Keresés

Részletes keresés

Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 23

 

Bocsi, de ez szerintem elég szubjektív kritika. Nem csíped a burájukat, különösen Szíjjártóét nem, de ez még messze van a tárgyilagos kritikától...

 

Előzmény: Gumikalapácsos Oszkár (21)
asta Creative Commons License 2010.05.26 0 0 22
Ezzel én nem tudok dűlőre jutni.
Az egyik felem azt mondja - jól tették. Meg kellett próbálni.
A másik - a józanabbik és racionális felem viszont azt, hogy várhattak volna még. Ugyanis nem rajtunk csattan az ostor.



Előzmény: Maaria (2)
Gumikalapácsos Oszkár Creative Commons License 2010.05.26 0 0 21
Az én szimpátiám el(vissza)nyeréséhez az lenne az első lépés, hogy ezt az idióta új retorikát hagyják abba. Tekintettel arra, hogy új rendszerváltozás nem történt, maradtunk a 89 utáni demokráciánkban, ezt nyugodtan el lehetne felejteni.

A második lépés Szijjártó kirúgása.

Ha ez a kettő megvan, utána a magam részéről adok nekik két év türelmi időt, hogy mire jutnak.
Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 20

 

Látom, egyelőre az általam említetten kívül semmi érdemi kifogás nem merült fel, így egyelőre süllyedhet is a topik, egészen a következő, valódi kritikára érdemes eseményig, ami remélhetőleg minél később következik be...:)

 

Különös dolog, ha egy topikgazdi a topik süllyedésének drukkol, de itt most ez a helyzet... :)

 

Minél kevesebb valódi kritikára okot adó esemény lesz, annál jobb... :))

 

Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 18

 

Köszönöm a választ, látom, a humorod a régi. :)

 

Előzmény: WYW (16)
WYW Creative Commons License 2010.05.26 0 0 17

Tényleg gonosz vagy! ;-)

Előzmény: Törölt nick (15)
WYW Creative Commons License 2010.05.26 0 0 16


Ha minden szombaton lenne ilyen nagygyűlés sokkal szilárdabb lenne a Nemzeti Együttműködés Rendszere. És ennél fontosabb nincs a világon!
Talán a foci VB.

Előzmény: Maaria (14)
Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 14

 

S mik lennének az érveid e minden bizonnyal érdekes javaslat mellett? :)

 

Előzmény: WYW (13)
WYW Creative Commons License 2010.05.26 0 0 13

Több nagygyűlést kellene tartania az új miniszterelnöknek.

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.26 0 0 12
Olvass,tanulj,gyarapítsd láthatóan hiányos tudásod,és megdöbbensz-vagy nem.....
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.26 0 0 9
Szerintem meg nem!

Tele van a történelmünk gesztusok adásával,amit soha nem kaptunk vissza!

Nem vagyok Fidesz-fan,de most jól csinálták!
Előzmény: Maaria (2)
Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 8

 

Nem mindig az a szeretet, ha ráhagyjuk a másikra, ha valamit nem jól tesz. A gyerekeimnek is megmondom, szépen, kedvesen, ha úgy látom, nem jót tesznek, mert úgy gondolom, ezzel jobban segítek nekik, mintha rájuk hagynám.

 

Előzmény: Törölt nick (5)
BENTA Creative Commons License 2010.05.26 0 0 7
Mária! Te bírálod Orbán Viktor FIDESZ-ét? Mivé lesz a világ?
Előzmény: Maaria (2)
Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 3

 

... a kettős állampolgárságról szóló törvény elfogadásának időzítése.

 

Előzmény: Maaria (2)
Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 2

 

Az én kritikám tárgya jelenleg a következő: a kettős állampolgárságról szóló elfogadásának időzítése.

 

Egyetértek azzal, és szimbolikus gesztusként is nagyra értékelem, hogy az új parlament az első kérdések egyikeként foglalkozik ezzel a témával.

 

Viszont szerintem nem kellett volna ennyire sietni ennek a törvénynek az elfogadásával. A gesztust már a törvényjavaslat napirendre tűzésével megtette a új parlament. Semmi veszteséget nem okozott volna senkinek, ha a parlamenti viták során alaposabban kimunkálják ezt a törvényt, és csak a szlovákiai választások után fogadják el.

 

Ezzel a gyors elfogadással viszont érveket adtak a magyarellenes szlovák politikai erők kezébe, ami helytelen szerintem. Június 12-e, a szlovákiai választások időpontja már igazán nincs messze, egy vita a végszavazás előtt lazán eltarthatott volna odáig.

 

Azt is megértem, hogy a magyar parlament ezzel erőt akart mutatni. Csakhogy erőt mutatni ésszel és józansággal- szerintem jobb lett volna.

 

Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 1

 

Nem biztos... de azért köszi a nullázást. :)

 

Előzmény: amanita_phalloides (0)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.05.26 0 0 0
nulla esély, hogy olvassák...
Előzmény: Maaria (-)
Maaria Creative Commons License 2010.05.26 0 0 topiknyitó

 

"Érted haragszom én, nem ellened,
nosza szorítsd meg a kezem, mellyel magosra tartalak álmaimban,
erősítsen az én haragom, dehogy is bántson, kedves."
- írta József Attila.


Ezzel a mottóval a topik elsősorban a konstruktív kritikákat várja, megfelelő érvekkel, indoklással együtt.


S elsősorban azoktól, akik annak drukkolnak, hogy a Fidesz-KDNP sikeresen végezze feladatát, mindannyiunk és az egész magyarság javára.


Kifejezetten a mostani aktuális dötéseket vitatnánk itt meg, nem személyes indulatainkat öntenénk ide, és nem is a múltbeli panaszainkat sorolnánk itt... lejárt szavatosságú panelek ismételgetői kíméljék e helyet!


Ezzel a topikkal inkább segíteni szeretnénk, visszacsatolást nyújtani a döntéshozók számára, mint a nép (legalábbis az itt fórumozók) hangja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!