Keresés

Részletes keresés

karieee Creative Commons License 2004.12.20 0 0 1799

Szia!

Mikor vetted a humanic-ba?

Volt 42-es méretben?

Van rola külön képed amin jobban látszik?

Létszi segits.

Karieee Győrből

Köszi

 

hcpower Creative Commons License 2004.12.20 0 0 1798

Hali!

 

Végignéztem a képeket, és csak egy hosszúszárú lakkcsizmát láttam, ami szerintem az enyém.

Lelőhely: Baross utcai Humanic Győrben.

Üdv!

Előzmény: karieee (1796)
gomezattila Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1797

sziasztok!

örülök,hogy ennyi embernek bejött a buli.

részemről a zenével semmi gond nem volt.nagyon jó volt.

csak azt sajnáltam,hogy nem jött több fellépő.én sem azt csináltam,amit megtanultam.eléggél spontánul ment az egész.nem fértem el a szinpadon a kivetítő miatt.pedig a die form-al készültem...de nagyon.na mindeggy.enyhe égés.

a lányok viszont "aranyossak"voltak.lehet,hogy nekik kellett volna folytatni a műsort.gratula nekik és denevérnek is a szervezésért.puszi neked!!!

üdv.gom.



karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1796

Most néztem meg a képeidet nagyon király!!!

És valakin volt olyan lakkcsizma amiet én is szeretnék az asszonynak!!

Csak nem tudom hol kapok!!

Gratulálok királyak voltatok!!!

üdv karieee GYŐR ből

ha van még valakinek képe kérem jelezze

Köszi

 

karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1795

Csizmák voltak az embereken?

 

Samy81 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1794

Ja, meg még 1 rosszat találtam a buliban. HIDEG volt. Megfáztam mint a dög. Lehet hogy legközelebb fölveszek egy pólót.

 

üdv

samy81

Samy81 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1793

Nos

 

http://samydavis.atw.hu/FetishParty.htm

 

Nem publikus, az főoldalról nem érhető el. Csak innen lehet tudni az oldal címét. 151 kép, nincsen kiválogatva, 18-19 megabit.

Remélem tetszeni fog mindenkinek.

 

üdv:

samy81

Előzmény: karieee (1792)
karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1792

Mi az oldal cime???

 

Samy81 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1791

Már betömörítettem, és pakolom fel az oldalamra. hamarosan jön a link...

 

samy81

Előzmény: karieee (1790)
karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1790
Hol vannakképek??????
lack&leder Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1789
Sziasztok!
A péntek esti partban egy rossz volt:szerintem kevesebben voltunk mint a múltkor.Ezt betudom annak,hogy elég bizonytalan volt a közlekedés illetve az útviszonyok is katasztrofálisak voltak így sokan akik messziről jöttek volna, nem indultak el.
Összeségében pedig hihetetlenül jó volt hiszen voltak eszközök,performance-ok,makulátlan videók mentek,szóval nagyon jó volt! Asszem denevér mondta,de jan 29én megint lesz!!!Legalábbis remélem!Nadja pedig megismert és ha nem is sokat de tudtunk dumcsizni.
Dave:q.rva jó a pólód,gratula!!!
Ja:Miss Sixty (Füredii út) sok női,ffi műbőr cucc van,igaz a nőiből a szokásos W25-29es méretek,de ha valakinek jó,menjen,nagyon sok szabásban van(Tommy,Archway,Oneway,stb),ma este 6ig vannak.
Üdv mindekinek!
karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1788

Kedves Rebix!

Hát a pénz már megvan rá de nem sürgős. Ha a héten megnézed nagyon örülnék neki. Marhára sexinek tartom azt a csizmát de a b.nőm egy kicsit huzza még a száját.

Utcára is fel szoktad venni?

mivel lehet hordani?

Mért akartad eladni?

Pár sorral lejebb olvastam a barátod lefujta a csizma eladását.

Mért? Már ha megkérdezhetem?

Ha van még rola (CSIZMÁROL) Képed és nem vagyok pofátlan kérlek küldj a karieee@freemail.hu - ra.

Én nagyon csizmaimádo vagyok és előre is köszönöm segitséged.

Várom leveled.

üdv :

Karieee

rebix Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1787
Kedves karieee!
Megpróbálok, de nem igérem biztosra, mikor szeretnél Bp-re jönni? Meddig lesz időm elmenni arrafelé?
Előzmény: karieee (1786)
karieee Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1786

Kedves REBIX!!

Sajna a csizma mérete amugy se lett volna jo a barátnőmnek mert sajna 42-es lába van.

Annyi kérésem van hogy megnéznéd nekem mivel én győri vagyok és nem tudom hova menjünk vásárolni,

hogy lehete kapni mág térd feletti csizmát abba a boltba.

Nagyon hálás lennék, és kéne a bolt cime és tel.száma is jó lenne.

Segitséged előre is köszönöm

remélem segittesz.

Köszike

szió

 

Gyerekek hol vannak a képek a buliról?

Én szivessen megnézném

Küldjetek létszi a karieee@freemail.hu

ra

Köszike

 

fetishtom Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1785
Sziasztok!!!

 

Először is szeretném nagyon megköszönni a szervezőknek, hogy létrejött ez a party és ,hogy ott lehettem. Én voltam a bulin fekete latex nadrágban és poloban ( a felsőmön piros minta volt). Én különben Zágrábban élek és csak a bulira jöttem most csak haza. Fantasztikusan jól éreztem magam!!!

Mindenki borzasztóan kedves és közvetlen volt, nagyon sok szuper embert ismertem meg. Mint biztos észrevettétek el tudtam engedni magamat rendesen, de ilyen légkörben ez törvényszerű volt. Akik emlékeznek rám és szimpatikus is voltam ha van kedvetek írjatok e­-mailt szívesen találkoznék veletek  mikor Budapesten vagyok.

Már nagyon várom a következő party és remélem ez a kis társaság egyre nagyobbra fog

duzzadni.

 

Akik késztettek fényképet kérlek küldjétek el e-mailban a következő címre:

k.tamas@zg.htnet.hr   

 

Üdv mindenkinek! Szuper volt!!!

 

Fetishtom

 

Zagreb

Samy81 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1784

Nos sziasztok!

 

Engem eddig ez a téma nem igazán érdekelt/érintett. Párom "ráncigált" el a pénteki bulira. Ígérem (és ha anyagiak is engedik) következő partira én is veszek valami brutálabb cuccost.

Kellett pár sör ahoz hogy feloldódjak. Meg ahoz is hogy felmelegedjek, mivel én (főleg az elején) erősen fáztam, annak ellenére hogy a vérkeringésem abszolút rendben van. Egy szó mint száz, nagyon jól éreztem magam. De komolyan. Mivel senkit nem ismertünk ezért kicsit "magányosan" indult számunkra a parti. De aztán feloldódtunk.

 

A fényképek: 151 képek sikerült összehozni. Arra gondoltam, hogy kis szortírozás után beZIP-elem a képeket, és egyben felrakom az oldalamra, és akit érdekel, annak megírom a linket és letöltheti. Illetve beszúrom ide. Esetleg ez jó lenne így? Akit érdekel az bátorítson.

 

Remélem lesz még ilyen összejövetel.

 

üdv:

samy81

mártrix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1783
az első partira nem tudtunk elmenni rebix dühöngött is miatta főleg amikor meglátta a képeket és a beszámolót. a péntekire készültünk. beöltözve autóba szálni és végig a városon utazni nagyon izgalmas volt.kicsit aggódtam hogy jó helyre értünk-e amikor is a fénylő jeges gyárudvaron tüsarkucsizmás latexnadrágos csajszi vonult a bejárat felé-akkor jó helyen járunk!beparkolás után még két autó érkezett a benneülők is fullextrás öltözékben.a bejáratnál denevér fogadott bennünket roppant kedves volt és jó mulatást kívánt. a hangulatról többen is gondoskodtak- a terem közepén láncok lógtak a plafonról és egy kaloda-melyet az idő és a gátlások oldódása után sokan ki is próbáltak.felforrósodott a party:))) mindenki nagyon dögösen volt öltözve kivétel nem akadt.és mivel mindenki azonos érdeklődési körű nem volt nehéz az ismerkedés és ezaz ami iszonyatosan jó érzést keltett-szerintem-mindenkiben.eltudjátok képzelni milyen jó érzés ez?! brutál!!
a zenével lehetett volna még dobni a hangulaton(trenszesebb) egy kicsit.
a mai napunk nem mesélem el mivel telt:)) és még most is beleborzongok a pénteki élményekbe!
köszönet a szervezőknek a résztvevőknek!
rebix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1782
rebix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1781
A Ferenciek tere környékén vettem mátrixnak kb 4 éve.
fetish Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1780
Nekem nagyon bejott:) Csinaltam par partykepet... mi a szokas? fel lehet tenni oket a netre es akinek nem tetszik a fotoja az szol es lekerul?
rebix Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1779
Sziasztok!
Rebix párja vagyok a csizmaeladás lefújva, mivel tegnap óta tudom mikor és miért fogom hordani .A péntek esti buli iszonyatosan jó volt!!!!!! nem vagyok egy beírós típus de ezt muszáj volt elmondanom! Azóta is pörgök:))))) kész vagyok teljesen!!!!!!!!!!!
matrix
Előzmény: karieee (1776)
karieee Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1778

Engem is érdekelnének a képek!!!!

 

fetish Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1777
Ki volt a tegnap esti fetish partyn? :)) Hol vannak beszamolok? :)
karieee Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1776

Mért akarod eladni?

Ez marha sexi!!!!!

Van még képed merre lax?

 

karieee Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1775

Kedves REBIX!

Hol vetted ezt a csizmát és mikor? Kérlek ird meg!

 

rubber68 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1774

Ezt jól meg aszontam!

 

Na de, azért mindenkinek kivánok Kellemes karácsonyt és Boldog ÚJ Esztendőt!

 

( Hozzon a Jézuska mindenkinek elegnedő és megfelelő "ruhát", hogy meg ne "fázzon" és jól  érezze magát! )

 

Pussz, Üdv, Hali!

Előzmény: rubber68 (1773)
rubber68 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 1773

Gummiboy!

Remélem nincs nagy baj! Őszsitén kivánok jobbulást és ha véletlenűl nem találkoznánk kellemes karárcsony és sikerkeben, boldogságban gazdag boldog Új évet kivánok nektek!

 

Üdv Rubber 68!

Előzmény: Gummigirl (1771)
Dave_K Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1772

Kedves Gummiboy és Gummigirl!

Sajnálattal olvasom a tragikus történetet, mielőbbi gyógyulást kivánok, és szomorú vagyok, hogy nem láthatlak titeket ismét!

De bízom benne, hogy éppoly rugalmas vagy Gummiboy mint a gumi, és hamar lábra állsz! :)

 

Üdv: Dave

Előzmény: Gummigirl (1771)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1771
Sziasztok!
Nagyon sajnáljuk, h a mai bulin nem tudunk részt venni, de sajnos Gummiboy elcsúszott a jégen.. :( szerencsére nem tört el semmije, de a lábát kificamította. :-/
Nektek jó szórakozást, én meg ápolom... :)
-Gummigirl-
rebix Creative Commons License 2004.12.17 0 0 1770
Sziasztok!

Nekem van eladó egy echte bőr cobközépig érő 39-es csizma.
http://www.apronet.hu/lista.tdp?alrovat=551
itt van kép rólla.

rebix

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!