Keresés

Részletes keresés

rebix Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1787
Kedves karieee!
Megpróbálok, de nem igérem biztosra, mikor szeretnél Bp-re jönni? Meddig lesz időm elmenni arrafelé?
Előzmény: karieee (1786)
karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1786

Kedves REBIX!!

Sajna a csizma mérete amugy se lett volna jo a barátnőmnek mert sajna 42-es lába van.

Annyi kérésem van hogy megnéznéd nekem mivel én győri vagyok és nem tudom hova menjünk vásárolni,

hogy lehete kapni mág térd feletti csizmát abba a boltba.

Nagyon hálás lennék, és kéne a bolt cime és tel.száma is jó lenne.

Segitséged előre is köszönöm

remélem segittesz.

Köszike

szió

 

Gyerekek hol vannak a képek a buliról?

Én szivessen megnézném

Küldjetek létszi a karieee@freemail.hu

ra

Köszike

 

fetishtom Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1785
Sziasztok!!!

 

Először is szeretném nagyon megköszönni a szervezőknek, hogy létrejött ez a party és ,hogy ott lehettem. Én voltam a bulin fekete latex nadrágban és poloban ( a felsőmön piros minta volt). Én különben Zágrábban élek és csak a bulira jöttem most csak haza. Fantasztikusan jól éreztem magam!!!

Mindenki borzasztóan kedves és közvetlen volt, nagyon sok szuper embert ismertem meg. Mint biztos észrevettétek el tudtam engedni magamat rendesen, de ilyen légkörben ez törvényszerű volt. Akik emlékeznek rám és szimpatikus is voltam ha van kedvetek írjatok e­-mailt szívesen találkoznék veletek  mikor Budapesten vagyok.

Már nagyon várom a következő party és remélem ez a kis társaság egyre nagyobbra fog

duzzadni.

 

Akik késztettek fényképet kérlek küldjétek el e-mailban a következő címre:

k.tamas@zg.htnet.hr   

 

Üdv mindenkinek! Szuper volt!!!

 

Fetishtom

 

Zagreb



Samy81 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1784

Nos sziasztok!

 

Engem eddig ez a téma nem igazán érdekelt/érintett. Párom "ráncigált" el a pénteki bulira. Ígérem (és ha anyagiak is engedik) következő partira én is veszek valami brutálabb cuccost.

Kellett pár sör ahoz hogy feloldódjak. Meg ahoz is hogy felmelegedjek, mivel én (főleg az elején) erősen fáztam, annak ellenére hogy a vérkeringésem abszolút rendben van. Egy szó mint száz, nagyon jól éreztem magam. De komolyan. Mivel senkit nem ismertünk ezért kicsit "magányosan" indult számunkra a parti. De aztán feloldódtunk.

 

A fényképek: 151 képek sikerült összehozni. Arra gondoltam, hogy kis szortírozás után beZIP-elem a képeket, és egyben felrakom az oldalamra, és akit érdekel, annak megírom a linket és letöltheti. Illetve beszúrom ide. Esetleg ez jó lenne így? Akit érdekel az bátorítson.

 

Remélem lesz még ilyen összejövetel.

 

üdv:

samy81

mártrix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1783
az első partira nem tudtunk elmenni rebix dühöngött is miatta főleg amikor meglátta a képeket és a beszámolót. a péntekire készültünk. beöltözve autóba szálni és végig a városon utazni nagyon izgalmas volt.kicsit aggódtam hogy jó helyre értünk-e amikor is a fénylő jeges gyárudvaron tüsarkucsizmás latexnadrágos csajszi vonult a bejárat felé-akkor jó helyen járunk!beparkolás után még két autó érkezett a benneülők is fullextrás öltözékben.a bejáratnál denevér fogadott bennünket roppant kedves volt és jó mulatást kívánt. a hangulatról többen is gondoskodtak- a terem közepén láncok lógtak a plafonról és egy kaloda-melyet az idő és a gátlások oldódása után sokan ki is próbáltak.felforrósodott a party:))) mindenki nagyon dögösen volt öltözve kivétel nem akadt.és mivel mindenki azonos érdeklődési körű nem volt nehéz az ismerkedés és ezaz ami iszonyatosan jó érzést keltett-szerintem-mindenkiben.eltudjátok képzelni milyen jó érzés ez?! brutál!!
a zenével lehetett volna még dobni a hangulaton(trenszesebb) egy kicsit.
a mai napunk nem mesélem el mivel telt:)) és még most is beleborzongok a pénteki élményekbe!
köszönet a szervezőknek a résztvevőknek!
rebix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1782
rebix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1781
A Ferenciek tere környékén vettem mátrixnak kb 4 éve.
fetish Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1780
Nekem nagyon bejott:) Csinaltam par partykepet... mi a szokas? fel lehet tenni oket a netre es akinek nem tetszik a fotoja az szol es lekerul?
rebix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1779
Sziasztok!
Rebix párja vagyok a csizmaeladás lefújva, mivel tegnap óta tudom mikor és miért fogom hordani .A péntek esti buli iszonyatosan jó volt!!!!!! nem vagyok egy beírós típus de ezt muszáj volt elmondanom! Azóta is pörgök:))))) kész vagyok teljesen!!!!!!!!!!!
matrix
Előzmény: karieee (1776)
karieee Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1778

Engem is érdekelnének a képek!!!!

 

fetish Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1777
Ki volt a tegnap esti fetish partyn? :)) Hol vannak beszamolok? :)
karieee Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1776

Mért akarod eladni?

Ez marha sexi!!!!!

Van még képed merre lax?

 

karieee Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1775

Kedves REBIX!

Hol vetted ezt a csizmát és mikor? Kérlek ird meg!

 

rubber68 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1774

Ezt jól meg aszontam!

 

Na de, azért mindenkinek kivánok Kellemes karácsonyt és Boldog ÚJ Esztendőt!

 

( Hozzon a Jézuska mindenkinek elegnedő és megfelelő "ruhát", hogy meg ne "fázzon" és jól  érezze magát! )

 

Pussz, Üdv, Hali!

Előzmény: rubber68 (1773)
rubber68 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1773

Gummiboy!

Remélem nincs nagy baj! Őszsitén kivánok jobbulást és ha véletlenűl nem találkoznánk kellemes karárcsony és sikerkeben, boldogságban gazdag boldog Új évet kivánok nektek!

 

Üdv Rubber 68!

Előzmény: Gummigirl (1771)
Dave_K Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1772

Kedves Gummiboy és Gummigirl!

Sajnálattal olvasom a tragikus történetet, mielőbbi gyógyulást kivánok, és szomorú vagyok, hogy nem láthatlak titeket ismét!

De bízom benne, hogy éppoly rugalmas vagy Gummiboy mint a gumi, és hamar lábra állsz! :)

 

Üdv: Dave

Előzmény: Gummigirl (1771)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1771
Sziasztok!
Nagyon sajnáljuk, h a mai bulin nem tudunk részt venni, de sajnos Gummiboy elcsúszott a jégen.. :( szerencsére nem tört el semmije, de a lábát kificamította. :-/
Nektek jó szórakozást, én meg ápolom... :)
-Gummigirl-
rebix Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1770
Sziasztok!

Nekem van eladó egy echte bőr cobközépig érő 39-es csizma.
http://www.apronet.hu/lista.tdp?alrovat=551
itt van kép rólla.

rebix
Dave_K Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1769

Sziasztok!

 

Van latex-pólóm, megyek a buliba !!! :) :) :)

Az új pólóm...

-Dave-                                  :)

lakk26 Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1768
Gondoltam, hogy ma minden üres lesz.:))Persze mindenki bulizik....azért kíváncsi leszek a beszámolókra.:)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.16 0 0 1767

Majd megnézem.. mikor arra jártam, nem láttam.. :-/

 

paravánt meg köszi;)

Előzmény: d3n3v33r (1766)
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.16 0 0 1766

vesztendbe  próbáltál már nézni? Ott azért van egy-két cipőbolt... na meg a Mammutban is...

Tali holnap este! Majd tartom nektek a paravánt. :))))

Gummigirl Creative Commons License 2004.12.16 0 0 1765

:) azért köszi, de ha még csak nem is az igazi, nem megyek el Győrbe.. :)

ma voltam a Tectus-ban (megint).. vannak latex maszkok, két fajta(asszem, de lehet, h három is..)

beszéltem az eladóval, h latex ruhákra számítsunk-e, és azt mondta, nem igazán, mert túl drágák, és nem tudnák eladni.. tehát egyelőre biztos csak ilyen kisebb holmik lesznek csak.. lakk az jön a köv szállítmánnyal is..:)

láttam ott egy fekete, lakk combcsizmát, platform talppal(sajnos), ráadásul nem is volt elég magas sarka, fémből sem volt, és az orra is lehetett volna hegyesebb.. 30000 volt kb..

üdv:

-Gummigirl-

Előzmény: karieee (1764)
karieee Creative Commons License 2004.12.16 0 0 1764

Győrbe van egy combcsizma, de nem lakk tegnap láttam de 40es a plafon méret

divatis hegyes sarok

üdv karieee

Gummiboy Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1763
idôjárás.... bocsi néha miket írok...
Előzmény: Gummiboy (1762)
Gummiboy Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1762
Szia Denevér ! :)

Ahogy illik Gummigirl-el mi is ott leszünk a partyn. De most a téli idölyárás miatt igényt tartanánk az öltözôre. Ugy gondolom erre most nagy hangsúlyt kellene fektetni, és föleg az utcai ruhák örzésére is !
Előzmény: d3n3v33r (1747)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1761

sziasztok :)

combcsizmát nem platform talppal szeretnék, inkább olyan most divatos hegyes orrú, fém tűsarkó kivitelben.. eddig még nem láttam ilyet, és netről meg nem szeretnék rendelni. jah, és feketében kéne.. egy ismerősöm vett, talán még lakk is, de ebben nem vagyok biztos, 36-os méretben.. 37-nél nagyobb állítólag nem volt, és egyébként sem tetszik az annyira.. :-/

nah, egyelőre ennyi, köszi a segítséget! :)

üdv:

-Gummigirl-

Latex Bond Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1760

Szia Gummigirl !

 

Ebben a méretben szerintem egyáltalán nem nehéz combcsizmát beszerezni, próbáld meg például az EuroCenter-beli Leonardo-t (én tegnap jártam ott), oda most nagyon vadállat lakk combcsizmákat hoztak iszonyat platformmal. Ha jól láttam, van fehérben és feketében is, sőt üvegtalpú szandálok is érkeztek a legújabb amerikai divatkatalógusokban látható modellekből. Szóval nagyon ígéretes a választékuk, de sajnos csak a kis-lábúak számára. Ebbe természetesen a Te 39-40-es méreted még vidáman belefér.

 

L.B.

Előzmény: Gummigirl (1758)
rubber68 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1759

Szió Gummigirl!

 

Nem todom megnéztétek a 1743-sa lapon említett web oldalt, de ott van 42-es méretű hosszú csizma is.

Előzmény: Gummigirl (1758)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.14 0 0 1758

sziasztok :)

térd fölé (kb combközépig) érő lehetőleg lakk csizma engem is érdekelne olyan 39-40-es méretben... ha láttok, lécci jelezzetek! :) köszi:)

üdv:

-Gummigirl-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!