Az enyéim full biztosra mennek. Érzik, hogy ki szereti a macskákat. Ha nem szimpatikus az illető, akkor eltűntünk, mint a kámfor. Ez a leendő gazdik tekintetében az egyik nagyon jó mérce.
Szép napot Cicások! :)
Sajna nincsenek szines betűim....:((((
Édesek ezek a Cicák :))) Akkor ők tehát olyan ,,mindent tudó cicák"?! Egyik olvas másik dolgozik...:D De jól megy valakiknek! :DDD :)) Sok simi nekik! :)
Hogy vagytok ezen a mai napsütéses(?)! reggelen? :)
Én mára már jól vagyok hála istennek, cicának meg élvezik a jó időt, bár már most is elég meleg van már mi lesz még délután....(?)!