Keresés

Részletes keresés

lafaty1 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 4807

Bohanon,

 

Ha nem lett volna véres az ondód, akkor lehet, hogy nem is tudnál róla, hogy van egy ilyened?

Előzmény: Bohanon (4806)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.11 0 0 4806
Navon, azért van olyan akinek sikerül hosszú kurával. Szerintem azoknak nem sikerül, akiknek visszafertozodik. Sajnos neked és lehet hogy nekem is. Lehet hogy a több különböző baci is számít, nekem is több van.

Lafaty, nekem pl véres ondó utalt egyértelműen, illetve az utána készült tenyésztés.
Előzmény: navon7 (4804)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4805

"És ennek oka az, hogy a visszafertőződéseknek , legalábbis nálam megvan az oka."

 

Szerintem olyan szexpartnered van akinek a hüvelyében több nem oda illő baktérium van a kelleténél, és folyamatosan visszafertőz téged. Olyan nők akik gyakran váltogatják a partnerüket, azoknál előfordul. A gumi pedig nem ér semmit, hidd el.

 

Bocsánat ha a magánéletedbe vájkálok helytelenül. Természetesen nem ismerlek hogy tudjam így e van, csak próbálok segíteni és tanácsot adni. Mert tényleg évtizedek óta szenvedsz.

Előzmény: navon7 (4804)
navon7 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4804

Egy picit nem értelek...Pontosan Neked is kiemeltem Bohanon betegtársunk bejegyzését, melyben ki tudja hanyadik orvosa bevallotta, hogy egyetlen pr.-ás beteg sem gyógyult meg hosszas AB kúráktól. Érthetetlen, hogy miért akarod mégis? Egyet érsz vele, hogy a bélrendszeredet is véglegesen taccsra teszed. El kell fogadni, hogy az orvos igazat mondott. Példaként itt vagyok én is Neked. Kis milliószor leírtam már, hogy csak  tavaly 1 hónap megszakítással szedtem összesen 3 féle, nem gyenge AB-t.  ( Diagnózis: 2014 április : entero és ecoli 10'5-en. Diagnózis 2015 májusa : entero és ecoli 10'5-en.) Nem önmagáért beszél?  Ezen a héten 21 intravénás, 500mg-os  imipenem adagot kapok, pont az említett baktériumok ellen...Egyébként tuti biztos vagyok benne, hogy 1-2 hónap múlva visszatérnek a fentnevezett baktériumok, hasonló csíraszámban. És ennek oka az, hogy a visszafertőződéseknek , legalábbis nálam megvan az oka. Valszeg másnál is, olyannál, akinél évek óta tartó hosszas AB szedés nem hoz végleges eredményt. Egyébként az orvosi, urológusi protolkoll  tiltja a 10-12 hónapnál tovább tartó folyamatos AB szedést. Ezzel is elismerve a veszélyét, másrészt az ilyen hosszú idő utáni hatástalanságát. ( Nem sok helyen olvasható ez....A megboldogult Telki Magánkórház orvosi kódexében eldugva, de publikálták) 

Előzmény: illaberek99 (4793)
lafaty1 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4803

Sziasztok. Kérdezni szeretnék:

Az uroflow vizsgálaton milyen eredményeket kell nézni, és mi számít jónak?

Hallottatok-e már prosztata kímélő biciklinyeregről, és ha igen, akkor ér-e valamit?

Az IPSS kérdőív pontszámai jelentenek-e bármit is?

Mi alapján állapítja meg egy doki a prosztata gyulladást? 

Marobert3 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4802

A Pánovics nagyon jó doki!

Előzmény: Törölt nick (4794)
ghepard Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4800

Egy teljesen új hír, nos ez azért meglehet már jobban elhiteti az emberekkel, hogy miért nem mindegy, hogy hogyan áll az ember a problémákhoz. Az immunrendszeren sok múlik.........

A Virginiai Egyetem orvosi karának kutatói olyan új és megdöbbentő felfedezést tettek, amely alapján megállapítható, hogy az agy közvetlenül kapcsolatban áll az immunrendszerrel néhány olyan nyirokéren keresztül, amelyek létezéséről eddig nem tudtak.

 

Az a tény, hogy a szóban forgó erek eddig sikeresen elkerülték a kutatók figyelmét már önmagában elég meglepő, hiszen ez a bizonyíték felülírja az évtiztedes tankönyvi elképzeléseket.

A felfedezés valódi jelentősége abban rejlik, hogy az új információ birtokában kiszélesedhetnek az autizmussal, Alzheimer-kórral valamint a sclerosis multiplex-szel kapcsolatos ismereteink és új megvilágításba kerülhet az említett neurológiai betegségek terápiás megközelítése is.

„Ahelyett, hogy azt kérdeznénk, hogyan tanulmányozzuk az agy immunválaszát, vagy miért támadja meg a sclerosis multiplexben szenvedő beteg immunrendszere a saját szervezetét, most mindezt megközelíthetjük mechanisztikusan, hiszen az agy minden más szervhez hasonlóan kapcsolatban van a perifériás immunrendszerrel ezeken a speciális nyirokereken keresztül” – mondja Jonathan Kipnis, PhD, a Virginiai Egyetem Idegtudományi Tanszékének professzora, valamint az Agyi Immunológia és Glia Központ igazgatója. „Ez teljesen megváltoztatja a felfogásunkat az ideg- és immunrendszer kölcsönhatásairól, amire korábban mindig úgy tekintettünk, mint valami ezotérikus jelenségre, amit nem lehet tanulmányozni. Most azonban feltehetünk mechanisztikus kérdéseket.”

Marobert3 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4799

A Borrelia az egyetlen baktérium a földön,ami nem vasat eszik,mint a többi,hanem mangánt.

A szervezet a mangánt leginkább ízület képzésre használja,tehát ezek a mangán raktáraink és  a borrelia szépen lassan felzabálja őket...

Előzmény: Ricciardo (4798)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4798

Így van. Rengeteg más is tud ilyet okozni. Gyakorlatilag minden patogén baktérium, amely a véráram útján az ízületekbe kerül. Staphylococcusoktól kezdve a streptococcusokig, de még itt írják hogy a lyme kór és a szifiliszért felelős spirochéták is okozhatják. Szerintem még a gyenge immunrendszernek is köze lehet az ízületekhez.

 

http://drinfo.eum.hu/drinfo/pid/0/betegsegKonyvProperties/oid/0/KonyvReszegyseg.4_1341;jsessionid=064651680C680C847AACDEEA130A236D

Előzmény: Marobert3 (4797)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4797

Egyedül a chlamydiánál olvastál ízületi gyulladást? Ne már.... :(

Előzmény: illaberek99 (4790)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4796
Szerintem menj simán egyhez, csináljátok tenyésztést ott írjak is hogy mire érzékeny, és haziorvossal feliratod.
Előzmény: illaberek99 (4795)
illaberek99 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4795
Az a baj hogy szegedi vagyok , ő meg gondolom pesten van.
Ha valaki tudna ajánlani egy szeged közeli orvost aki a hosszú ab. kúra híve azt megköszönném.
Előzmény: Törölt nick (4794)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4794

Pánovics szeret receptet írni :-)őt nem próbáltad?

Előzmény: illaberek99 (4793)
illaberek99 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4793
Igazad van.
Hosszantartó ab kúrával kellene próbálkozni.
Csak nehéz olyan orvost találni aki felírja.
Mind másra esküszik és nem lehet őket meggyőzni.
Úgy vannak vele nehogy már a beteg mondja meg mi a jó, pedig a beteg már túl van egy-két tapasztalaton.

Előzmény: Törölt nick (4792)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4792

egyetértek!

 

ezt a leírást már korábban is betettem:

 

http://drmirkin.com/morehealth/g144.html

 

 

chlam, myco és urea is játszik.

 

Nem az entero meg coli okoznak ilyen tüneteket.

 

Szerintem ha valakinek kimutatták egyszer ezeket, tuti, hogy azok még ott vannak és azokat kéne kezelni.

 

Dexter28-nak is ueraplasmája volt, és azt tette helyre a több hónapos doxy...akkor is voltak tünetek, amikor már nem volt kimutatható...mellé volt entero de szerintem nem az volt a patogén dolog nála, hisz tünetmentesen is ott volt 10"2 csíraszámban.

 

 

 

 

Előzmény: illaberek99 (4790)
navon7 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4791

Ez édes kevés lesz...

Előzmény: Bohanon (4787)
illaberek99 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4790
szerimtem a chlamydia lessz a bünös
Én is izületi gyulladásnál tartok.
Vigyázz rá ne menjen a szemedre mert ott is gyulladást okoz.
Hogy könnyen kiírtható lenne erre csak annyit hogy egy év kezelés 12 ab kúra után a teszt nem mutatja ki nállam, de ott van az még.
Egyedül a chlamydiánál olvastam hogy izületi gyulladást is okoz.
Reactive arthritist okoz. Reiter szindróma.
Előzmény: Robin Of Loxley (4773)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4789

Épp ezen gondolkodtam ma, mi az ami fenntartja az állandó gyulladást? Lehet hogy hülyeség, de mivel legtöbben ezt a húgycsövön keresztül kaptuk el, és onnan ment át a prosztatára, mi van ha a húgycsőben vannak megbújva, és onnan mindig egy kevés mászik fel, állandó fertőzést okozva? Lehet hogy a húgycső a gócpont, és onnan csak mindig egy kevés vándorol fel, hogy megkeserítse az életünket.

Előzmény: Törölt nick (4776)
Robin Of Loxley Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4788

Neeee! Ugye csak viccelsz?! Mit, mennyit szedsz? Szerintem egy szöveti károsodás eépp elég, hogy a gyulladást fenntartsa. 

 

Nem csinálom a steroidos kezelést, majd inkább a biológiai terápiát akarom elkezdeni. Ez olyan cucc, ami visszaszorítja az immunrendszer antitestjeit. Lehet, hogy az immunrendszer zabálja a prosztatát is. 

 

A báziskezelés az imuran-kúra. 

Előzmény: Törölt nick (4776)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4787

Nem veszthetek vele, megpróbálom. Ahogy a hosszabb kúrát is. (csak tuningolok magamon)

Előzmény: navon7 (4783)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4786

és mivel kezel??

Előzmény: Törölt nick (4776)
navon7 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4785

BOHANON bejegyzését érdemes "vastagon" is megjegyezni!!!     " Ma kérdeztem a dokimat, hogy megpróbálunk-e egy hosszabb AB kúrát. Azt mondja többször próbálta már, és senki sem gyógyult meg. Ez megint elbizonytalanít, hogy megpróbáljam-e. (volt már,de teljesen hatástalan)"

Bohanon Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4784

ok, köszi

Előzmény: Marobert3 (4781)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4781

A 250ml kb 21000 Ftra jön ki és 3 hónapig elég. Annyira nem vészes...

Előzmény: Bohanon (4779)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4780

Szerintem sokkal gyorsabban megjön. Rendeld meg nyugodtan.

Előzmény: Bohanon (4779)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4779
Marobert, viszont megrendelnem, a takácsmácsonyát, de ilyen melegben nem tudom hogy érdemes - e. Van valami gyorsabb rendelés mint a 3 hét. Gondolom van, de úgy 1 et rendelni meg elég húzós lesz
Előzmény: Marobert3 (4778)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4778

Az a legjobb,amit tehetsz. A probiotikumot minden AB után 2-3 órával bevenni kötelező!!

..és szaunázz,sportolj,amennyit csak bírsz! Jobbulást!

Előzmény: Törölt nick (4776)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4777

Ma kérdeztem a dokimat, hogy megpróbálunk-e egy hosszabb AB kúrát. Azt mondja többször próbálta már, és senki sem gyógyult meg. Ez megint elbizonytalanít, hogy megpróbáljam-e. (volt már,de teljesen hatástalan)

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4776

A szövetkárosodással teljesen egyetértek, de valami csak fenntartja azt a rohadt gyulladást.

A chlamydiáról sokmindent mondanak, ebbe kár is belemenni. Én most egyelőre Esztó kezelését nyomom (ha bírom). Szóval akkor elkezdted ezt a Kádár féle kezelést?

 

A másik amit nem értek, mi ez a báziskezelés és miért az imuran ami immungyengítő?

Előzmény: Robin Of Loxley (4773)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4775

Neked mi a storyd?

Előzmény: 520xd (4772)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!