Keresés

Részletes keresés

csinnnKA Creative Commons License 2002.02.27 0 0 47
Yoghurtka!
Szóval hozod a "régi" (szokásos?) formádat?! :-)

Hati!
1. ÁGI: Utoljára '99 tavaszán beszéltem vele... mintha valami "üzleti vállalkozást" említett volna. S azzal a (szomszéd?) fiúval "kavart", aki már régóta szerelmes volt belé. Hiába no, a kitartás, ugye?! :-)
2. De a clauder.sotén még mindig a Te neved van kiírva!!! :-O
Sőt, mi több, a munkatársak között is szerepelsz.
Na mind1. Én valszleg alkalmatlan vagyok nagyobb méretű mélek fogadására, de pontosan nem tudom a felső határt (szóval lehet, hogy 1 próbát megér). Küldheted a freemailre, át van irányítva a munkahelyimre. :-)

Anita!!! :-*

Manó! :-*
"Qqch!"

Manó Creative Commons License 2002.02.27 0 0 46
JuraPark jelentkezik! Élljenek a kövületek!!!

Moncsi kedves...azok a reggelik igen jó bulik voltak:)) Ha tényleg összejön egy találka dobjatok meg egy emillel az info@aldebaran.hu ra

Zuni Creative Commons License 2002.02.27 0 0 45
Allveer, hogy Te most milyen jól nézel most Én mindig mondtam, hogy egy férfinek be kell érnie :)))) Már úton vagy!
Előzmény: Allveer (31)
aniTA Creative Commons License 2002.02.27 0 0 44
Husi vagyok, pusz mindenkinek (aki kér), mindjárt küldöm a linket Manónak, Donaldnak...:o)
hati1 Creative Commons License 2002.02.27 0 0 43
Már eljöttem a sote-rol, így a honlapomat is leszedtem onnan. Megvan CD-n, ha gondolod elküldhetem a képeket, csak írj egy címet, ahova tudsz nagyobb méretben is levelet fogadni.

Mi van az Ágival? Régen hallottam róla?

attila

Előzmény: csinnnKA (41)
mb2000 Creative Commons License 2002.02.27 0 0 42
drága csinn, ha azt mondom, hogy jelen pillanatban a bal kezemben frissen izolált Cynops dns mintát szorongatok, jobb kezemmel a tilos listára meg ide pötyögök, közben ezerrel szól a laborban az Air, akkor jellemeztem magam.
Előzmény: csinnnKA (41)
csinnnKA Creative Commons License 2002.02.27 0 0 41
Rögtön elájulok, hogy gyűlik a nép! :-)))
Esik, Allveer, Matula, Joghurt, Zuni, Hati, MuzX! :-*
Mintha visszasétálnánk a múltba... Noncsi elégedett lesz! :-)

Attila! :-)
Nem, már nem annyira (újabban a Culák Andi tartja).
Viszont épp az imént gondoltam rád, ahogy a Zuni hozzászólását olvastam... megvannak még neked a régi képek? (NonCsilla nap, Hades-bulik)
Képzeld csak, épp most akartam benézni a régi honlapodra... és nem találtam! :-(
Levetted/áttetted?

Meséljetek már, kivel mi történt az utóbbi pár évben... ki hogy van? :-)

olajbaro Creative Commons License 2002.02.27 0 0 40
Hol voltam én még akkor?
MuzX Creative Commons License 2002.02.27 0 0 39
Nocsak :))))

Sziasztok! :)))

Allveer Creative Commons License 2002.02.27 0 0 38
Nem én fotóztam, hanem a Norbi. Jól fényképez, dehát a táj se volt kutya. A csajomat egy fotós fényképezte, a többit meg csak úgy letöltöttem.

Csókolom!

Előzmény: hobe (36)
hati1 Creative Commons License 2002.02.27 0 0 37
Szia Noncsi!

Megkaptam az emiledet, s gyorsan jelentkezem, hogy vagyok még én is, ám!

Szia Csilla! :)

Tartasz még activiti partikat?

attila

Előzmény: Noncsi_ (29)
hobe Creative Commons License 2002.02.27 0 0 36
Jo az oldalad! A galaerias fenykepeket Te kovetted el?
Előzmény: Allveer (31)
Zuni Creative Commons License 2002.02.27 0 0 35
Sziasztok régi cimborák!

Én is úgy jártam mint Matula, de én tudom, hogy miért nem sikerült Zuniga néven bejutnom... A jelszó teljesen kiesett a fejemből, talán hipnózisban még visszajöhet, de addig is regisztráltam egy új nevet!

Jó nosztalgiázni egy kicsit!!! Ugye emlékeztek még Kati barátnőmre is? Neki én voltam a szócsöve, IRL viszont többször találkozhattatok vele is.

Jó lenne azért a tavaszi szabadtéri találkozó elött egy Hadest beiktatni azokkal akik már összefutottunk itt a Törzsasztalban, és akik még a következő napokban megjelennek... Tzatziki és túrógombóc... Nos, egyik délután/este, csak szép szolidan...

Apropó, a csinnnKa által is említett Hadeszes képek megvannak valakinek? Olyan szívesen megnézném mégegyszer....

Írjatok!!!!!

mb2000 Creative Commons License 2002.02.27 0 0 34
amúgy meg élet erő egészség, majdnem el is felejtettem.
mb2000 Creative Commons License 2002.02.27 0 0 33
Ráadásul úgy hallottam, hogy összeáll az Illés is...

Slágerrádió, nosztalgia? ;)

Joghurt jelen.

OldMatula Creative Commons License 2002.02.27 0 0 32
Képzeljétek, alig tudtam bejutni! Valaki már bitorolja a Matula márkát. De azért Ti még tudjátok; ki vagyok, úgye.
Noncsi !!! csinnnKA !!! és még a többiek !!!
Hát hogy vagytok kedveskéim ?
Megmelegedett a szívem, mikor megkaptam Noncsi emiljét. Pedig még csak 6-7 éve a Presszónak. Úgy látszik ettől már mi lettünk a "Nagy Öregek" ???
Nagyon jó csapat volt, szívesen hallanék rólatok.
Hol van ZöPö? Troppauer? Zuniga? mano? csiga? stb?
Nekik nincs kedvük nosztalgiázni?
Előzmény: Allveer (31)
Allveer Creative Commons License 2002.02.26 0 0 31
Hello,

értesítsetek az időpontról, oszt lesszamilessz.

Csókolom.
www.allveer.hu

Esik Creative Commons License 2002.02.26 0 0 30
jé, egy Noncsi:-)))
Előzmény: Noncsi_ (-)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.26 0 0 29
Konkret 5let meg nincs, csak a szandek. Osszedugom a fejem ZoPo-vel es Gennel, es kitalalunk valamit. Ha bejon a szep ido, akkor en leginkabb a szigetnek orulnek, utalom mar a 4 fal kozott megtartott talalkakat, imadom a tavaszt, es a napfenyt. :)
Mindenkepp eretesitek mindenkit a pontos idopontrol es helyszinrol!
N.
Előzmény: csinnnKA (28)
csinnnKA Creative Commons License 2002.02.26 0 0 28
Bizony, nekem is sok minden felsejlik a "régi szép idők"-ből, jókat marháskodtunk a presszóban és még többet röhögtünk az IRL találkozókon. Épp a minap nosztalgiázott nekem Johny mélben (még vele is tartom ám a kapcsolatot, úgybiza), hogy nemsokára 5 éve lesz annak, hogy félve "benyitott" a presszó "ajtaján", ahol is aztán felkaroltam. :-)
Egy jó ideig még nagy ritkán Kicsilány hívott fel telcsin... de most már velük is megszakadt a kapcsolat. :-(

Helyszín & időpont nekem mindegy (leszámítva, hogy sacc/kb. április közepéig majdnem minden szombatom foglalt), úgyhogy valamikor a tavasszal szívesen elmennénk bárhová. (Hades, Fregatt, Nagy Levin, ZöPö-sziget stb.)

Szervezel egy nagyszabású nosztalgia-bulit? Neked való feladat lenne Noncsi, igazi kihívás (na hallod, összeszedni minél több embert a régiek közül).

Na, most nyomás vissza dolgozni, mert ez a törzsasztalozás sem kevésbé veszélyes, mint anno a presszózás volt! ;-)
Puszi:
csinnnKA (leánykori neve: özv. Marhulovy Kompótné)

Előzmény: Noncsi_ (26)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.25 0 0 27
Gratulalok az uj jovevenyhez! :) Remelem, egy ujabb net-fuggo gyerkoc lesz belole is! :))
N.
Előzmény: Lokator (22)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.25 0 0 26
CsinnnKA!!!!
Mar vartalak! :)) Szamoltam a napokat, hogy vajon mikor nezel be ide is! :)))
Orulok, hogy masnak is hianyzik minden, en benne vagyok egy ujabb talalkaba, szerintem masok is szivesen eljonnenek!
Nanaaaa, hogy emlexem minden apro reszletre, hogy miket tudtunk kitalalni az ilyen bulik alkalmaval! Emlexel a Nema Levente valasztasra a NonCsilla bulin? Allati volt, ahogy malac megnyerte. Egy kis mosoly, egy kis hmmm, khmmmm.... :)) Ennyit nem beszelni! :)
1-2 hete voltam a Hadesban egy nagggyon kedves ismerosommel, es ettem tzatzikit! Hmmmmm, mint regen, isteni volt. A Hades majdnem valtozatlan, kicsit atalakitottak, nem fogod elhinni, kialakitottak egy sarkot (a harom mell alatt :), ahol le lehet fekudni szonyegekre, es vizipipat szivni. Egy adag 800,- Ft. Persze nem probaltuk ki, de el tudom kepzelni, ahogy gomolyog a fust, es elkabult arcok neznek ki a fejukbol. Kicsit remiszto, de nem olyankor kell menni.
Ropi, a draga irt is nekem levelet, szerintem pont a Ti talalkatok utan, nagyon megorultem neki. Szeretnek latni mar mindenkit! Olyan sok evet hagytunk ki, ideje lenne bepotolni! Szoval mikor es hol?

Noncsi

Előzmény: csinnnKA (24)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.25 0 0 25
Igaza van kaviat-nak, megsem kene osszevonni a ket topicot. Most, hogy atiranyitottad ide a hozzad beteroket, rendben van minden. Maradon igy, foleg, ha mas is igy latja! :)
Előzmény: Lokator (19)
csinnnKA Creative Commons License 2002.02.25 0 0 24
Sziasztok! :-)
Nahát Noncsiiiii!!! :-*
Totya mondta, hogy van "testvér"-topic, jó, hogy átirányított! :-)
Hát igen... ahogy soroltad... nagy sóhaj... tömény nosztalgia! :-)
Kb. két hete voltunk a Ropiéknál, és csak úgy kutyafuttában végigszaladtunk névsorolvasásilag a csapaton, hogy kivel mi van... mondtam is neki, hogy Te már vagy egy éve nem írtál nekem (irgumburgum)! :-*
Azok a jó kis presszós napok '97-tavaszáról, a Hades-beli "Noncsi eszik" fotó-sorozat (különös tekintettel a túrógombócokra, illetve tzatzikikre + Zuni banánhajójára... emléxel?). A szigeti bulik ZöPö-nél... az Engelsék-féle milánói... (nyammm)... a Nagy Levin-beli nagy buli, és a végén a fregattozások. Klassz idők voltak! :-)
Így van, nekünk jár egy topic! (Jó lenne egy tavaszi vagy koranyári buli.)
kukucsi Creative Commons License 2002.02.25 0 0 23
Hagyd szegény Lépesmézet, egy ideig nagyon itt volt, aztán feladta. De ott, a csillagoknál:-) ott nagyon van!!!
Előzmény: Wágner úr (10)
Lokator Creative Commons License 2002.02.25 0 0 22
Aktualis oromhir!
Ma reggel 2:10-kor megszuletett Miki es Bori fia. Szabó Bátor, 2900g. Mindenki egeszseges, jol van. :-))))
kaviat Creative Commons License 2002.02.24 0 0 21
a topic összevonást inkább most nem javasolnám [eredetileg vajasolnám-ot írtam, az is jó persze], ugyanis most épp ez az aktuális indexbug.. [azaz egy halom hozzászólás veszne el]

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: Lokator (19)
kaviat Creative Commons License 2002.02.24 0 0 20
király volt az az időszak, a presszóba néha azért én is benéztem, csak mivel akkor még csak modemmel voltam [melóban is] nem volt igazán idő online lenni, inkább a 7kérdésre szoktam rá

.kav]4t neofittnesspop

Lokator Creative Commons License 2002.02.24 0 0 19
Semmi baj, inkabb legyen 2 mint egy se. :-))) Amugy meg vonjuk persze, szerintem is jobb, ha egy helyen gyulekezunk. Szolok is a moderatoroknak. :-))
T.
Előzmény: Noncsi_ (16)
Wágner úr Creative Commons License 2002.02.24 0 0 18
Jééééé, MiJuuuuu :))) Há' a Hídlakó Méltóságos az itten szok lenni, de má' nem Hidegló... mer'hogy 1x megkiriharázta magáját, de ráfaragott - utána volt egy rencerösszeomlás és úgy állították helyre, hogy a kirimatamicsoda előtti állapot lett az aktujális... és úgy meg kárbaveszett a nagy fáradozás, ami csak akkor nem strapa, ha Sörivásról van szó.... mind1, a lényeg úgyis az, hogy előkerülhet még itten is, bár mostan má' nem preccóz, hanem a Politikába' nyávog néha hétvégeken, de remélhetőleg azé' issza a Söröt, ahogy ill... nem hétvégi kimenőbe', hanem állandójan bemenőbe'... Egészség!
Előzmény: MiJu (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!