:(
Előzmény: Pityu Győr (21)
Pityu Győr Creative Commons License 2000.06.12 0 0 21
Eléggé megoszlanak a vélemények a jövő évi csapattal kapcsolatban, rajtunk is érződik a bizonytalanság, ami az egész klubbot körülveszi. Mindenesetre a hozzászolásaitokból kiderül, hogy valamennyire mindenki félti a csapatot.
Egy biztos: legalább hajtós kis csapat lesz jövőre az ETO-ból. Szerintem ha túléljük a következő szezont, utána beérnek a fiataljaink akkor viszont hosszútávon jó lehet az ETO. Tehát összeségében kisbandyval egyetértek, nem kell előre temetni a csapatot. Különben is nem csak rutintalanokból áll az eggyüttes, hiszen a kispadon ott ül majd (mindannyiunk megelégedésére) egy igen tapasztalt mesteredző! :)
bala Creative Commons License 2000.06.08 0 0 20
Reménykedjünk!
Más: hát ez a magyar focivalóság...
Hercegh-ről nem akar lemondani az Újpest....hihetetlen.Ferenczi esetleg nagykegyesen elméltóztatik igazolni az MTK hoz....
Csiszárért versengtek a csapatok...Somogyinak elfogathatatlan feltételeket kináltak
Siralmas magyar focivalóság
Előzmény: Inner Circle (3590)
Wégé Creative Commons License 2000.06.08 0 0 19
Bizzunk benne, hogy a próféta szólt belőled! :-)))
Sajnos én nem vagyok ilyen optimista. Meglehetősen nehéz csoportba kerültünk, szerintem a Nyír1-el, a Kispesttel, a Haladással és a Sopronnal kell megküzdenünk a 4.-6. hely valamelyikéért. Ehhez kellenek rutinos játékosok is. Azt meg nagyon elgondolkodtatónak tartom, hogy az a Garami nem tudott idáig a fiatalokra építeni, akit a legjobb utánpótlás edzőnek titulálnak. A beépítést nem akkor kell elkezdeni amikor nincs pénz játékosvásárlásra!!!
Előzmény: kisbandy-KA (17)
kisbandy-KA Creative Commons License 2000.06.07 0 0 18
Bocs,Bala.
kisbandy-KA Creative Commons License 2000.06.07 0 0 17
A fiatalok,hogy eddig nem nagyon produkáltak abban Garaminak van nagy "érdeme",hiszen csak per-
ceket játszatja őket,nem bízik bennük.Persze ezt ők is érzik és így nem csoda,ha a pályán megremeg a lábuk,nem tudják valós tudásukat adni.
Világos,hogy amíg a csapatban vannak rutinosnak
mondott már előzőleg bizonyított játékosok,addig
rájuk kell építeni a csapatot. De ami a lényeg:
csak addig,amig az eredményekben ez meg is mutat-
kozik.
Szóval a következő szezonban úgy néz ki ,hogy Ga-
rami rá lesz kényszerülve sok fiatal játékos be-
építésére.Balu,én máig is azt érzem,ez lesz az
ETO felemelkedésének az egyik kulcs momentuma.

Wégé Creative Commons License 2000.06.07 0 0 16
Garami.
Előzmény: bala (15)
bala Creative Commons License 2000.06.07 0 0 15
Akkor ki marad????
Mert érkezőkről eddig nem hallotam.
Előzmény: Wégé (14)
Wégé Creative Commons License 2000.06.07 0 0 14
Sajnos már az is fixnek tűnik, hogy Hercegh visszamegy Újpestre.Idáig jutottunk, hogy már őt is sajnolom, hogy elmegy.
bala Creative Commons License 2000.06.07 0 0 13
Én sajnos nem nagyon bízok a fiatalokban.Mert amit eddig produkáltak (talán Erős és talán-talán Nagy kivétlével) nem sok.Az meg hogy juniorbajnokságot nyertek, annak fényében hogy mit produkáltak a váci ill. diosgyőri juniorok....
A motimban játszók meg....
Félek kevés lesz!
Előzmény: face_ (12)
face_ Creative Commons License 2000.06.06 0 0 12
CSő
Szomorúan hallom, hogy tőlünk csak eligazolnak, de nem jön helyette senki, ami nem túl biztató a következő szezonra, mely szerény véleményem szerint jóval keményebb lesz mint az idei (bár ennél gyengébb már nem igen lehet). Azért bízom benne hogy bennmaradási gondjaink nem lesznek.
Ez az új dizájn kurva szar, a jelszómról nem is beszélve.
Wégé Creative Commons License 2000.06.06 0 0 11
Szerintem az arany középút a megoldás. Tény, hogy muszály fiatalítani és a saját nevelésű játékosok sem rosszabbak azoknál akit drága pénzen hoztak ide. Gondoljatok csak Pest-re, Markovicsra, Bajuszra de nekem Kiser játéka sem volt fenomenális érzés. Így (vagy jobban) akármelyik juniorunk is elfocizik. Nagyon sajnálom, hogy nem történtek gyökeres változások a klubnál. Persze ezt így is meg úgy is lehet nézni, hisz a másik oldal meg azt mondja, hogy nálunk stabil a vezetés...
Ahogy a mai Kisalföldben olvastam Stark valószínüleg csak átutazóban van Győrben. Esetleg Sütike marad, bár nem tudom, hogy nyerünk e vele valamit. Ahogy tudom Vasas és Bau nagyon el akarnak menni, de Ferenczi is menne. Csak kavar mint a hétszentség. Tuttko biztos vagyok benne, hogy a faszi nem maga találja ki a szövegeit. Persze elég ha megnézitek azokat akik körülveszik, az mindent elmond. Persze ezt nem azért mondom, mert felakarnám menteni a felelősség alól.
kisbandy-KA Creative Commons License 2000.06.05 0 0 10
Szerintem nem kell félni a fiatalok mélyvízbe
dobásától.Gondolok itt:Csonka,Golovitzer,Károlyi,
Segovics,Tereny,Nagy,és Erősre.Az utóbbiak már
bizonyítottak és a többiek sem vallottak szégyent,
ha bedobták őket.Mennyivel jobbak az öregek? Ha
visszaemlékezem az elmúlt szezon negatívumaira,
akkor mindíg csak a rutinosnak mondott játékosok-
kal kapcsolatban átkozódtunk.Egy öreg kell bizto-
san.Mondjuk Somogyi középre,aki összefogja,irá-
nyítja a fiúkat.Ők még bizonyítani akarnak és ha
kell megtudnak halni a pályán.És.Ezek a fiúk a
98/99-es szezonban junior bajnokságot nyertek!!!!
Én csak egy bökkenőt látok:Garami.
gg_ Creative Commons License 2000.06.05 0 0 9
Sziasztok ebben az uj dkban bar nemtudom jo-e? a regit el sem fogadta meg nem engedte hasznalni a nicket es a mailt sem...

egyebkent irjatok neveket, kik mennek...
es mi van a Somogyival es a Starkkal?a Ferenczy meg ugyanolyan mint volt, es fenntartom, hogy ahogyan jatszott olyan rosszul csak szandekosan lehet jatszani, majd meglatjatok, elmegy es egybol jobban fog neki menni, de azert menjen minnel elobb...
a Garami meg szerintemis csak penzkimelo megoldas, bar ha kiesunk a Bbe nemtudom hogy latjak majd...
a Reszeli meg ugysem jon vissza szerintem amig az oreg itt van, ugye?
es nehogyma elmegy a Herczeg is vissza ujpestre, akkor mar tenyleg ifi lesz, es szerintem nem kene kovetni a vac peldajat... :( mindenhol erositenek mimeg lemaradunk aztan majd kuzdhetunk a sopronnal joool :(
szoval irjatok meg hogy ki megy es ki nem es milesz a csapattal...

Előzmény: bala (8)
bala Creative Commons License 2000.06.05 0 0 8
Sajnos nekem is van egy olyan szörnyű gyanúm, hogy a fiatalokkal nagyon nehéz lesz odaérni a legjobb 12 be.Bár ne lenne igazam
Ferenczi meg nemtom, hogy mit gecizik, mer a tavaszi produkciója után,max megye3 érdeklődése lenne realis!!
Előzmény: Gozo_d (7)
Gozo_d Creative Commons License 2000.06.05 0 0 7
Egyetértek.A csuklós busz menjen ahová akar.
röhej,hogy még versengenek érte ezután a tavasz után.
Az viszont elkeserit,hogy nem akarunk senkit sem igazolni.Bár ha olyanokat igazolunk mint Markovics akkor inkább tényleg ne.most kéne erősiteni hogy az új felállásban is első osztályuak maradjunk.Szerintem szép cél a győri fiatalok beépitése,de erre nem mehet rá a csapat első osztályu tagsága.
Gozo
kisbandy-KA Creative Commons License 2000.06.03 0 0 6
Azt hittem már soha nem érek ide.
Hajrá ETO !
Pityu Győr Creative Commons License 2000.06.03 0 0 5
Undoritó ez az új kocsma.
Ráadásul nem fogadja el a régi belépőmet, igy újra regisztráltam és kaptam egy nagyon buta jelszót.
Na mind1, HAJRÁ ETO!
Kataca Creative Commons License 2000.06.03 0 0 4
odakerült. Hajrá ETO!
Előzmény: Wégé (0)
Cseszregi Balázs_d Creative Commons License 2000.06.02 0 0 3
Általában csak olvasom ezt a topicot, de most lenne hozzáfűznivalóm.
Most olvastam a www.sportforum.hu-n, hogy Reszeli otthagyta a Kispestet. Megmondom őszintén nagyaon remélem, hogy azért mert mégiscsak észhez tértek és visszahívták Győrbe. Garamival akár már a csoportból kieshetünk.

Ferenczi meg menjen ahová akar.

Mr. Jabba_d Creative Commons License 2000.06.02 0 0 2
Sziasztok!

Szoval eloszor is nekem kurvara nem tetszik ez az uj kocsma. Mindegy.

Szerintem a Jozsi bacsi megtartasa penz megtakaritasi szandekot szolgal mert igy nem kell kulon fizetni a szakmai igazgatot es az edzot.

Az atigazolasokrol:

Nekem szemely szerint a Rosa jateka tetszett, meg kellene tartani.

Baumgartnertol nem voltam elragadtatva.

Somogyi, a kedvencem jon?

A legnagyobb geciseg amit a Ferenczi csinal. Egy ido utan olyan szintre jut hogy senki sem hisz igeretenek Magyarorszagon. Nem ertem viselkedeset. Mondjuk azok alapjan amit hallottam rola a Bercsenyibol, el tudom kepzelni milyen lehet. Allitolag egyszer eltorte a Bercsenyi balon a baratnoje orrat ( igaz az asszony massal lassuzott vagy kevert eppen).

Előzmény: Wégé (-)
Mr. Jabba_d Creative Commons License 2000.06.02 0 0 1
Hi!
Wégé Creative Commons License 2000.06.02 0 0 0
Ja és amíg el nem felejtem! Minden ETO szurkolónak KÖTELEZŐ a kedvencek közé elmenteni ezt a topicot!!!!
Wégé Creative Commons License 2000.06.01 0 1 topiknyitó
A kedvenc csapatunkról szóló topicot átmentettem ide. Várom a kocsmatársakat (kisbandy, PG23, Mr.Jabba, Balu, Gozo, Parmalat, Pityu, face2 és mindenki akit most nem írok ide) további csevegésre.
Igaz, hogy most 2 hónap szünet de lehet dumálni az átigazolásokról is.

Minden nehézségünk ellenére: Hajrá ETO!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!