Keresés

Részletes keresés

Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.29 0 0 296
Hát tudod...  simogatás, kényeztetés, finom falatok
Előzmény: Pici gazdi (295)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.29 0 0 295

Szép jó reggelt Cicások! :)

Hát végülis ha így mondod .... :D

Előzmény: Hedzsnelke (294)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.29 0 0 294
Meg egy kis fimonságot begyűjteni...
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.28 0 0 293

aranyos cicc!

jó éjt! :)

Előzmény: Törölt nick (292)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.28 0 0 291

Sziasztok Cicások! :)

Végre szines betűk :))

Köszike :) Vannak új képek csak le kell kicsinyteni őket...majd hozom ha kész leszek (van egy pár db) :) :D

Előzmény: Bleu L'amour (289)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.28 0 0 290
Tiszta akrobata ez a cica.
Előzmény: Pici gazdi (287)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.28 0 0 289

Elolvadtam!!!!!

Az a kitekeredett póz.

Előzmény: Pici gazdi (285)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.28 0 0 288

Sziasztok!

 

Köszi!!!

Előzmény: Pici gazdi (283)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.28 0 0 287
Szép jó reggelt! :)
Köszike :)
Előzmény: .törpördög. (286)
.törpördög. Creative Commons License 2007.08.28 0 0 286
Úgy látszik nem csak a kutyák szeretik a cipőket ill. papucsokat :-)))
Helyes cicus :-))
Előzmény: Pici gazdi (285)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.27 0 0 285
:)))
Előzmény: .törpördög. (284)
.törpördög. Creative Commons License 2007.08.27 0 0 284
Szia!
Köszi szépen!!:-))
És hát igen a kutyusok mellett cicám is van.. :-))
Előzmény: Pici gazdi (283)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.27 0 0 283
Sziasztok! :)
Üdv. törpördög köztünk nagyon szép a cicád! :)
Bleu nagyon jó az a kép :)))
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 282
Ez véletlen. Ilyen nagyon ritkán van.
Előzmény: Törölt nick (281)
.törpördög. Creative Commons License 2007.08.27 0 0 280
Köszi szépen! :-))
Te cicáid is nagyon szépek!!
Előzmény: Bleu L'amour (278)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 279

Ezt a képet meg kell mutatnom:

 

 

 

 

 

Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 278

Szia!

 

Az én egyik cicámat is Bercinek hívják.

 

Gyönyörű cicus.

Előzmény: .törpördög. (275)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 277

Sziasztok!

 

De szép és úgy illik hozzáaz a takaró.

Előzmény: Törölt nick (263)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 276
De drágák!!!
Előzmény: Sisssssssy (259)
.törpördög. Creative Commons License 2007.08.27 0 0 275
Sziasztok!!
Most járok itt először,és gondoltam be teszek egy képet a macskuszomról :-)

Ő itt Berci

Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.27 0 0 274
Az enyéim full biztosra mennek. Érzik, hogy ki szereti a macskákat. Ha nem szimpatikus az illető, akkor eltűntünk, mint a kámfor. Ez a leendő gazdik tekintetében az egyik nagyon jó mérce.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 273
minden cica különböző egyéniség :)
Előzmény: Törölt nick (272)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 271
igen gondoltam :)
Előzmény: Törölt nick (270)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 269
szép jó estét cicások!
hehe nyúzásbiztos hát ez jóó...:D nekem szeri nem ilyen! ő ááá alig pár ember érhet hozzá...
Előzmény: Törölt nick (268)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.26 0 0 267

Miért zavartál meg? - kb. ilyen képet vág

 

Jó fej cica!

Előzmény: Törölt nick (265)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 266
sziasztok!
hehe aranyos! :)
Előzmény: Törölt nick (265)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 264
hellóka! ;-) édess nagyon :))
Előzmény: Törölt nick (263)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.24 0 0 261

Rámolt vagy ott hagyta a nyomát (enyém a terep alapon)?

Ránézésre nagy rosszcsont.

Előzmény: Sisssssssy (259)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 260
Szép napot Cicások! :) Sajna nincsenek szines betűim....:(((( Édesek ezek a Cicák :))) Akkor ők tehát olyan ,,mindent tudó cicák"?! Egyik olvas másik dolgozik...:D De jól megy valakiknek! :DDD :)) Sok simi nekik! :) Hogy vagytok ezen a mai napsütéses(?)! reggelen? :) Én mára már jól vagyok hála istennek, cicának meg élvezik a jó időt, bár már most is elég meleg van már mi lesz még délután....(?)!
Előzmény: Sisssssssy (259)
Sisssssssy Creative Commons License 2007.08.23 0 0 259

Cicusunk, Mimo Sabine Milady de Winter...

 

 

 

 

1. kép: leporello gyerekkönyvek héthatárán, ...-tsak 1 részlet:) a többi könyvet amúgy máár a 2 lábú Kiskorúak  elintézték:)...nem igazán örültünk...

2.kép: +nőtt, kedvenc helyén, de Férj nem szereti, ha cica a dolgozóban ólálkodik:)

mint utóbb kiderült, jó okkal:)

Előzmény: Pici gazdi (258)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!