Keresés

Részletes keresés

d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1746
Szóval kedves mindenki! Otthon ne felejtsétek magatokat pénteken! Minden rendes fetisisztának, aki él és mozog, ott a helye a partinkon!
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1745
Hali! Remélem nem baj, hogy én válaszolok betaville helyett. Átöltözés a múltkor is volt, most is lesz és igyekszünk még jobban megoldani. Gyere!
Előzmény: lack&leder (1731)
karieee Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1744

Kedves Vivienn!

 

Teljes mértékben átélem problémádat hisz ugyanebben a "csizmába" járunk.

Sajos mi is 42es csizmát keresünk de már nagyon régóta. Kissebb eredményeket már értünk el találtunk helyeket,de nagyon béna talpuak voltak.

Te merre lax? Van egy pár ötletünk hogyan én honnan szerezzünk be. Ha gondolod nagyon szivessen segitünk,de ha valami infohoz jutsz kérlek tájékoztass.

Többen embertől már hallottam pesten a nagy bevásárló központokba kell nézni mert ott van.

Hát tervezünk egy pesti utat. De nem sok reményt füzünk hozzá.

Te hogy állsz ez ügyben?

Kérlek tájékoztass terveidről.

Köszi

Szia

 



rubber68 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1743

Kis kiegészítés az elöbbihez!

 

Előzmény: rubber68 (1742)
rubber68 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1742

Szia Viviven73!

 

Te kerestél hosszú csizmát? Ha nem akkor annak akit érdekel - ttp://www.orion.de/.

Mint már írtam ők a szexshoppal ( magyar intim posta ) vannak kapcsolatban és rajuk keresztűl lehet rendelni.

 

Előzmény: vivienn73 (1732)
Gummiboy Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1741
Sziasztok !

Szóval ... hogy is nézne ki ez az üzlet ? Gondolom szó sincs valamiféle kizárólagoságról, vagy ilyesmi... Mondjuk inkább megvettetek egy nagyobb tételt bizonyos %-al olcsóbban és azokat fogjátok eladni itthon? Lehetne többet tudni a dologról ?
Előzmény: allfetislove (1725)
Dave_K Creative Commons License 2004.12.13 0 0 1740

A BlackDream-től rendeltem  pólót:

www.blackdream.hu

Előzmény: Törölt nick (1738)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.12 0 0 1739

szia Vivienn:)

Lehet, h csak "téli szünet"... bár nem hinném.. elég drágának tünt nekem, és messze nem volt annyira jó.. bár, ami jó volt, h 40-es méret fölött is lehetett kapni csimzát, bár a választék azért nem volt túl nagy.. :-/

remélem, találsz vhol megfelelőt! :)))

üdv:

-Gummigirl-

Előzmény: vivienn73 (1737)
vivienn73 Creative Commons License 2004.12.11 0 0 1737
Szia Gummigirl! Köszi szépen az infót, megnézem! A WildC.-nél semmi nem volt kiírva, de valaki azt mondta egy másik fórumon, h 2 hete már bezárt. Amúgy nem kérdeztem meg a szomszéd boltost. Viszont eszembe jutott, h van egy mobil elérhetőségem a bolthoz. Felhívom és ha megtudok valamit jelzem nektek!
Előzmény: Gummigirl (1733)
Dave_K Creative Commons License 2004.12.11 0 0 1736

Kedves GG!

 

Nem tüntem el, csak mostanában nem szólok hozzá a fórumhoz, de lelkesen olvasom. A bulira pedig menni fogok, ez persze függ attól is, hogy megjön-e a gummipólóm, amire már jobbak a kilátások :) és nem akarok ismét felháborodást okozni azzal, hogy normál pólóban megyek.

 

Üdv: Dave

Előzmény: gumigitta (1734)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1735

Szia kedves d3n3v33r !  Ne izgass mert nem állok jót magamért. Egyébként én komolyan gondoltam, de hogy gömbölyű legyen a dolog (ne csak a lufi ) írj a gumigitta@freemail.hu-ra milyen méret, szín és mivel fújva( levegő vagy hélium ) illetve mikorra?

üdv GG

Előzmény: d3n3v33r (1729)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1734

Hello Dave ! Tényleg eltüntél egy kicsit vagy csak én nem látlak? Jössz 17.-én ? Ha segit szivesen felveszlek és mehetünk együtt.(van még két hely a kocsiban )

 Üdv GG (gumigitta )

Előzmény: Dave_K (1577)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1733

Sziasztok :)

42-es csizmát, talán, de tényleg csak talán a nyugati aluljáróban találhatsz, olyan üvegtalpút.. de lukacsos, tehát nem teljesen zárt.. és nem tudom, van-e a méretedben.. :-/// viszont szandiból elég nagy a kinálat, és viszonylag nagy méretben.. :)

a WildCats-nél nincs kiírva, miért van zárva? v a szomszéd boltos nem tudja véletlenül?

üdv:

-Gummigirl-

Előzmény: vivienn73 (1732)
vivienn73 Creative Commons License 2004.12.10 0 0 1732
Sziasztok! Nem tudjátok miért van zárva a WildCats? Van esetleg ötletetek, hol tudok hasonló dolgokat beszerezni?pl.42-es csizma stb.Köszi a segítséget előre is!
lack&leder Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1731
Hali!
Régen írtam,de a fórumot azért olvasom.Betaville!Lesz valami átöltözési lehetőség?Nagyon makulátlan lakkcsizmákat sikerült beszereznem, de ennek még a tárolása is probléma itthon nemhogy az öltözés.
Ráadásul a céges buli is akkor van,másnap meg vizsga a suliban...igaz,majd valahogy megoldom,nagyon szeretnék másodszor is ott lenni veletek!!!!!
Előzmény: betaville (1727)
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1730
Te meg vigyázz, nehogy Téged csomagoljalak abba az XXXL-esbe. :))))
Előzmény: Latex Bond (1718)
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1729
Kösz a lufitippeket, felkapom a tűsarkúimat és már el is kopogok a bótba. :)) Ha pedig beszállsz pár darabbal a buliba, a bejáratnál nyomok egy pár cuppanós sötétvörös rúzsos puszit az orcádra! :)))
Előzmény: gumigitta (1719)
rubber68 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1728

Sziasztok!

 

Én már vásáróltam az erotikashowtól. ( 1126 Böszörményi u. 20-20 ii. emelet 393-5101 ) Ami a lényeg, hogy nagyon normálisak és ha kell személyesen is belehet menni hozzájuk, ha valakinek gondot okoz a postán való rendelés. Sajnos latex cuccokból náluk is nagyon kevés van. Női azért akad. Egy, két gyönyörű és izgató hosszú estélyi pl. DE, az ORION.de-vel vannak kapcsolatban és ha akar valaki onnan valamit rendelni, egyeztet velük, kiszámolják a forintban fizetendő árat ( ami az orion lapján lévőnél olcsóbb!!!! ). Annak kb. a 30%-át kell előre befizetni és már rendelik is a terméket.

Ami a rosz, hogy ott is a legtöbb termék nagy része M és L-es méret. De ki kell fogni. Nekem sikerűlt:)))  Panaszkodtam nekik, hogy a férfi dolgokból nagyon keveset tartanak. Ezt az igényekből már ők is látják és bár igénytől függően de folyamatosan bővítik a választékot. ( Sokunk örömére )

A minőségük jó és vastag. Bár a szaguk kicsit túl erős. Nem a gumi "illata" erős hanem valami más szaga is van. Biztos valami formaleválasztó lehet. De az igazi fetisisztáknak ez nem számít. Állíthatom, tapasztalatból. Már szerzett pár kellemes percet nekem és a páromnak:)))

 

Na soksikert mindenkinek!

 

Előzmény: djt-122 (1722)
betaville Creative Commons License 2004.12.09 0 0 1727

Kedves allfetislove! Kérhetek Tőled vmi elérhetőséget a fetishparty@freemail.hu-ra?

Üdv :B.ville

Előzmény: allfetislove (1725)
djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1726
itt a fórumban is beirhatnád ha megnyilik a bolt,persze cimmel,meg nyitvatartással,stb,stb.Sok sikert hozzá.Lehet hogy magam is benézek majd.
Előzmény: allfetislove (1725)
allfetislove Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1725

Sziasztok

 

eddig nem akartam nagy dobra verni de sikerült megállapodni a Demask céggel, és úgytűnik sikerül indítani egy üzletet itt Budapesten.

Bár nemcsak Demask hanem egyéb gyártó termékei is lesznek - árban és minőségben egyaránt versenyképesen.

Ha megérkezik végre, viszek bemutatót a bulira.

djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1724
Kicsit elkéstem vele de mindenkinek hasonló mikulást kivánok!
djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1723
djt-122 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1722
Hali mindenkinek.
Néztétek már ezt a shopot?Van egypár lakk meg latex cuccuk egész jó!
www.erotikashow.hu
PeterPain Creative Commons License 2004.12.08 0 0 1721

Üdv

 

Régóta foglalkozom azzal, hogy 'zenéket' írok a magam és barátnőm szórakoztatására a 'meredekebb együttlétekre' :o)

No, gondoltam egyet és összeraktam egy weboldalt, ahova kitettem az első komplett lemezt, amit hamarosan követ a többi készülő is. A teljes album csak vásárolható, de három track-részlet letölthető az oldalról.

 

Ha tudtok, hallgassatok bele, mert itt a fórumon ti legalább értitek a lényeget...

Kiváncsi lennék a véleményetekre!
Jó és rossz kritika egyaránt jöhet :o)

 

Ja, a cím: www.peterpain.com

 

 

Köszi

PP

Entwined Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1720

üdv mindenkinek!

 

17-ei bulin ott leszek fotósként (az egyik pár "hivatalos" fotósaként) ha valaki igényli, h készítsek róla fotókat, szóljon oda nyugodtan, gépben 512-es kártya van, szal fér rá bőven :)

 

amúgy mesélhetnétek egy kicsit, hogy zajlik egy ilyen buli, konkrétabb program van? milyen a zene?

gumigitta Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1719

Kedves denevér ! második nap, második éca: Lufi Land Bp. VI Andrássy út 5. Több száz féle lufi 22 Ft-tól több ezer forint-ig, a simától a mintásig,  csak levegővel fújható és héliummal tölthető. ( ezt ott helyben fel is töltik )Az árak is úgy vannak megadva, hogy üresen, legővel vagy héliummal töltve. Ha az eddigi tippek nem jók valamiért akkor még nyomozok tovább. ( pl. magyar gyártókról is hallottam ) Ha a 17.-ei bulira keresel szivesen beszállok néhány darabbal én is.

üdv mindenkinek! 

Előzmény: d3n3v33r (1713)
Latex Bond Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1718

Szia Denevér !

 

Pontosan erre az üzletre gondoltam én is, amit Gumigitta említett az iménti hozzászólásában ! Ezt javasoltam Neked priviben, csak nem jutott eszembe a pontos házszám... Szerintem is oda menj el lufiért, mert elég nagy választékuk van !

Egyébként a legnagyobb méretű lufiba már Te is beleférsz !!! :o)))))))))))

 

Üdv,

L.B.

Előzmény: d3n3v33r (1713)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.07 0 0 1717

Kedves d3n3v33r ! Bár mostanában nem szóltam hozzá a topichoz azért élek és lelkesen olvasgatom. ( és készülök a bulira ) Szóval a hozzászólásodat olvasva elindult a kis hangya az agyamban, én meg a városban. Az első napi eredmény DECO-CENTER Budapest Rákóczi u. 63 Tel.: 323-07-89 Az alábbiak hagyományos göbbölyű lufikra vonatkoznak felfújt méretben. 30 cm 40 Ft 14 féle szín,(közte ezüst) 

  50 cm 250 Ft kb. 7-8 féle színben. Az 50cm-es hez hasonló van 80 cm, ( 700 Ft) 120 cm,( 1625 Ft ) 160 cm-es méretben ( 3250 Ft )

Üdv gumigitta !

djt-122 Creative Commons License 2004.12.06 0 0 1716
Azért ezzel az ebay el vigyázzatok.Saját tapasztalatomból tudom,ha nem bankkártyával fizetsz,ugye milyen egyszerü megfejteni valakinek a pin kódját?-hanem banki átutalással,egyes bankok akár 12 EUR t is felszámolhatnak idegen bankköltségnek,miután te már egyszer itthon kifizetted forintban.Nem rossz ugye?Illetve mégegy.Veszélyes dolog biztositás nélküli csomagban rendelni,bár igaz olcsóbb,mert esetleg nem jön meg a várva várt csomag,mint pl nekem a kabátom,bár az eladó állitotta hogy feladta.És ha biztivel rendeled a posta akár 20 EUR is lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!