Keresés

Részletes keresés

Antonius Pius Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4754

Ez igaz lehet....nekem egyetlen egyszer tudtak kimutatni baktériumot a vizeletből 3 év alatt, pedig nézték minimum 10-szer, de csak a masszázs után jött elő egyszer e-coli, minimális csíraszámban.....mondjuk gyógyszert kaptam rá, utána már az nem jött elő, mert nálam az alap probléma a kiírthatatlannak tűnő ureaplazma, ami valószínűleg a bal mellékherémbe fészkelte be magát, mert ott van egy borsónyi keményebb képlet benne, és magömlés után a bal herém mindig fáj. Ultrahanggal nézték, de csak annyi látszik, hogy a vezetékek-csövecskék meg vannak duzzadva a mellékherében, olyanok benne mintha full visszeres lenne, de nem visszér, hanem a mellékhere csövecskéi. A magömlés végén mindig megkeményedett kocsonyás ondó ürül, olyan alakúak ezek a keményebb képletek, mint valami kis giliszták...lehet, hogy ez a megkeményedett anyag mellékhere megduzzadt csövecskéiből jön, és ez fertőzi vissza minden magömlés után a rendszert?

Előzmény: Bohanon (4753)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4753
Mondom nekem vizelet negatív, prosztata masszatumban van csak! Nem hülyeség amit mond az öreg. Lehet hogy máshol ilyenkor rafogjak arra hogy abakterialis prosztatitisze van az embernek. Más idősebb orvos is mondta, hogy baktérium mindig van. És mondom én nem is P hez járok.
Előzmény: navon7 (4742)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4752
Kérdőjel lemaradt
Előzmény: Bohanon (4751)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4751
Nekem masszazs/sex után 3-4 nap nagyon rossz amúgy is. Rohadtul csip, aztán már csak picit. Nem csak ettől van. M
Előzmény: Ricciardo (4749)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4750

Értem, hogy mit mondasz, de nem lehet, hogy csak az alvó nyavalya "lobbant be"?

Előzmény: Ricciardo (4749)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4749

Emléxem tavalyról minden tünetére hogyan kezdődött. Arra is, hogy 3 nap húgycsőgyulladás után hogyan terjedt rá a prosztatámra is. És most ugyanaz. Tudtam hogy kockázatot vállalok, mert a barátnőm is baktériumos. Lehet hogy már csak beképzelem, mert gumival hogy a rákba??? Csak az a furcsa hogy fokozatosan javultam, már nem volt semmi bajom, a szex után meg jöttek a tünetek... De ettől függetlenül lehet hogy csak én variálom túl a dolgokat.

Előzmény: lafaty1 (4748)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4748

Hát, nem tudom. Ha pár nap tünetmentesség már teljes gyógyulást jelent, akkor elvileg én sose voltam beteg. Szerintem ez sajnos nem így van. Nem a kedvedet akarom elvenni, félre nem érts, de itt a fórumon is biztos van olyan, aki néhány nap szabit kapott a fájdalom, meg a többi tünet alól. Vagy rosszul látom?

Előzmény: Ricciardo (4747)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4747

Szerintem én már meg voltam gyógyulva. Pár napig tünetmentes voltam amikor újrafertőződtem. Húgycső égéssel kezdődött, (mint akkor) már akkor tudtam hogy baj lesz.

Előzmény: lafaty1 (4746)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 4746

Hát együttérzek veled. Majd mindenképpen írd meg, hogy mi lett hétfőn.

Meg egy másik kérdés: Amennyiben ez a betgség az olvasottak alapján nem gyógyítható, akkor a sok ab mire van? Tüneti kezelésre? Vagy időlegesen meg is gyógyítja a pr.chr-? Mert józan paraszti ésszel az az ember gyógyul meg, akinek megszűnt a betegsége, nem? És bár nem olvastam az összes hsz-t, de annyira azért nem hemzsegnek a jelentkezők, akik ebből végképp kimásztak. Most akkor hogy van ez?

Előzmény: Ricciardo (4745)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4745

nincs olyan. Egyfolytában mar. De annyira, hogy nem bírom ki már... Hétfőn csináltatok. Vizeletet is kér. De hogy minek? Az nekem 10 ből 1 mutat valamit. Ha ilyen lesz még egy hétig és nem enyhül, tényleg felvágom az ereim. Nem akarok már tovább szenvedni. 1 év alatt majdnem meggyógyultam, most másodszorra is elkövettem a baklövést. Elég volt.

Előzmény: navon7 (4744)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4744

Tenyésztést mikor csináltatsz megint? Nagyon kíváncsi lennék, hogy mit találnak!  ( van olyan periódus, hogy szex nincs, és a fájdalmak is enyhülnek?)

Előzmény: Ricciardo (4738)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4743

Egyébként totál igazad van mindenben, amit leírtál.

Előzmény: bar,ll (4740)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4742

Kb.4 éve van a legsúlyosabb periódusom...Soha a masszázs utáni vizeletben semmilyen baktériumot, gennyet nem találtak!!! Sem a gyors tesztnél, sem a vizelet tenyésztése után sem.   Az ökörség alatt a sperma tenyésztést értettem! Amikor először voltam ( tavaly április, Pánovicsnál) azt mondta, hogy ad 2 poharat. 100%, mondta, hogy ha nem csinál masszázst, akkor az a tenyésztés negatív lesz...Felajánlotta, hogy ki is próbálhatjuk. Nem éltem vele. De szívesen megmutatnám neki a legutóbbi tenyésztésemet. Masszázs nélkül a legmagasabb csíraszám 2 baktériumra is...na ez az a pont, amikor véglegesen leszerepelt a vén hülye. Amikor, most , a Péterffy-ben , Dr. Szecsőnek megemlítettem, hogy a sperma tenyésztés előtt csinál-e masszászt, és elmondtam, hogy Pánovics szerint csak így mutatható ki a baktérium, azt t mondta, hogy bár ismeri Pánovicsot, de ez egy nagy butaság. A lelet Őt igazolta. Persze , ez nem jelenti, hogy Pánovics nélkül meggyógyulok. De vele sohasem, az tuti. Nála a legkisebb az esély. ( Hétfőn indul az imipenem intravénás kúra....)

Előzmény: bar,ll (4740)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 -1 0 4741

Nem vagyok orvos, de a masszázs utáni vizelet olyan embernek lehet szükséges, akinek kevés baci van a prosztatájában. A genny a prosztatából kerül be a vizeletbe, tehát sima ondófolyadék ami baktériumos. Akinek sok bacija van, elég lehet sima ejakulátum, de akinek keresni kell a baktériumot, annak mindenképp hasznos lehet.

bar,ll Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4740

Ez nem a Pánovcsi öröksége! Masszázs utáni vizelet egyébkéntk. Ezt így kell csinálni! Ha szakirodalomban utánaolvasol megtalálod. Nem a webbetegre gondolok. Nálad lehet, hogy hozza, mert már 30 éve be vagy gyulladva állítólag. Meg hidd el nem csak entero létezik a világon, hanem vagy 20 másik kórokozó. Teljesen logikus, hogy mivel ha megbújik a acinusokban, az egy sima vizelettel nem biztos , hogy ürülni fog. Na mindegy, tudom te alapól utálod az orvosokat. 

Ha meg nem talának baktériumot(mert nem is keresik) akkor meg mi a fasznak írnak fel antibiotikumot?????? Úgy érzem logikus a kérdésem.... És el is jutottunk az én problémámhoz: Nevezetesen az abakteriális prosztatitiszhez. Aminél nincs, nem volt, és valószínűleg nem is lesz kórokozó 50 tenyésztés után sem... Ami vérlázító, hogy telibefossák, hogy fiatal aktív emberk kivéreznek... Meg sem próbálnak normális kutatást kezdeni. Nagyságrendekkel ritkább, és enyhébb betegségek kutatására meg ömlik a pénz. Ez a nagy probléma. 

Előzmény: navon7 (4733)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.06 0 1 4739

nekem vizeletben semmi sincs. csak masszázs után

Előzmény: navon7 (4733)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4738

Szex előtt semmi bajom nem volt, utána meg minden. Első nap csak a húgycső égett, a 3. napon már megint a prosztatában a maró érzés előjött. Meg a gennyezés. A barátnőm valószínűleg fertőzött volt denem lett kikezelve, mert nem volt panasza. Volt neki citrobacter, enterobacter és streptococcus. Nem kapott rá AB-t, mert ökör női orvosa van. Gondoltam a gumi majd megvéd. Meg a f.szt.

Előzmény: navon7 (4737)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4737

Én is valószínűsítem, hogy így van. Ejakuláció utan van fájdalmad? Here...medence...húgycső...diszkomfort érzés..

Előzmény: Ricciardo (4736)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4736

Egy éve. Szerintem ha el is tünt, most visszajött minden, a szex hatására. Mert az entero mart ennyire...

Előzmény: navon7 (4735)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4735

Mióta van Benned entero?

Előzmény: Ricciardo (4734)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4734

Nekem se kellett soha masszázs, mégis ott volt mindig a baktérium. Max talán azoknak lehet jó, akikben nincs olyan sok baktérium.

Előzmény: navon7 (4733)
navon7 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4733

Ez a masszázs utáni ondó tenyésztés is Pánovics ökörsége....legutóbbi sima tenyésztésem hozzta az enterót, ecolit 10'5-ent...nem kellett hozza a nekem iszonyú fáfdalmas masszázs Pánovicstól...Egyébként kit gyógyított meg bakteriális pr. gyulladásból P.???? ( gyógyszerügynök nem számít) Főleg enterótól megszabadított valakit ez az AB király? Várom a válaszokat! Olyan valaki, aki legalább 1 éve entero mentes.

Előzmény: bar,ll (4727)
p83po Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4732

Első vizsgálat 7 ezer, + tenyésztés 7 Ezer, + gyógyszer felírása 1 ezres.De utána kontrollra már nem kérnek annyit olyan 3-4 ezer forint körül.Igaz én már régen voltam, azóta változhattak is az árak.Legalábbis én erre emlékszem.  

Előzmény: lafaty1 (4731)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4731

Szia. Pánoviccsal kapcsolatban milyen költségekre készüljek? Nemcsak a magánrendelés díja, hanem mindennel együtt?

 

Előzmény: bar,ll (4727)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4730

Mennyien szoktak lenni?

Előzmény: bar,ll (4728)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 4729

Tesómnak nem a műtéttől lett, hanem mikor megállapították a visszértágulatot, akkor látták, hogy  pr.chr is van. Utána jött a műtét.

Előzmény: Bohanon (4726)
bar,ll Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4728

Nem kell beutaló sem. 7-kor nyitnak. A bejáraton bemész balra, ott a kis ablaknál kell bejelenktezni. 

Előzmény: lafaty1 (4724)
bar,ll Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4727

Nem akarom elhinni, hogy itt tart az urológia, hogy képesek pozitív tenyésztés nélkül antibiotikumot felírni. 

Szerintem az összes orvost, akinél voltál, sürgősen felejtsd el!!!!! Menj be Budapesten az urológiai klinikára, vagy Pánovics magánrendelésére. Masszázs utáni vizelet, ondó tenyésztést kérj! Bár ő úgyise ezzel fogja kezdeni. Ha van bakterod/gombád/parazitád meg fogja találni, és arra kapsz majd célzott kezelést, nem vaktába minden szarságot, amivel sokkal többet ártanak. A vese parák is tisztázódni fognak, ott van mindenféle műszer, ami kellhet, és jó dokik vannak. 

Előzmény: lafaty1 (4724)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4726
Bakker nekem is volt ilyen műtétem, lehet hogy akkor történt valami? Igaz hogy 16 éve volt, de már ezen is gondolkodtam
Előzmény: lafaty1 (4724)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4725

irigylem a tesód hozzáállását, bár én is ilyen laza lennék...

Előzmény: lafaty1 (4724)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!